Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 22:36   #601
Svaka situacija ima svoje za i protiv pa tako i ta.
Mislim da je biti solo dobro jer se ne moraš nikome poštimavati, koliko god tvrdili da u vezi možeš biti svoj, nitko ne može poreći da se moramo 'prilagođavati' toj drugoj osobi. Ako ste drastično različiti, to može biti i razlog za prekid. Ako ste slični, onda veza može potrajati, ali uz konstantnu prilagodbu drugoj osobi, jer takav način života to nužno i traži. Evo to je jedna od prednosti 'biti solo'.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:18   #602
Koliko dugo je super biti solo
Ja sam prve dvije godine bio super al sad zadnje tri sam koma po pitanju soliranja
Pretpostavljam da je drugima skroz drugacije bilo,nakon prekida koma a poslije super

Bas me zanima koliko vremenski dugo izdrzite bili solo i da vam je pritom super tako
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 14:17   #603
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Koliko dugo je super biti solo
Ja sam prve dvije godine bio super al sad zadnje tri sam koma po pitanju soliranja
Pretpostavljam da je drugima skroz drugacije bilo,nakon prekida koma a poslije super

Bas me zanima koliko vremenski dugo izdrzite bili solo i da vam je pritom super tako
U stvari, samo nastojim zivjeti iz dana u dan bio u vezi ili bez nje.
Za ostalo se zivot sam pobrine.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 14:21   #604
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Svaka situacija ima svoje za i protiv pa tako i ta.
Mislim da je biti solo dobro jer se ne moraš nikome poštimavati, koliko god tvrdili da u vezi možeš biti svoj, nitko ne može poreći da se moramo 'prilagođavati' toj drugoj osobi. Ako ste drastično različiti, to može biti i razlog za prekid. Ako ste slični, onda veza može potrajati, ali uz konstantnu prilagodbu drugoj osobi, jer takav način života to nužno i traži. Evo to je jedna od prednosti 'biti solo'.
Veza je kompromis. A stavovi i tolerancije na kojekakve kompromise variraju od osobe do osobe.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 17:41   #605
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Koliko dugo je super biti solo
Ja sam prve dvije godine bio super al sad zadnje tri sam koma po pitanju soliranja
Pretpostavljam da je drugima skroz drugacije bilo,nakon prekida koma a poslije super

Bas me zanima koliko vremenski dugo izdrzite bili solo i da vam je pritom super tako
Kod mene je baš obratno.
Što duže soliram, to bolje 😁
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 17:56   #606
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kod mene je baš obratno.
Što duže soliram, to bolje 😁
Kontra efekt! Super ak ti je tak,nemas problema i uzivas u soliranju
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 20:15   #607
Meni je skroz dobro solo Fokusirana sam na neke druge stvari i ciljeve, pa je dobro što nemam distrakcija. Što se tiče prolaska vremena uglavnom se osjećam jednako dobro i sad nakon nekoliko godina soliranja. Na nekim način sam samodostatna. Naravno ne bih da mi to potraje do kraja života. Ipak je ljepše kad se imaš s kim stisnuti.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 06:16   #608
Nekako mislim da je jedina prednost veze, redovan seks.
Sve ostalo iziskuje puno kompromisa koji crpi energiju i vrijeme. Onak odjednom ti se zivot vrti oko banalnosti.

Nikad nisam trazila vezu. Vise mi se desi da mi se netko jako svidi pa krenem putem veze jer me ne oprerecuje i zelim se stalno seksati s njim.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 13:24   #609
Danas naišao na ovo: Reasons to Remain Single Odabir likova mi je naj. <3
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 18:16   #610
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
Danas naišao na ovo: Reasons to Remain Single Odabir likova mi je naj. <3
Aaaaa,the school of life Lajkam sve njihove videose neovisno o tome trebaju li mi ili ne Ta kombinacija sociologije i psihologije je vrh!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 19:41   #611
Ja ih tek nedavno otkrio. <3 Imaju baš dobre uradke.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.

