Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2012., 03:46   #1
Uskoro ću imati 36 godina, a nikad se nisam poljubio

U 12.mj. ću napuniti 36. godina, nikada nisam imao curu, niti sam se ikad poljubio. Non stop sam govorio, ma ima vremena, već sutra ćeš, ma za mjesec dana ćeš, dogodine ćeš i sad se osjećam tako jadno. Neki moji vršnjaci su se udali/oženili, imaju djecu, a ja se ni poljubio nisam. Ne znam što mi je, da li trebam posjetiti psihologa, pretužan sam.
mladen-stc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 06:45   #2
Ultimate Beta
A čuj, nije tolko rijetko koliko misliš. Jeli ti problem pričat s curama, jesi li previše sramežljiv? Previše depresivan za izlaženje? Imaš li prijatelja? Neku veliku fizičku manu? Nitko nije dovoljno dobar za tebe? U svakom slučaju, ako si pretužan posjeti psihologa. Ako se ovamo ne javi neka koja je zainteresirana (ne vjerujem) psiholog je najbolja opcija.
habalaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 06:56   #3
A ima par forumasica zeljnih paznje, mozda mu se koja i javi.
No, inace mu je bolje da zenama suti o tome, u njegovim godinama se odredjena razina zivotnog iskustva ocekuje.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 07:40   #4
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
A ima par forumasica zeljnih paznje, mozda mu se koja i javi.
No, inace mu je bolje da zenama suti o tome, u njegovim godinama se odredjena razina zivotnog iskustva ocekuje.
ne slažem se, evo ja bih radije / da mogu birati/ za životnog si partnera izabrala nekog poput Mladena stc nego nekog kuberosa sa XXY žena ispod sebe...dakako da nijedan ekstrem nije dobrodošao, no u svakom slučaju ne treba ići protiv svoje prirode... Mladen Stc možda baš naiđe na ženu kojoj će ta njegova zatvorenost biti vrlina,a ne mana...i onda možda baš bude sretan s njom
__________________
Usprkos svemu živim kao i ostali ljudi...vesela zbog dobrih ljudi koji su pomalo zli i tužna zbog zlih ljudi koji su rijetko dobri...
beige is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 07:57   #5
Quote:
beige kaže: Pogledaj post


ne slažem se, evo ja bih radije / da mogu birati/ za životnog si partnera izabrala nekog poput Mladena stc nego nekog kuberosa sa XXY žena ispod sebe...dakako da nijedan ekstrem nije dobrodošao, no u svakom slučaju ne treba ići protiv svoje prirode... Mladen Stc možda baš naiđe na ženu kojoj će ta njegova zatvorenost biti vrlina,a ne mana...i onda možda baš bude sretan s njom
Sad to poveži sa temom o "dobrim dečkima" i shvatit ćeš kolike su Mladenove šanse....
Mladen treba pomoć a ne neodređene savjete. Ukoliko neka forumašica ima prijateljicu koja je slična Mladenu po zatvorenosti ili je sama takva, ili voli takve dečke molim da mu se javi! Sve drugo je mlaćenje prazne slame...
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 08:07   #6
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Sad to poveži sa temom o "dobrim dečkima" i shvatit ćeš kolike su Mladenove šanse....
Mladen treba pomoć a ne neodređene savjete. Ukoliko neka forumašica ima prijateljicu koja je slična Mladenu po zatvorenosti ili je sama takva, ili voli takve dečke molim da mu se javi! Sve drugo je mlaćenje prazne slame...
Nisam mjerodavna pružiti nekomu pomoć kad ni svojoj vlastitoj koži to ne mogu učiniti...naime i ja sam zatvorena i imam problema po tom pitanju, pitanju problema sa muškarcima u istoj mjeri u kojoj mladen ima sa ženama...doduše imala sam vezu, jednu jedinu, no ne želim sad previše razglabati o tomu...

samo sam željela istaći kako nije sve tako crno, za mene nije velika mana kad netko nema velikog iskustva iza sebe nego možda upravo baš obratno...

nadam se da smo se shvatili..
__________________
Usprkos svemu živim kao i ostali ljudi...vesela zbog dobrih ljudi koji su pomalo zli i tužna zbog zlih ljudi koji su rijetko dobri...
beige is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 08:11   #7
Quote:
beige kaže: Pogledaj post
Nisam mjerodavna pružiti nekomu pomoć kad ni svojoj vlastitoj koži to ne mogu učiniti...naime i ja sam zatvorena i imam problema po tom pitanju, pitanju problema sa muškarcima u istoj mjeri u kojoj mladen ima sa ženama...doduše imala sam vezu, jednu jedinu, no ne želim sad previše razglabati o tomu...

samo sam željela istaći kako nije sve tako crno, za mene nije velika mana kad netko nema velikog iskustva iza sebe nego možda upravo baš obratno...

nadam se da smo se shvatili..
Jesmo
Samo sam htio reći da "savjeti" tipa :"bit će bolje" neće pomoći nikom a pogotovo ne onom tko stvarno ima problema....
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 08:20   #8
Neidentificirani glas mi govori da bi se možda mogla javiti Mladenu na pm...Koja luda ideja!!

