Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2012., 13:55   #81
Quote:
blackvelvet007 kaže: Pogledaj post
koje se ljube i sexaju s bilo kime samo da bi zadovoljili fizičke potrebe

imaju nekakve duboke issues.
Sta ti znaci sa bilo kim ? Ako si time mislila da svako ko se sexa van okvira standardne,monogamne veze ima issues,tu definitivno nisi upravu.
Ako si mislila sexanje sa bilo kim bez ikakvih kriterija,cak i sa nekim ko ti nije privlacan,onda se slazem sa tobom
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 14:03   #82
Quote:
mladen-stc kaže: Pogledaj post
U 12.mj. ću napuniti 36. godina, nikada nisam imao curu, niti sam se ikad poljubio. Non stop sam govorio, ma ima vremena, već sutra ćeš, ma za mjesec dana ćeš, dogodine ćeš i sad se osjećam tako jadno. Neki moji vršnjaci su se udali/oženili, imaju djecu, a ja se ni poljubio nisam. Ne znam što mi je, da li trebam posjetiti psihologa, pretužan sam.
dude, to neka zajebancija ili?!
tyrael789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 14:03   #83
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Sta ti znaci sa bilo kim ? Ako si time mislila da svako ko se sexa van okvira standardne,monogamne veze ima issues,tu definitivno nisi upravu.
Ako si mislila sexanje sa bilo kim bez ikakvih kriterija,cak i sa nekim ko ti nije privlacan,onda se slazem sa tobom
ne govorim o vezama ni monogamnim ni bilo kakvim. nego motivima zašto se netko ne sexa/sexa i ulazi u veze.
s bilo kime mislim na osobu koja te ubiti ne privlači posebno ili pak nikako samo zato da bi živio u skladu sa svojim nagonima i potrebama. a još žalosnija mi je varijanta kad netko uvjeri sam sebe da ga ta osoba privlači u cilju uparivanja i zadovoljavanja tih potreba. onda na žudu imamo krasne topice"saznala sam da muž pati za bivšom". ali bitno je živjeti u skladu s ljudskom prirodom
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 14:09   #84
Quote:
blackvelvet007 kaže: Pogledaj post
1. to je robot, ne čovjek. dakle ima issues
2.netko tko nema issues ne može isključiti svoje osjećaje po želji. to se mora dogoditi spontano s vremenom. i vrlo je varijabilno. ali to može shvatiti netko tko je bio istinski zaljubljen. netko tko samo zadovoljava svoje potrebe, ne može.
3.za mene i mnoge druge zavaravanje i mazanje očiju samome sebi samo da bi se bilo u vezi, ljubilo, seksalo itd. nije ljubav i kvalitetna veza.
ali bitno je da osobe koje tako razmišljaju imaju issues. yeah right
1: Lako je nazvat to robotom, ali razmisli želiš li robovati osjećajima ili bit sretna u bilokojim okolnostima. Ono što nam nije intrinzično nema realnog utjecaja na nas. A ono što je, kontroliramo mi sami. Ako ti želiš patit, izvoli . Vladanje emocijama NE ZNAČI nesposobnost da nekog zavoliš, ili da to pokažeš. Ali znači kontrolu po pitanju u koga. Hvala, ne želim patit cijeli život za curom koja me uopće ne pojma da postojim.

2: Naravno. Prvo se moraš opeć da bi puhala na hladno. Prvo moraš imat issues, prilične, dok te ne natjeraju da se drukčije postaviš. Nema efekta bez truda, a nema motivacije za trud ako emocije ne dostave dovoljno jaki podražaj da shvatimo da izvor podražaja moramo mjenjati da bi mogli biti sretni. Ja sam bio istinski zaljubljen, više puta, taj proces me i reformirao. Sada biram ne isključit osjećaj nego uživat u njemu, ali s obzirom na neuzvraćenost, vladam stavom o situaciji - don't give a f-. Da ne vladam osjećajima, nebi bio sposoban filtrirati taj negativni dio.

