Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2016., 20:33   #21
Da to nije onaj lik što je počeo uletavat curama po ulicama u Novom Zagrebu?
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:46   #22
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Jedini nacin na koji se zena moze "izboriti" za muskarca je bivanjem najbolja verzija sebe. Ganjanje muskarca i podsjecanje da ona postoji ne ulaze u to. Takoder, posto smo razliciti u nekim stvarima, muskarci zensku inicijativu shvacaju kao pozurivanje odnosa i vid kontrole.
Vrlo konzervativan pogled koji vise ne vrijedi. Ostao sam prilicno iznenadjen zenskim pricama sto su sve radile ne bi li osvojile svog muskarca, neke vise neke manje uspjesno.
"Ganjanje" i "pozurivanje" je taktika koja je jednako neefikasna i kod muskaraca i zena. Kod borbe za partnera treba biti pametniji, ne samo glavom kroz zid, a tu zene mogu biti daleko inovativnije i sposobnije od muskaraca.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:58   #23
Quote:
beyhiveattack kaže: Pogledaj post
blablablakogabolibriga
Decki, kada upoznate curu vani i trazite ju fejs, javite li se onda i ako da kada, a ako ne zasto?
1.)Javim...

2.)Ugl. sutra tokom dana kad stignem.

3.)Zato jer shvatim da je riba teži grob i da sam ipak malo previše popio kad sam je išta pitao tu večer.

Pošto u tvom slučaju niko nije bio pijan, ne znam zašto ti se nebi javio kad te već pitao za neki kontakt. Ono chill... Već sad odaješ dojam teške patnice. Kad ti se javi, udri mu seen i odgovori nakon par sati "Sorry, ko si ti?" ili nešto u tom stilu kao da nije nikakvi big deal i da nisi toliko okupirana mislima o njemu, da si išla otvorit temu na forum.hr pitat random strance šta oni misle u vezi svega toga...
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 22:18   #24
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Vrlo konzervativan pogled koji vise ne vrijedi. Ostao sam prilicno iznenadjen zenskim pricama sto su sve radile ne bi li osvojile svog muskarca, neke vise neke manje uspjesno.
"Ganjanje" i "pozurivanje" je taktika koja je jednako neefikasna i kod muskaraca i zena. Kod borbe za partnera treba biti pametniji, ne samo glavom kroz zid, a tu zene mogu biti daleko inovativnije i sposobnije od muskaraca.
U cemu je fora ako moras izvodit trikove i razvijat strategije da nekoga osvojis?
To ne pali nii na jednom spolu, slazem se. Bar ne dugorocno. Ali nisam govorila o tome.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 22:36   #25
Jebo partnera za kojeg se moraš boriti.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 22:39   #26
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jebo partnera za kojeg se moraš boriti.
A ne jebeš se sa svim partnerima?
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 23:03   #27
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jebo partnera za kojeg se moraš boriti.
^ This.
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 23:22   #28
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Pa ovisi koliko si mu se svidjela, to mi ne znamo. U svakom slucaju nemoj mu se javiti jer tako neces znati koliko je on uopce zagrijan za tebe. Ako je imalo zainteresiran, javit ce se sigurno u nekom kracem roku. Ukoliko ti se javi nakon duzeg vremena, moj ti je savjet da ni ne odgovaras jer te vjerojatno pospremio u rezervnu ladicu.
Zaboravila si reći da mora ignorirati njegovo prvo javljanje. Ako je stvarno zagrijan pokušavati će doći u kontakt s njom. Nakon par dana neka se "sjeti" odgovoriti mu.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 11:18   #29
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
U cemu je fora ako moras izvodit trikove i razvijat strategije da nekoga osvojis?
Pa ne moras, ali onda zasto savjetujes autoricu da igra igrice? Ako joj se decko svidja nek mu se javi. On je napravio prvi korak i trazio je fejs, moze i ona nesto napravit, i javit mu se.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 13:26   #30
Neće, da je zainteresiran ne bi te tražio fejs nego broj mobitela.
Gueugnon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 15:09   #31
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Pa ne moras, ali onda zasto savjetujes autoricu da igra igrice? Ako joj se decko svidja nek mu se javi. On je napravio prvi korak i trazio je fejs, moze i ona nesto napravit, i javit mu se.
Ako mu se javi na sebe preuzima ulogu 'pursuera' a to je muškarcima neprivlačno. Da, možda će im takva goditi egu, ali će na kraju završiti s onom koja im je dopustila da se oko nje trude.