Quote:
beige kaže: Pogledaj post
Nisam mjerodavna pružiti nekomu pomoć kad ni svojoj vlastitoj koži to ne mogu učiniti...naime i ja sam zatvorena i imam problema po tom pitanju, pitanju problema sa muškarcima u istoj mjeri u kojoj mladen ima sa ženama...doduše imala sam vezu, jednu jedinu, no ne želim sad previše razglabati o tomu...

samo sam željela istaći kako nije sve tako crno, za mene nije velika mana kad netko nema velikog iskustva iza sebe nego možda upravo baš obratno...

nadam se da smo se shvatili..
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 08:24   #9
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Neidentificirani glas mi govori da bi se možda mogla javiti Mladenu na pm...Koja luda ideja!!

Imaš pravo. Slični su ali nije njoj palo na pamet da mu se javi. Tko zna koliko ovdje ima ljudi koji su si slični ali se nitko nikom neće javit... iz nekih uvrnutih razloga....
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 08:31   #10
Daj, beige, javi mu se jebenti život, nemorate se odma pojebat ili vjenčat, pričajte malo. Nemaš šta izgubit.
I javi kako je bilo :*
habalaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 08:32   #11
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Jesmo
Samo sam htio reći da "savjeti" tipa :"bit će bolje" neće pomoći nikom a pogotovo ne onom tko stvarno ima problema....
Točno...samo Mladen treba biti svjestan da samo sam sebi može najviše pomoći...radom na sebi...
meni daju razne savjete kako da upoznam nekoga, ali ja ne mogu protiv svoje prirode...ne mogu "pokupiti" nekoga, ne mogu izlaziti vani sa namjerom da "zbarim" nekoga jer to nisam ja itd...itd...

ali zato pokušavam raditi na sebi koliko mogu da jednog dana kad naiđem na "srodnu" dušu budem sretnija i spremnija za nju..
voljela bih si naći nekoga sličnoga, ali nisam puno nesretna što sam ušla u tidesete, a nisam si našla prikladnog partnera....ljudi uđu u brakove sa krivim osobama i tako potrate vlastiti život...na krive osobe jer se boje živjeti sami...


znaju mi reći da sam idealistična, ali ja ne odustajem...znam što želim i što tražim...i znam da ću to i naći..jednog dana
__________________
Usprkos svemu živim kao i ostali ljudi...vesela zbog dobrih ljudi koji su pomalo zli i tužna zbog zlih ljudi koji su rijetko dobri...
beige is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 08:39   #12
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post

Imaš pravo. Slični su ali nije njoj palo na pamet da mu se javi. Tko zna koliko ovdje ima ljudi koji su si slični ali se nitko nikom neće javit... iz nekih uvrnutih razloga....
Ma ja sam samo čekala da mi vi to predložite...

mogu odmah ostaviti i svoj broj mobitela, na sve sam spremna
__________________
Usprkos svemu živim kao i ostali ljudi...vesela zbog dobrih ljudi koji su pomalo zli i tužna zbog zlih ljudi koji su rijetko dobri...
beige is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 08:47   #13
Quote:
beige kaže: Pogledaj post
Ma ja sam samo čekala da mi vi to predložite...

mogu odmah ostaviti i svoj broj mobitela, na sve sam spremna
Otkud možeš znat da baš Mladen nije taj kojeg čekaš i kojem se nadaš??
Ja vas stvarno ne razumijem, vi ne želite ni probat... ali spremno drugima govorite kako moraju poraditi na sebi (što je obični self-help BS)
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 09:03   #14
Slabo sam ja tu mislio na neko seksualno iskustvo, no vidim da je nekuma to osjetljiva pa su odmah to povezali.
S 36 godina covjek bi vec trebao bi zrela osoba. IMO to tesko moze biti ako mu nedostaje tako bitan segment zivota. Ne kazem da s njim nesto nepopravljivo ne valha zbog toga. Samo da se time u nekim uletima ne treba "hvaliti".
Internet je druga prica, tu svaka roba nadje kupca bez neugodnih situacija koje su lose za samopouzdanje.

