Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2014., 15:11   #1
Pad (7. Razreda)

eto situacija je takva da ce moj sin past razred,makar mi je to cudno jel je on inteligentan,ali je lijen ..

danas mi je sin dosao i rekao mi je *mama ja cu pas razred,i poceo je plakat*
ima vec 2 zabetonirane jedinice iz hrvatskog i fizike,a danas mu je profesorica dala 1 iz povijesti(upisala mu je 1 s olovokom tamo di se zakljucuju ocijene) eto ja neznam sta da mu kazem,pa ako imate iskustva s tim,bilo bi lijepo da pomognete.
Krax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:15   #2
kazes mu: eto sine, sad imas odlicnu priliku uozbiljiti se i zapeti i promijeniti svoj zivot.
tvoja buducnost je u tvojim rukama. suze su suvisne.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:20   #3
ali sta je najgore,njemu je stvarno zao i dao bi sve da moze stic popravit sve ocijene..ali je to nazalost jako tesko,jel je 2 tjedna do zavrsetka skole.

da odem u skolu pa da rijesim s novcima ili da pricam s profesorima??stavrno neznam,ali jednostavno nezelim da padne razred jel nije glup!
Krax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:22   #4
ne kužim. koristite jedan obiteljski nick? znači, vi ste mama?
ona u australiji?
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:25   #5
Quote:
Krax kaže: Pogledaj post
ali sta je najgore,njemu je stvarno zao i dao bi sve da moze stic popravit sve ocijene..ali je to nazalost jako tesko,jel je 2 tjedna do zavrsetka skole.

da odem u skolu pa da rijesim s novcima ili da pricam s profesorima??stavrno neznam,ali jednostavno nezelim da padne razred jel nije glup!
pitas jel glup nas na forumu? ili oces reci "jer nije glup"?
no, bolje pasti nego proci s 2
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:28   #6
zaplijenila sam mu laptop,pa sam otisla provjerit fb i sve,i otisla na forum hr,pa sam slucajno napisala sa Nick(Krax) to je od mog sina account..

Inace ja koristim isto Forum.hr
Krax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:29   #7
Ne brini se

Neće ti mali pasti razred
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:31   #8
kako znas?profesori su mu rekli vec da hoce,i da ce se tesko izvuc.
Krax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:34   #9
Nikad u životu nisam čula da je neko pao razred u osnovnoj školi.

Pa i da je imao sve jedinice
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:36   #10
ti to ozbiljno?
djeca padaju razrede najnormalnije u osnovnoj skoli, kakve su to gluposti?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:37   #11
ja sam cula od drugi roditelja.
mi smo inace iz zagreba(centar),i cula sam od par roditelja da su im djeca pala razred.
Krax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:38   #12
Naravno da ce past, u osnovnoj mozes past jedino tako da cijele godine ni ne otvoris knjigu i apsolutno nista ne slusas na satu.

Povijest i hrvatski bi jos i prizno, ali ako ti sin nije glup iz fizike bi trebo moc imat 2 pa taman i bez ucenja
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:40   #13
fizika mu je samo teorija ostala,ali ono di treba racunat ima 2-3..
ja ga stalno forsiram da uci,ali nikako.rade bi gledao u zid 2 dana ako treba!knjigu nebi ni taknuo.

i stvarno imam osjecaj da je vec pao razred..
Krax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:41   #14
Prvi put čujem da je neko pao razred u osnovnjaku.

U srednjoj da, ali u osnovnoj ne.

Uvijek im navuku na kraju dvice za prolaz. Eventualno će ići na popravni
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:41   #15
A to on je pametan, ali lijen ostavi za nekog drugog. Jos nisam cuo nikad da majka kaze za svog sina da je glup pa ono

Inace ako mu dosad nisi uspjela usadit odgovornost i to da razumije da je skola vazna za buducnost, onda si ga trebala zatvorit doma i natjerat da uci jos prije 3 mjeseca. Mislim zato postoje informacije da odes i vidis kakve ti sin ima ocjene. Ovak nisi bas ispala puno odgovornija od njega
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 15:44   #16
ne,krivo si me shvatio nisam rekla da je glup..rekla sam da je pametan i da on to moze,ali je lijen.

ja sam redovito svaka 2 tjedna isla na informacije.i uvijek je bilo grozno al mu je prosjek bio 2.3 iz svih predmeta skoro..al sve jedinice su iz znanja,a pozitivne ocjene iz zadaca,zalaganja..
Krax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 16:08   #17
ako je to njegov acc a vi zaista njegova mama.

onda moguć tj vjerojatan pad razreda je manji problem. veći je to da se ne osjeća dobro, da nema volje za životom a kamoli za učenjem...
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 16:15   #18
reko mi je iskreno,boli ga briga za skolu.
zao mu je jel ce izgubit svoju generaciju,evo danas je doso iz skole u 14 i plako je do sad,sada spava.

samo me zanima ako se i dogodi pad razreda,sta da ucinim?
Krax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 17:03   #19
Quote:
Krax kaže: Pogledaj post
ne,krivo si me shvatio nisam rekla da je glup..rekla sam da je pametan i da on to moze,ali je lijen.

ja sam redovito svaka 2 tjedna isla na informacije.i uvijek je bilo grozno al mu je prosjek bio 2.3 iz svih predmeta skoro..al sve jedinice su iz znanja,a pozitivne ocjene iz zadaca,zalaganja..
Nisam ja nista krivo shvatio, procitaj opet moj post. Napisao sam da nijedna majka, pa ni ti, nece rec za sina da je glup nego ce sve rec da im je sin pametan.

Znaci lijen je, ali pozitivne ocjene su mu iz zadaca

Ja sam uvijek bio lijen i zato nisam piso zadace, a na testovima sam se izvlacio tako sta bi prepiso ili rijesio nesto sta je bilo logicno.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 17:14   #20
Quote:
Krax kaže: Pogledaj post
ali sta je najgore,njemu je stvarno zao
Žao mu je zbog čega točno? Ne znam uopće zašto si ovo napisala. Trebao je učiti na vrijeme, a ne tri jedinice ispravljati u zadnja dva tjedna.
Quote:
Krax kaže: Pogledaj post
da odem u skolu pa da rijesim s novcima ili da pricam s profesorima??
Ne.

Quote:
Krax kaže: Pogledaj post
stavrno neznam,ali jednostavno nezelim da padne razred jel nije glup!
Neće završiti školu zato što ti to želiš, nego zato što je učio i izvršavao svoje obaveze tijekom školske godine. Koliko znam, godinu obično padnu lijeni, a ne glupi.
Quote:
Krax kaže: Pogledaj post
samo me zanima ako se i dogodi pad razreda,sta da ucinim?
Razgovaraj s njim i potrudi se da stekne radne navike u osnovnoj školi, a ako nastavi ovako - ne piše mu se dobro u srednjoj školi (ako je odluči upisati).
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.