3: That's exactly what I said. To čovjek može i sam. Ali kvalitetna veza i ljubav, je čovjeku ipak potrebna, iako ne svakom dostupna. Pusti sex, ljubljenje i slično na stranu. Porivi koje je lako kontrolirat. Ali da bi osoba bila ispunjena u životu, želi nekog voljeti, i biti voljen.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 14:20   #85
Nikakav problem, lako se riješi. Dakle kako nisi baš klinac, najbolja opcija ti je glumiti starog štemera, dakle pusti kosu, nabavi motoristički kožnjak, prljave traperice i isparane tenisice, ono da se čini kao da si drukčiji od drugih.
Sada treba izabrati lokaciju gdje takvu uzeti, obično djevcima preporučam knjižnicu filozofskog fakluteta jer tamo se okupljaju najveće luzerice, ali kako si ovako obućen to nije opcija, ali da opet moraš za početak naći neku luzericu.
Biraj medika, rok akademija, krivi put tamo se okupljaju one koje nisu baš na ti sa suprotnim spolom.
Uđi unutra i lociraj prvu koja ti se dopadne, sumnjam da ćeš pogriješiti većina ima samopuzdanje na dnu a kada ih pogledaš kako izgledaju shvatiti ćeš zašto, ali ajde za početak izgled nije bitan.
Dakle locirao si metu, dođi do nje, pljuni na pod i zapali cigaru (ako nabaviš šibice ranger to je super jer onda zapališ šibicu o đon), reci joj "mala dugo gledam u tebe, mislim da si rođena za glumu u jednom kultnom filmu". Naravno već tada je gotova, ali ti ne prestaj nego nabacuj fraze tipa "kada te poljubim seizmološki zavod će zabilježiti tremore". Odvedi je van, već tada je tvoja jer joj nikada takav dasa nije uletio, nemoj saeda biti nježan jer takve vole sirovine, zgrabi je, prisloni na drvo i uvali joj jezik, neće se opirati pa je zgrabi za sisu. Kada se dovoljno izljubite, odvedi je doma, bez neke romantike skini je i baci na krevet, nemoj misliti da ti je prvi puta nego joj ga zabi, bez nježnosti rasturi je, takve to žele i jedva čekaju jer su školovanje provele čitajući lektiru i jedino svršile kada čitale patnje mladog vertera, zato se sada lako raspojasaju. Oderi je.
Nakon toga zapali cigaru i reci joj da mora ići, a gle ionako ti ne treba više.
Ako baš hoćeš ponovi to par puta, ali ja bi ti preporučio da onda kreneš na veću lovinu, ultimativne pičke, naravno govorim o narodnjačklom klubu.
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 14:24   #86
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
1: Lako je nazvat to robotom, ali razmisli želiš li robovati osjećajima ili bit sretna u bilokojim okolnostima. Ono što nam nije intrinzično nema realnog utjecaja na nas. A ono što je, kontroliramo mi sami. Ako ti želiš patit, izvoli . Vladanje emocijama NE ZNAČI nesposobnost da nekog zavoliš, ili da to pokažeš. Ali znači kontrolu po pitanju u koga. Hvala, ne želim patit cijeli život za curom koja me uopće ne pojma da postojim.
ja i mnogi drugi (samo neki to ne shvaćaju da nas ima svakakvih pa odmah misle da ako nisi kao oni imaš neke issues) ne možemo biti sretni u bilo kojim uvjetima. bilo koji uvjeti su nama mučenje, izvor nezadovoljstva i frustracija.
vladanje emocjima je jedna stvar,ali zar možeš sebi reći "zaljubit ću se u ovu osobu" pucnuti prstima i eto ljubavi.
hvala,ali radije ću živjeti sama i bez sexa do kraja života, nego samoj sebi mazati oči. ja ne mogu i ne želim kontrolirati emocije. i ja sam sretna tako.

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post

3: That's exactly what I said. To čovjek može i sam. Ali kvalitetna veza i ljubav, je čovjeku ipak potrebna, iako ne svakom dostupna.


slažem se, samo svatko ima svoju definicju kvalitetne veze i ljubavi. i upravo o dostupnosti pričam.