Sto se ne javis covjeku, beige?
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 09:04   #15
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Otkud možeš znat da baš Mladen nije taj kojeg čekaš i kojem se nadaš??
Ja vas stvarno ne razumijem, vi ne želite ni probat... ali spremno drugima govorite kako moraju poraditi na sebi (što je obični self-help BS)
Uzimam u obzir tvoje dobronamjerne savjete....vidim da si dobrog srca...nemoj zamjeriti jer ovim komentarima nemam namjeru biti zlobna.

Mladen stc imaš pm.....eto
__________________
Usprkos svemu živim kao i ostali ljudi...vesela zbog dobrih ljudi koji su pomalo zli i tužna zbog zlih ljudi koji su rijetko dobri...
beige is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 09:10   #16
iako bih radije takvog nego nekog ženskara, ipak su mi sumnjivi likovi koji se s 36 godina nisu poljubili. čak ni iz ovog posta ne vidim osjeća li se on jadno zbog sebe ili zbog društva? po meni, takvi ljudi najčešće niti nemaju neku potrebu biti s curom, a to je ono što bi me zabrinjavalo. nije mi jasno kako čovjek dođe do toga da se s 36 g. nije poljubio.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 09:12   #17
Quote:
beige kaže: Pogledaj post
Uzimam u obzir tvoje dobronamjerne savjete....vidim da si dobrog srca...nemoj zamjeriti jer ovim komentarima nemam namjeru biti zlobna.
Ja sam nebitan u ovoj priči

Quote:
beige kaže: Pogledaj post
Mladen stc imaš pm.....eto


Sretno, ljudi
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 09:20   #18
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Slabo sam ja tu mislio na neko seksualno iskustvo, no vidim da je nekuma to osjetljiva pa su odmah to povezali.
S 36 godina covjek bi vec trebao bi zrela osoba. IMO to tesko moze biti ako mu nedostaje tako bitan segment zivota. Ne kazem da s njim nesto nepopravljivo ne valha zbog toga. Samo da se time u nekim uletima ne treba "hvaliti".
Internet je druga prica, tu svaka roba nadje kupca bez neugodnih situacija koje su lose za samopouzdanje.

Sto se ne javis covjeku, beige?
Ma sve to stoji, ali ima ih koji imaju i po četvero djece u njegovim godinama pa su ipak nezreli i nesposobni za kvalitetan život...za mene upravo zrelost predstavlja shvaćanje da znaš što želiš i da ideš u tom smjeru...sve je to relativan pojam uostalom...naravno da se ne treba "hvaliti" time, nismo svi isti, meni je to pohvalno, ali nekoj drugoj ženi to će možda biti "užasno"...
ajd ne sazrijevamo ni svi isto, nekima je to brži proces, a kod nekih sporiji....
kod mene je sporiji proces u pitanju...ja sam tek sada u 30 ima spremnija za zajednički život sa drugom osobom nego što sam to bila u 20-ima...i ne sramim se to priznati...al ajd previše sam se sada odmakla od teme....

čovjek se nije nikada poljubio i šta sad? preživio je i bez toga...naravno da je bolje imati partnera uz sebe i s njim živjeti i napredovati, ali ne možeš pošto poto forsirati neke stvari, ako ti nisu suđene u tom trenutku samo zato jer to tvoja okolina očekuje od tebe
__________________
Usprkos svemu živim kao i ostali ljudi...vesela zbog dobrih ljudi koji su pomalo zli i tužna zbog zlih ljudi koji su rijetko dobri...
beige is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 09:31   #19
Quote:
beige kaže: Pogledaj post
Mladen stc imaš pm.....eto
Mladen ne postoji, ne nasjedaj.
Drži se likova sa bar xxx postova.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 09:38   #20
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Mladen ne postoji, ne nasjedaj.
Drži se likova sa bar xxx postova.
znam, ni ja također ne postojim.

ovaj forum je ionako imaginaran pojam, ako mogu pomoći svojim riječju, rado ću to učiniti.

svratila sam tu samo nešto reći, napisati..kao i svi vi ostali koji ste tu komentirali.

ne razmišljamo svi isto...nekome je nikada ne poljubiti se nenormalno,meni eto nije.
__________________
Usprkos svemu živim kao i ostali ljudi...vesela zbog dobrih ljudi koji su pomalo zli i tužna zbog zlih ljudi koji su rijetko dobri...
beige is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.