Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2017., 20:30   #2121
Najbolje je da kazes osto mi novcanik u autu....
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 22:19   #2122
Quote:
Apollo13 kaže: Pogledaj post
Trebaš platiti i prvu i drugu i trecu i svaku nakon nje.
Ja bi se osjećao ko zadnji papak da mi treba plaća cugu lol.

Znao sam i odjebat kuje i svađati se sa njima ali cugu uvijek platim. Muško si prije svega a ne dvospolac.
nikad žigola od tebe.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 22:42   #2123
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Najbolje je da kazes osto mi novcanik u autu....
Pitat će te što si u autu plaćao

































Reci, McDrive


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 22:53   #2124
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pitat će te što si u autu plaćao

































Reci, McDrive


-Stipe
Good tip
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 00:36   #2125
Quote:
Apollo13 kaže: Pogledaj post
Trebaš platiti i prvu i drugu i trecu i svaku nakon nje.
Ja bi se osjećao ko zadnji papak da mi treba plaća cugu lol.

Znao sam i odjebat kuje i svađati se sa njima ali cugu uvijek platim. Muško si prije svega a ne dvospolac.
Meni ovo zvuči kao da te psi natjeravaju po selu, a ti se svađaš s njima

I onda odeš u birtiju i platiš svima cugu. Jer si muško
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 07:30   #2126
Mene ucili da uvijek platim prvu cugu pa sam tako i naviknut a i bez obzira na sve uvijek platim prvu,ucili me tako il ne,jednostavno mi tako u glavici
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 23:08   #2127
Ja jednom usred cuge skuzim da sam zaboravio na bankomat otic i nemam ni lipe u novcaniku. Skoro sam umro
__________________
AMAB - STOP CENZURI NA FORUMU
crorens is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 23:12   #2128
Moj stari je upoznao moju mamu, nisam ziher jel izgubio, ili zaboravio novčanik Malo je bed, i zvuči luzerski pokušaj, al ako je normalna, trebala bi razumjeti
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 23:47   #2129
Quote:
crorens kaže: Pogledaj post
Ja jednom usred cuge skuzim da sam zaboravio na bankomat otic i nemam ni lipe u novcaniku. Skoro sam umro
To bi ti (vam) trebalo biti posve nevažno


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 00:01   #2130
Meni svaki put ostane novcanik u drugoj jakni.....ona plati i nije problem ...
Ja se ne ljutim
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 00:12   #2131
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
To bi ti (vam) trebalo biti posve nevažno


-Stipe
Jel placas ti na prvom dejtu Stipe? ili ti ostane novcanik u autu?
__________________
AMAB - STOP CENZURI NA FORUMU
crorens is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:20   #2132
Bitno je da i musko i zensko inzistiraju na placanju pica. Na prvom dejtu sam pretezno pustala da ipak on plati. Na drugom vec ne. Jednog sam i odjebala zato sto mi ni jedan jedini puta nije dao da i ja nesto platim, kao da je to njegova duznost i smisao njegovoga postojanja.

Sa druge strane je moj sadasnji decko bio student na pocetku veze, a ja sam radila i vrlo dobro bila placena tu se podrazumjevalo za mene da ja placam cesce nego on.

Danas se o tome nebi trebalo diskutirati vise.
Ako je cura i malo normalna nece jos biti problem ponekada platiti, cak ce na tome i inzistirati. Od onih drugih bjezite glavom bez obzira

Sto se tice zaboravljenog novcanika, meni bi to cak bilo i simpaticno i slatko na prvom spoju.
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:32   #2133
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 23:51   #2134
Quote:
Apollo13 kaže: Pogledaj post
Trebaš platiti i prvu i drugu i trecu i svaku nakon nje.
Ja bi se osjećao ko zadnji papak da mi treba plaća cugu lol.

Znao sam i odjebat kuje i svađati se sa njima ali cugu uvijek platim. Muško si prije svega a ne dvospolac.
Samo ti placaj i budi faca. Ja platim prvi put, i eventualno drugi, nije bed, ali nakon toga me zaboli kurac za te "musko si" sheme. Da, musko sam ali nisam jebeni crveni kriz.
Rift is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 17:46   #2135
dolazi ljepše vrijeme,izlazite u park a sve jeftinije možete kupiti u lokalnom Konzumu
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 18:08   #2136
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
dolazi ljepše vrijeme,izlazite u park a sve jeftinije možete kupiti u lokalnom Konzumu
Pa to nisam ni s 18 radio
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 20:00   #2137
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Pa to nisam ni s 18 radio
Ti nisi sav svoj?

Ne znam iskreno nikog normalnog tko jedva ne čeka ljepše vrijeme da konačno možemo prestati smrditi po birtijama. Bilo kakav park, bundek, rijeka, more, maksimir, jarun je 160 milijuna bolja opcija po lijepom vremenu od bilo kakvog kluba ili birca.

Čak ni ne vjerujem da ti zagušljivi birc može biti bolji od nekakvog roštilja i cuge i zajebancije predvečer na Bundeku, nego si samo htio ispasti nekakav wannbe snob.. ajde opravdaj se nekako
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:36   #2138
Quote:
enduring kaže: Pogledaj post
Ti nisi sav svoj?

Ne znam iskreno nikog normalnog tko jedva ne čeka ljepše vrijeme da konačno možemo prestati smrditi po birtijama. Bilo kakav park, bundek, rijeka, more, maksimir, jarun je 160 milijuna bolja opcija po lijepom vremenu od bilo kakvog kluba ili birca.

Čak ni ne vjerujem da ti zagušljivi birc može biti bolji od nekakvog roštilja i cuge i zajebancije predvečer na Bundeku, nego si samo htio ispasti nekakav wannbe snob.. ajde opravdaj se nekako
Zasto bi se morao opravdavat....postoje i bircevi s terasama pa nemoras smrdit po nicemu

A rostiljet nemres bas u parku na klupici tak da neznam zasto spominjes rostiljanje

Naravno da su rostiljade na bundeku ili jarunu odlicne al to nema veze s cuganjem na klupicama
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 08:38   #2139
a možete i izaći na pivu ispred lokalnog dućana popričati s lokalnim stanovništvom...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 17:10   #2140
Meni je nepisano pravilo da na prvom dejtu ja plaćam. Na drugom joj dozvoljavam platiti ako inzistira jer joj time pokazujem poštovanje u smislu ravnopravnosti jer na kraju krajeva, žene se stoljećima bore za ravnopravnost, pa onda, nek uživaju to što su izborile.

Također je nepisano pravilo da plaća onaj tko je zvao na cugu, neovisno radi li se o prvom, drugom ili 177. susretu.

Pola-pola plaćanje mi je otrcano, radije onda jednu rundu ja, jednu ona ili tko god već je u društvu. Ili izbjegnem cugu ako nisam pri lovi, ali uz uvjet da se takvo što ne ponavlja, tj to se može dogoditi jednom u desetak situacija potencionalne cuge, ali ako si uredno zaposlen, onda mislim da se to niti jednom ne bi smjelo dogoditi osim ako imaš plaću minimalac, a kredit u švicracima, onda ti je i štrik za objesiti se skup, a kamoli cuga u bircu


Bilo kakve fore sa pola pola ili svatko sebi mi je OK ako je u pitanju veliko društvo gdje se sjedne na 1-2 cuge, a ima nas desetak, onda je glupo da samo jedan ili eventualno dvoje plati po 10 cugi odjednom, tada je OK tzv "subvencija" za cugu onome tko se prvi odlučio isprsiti.
PanLugar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.