Zadnje uređivanje AngerMan : 25.02.2017. at 20:01.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 19:57   #612
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Meni je skroz dobro solo Fokusirana sam na neke druge stvari i ciljeve, pa je dobro što nemam distrakcija. Što se tiče prolaska vremena uglavnom se osjećam jednako dobro i sad nakon nekoliko godina soliranja. Na nekim način sam samodostatna. Naravno ne bih da mi to potraje do kraja života. Ipak je ljepše kad se imaš s kim stisnuti.

Via Tapatalk
Jako slično razmišljamo Meni je najveća muka ta nekakva obveza, prepričavanje dana i te pizdarije. A nisam spreman na zajednički suživot. Zato mi vjerojatno sve veze propadnu unutar par mjeseci
Baraba12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 22:22   #613
Biti solo je super dok si mlađi ali čitav život biti solo daleko je od dobrog i zdravog stanja. Normalno uvijek ima iznimaka i to treba poštivati. Nema veze bez konstantnog prilagođavanja i kompromisa što ne bi trebao biti problem kad voliš nekog. Bez toga prije ili kasnije mora doći kraj.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 16:24   #614
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Biti solo je super dok si mlađi ali čitav život biti solo daleko je od dobrog i zdravog stanja. Normalno uvijek ima iznimaka i to treba poštivati. Nema veze bez konstantnog prilagođavanja i kompromisa što ne bi trebao biti problem kad voliš nekog. Bez toga prije ili kasnije mora doći kraj.
Konstantno prilagođavanje znači konstantno gaženje po sebi. Iako postoje te rijetke situacije kada se čovjek treba odreći nečega što voli kako bi se stvari pokrenule prema naprijed ono ipak u ljubavi nema smisao. Voliš li osobu izvana samo kako bi je iznutra mjenjala ili volis osobu kakva jest?! Prvo nije ljubav, drugo jest. Jer ljubav koja uvjetuje da se podrediš očekivanjima nije ljubav.

Kompromis i prilagođavanje koriste oni koji su u vezama gdje sa partnerom nisu kliknuli na istoj razini, kako su prelijeni bili raditi na sebi pa su u vezi zavrsili jer je to 'prirodno', takvim osobama je lakse raditi na drugima pa je normalno i ocekivati od druge strane da se prilagođava i gazi po sebi ako se od osobe trazi da prilagodi dio sebe koji voli u dio sebe koji ce mrziti. Zato i ima toliko svađa i razvoda, ne zato sto netko nije se htio prilagoditi, već zato što motivi za ulazak u odnos sa odabranom osobom nisu bili ljubavne prirode.

Kako su ljudi neisjreni prema sebi da to vec prelazi u patoligiju, tako su i prema drugima.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 17:03   #615
Meni je prednost to jer sam ovisna o internetu i kad sam solo, nitko me ne prekida, ne moram gasit komp, izlazit se nać s nekim i sl. Mrzim taj osjećaj kad imam čitavu večer za besciljno surfanje i onda me netko omete u tome! Zapravo, najviše mrzim taj trenutak kad moram neplanirano ugasit komp i premjestit mozak u stvarni život.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 17:26   #616
Ja volim biti u vezi s osobom koja mi se sviđa. Ne kužim vas s tim prilagođavanjem. Treba si naći partnera sa sličnim interesima, tada nema prilagođavanja. Sta znači uopće to prilagođavanje? Ne kuzim, neki smatraju da je to gaženje po sebi?! Ja to tako ne gledam. Čim netko gazi po sebi, to znači da s partnerom nije iskomunicirao svoje stavove i vrijednosti. Gaženje po sebi mi se čini lošim osjećajem, tada bolje vezu prekinuti. Ili barem postaviti granice, pa ako vas druga strana dovoljno voli, nece vas vise tjerati na neke bezrazlozne stvari. Sto se tice nekih malih kompromisa , sitnica sto zivot je, to nije def gazenje po sebi, nego fleksibilnost i poštivanje pa i udovoljavanje partneru jer ga volimo...
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 17:38   #617
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Ja volim biti u vezi s osobom koja mi se sviđa. Ne kužim vas s tim prilagođavanjem. Treba si naći partnera sa sličnim interesima, tada nema prilagođavanja. Sta znači uopće to prilagođavanje? Ne kuzim, neki smatraju da je to gaženje po sebi?! Ja to tako ne gledam. Čim netko gazi po sebi, to znači da s partnerom nije iskomunicirao svoje stavove i vrijednosti. Gaženje po sebi mi se čini lošim osjećajem, tada bolje vezu prekinuti. Ili barem postaviti granice, pa ako vas druga strana dovoljno voli, nece vas vise tjerati na neke bezrazlozne stvari. Sto se tice nekih malih kompromisa , sitnica sto zivot je, to nije def gazenje po sebi, nego fleksibilnost i poštivanje pa i udovoljavanje partneru jer ga volimo...
Slažem se. Samo puno ljudi si ne može/ne uspije naći partnera sa sličnim interesima, pa onda da ne bi bili solo pristaju na velike kompromise i polurješenja sa nekompatibilnom osobom.