I zašto bi nejavljanje bilo igranje igrica? Mora postojat aktivna i pasivna strana u tom procesu, a većini muškaraca voli biti u aktivnoj ulozi, tako da ne mislim da radi nešto loše time što prepušta njemu inicijativu.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 17:02   #32
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Ako mu se javi na sebe preuzima ulogu 'pursuera' a to je muškarcima neprivlačno. Da, možda će im takva goditi egu, ali će na kraju završiti s onom koja im je dopustila da se oko nje trude.
Broj jedan, najvjerojatnije je da će on završiti s najzgodnijom s kojom uspije a ne s onom oko koje se bude najviše trudio. Tako funkcionira muški rod, htjeli mi to ili ne. Broj dva, ako ona glumi nedostupnu u nekim situacijama to može biti plus za privlačnost (iako ne u toj mjeri kao kad obrnemo spolove), ali ostaje činjenica ako je lik imalo privlačan ima oko sebe x drugih cura i vrlo brzo će zaboraviti na ovu ako ništa ne uradi.

Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
I zašto bi nejavljanje bilo igranje igrica? Mora postojat aktivna i pasivna strana u tom procesu, a većini muškaraca voli biti u aktivnoj ulozi, tako da ne mislim da radi nešto loše time što prepušta njemu inicijativu.
Jedno je prepuštanje inicijative i vodstva, a drugo je savjet "nemoj mu se slučajno javiti ako se on tebi ne javi". Jer, ako se on njoj ne javi i ona posluša taj savjet, šanse su joj nula. U suprotnom, ima šanse, bar nekakve.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 17:06   #33
Pravi muškarci funkcioniraju po sustavu reciprociteta.
To je sve što ću reći.
cedevitaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 17:21   #34
Mene zanima šta je bilo s onim likom s prošle teme?
Lady Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 17:30   #35
Kakav je to klub u kojem se trijezni stranci prvo krenu žvalit, pa raspitivat o sportu i glazbi, pa opet žvalit, pa onda traže fejsbuk, pored svih drugih sredstava komunikacije?

Želim ić u taj klub i gledat to sve. Zvuči zabavno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 17:54   #36
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Broj jedan, najvjerojatnije je da će on završiti s najzgodnijom s kojom uspije a ne s onom oko koje se bude najviše trudio. Tako funkcionira muški rod, htjeli mi to ili ne. Broj dva, ako ona glumi nedostupnu u nekim situacijama to može biti plus za privlačnost (iako ne u toj mjeri kao kad obrnemo spolove), ali ostaje činjenica ako je lik imalo privlačan ima oko sebe x drugih cura i vrlo brzo će zaboraviti na ovu ako ništa ne uradi.
Može ona bit prejeben komad, ali ako pristupa s 'muškim' ponašanjem kod iole muževnog muškarca bit će dobra za jednu/više noći i ništa više. Jednako kao što muškarac može bit visok i crn i sve prepre, ali ako je pičkica žene će ga držati u friend zoni i to je to.
Žena privlači svojom pojavom i svojom energijom, samim time što je, a muškarac se zaljubi ili ne. Ako je zaboravi onda ionako nije bio za nju i ne kužim u čemu je problem? Treba ga vući za rukav da mu dokaže kako je ona baš super kako ne bi odlepršao drugoj?

Spominjanje nedostupnosti samo pokazuje da uopće nisi shvatio što govorim. Mislim da žene trebaju biti receptivne i pratiti muškarčev nivo investiranosti, a ne glumiti ledene kraljice. Samo kraljice može.

Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Jedno je prepuštanje inicijative i vodstva, a drugo je savjet "nemoj mu se slučajno javiti ako se on tebi ne javi". Jer, ako se on njoj ne javi i ona posluša taj savjet, šanse su joj nula. U suprotnom, ima šanse, bar nekakve.
Žena koja cijeni sebe ne treba muškarca koji ne treba/ne želi nju. "Idem mu se javiti da se napokon sjeti da postojim, vjerojatno ću dobiti mrvice jer on baš i nije zainteresiran, ali bolje i mrvice nego ništa". Tako zvuči tvoj savjet. Samo očajne i s nedostatkom opcija će si dopustiti takvo nešto, ali neka, vidim da ima i vas koji volite takve

Ili bar tako tvrdite...na forumu.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 17:59   #37
Quote:
beyhiveattack kaže: Pogledaj post
Imam 20 godina i cura sam.
Jucer sam izasla van sa 4 prijateljice i pred kraj jedan zgodni decko poceo je plesati sa mnom. Odmah me poceo ispitivati kako se zovem, odakle sam, sto studiram itd. Poljubio me vise puta. I ponovo me poceo ispitivati o muzici koju volim, sportu ma svasta nesto. Cinio se bas zainteresiran za mene. Kad sam mu rekla da idem, trazio me da se pronadem na njegovom fejsu , sto sam napravila i onda sam se dodala s njegovog fejsa. Sad ne znam da li mislite da ce mi se decko javiti? Ili mu je to bilo samo za zbariti za jednu noc. Jer da je to slucaj, zasto bi me trazio fejs? I ne nismo bili pijani, ni ja ni on. Inace ne radim to da barim ljude po klubovima pa onda ne znam sto da ocekujem.
Decki, kada upoznate curu vani i trazite ju fejs, javite li se onda i ako da kada, a ako ne zasto?
ja se nikad ne javim. kad sljedeći dan prostalkam fejs, nađem preveć turn off pizdarijica. doduše ne dodam curu, samo tražim fejs pa lurkam sa sigurne udaljenosti. eto, možda si shareala ili lajkala neku glupost koja mu nije po volji.
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 20:55   #38
mislim da je doslo do nerazumijevanja u komunikaciji
to kaj je on "trazio fejs", vjerojatno se ispravno kaze "giving head"
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 23:36   #39
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Jednostavno je. Nakon svakog barenja curu upises u excel tablicu sa svim bitnim karakteristikama: izgled 1-10, velicina sisa, velicina guzice, i sortiras po ukupnim bodovima. Kad ti trenutna cura dosadi javis se onoj sa najvecim brojem bodova. Ako je zauzeta, javljas se prvoj ispod, i tako redom.
Morala sam ovo quotati
Fali ti još par kolumna ali i s ovim bi se dalo
Bibii is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 00:03   #40
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Kad ti se javi, udri mu seen i odgovori nakon par sati "Sorry, ko si ti?" ili nešto u tom stilu kao da nije nikakvi big deal i da nisi toliko okupirana mislima o njemu, da si išla otvorit temu na forum.hr pitat random strance šta oni misle u vezi svega toga...

Ne sviđa mi se ovo što predlažeš. Ajde ok još za jedan seen, ali sa ovim pitanjem će ona:

A) ispasti glupa
B) ako je pametniji lik skužiti će u čemu je fora i opet će ispasti glupa


Takve igrice sa ignoriranjem treba prakticirati nakon 2,3 dejta kako bi bile uspješne.

1. upoznavanje
2. uspostava kontakta (poruke, fejs)
3. cuga/kava
4. kino/klopa/neko drugo malo duže druženje
5. ako je sve do sad super ovo je trenutak kad treba biti malo hladniji. Obavezno izaći sa društvom, odgoditi 3. susret jer si prezauzeta
....
ako se nakon ovoga ponovno vidite, opet istu foru upotrijebiti s vremena na vrijeme. Čak i ako uđete u neku ozbiljniju vezu, dobro je drugu stranu dovesti na tanak led i spustiti na zemlju
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.