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Pusti sex, ljubljenje i slično na stranu. Porivi koje je lako kontrolirat. Ali da bi osoba bila ispunjena u životu, želi nekog voljeti, i biti voljen.
što kažeš? u zabludi si. vrati se na prethodnu stranu i pogledaj što gurui ljubavi i sexa kažu. ne možeš ih kontrolirati, ne smiješ ih kontrolirati. ako ih kontroliraš/nemaš imaš probleme (duboke i teške).
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.08.2012., 14:33   #87
A jesi me deprimiro, morao sam otići trčati sat vremena da se riješim tebe i tvojih kmečanja. Shit or get off the pot što Ameri kažu. Evo i ja ću sada možda doći u ZG zbog posla na ne znam koliko mjeseci. Misliš da ću ja tražiti cure po ZG, fu.. mission impossible. Skupiš novce i ko svi normalni gastarbeiteri pravac tetama.
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 14:35   #88
Quote:
blackvelvet007 kaže: Pogledaj post
ne govorim o vezama ni monogamnim ni bilo kakvim. nego motivima zašto se netko ne sexa/sexa i ulazi u veze.
s bilo kime mislim na osobu koja te ubiti ne privlači posebno ili pak nikako samo zato da bi živio u skladu sa svojim nagonima i potrebama. a još žalosnija mi je varijanta kad netko uvjeri sam sebe da ga ta osoba privlači u cilju uparivanja i zadovoljavanja tih potreba. onda na žudu imamo krasne topice"saznala sam da muž pati za bivšom". ali bitno je živjeti u skladu s ljudskom prirodom
Da. Jer je to tako jednostavno.

Moramo im reć na ŽUD-u ovo, pothitno.

"Da ste samo čekali do 36. s poljupcem.....jer ČEKANJE NA PRAVU osobu je to što garantira uspjeh. :
Prepoznat ćete pravu osobu odmah, bez ljubljenja, bez ičega. Samo će se pojaviti kemija. Koja se desetljećima nije pojavljivala. Imali ste poriv, ali općenit, ne prema osobi, jer nije bila prava. Za prvih 25 godina čekanja, dobit ćete i set noževa."



Molim vas, nemojte steć iskustva, već odaberite partnera na osnovu pretpostavke kako život i ljubav trebaju izgledati.


Velvet, ovo je stvarno rastezanje argumenata do krajnjih granica samo da bi "bila u pravu", jel tako?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 14:44   #89
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Da. Jer je to tako jednostavno.

Moramo im reć na ŽUD-u ovo, pothitno.

Da ste samo čekali do 36. s poljupcem.


Molim vas, nemojte steć iskustva, već odaberite partnera na osnovu pretpostavke kako život i ljubav trebaju izgledati.
potpuno neshvaćena poanta ove usporedbe sa topicom sa žuda.
poanta je da bi svi bili sretniji da se muž nije ni ženio autoricom topica.

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Velvet, ovo je stvarno rastezanje argumenata do krajnjih granica samo da bi "bila u pravu", jel tako?
zamijenila si me s nekim. ni sam ja ta koja mora biti u pravu
ne radi se o time da je netko u pravu ili krivu, ne postoji jedna jedina univerzalna istina. to je ono što pokušavam reći.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 14:44   #90
Velvet, ti mene uopće ne razumiješ... Nisam toliko iskusan sa umjetnošću kvotanja pa ću samo stavit italic:

"ne možemo biti sretni u bilo kojim uvjetima. bilo koji uvjeti su nama mučenje, izvor nezadovoljstva i frustracija."

- Krivo. Možeš bit sretna, pod bilo kojim uvjetima, jer ti uvjeti ne utječu na tebe osim ako dozvoliš. Izvor nezadovoljstva i frustracija, da. Ali od izvora do mora rijeka mora doć. A ti otvaraj branu ako oćeš, al se nemoj zavaravat da su ti vanjski uvjeti krivi za to .

"vladanje emocjima je jedna stvar,ali zar možeš sebi reći "zaljubit ću se u ovu osobu" pucnuti prstima i eto ljubavi."

- Isuse, daj mi navedi gdje sam to spomenuo? Ne govorim o bilokakvom određivanju u koga ćeš se zaljubit. Govorim da određuješ u koga se NEĆEŠ zaljubit. Ne možeš stvorit privlačnost iz ničeg. Ali postojeću možeš kontrolirat, i ako treba, eliminirat. Probaj shvatit šta govorim prije nego napadaš moje stajalište .

hvala,ali radije ću živjeti sama i bez sexa do kraja života, nego samoj sebi mazati oči. ja ne mogu i ne želim kontrolirati emocije. i ja sam sretna tako.

