Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2016., 19:31   #1
Upoznali se vani, trazio me fejs, hoce li se javiti

Imam 20 godina i cura sam.
Jucer sam izasla van sa 4 prijateljice i pred kraj jedan zgodni decko poceo je plesati sa mnom. Odmah me poceo ispitivati kako se zovem, odakle sam, sto studiram itd. Poljubio me vise puta. I ponovo me poceo ispitivati o muzici koju volim, sportu ma svasta nesto. Cinio se bas zainteresiran za mene. Kad sam mu rekla da idem, trazio me da se pronadem na njegovom fejsu , sto sam napravila i onda sam se dodala s njegovog fejsa. Sad ne znam da li mislite da ce mi se decko javiti? Ili mu je to bilo samo za zbariti za jednu noc. Jer da je to slucaj, zasto bi me trazio fejs? I ne nismo bili pijani, ni ja ni on. Inace ne radim to da barim ljude po klubovima pa onda ne znam sto da ocekujem.
Decki, kada upoznate curu vani i trazite ju fejs, javite li se onda i ako da kada, a ako ne zasto?
beyhiveattack is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 19:34   #2


Imamo kristalnu kuglu pa znamo

A u čemu je problem da se ti javiš njemu i razriješiš si nedoumice?
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 19:36   #3
Imas 20 godina.ponasaj se u skladu s tim
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 19:40   #4
Quote:
beyhiveattack kaže: Pogledaj post
Decki, kada upoznate curu vani i trazite ju fejs, javite li se onda i ako da kada, a ako ne zasto?
Jednostavno je. Nakon svakog barenja curu upises u excel tablicu sa svim bitnim karakteristikama: izgled 1-10, velicina sisa, velicina guzice, i sortiras po ukupnim bodovima. Kad ti trenutna cura dosadi javis se onoj sa najvecim brojem bodova. Ako je zauzeta, javljas se prvoj ispod, i tako redom.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 19:49   #5
Pa ovisi koliko si mu se svidjela, to mi ne znamo. U svakom slucaju nemoj mu se javiti jer tako neces znati koliko je on uopce zagrijan za tebe. Ako je imalo zainteresiran, javit ce se sigurno u nekom kracem roku. Ukoliko ti se javi nakon duzeg vremena, moj ti je savjet da ni ne odgovaras jer te vjerojatno pospremio u rezervnu ladicu.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 19:52   #6
Quote:
beyhiveattack kaže: Pogledaj post
Imam 20 godina i cura sam.
Jucer sam izasla van sa 4 prijateljice i pred kraj jedan zgodni decko poceo je plesati sa mnom. Odmah me poceo ispitivati kako se zovem, odakle sam, sto studiram itd. Poljubio me vise puta. I ponovo me poceo ispitivati o muzici koju volim, sportu ma svasta nesto. Cinio se bas zainteresiran za mene. Kad sam mu rekla da idem, trazio me da se pronadem na njegovom fejsu , sto sam napravila i onda sam se dodala s njegovog fejsa. Sad ne znam da li mislite da ce mi se decko javiti? Ili mu je to bilo samo za zbariti za jednu noc. Jer da je to slucaj, zasto bi me trazio fejs? I ne nismo bili pijani, ni ja ni on. Inace ne radim to da barim ljude po klubovima pa onda ne znam sto da ocekujem.
Decki, kada upoznate curu vani i trazite ju fejs, javite li se onda i ako da kada, a ako ne zasto?
zato što nije "zbario".
rekla si mu da ideš. pitao te fejs da nastavi gdje je stao.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 19:56   #7
evo ja sam baco grah i okrenuo se na bočnu stranu što znači da ti se 100% javlja
Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 19:57   #8
Pa dobro zeli ju zbarit, wow, pa sta bi drugo trebao zelit nakon jednog susreta? Sigurna sam da ona masta o kucici u cvijecu s njim.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:03   #9
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Pa ovisi koliko si mu se svidjela, to mi ne znamo. U svakom slucaju nemoj mu se javiti jer tako neces znati koliko je on uopce zagrijan za tebe. Ako je imalo zainteresiran, javit ce se sigurno u nekom kracem roku. Ukoliko ti se javi nakon duzeg vremena, moj ti je savjet da ni ne odgovaras jer te vjerojatno pospremio u rezervnu ladicu.
Blago nama kad vi žene igrate takve proračunate igre... nije ni čudo što se određenom broju muškaraca gadi suprotni spol.