Nisam pristalica teorije da se suprotnosti privlače. Privlače se sličnosti.
A naći nekog istih interesa, a suprotnog spola je dosta teško.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 17:54   #618
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Slažem se. Samo puno ljudi si ne može/ne uspije naći partnera sa sličnim interesima, pa onda da ne bi bili solo pristaju na velike kompromise i polurješenja sa nekompatibilnom osobom.

Nisam pristalica teorije da se suprotnosti privlače. Privlače se sličnosti.
A naći nekog istih interesa, a suprotnog spola je dosta teško.
Tesko je ako niste otvorenog uma i imate unaprijed postavljena ocekivanja i zalazite na mjesta sa ljudima sa kojima ne mozete ostvariti svoj maksimum pa vas nitko i ne moze primjetiti i doziviti onakvima kakvima jeste. Ukratko...

A one osobe koje jesu otvorenog uma i imaju odlicne ljude uz sebe, cesto su u sredinama gdje nemaju opcija za izlazak pa ih salijece polusvijet, a samima im se neda nista poduzeti oko toga pa na kraju se pomire sa situacijom i smanje ocekivanja i zavrse sa probisvjetima ili sa svojim best frendovima. Sto je opet ok.

Oni treci... Ti su drzave i kontinente prosli u potrazi za domom i nasli sto traze, odnosno odabrali su pronaci drustvo i sredinu koja iz njih izvlaci maksimum onoga sto jesu. Stvar je uvijek jednostavna. Ako ti je smisao zivota bit sa nekim i biti zaljubljen/a u nekog naci ces istu osobu i mrzit cete se. Ak ti je smisao zivota zivjeti, putovati, raditi, zabavljati se, naci ces slicnu osobu i voljet cete se. Stvar je samo sto je svakome prioritet u zivotu, da li je to osoba sama sebi, ili druga osoba koja ce vas uciniti sretnom osobom sto je laz. A samo covjek sam sebe moze uciniti sretnim izborima i odlukama koje poduzima, a ne netko svojim postojanjem.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 18:31   #619
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Meni je prednost to jer sam ovisna o internetu i kad sam solo, nitko me ne prekida, ne moram gasit komp, izlazit se nać s nekim i sl. Mrzim taj osjećaj kad imam čitavu večer za besciljno surfanje i onda me netko omete u tome! Zapravo, najviše mrzim taj trenutak kad moram neplanirano ugasit komp i premjestit mozak u stvarni život.
Ja bi baš volio maknuti se od te ovisnosti tako da s nekim provodim vrijeme zdravije.

Nemam niti prijatelja,niti sam s ikime u vezi,i to je jbn loše

Koliko god bile loše te sve mane,ipak je ljepše biti s nekime,neznam kakva je tlaka reći što si radio danas nekome.
undecided is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 20:11   #620
a eto, ja sam previše lijena i ne da mi se.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.