- Nitko si nebi trebao mazat oči, nitko o tome ni ne priča. To je glupo i nepotrebno. Možeš kontrolirat emocije, a to što ne želiš je tvoj problem . Ja govorim o prilagodbi stava i otpisivanja emocija koje negativno djeluju na nas. Govorim da one imaju svoju funkciju, kao što se crijevo pobrine da nekorisne sastojke hrane probaviš i posereš, tako emocije služe kao kanal za obraćanje pažnje i motiviranje djelovanja na neki podražaj koji proizlazi iz nečeg što ne štima. Samo šta organizam sam filtrira hranu i uzima korisne sastojke, a na nama je da filtriramo psihu. Nikad nisi čula za taj koncept? Zanimljivo.

"što kažeš? u zabludi si. vrati se na prethodnu stranu i pogledaj što gurui ljubavi i sexa kažu. ne možeš ih kontrolirati, ne smiješ ih kontrolirati. ako ih kontroliraš/nemaš imaš probleme (duboke i teške)."

Njihovo mišljenje. Možeš i moraš ih kontrolirat, ne trolaj . Ne skačemo na prvi pogled na atraktivnu osobu suprotnog spola, ne samozadovoljavamo se u publici i ne pišamo prije nego dođemo do školjke. Naravno, ako ih moraš kontrolirat 36 godina, jer nikad nisi doživio obostranu ljubav (vezu), ili bar privlačnost (ff/ons) onda imaš itekakve issues. Ako ih (porive) nemaš, što je rijetko, ne znači da imaš issues. Aseksualci (bar oni koji ne pate od pritiska okoline) koliko ja znam nemaju issues uzrokovane manjkom poriva ni iskustva :P. Njima je super solo.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 14:45   #91
@Ambadassor:
ja shvaćam tebe,ali ti ne shvaćaš mene.
nemoj se uvrijedti,ali ovo što pišeš mi djeluje kao da si pročitao hrpu američkih knjiga s naslovom "kako postići sreću".
ti u biti jako racionaliziraš, ja ne. ne kontroliram svoje osjećaje na bilo koji način jer me to ne čini sretnom. (ok kontroliram bijes i želju da tu i tamo nekoga isprašim po dupetu ).

i sad tako nesputana odoh na kupanje. nikad ne znaš možda naletim na kakvog ljepolikog mladca pa poželim udovoljiti mojim nagonima i iskonskim potrebama.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.

Zadnje uređivanje Velvet Black : 23.08.2012. at 14:57.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 14:49   #92
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
...
Dakle locirao si metu, dođi do nje, pljuni na pod i zapali cigaru (ako nabaviš šibice ranger to je super jer onda zapališ šibicu o đon), ....
Ovaj detalja je poseban.
Pa to bi čak i mene oborilo s nogu.

__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 14:51   #93
Quote:
blackvelvet007 kaže: Pogledaj post
što kažeš? u zabludi si. vrati se na prethodnu stranu i pogledaj što gurui ljubavi i sexa kažu. ne možeš ih kontrolirati, ne smiješ ih kontrolirati. ako ih kontroliraš/nemaš imaš probleme (duboke i teške).
Isuse kraj tvog obraza, đonovi alpinističke gojzerice djeluju kao jednoslojni mokri wc papir.

To baš nitko nije rekao na temi što imputiraš.

Nitko nije propagirao jebanje ili ljubljenje "bilo koga" i "nekoga tko ti se ne sviđa nimalo" samo da se zadovolje fizičke potrebe.
Nitko nije rekao da netko tko kontrolira u bilo kojoj mjeri nagone ima duboke i teške probleme.
Nitko nije rekao da se nagoni ne mogu kontrolirati.
Nitko nije rekao da je isključivanje emocija(preciznije preboljevanje nekoga koga nikad nisi imao) kratak, jednostavan ili pucni prstima proces.

Beskrajna nesposobnost čitanja ili pak namjerno laganje.