Što je loše u tome da se ženska zauzme za lika koji joj se sviđa i pokuša se izboriti za njega umjesto da ga uzme neka deseta dok ona čeka? Isuse kriste.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:10   #10
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Što je loše u tome da se ženska zauzme za lika koji joj se sviđa i pokuša se izboriti za njega umjesto da ga uzme neka deseta dok ona čeka? Isuse kriste.
Ne svidja joj se dovoljno. Ja isto to radim, cekam da se cura javi meni. Ako je jako zainteresirana za mene, javit ce se. Ako nije, tko je jebe.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:11   #11
Quote:
beyhiveattack kaže: Pogledaj post
Decki, kada upoznate curu vani i trazite ju fejs, javite li se onda i ako da kada, a ako ne zasto?
Ako se javim, onda to obično bude sutradan. Ili eventualno prekosutra, ako nisam bio u mogućnosti upaliti fejs.

Ako se ne javim - možda cura ima hrpu obnaženih slika na fejsu (jeftino i droljasto), možda su joj neki stihovi ili citati opis svake slike (debilno), možda je nepismena, možda posta desetak debilnih statusa dnevno, možda je feministica, možda je vegeterijanka, možda je vjerski fanatik, možda ne da prije braka, možda je ferovka.

I tak... svašta se može saznati s fejs profila.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:11   #12
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ne svidja joj se dovoljno. Ja isto to radim, cekam da se cura javi meni. Ako je jako zainteresirana za mene, javit ce se. Ako nije, tko je jebe.
Koliko ja vidim, sviđa joj se, ali je druga forumašica joj dala direktni savjet da mu se ne javlja!!
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:15   #13
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Koliko ja vidim, sviđa joj se, ali je druga forumašica joj dala direktni savjet da mu se ne javlja!!
Ona je sigurno ljubomorna kaj je se ova zbarila s likom, a nju nitko neće.

Sabotaža!!!
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:19   #14
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Koliko ja vidim, sviđa joj se, ali je druga forumašica joj dala direktni savjet da mu se ne javlja!!
Jasno mi to, ali veliki je raspon od "svidja mi se" do "vlaze mi se gacice od pomisli na njega". U ovom drugom slucaju neces postavljat pitanja na forumu vec ces se odmah javit decku.
A za decka je bolje da mu se niti ne javlja ako se ne vlazi na njega.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:21   #15
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Blago nama kad vi žene igrate takve proračunate igre... nije ni čudo što se određenom broju muškaraca gadi suprotni spol.

Što je loše u tome da se ženska zauzme za lika koji joj se sviđa i pokuša se izboriti za njega umjesto da ga uzme neka deseta dok ona čeka? Isuse kriste.
Zena se prvenstveno mora zauueti za sebe.

Lose je to sto muskarce takvo ponasanje odbija. Bar vecinu njih. Postoji neka dinamika u m-z odnosu i nema veze s proracunatoscu nego sa seksualnim polaritetom. Muskarci imaju previse muske energije u sebi i u partnerici traze nesto drugo.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:22   #16
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Jasno mi to, ali veliki je raspon od "svidja mi se" do "vlaze mi se gacice od pomisli na njega". U ovom drugom slucaju neces postavljat pitanja na forumu vec ces se odmah javit decku.
A za decka je bolje da mu se niti ne javlja ako se ne vlazi na njega.
A gle ono, sumnjam da bi otvarala takvu temu ovdje da ne vuče na vlaženje
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:24   #17
Ali slatko je kako neki misle da muskarca osvoji ona zena koja se "bori" za njih. Slatko i naivno.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:28   #18
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Ali slatko je kako neki misle da muskarca osvoji ona zena koja se "bori" za njih. Slatko i naivno.
One koje su se izborile za svoje muskarce te demantiraju.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:31   #19
Jedini nacin na koji se zena moze "izboriti" za muskarca je bivanjem najbolja verzija sebe. Ganjanje muskarca i podsjecanje da ona postoji ne ulaze u to. Takoder, posto smo razliciti u nekim stvarima, muskarci zensku inicijativu shvacaju kao pozurivanje odnosa i vid kontrole.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:32   #20
Ti za svako pitanje otvaraš novu temu

Što se desilo sa onim tipom kojeg si stalkala?
__________________
It is not fear that grips him, only restlessness. A heightened sense of things.
Supremum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.