Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2016., 13:58   #21
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Da, uskoro je, ali nisam sigurna hoću li ići. Iz razloga što sam bila prošle godine i nije mi se svidjelo jer je bila prevelika gužva. Em ne možeš lijepo razgledati, dobro je ako i dođeš do štanda jer od gužve se treba probiti, em se svi naguravaju. Meni nije gušt da se moram naguravati i imati sreće doći do štanda, a razgledati ni ne uspiješ. Možda je do toga što sam išla u subotu, ali čula sam da je bila gužva i ostale dane u tjednu.
Ako se dobro sjećam otvara se utorkom, treba ići prva tri dana, onda još nije gužva, zadnja tri dana je ludnica, pogotovo subotom kada hrpa klinaca ide sa školom. Prošle godine nisam išao, pretprošle jesam u srijedu ili četvrtak i bilo je OK, ima ljudi, ali daleko od guranja i probijanja, kao da šećeš gradom . Na stranu to što imam knjiga koje nisam pročitao još od prije par godina ...
Solo761 is offline  
Old 16.10.2016., 14:12   #22
Quote:
anamia69 kaže: Pogledaj post
Ne buš valjda to propustila
Najbolje je ići u tjednu i to oko podneva .
Vidjet ću. U tjednu ne mogu ići, tako da mi preostaje vikend.

Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Mizuno wave legend 2
http://imgur.com/u73pCgr

Sluzile su i mene jedne iz Lidla neko vrijeme, al te sam koristila za trcanje i svakodnevnu upotrebu, pa su dale svoje.
Te i jesu baš za trčanje, a koliko sam upućena, ta marka ima kvalitetne i dobre tenisice. Kako ti je trčati? Meni je bolje hodati jer me od trčanja boli koljeno. Iako slabo trčim, skoro ništa, odnosno nisam već dugo. Nikako krenuti. Motivacija mi je na nuli.


Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Ako se dobro sjećam otvara se utorkom, treba ići prva tri dana, onda još nije gužva, zadnja tri dana je ludnica, pogotovo subotom kada hrpa klinaca ide sa školom. Prošle godine nisam išao, pretprošle jesam u srijedu ili četvrtak i bilo je OK, ima ljudi, ali daleko od guranja i probijanja, kao da šećeš gradom . Na stranu to što imam knjiga koje nisam pročitao još od prije par godina ...
Da, samo što u tjednu ne mogu, jedino kasno popodne. Ja sam išla prijašnjih godina (mislim da pretprošle nisam) i ne sjećam se da je bila takva gužva. Ne mogu ni opisati tu gužvu, užas. A ništa nisam uspjela vidjeti, moraš se laktariti da bi došao do knjige. A to mi se ne da. Kupila sam baš ono šta sam htjela, ali skoro ništa nisam uspjela razgledati u miru. I ja imam knjiga koje stoje nepročitane, iako ih se trudim pročitati.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 16.10.2016., 14:12   #23
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Ja tek sad skuzio novi čet.....

:nerademismajlići:
snalažljivi

Što se tiče knjiga, prevelika je opasnost od kupovine... O gužvi ne treba trošiti riječi.
Bilo bi krasno kad bi se moglo polako šetati, uzeti knjigu, prolistati, pročitati malo... sjesti na klupicu, dok te nježni povjetarac uveseljava... Vratiti knjigu, pa odabrati drugu... I tako, čitav sunčani dan...

A onda te (čudom) kupljene knjige slijede kući.
.
.
.
Hjaoj.
Riona is offline  
Old 16.10.2016., 14:15   #24
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post

Pravi muškarci ne koriste termin "igrice" za nešto što u pravilu zarađuje više novaca u mjesec dana nego Hrvatska što pobere poreza u godinu dana :klap:. Pogotovo u slučaju WoW-a koji mjesečno zaradi 8-10 puta koliko je godišnji proračun HR :klap:.