To što ti vidiš binarno i za tebe je jedina alternativa 30 godišnjoj supresiji svih nagona i posve prirodnih potreba koje gotovo svako ljudsko biće ima, jebanje bilo čega samo bi se jebalo, je samo tvoj problem.
Slobodno usput reći da su sve žene koje nisu djevice očito obične prljave kurvetine, jer je to otprilike ekvivalent toj binarnosti. Sredina, nijanse, kauzalnosti, očito posve strane riječi.
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 15:03   #94
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post




To što ti vidiš binarno i za tebe je jedina alternativa 30 godišnjoj supresiji svih nagona i posve prirodnih potreba koje gotovo svako ljudsko biće ima, jebanje bilo čega samo bi se jebalo, je samo tvoj problem.
Slobodno usput reći da su sve žene koje nisu djevice očito obične prljave kurvetine, jer je to otprilike ekvivalent toj binarnosti. Sredina, nijanse, kauzalnosti, očito posve strane riječi.

Eto to. Jasan mi je koncept razumijevanja i prihvaćanja različitosti ali budemo li išli nalazit opravdanje za pojave koje u sebi imaju patološke elemente, možemo i razdivljat se i gulit ovu debatnu kapulu sloj po sloj do nalaženja opravdanja i za kriminalne umove.


Ne može sve bit u sivoj zoni označenoj sa "Sve je to život, dešava se".


Ne poljubit se do 36. vlastitom voljom, a bez nekog vanjskog ograničavajućeg faktora (tipa teška bolest ili nešto) nije vanjska okolnost, već unutarnji problem. Popriličan.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 15:04   #95
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Isuse kraj tvog obraza, đonovi alpinističke gojzerice djeluju kao jednoslojni mokri wc papir.
je li to najbolje što možeš?




Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
INitko nije propagirao jebanje ili ljubljenje "bilo koga" i "nekoga tko ti se ne sviđa nimalo" samo da se zadovolje fizičke potrebe.
Nitko nije rekao da netko tko kontrolira u bilo kojoj mjeri nagone ima duboke i teške probleme.
Nitko nije rekao da se nagoni ne mogu kontrolirati.
Nitko nije rekao da je isključivanje emocija(preciznije preboljevanje nekoga koga nikad nisi imao) kratak, jednostavan ili pucni prstima proces.

Beskrajna nesposobnost čitanja ili pak namjerno laganje.
:zijeeeeeeeeev:



Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Sredina, nijanse, kauzalnosti, očito posve strane riječi.
meni pričaš o sredinama i nijansama? ti meni? da te citiram "isuse kraj tvog obraza, đonovi alpinističke gojzerice djeluju kao jednoslojni mokri wc papir. "

dok sam na kupanju smisli nešto konkretnije, neki argument vezan uz temu, ako si u stanju naravno.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.08.2012., 15:10   #96
Quote:
blackvelvet007 kaže: Pogledaj post
@Ambadassor:
ja shvaćam tebe,ali ti ne shvaćaš mene.
nemoj se uvrijedti,ali ovo što pišeš mi djeluje kao da si pročitao hrpu američkih knjiga s naslovom "kako postići sreću".
ti u biti jako racionaliziraš, ja ne. ne kontroliram svoje osjećaje na bilo koji način jer me to ne čini sretnom. (ok kontroliram bijes i želju da tu i tamo nekoga isprašim po dupetu ).
Jes' luda sestro, ne čitam nikakvu literaturu pa tako ni američku s tematikom "kako postići sreću". Život me naučio. Btw, ne govorim o "kontroliranju osjećaja" u smislu suzdržavanja, govorim o vladanju svime unutar sebe, dakle prilagodba stava - koji izaziva te osjećaje u krajnjoj liniji. Ok, to te ne čini sretnom. Ali sve što te čini nesretnom, jedina si kriva za to :P.

"i sad tako nesputana odoh na kupanje. nikad ne znaš možda naletim na kakvog ljepolikog mladca pa poželim udovoljiti mojim nagonima i iskonskim potrebama."

Možda naletiš na mene. Znam da bi onda mogla udovoljit svojim nagonima .

Naravno, onima da me sprašiš po dupetu, nećemo se sad zavaravat da bi mi se svidjela.
With that attitude, you've got nothing to worry about.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 17:19   #97
Shvatio sam da sde čovjek nije poljubio nikad jer se nije imao s kim a ne jer se nije htio...
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 18:14   #98
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post

zasto mislis da je netko nezrela osoba ukoliko nema iskustva sa zenama ?
Htjedoh ti odgovoriti da nisam mislio da je nezreo vec da nije zreo ali ogranicenje naseg jezika mi tu pravi problem
Recimo zato da samo nije onako zreo kako bi netko ocekivao od covjeka tih godina. Ipak neke stvari treba prozivjeti. Mogao bi sad ici u detalje, tu sve razvuci na neke vrste zrelosti i bla bla, mozda sve jos ukrasiti tockicama...No, mislim da smo nas dvoje dovoljno poruka svojevremeno razmijenili da bi znao da si dovoljno pametna djevojka da shvatis o cemu ja pricam i bez takvih perverzija.

Sad, druga jer stvar sto to neki ovdje uporno hoce postaviti kao dvije krajnosti. Kao da imamo autora teme i eto, sve nas ostale promiskuitetne. Sto sigurno nije tako. Malo je stvari na ovom svijetu crno-bijelo.

Lako je moguce da su ljudi poput autora eto zrtve nesretnog spleta okolnosti koje su dovele do toga da bas nikad nikoga nisu ni poljubili. Kada bi se sjetio svakog poljupca u zivotu i dogadjaja koji su mu neposredno prethodili sigurno bi lako pronasao odluke koje su mi, da sam ih u tom trenutku donio uskratile taj poljubac. Da nisam otisao na proslavu nove 1996. recimo tko zna kad bi bio taj prvi. Ili da sam otisao ali se toliko ubio da se u ponoc nisam mogao ljubiti s tom strkljavom, visokom, kustravom plavokosom strebericom

No, 36 godina je jako puno vremena i tesko mi je povjerovati da su mu sva skretanja mogla biti pogresna, da ga je uvijek uhvatilo crveno pa je zakasnio na svoj prvi poljubac. Ne kazem da nije moguce. Samo da je malo vjerojatno da ce se desiti ikome tko je ikada pokusao ostvariti nesto sa suprotnim spolom.

Uostalom, a ovo je pitanje za sve branitelje teze da je to potpuno normalna stvar i da ne ukazuje nuzno na neke probleme - jedina forumasica ovdje koja dijeli taj problem je prilicno jasno dala do znanja da joj bas njezina glava nije dala da se upusta u veze s muskarcima. A eto, cak se i ona uspjela poljubiti. Kako to onda objasniti a i dalje braniti vasu tezu?
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 18:38   #99
[QUOTE=lurker312;40966686]
Quote:
No, mislim da smo nas dvoje dovoljno poruka svojevremeno razmijenili da bi znao da si dovoljno pametna djevojka da shvatis o cemu ja pricam i bez takvih perverzija.
ja uopce ne sjecam se da sam ikad s tobom neke pretjerane poruke razmjenjivala ili stvarno me sjecanje vara
ovo uopce nije tema o meni ili ?

Quote:
Uostalom, a ovo je pitanje za sve branitelje teze da je to potpuno normalna stvar i da ne ukazuje nuzno na neke probleme - jedina forumasica ovdje koja dijeli taj problem je prilicno jasno dala do znanja da joj bas njezina glava nije dala da se upusta u veze s muskarcima. A eto, cak se i ona uspjela poljubiti. Kako to onda objasniti a i dalje braniti vasu tezu?
mozda je bio iskompleksiran u srednjoj skoli i siromašan, pa je upisao muški faks i nije imao love za izlaske, i kasnije isao na posdiplomski , digao kredit za stan i opet nije imao love i dok se okrenuo imao je 36 godina i bio solo
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 18:44   #100
Davno je to bilo, nije bitno. Ja imam malo slonovsko pamcenje pa mi eto ostalo u sjecanju. A i nije bilo vise od 50 PMova, tko bi to normalan upamtio. Ne se sekirat

Od kada je lova uvjet da nekog poljubis? Nemoj temu sad okretati u tom smjeru.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.