Aha! Sad si ga dobio!
:klap:
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post

Uskoro pocinje interliber, od 8-13.11. i morat cu se iskontrolirati Imam dosta knjiga koje nisam stigla procitati, a samo nove kupujem, to je vec bolest postala
I ja se veselim interliberu. Prosle godine sam isla cini mi se u subotu i bila je ogromna guzva, ove godine cu pametnije i ic cu tokom tjedna.

Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Ja tek sad skuzio novi čet.....

:nerademismajlići:
Bolje gledat drugi put!
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 16.10.2016., 14:22   #25
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post


Bolje gledat drugi put!
Ocekivao sam pozivnicu!

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.10.2016., 14:26   #26
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Te i jesu baš za trčanje, a koliko sam upućena, ta marka ima kvalitetne i dobre tenisice. Kako ti je trčati? Meni je bolje hodati jer me od trčanja boli koljeno. Iako slabo trčim, skoro ništa, odnosno nisam već dugo. Nikako krenuti. Motivacija mi je na nuli.
Jep, ulovila ih na 60% popusta, sasvim slucajno.
Najteze je natjerati se. Kad sam vec spremna i s tenama na nogama, onda nema druge nego krenuti. Al kako koji put, nekad imam vise volje, nekad manje, nekad mislim da necu istrcati 100 metara.
Imam problema s ligamentima lijevog koljena, al cini mi se da je stanje sada bolje nego kada sam pocela prije par mjeseci. Kao da je koljeno sve skupa ojacalo.
K tome sam skinula 7-8 kila od pocetka ljeta, pa mi je i to motivacija.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 16.10.2016., 14:29   #27
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Ocekivao sam pozivnicu!

:nerademismajlići:
Imas i muzicku?
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 16.10.2016., 14:31   #28
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Jep, ulovila ih na 60% popusta, sasvim slucajno.
Najteze je natjerati se. Kad sam vec spremna i s tenama na nogama, onda nema druge nego krenuti. Al kako koji put, nekad imam vise volje, nekad manje, nekad mislim da necu istrcati 100 metara.
Imam problema s ligamentima lijevog koljena, al cini mi se da je stanje sada bolje nego kada sam pocela prije par mjeseci. Kao da je koljeno sve skupa ojacalo.
Takvi popusti su najbolji.

Istina, kad se krene, lakše je. Nekako u zadnje vrijeme nemam volje, izgubila se, ali nije samo do toga...
I ja s ligamentima lijevog koljena, a i to koljeno mi je operirano pa me onda dosta zeza.

Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
K tome sam skinula 7-8 kila od pocetka ljeta, pa mi je i to motivacija.
Ma gdje ćeš bolje motivacije od te. Svaka čast, bravo!
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 16.10.2016., 14:42   #29
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Imas i muzicku?
Znas pjevat?

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.10.2016., 14:48   #30
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Znas pjevat?

:nerademismajlići:
Da, za vlastite potrebe, ali jos nitko nije oglusio.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 16.10.2016., 14:54   #31
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Da, za vlastite potrebe, ali jos nitko nije oglusio.
Daj onda od Ilića ....jesen 70 i neke

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.10.2016., 14:57   #32
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Daj onda od Ilića ....jesen 70 i neke

:nerademismajlići:
Na druzenju
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 16.10.2016., 15:46   #33
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Na druzenju
Kojem

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.10.2016., 15:52   #34
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Na druzenju
Čuvaj se, on ti bude dopeljal svoj kokošinjac
__________________
Sve je važno.
Miaana is offline  
Old 16.10.2016., 15:53   #35
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Kojem

:nerademismajlići:
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Na druzenju
Dobro, kaj vi još niste inboxirani???
Riona is offline  
Old 16.10.2016., 16:00   #36
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Dobro, kaj vi još niste inboxirani???
Ne znam ja nista, nisam dobila nikakav inbox.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 16.10.2016., 16:15   #37
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Takvi popusti su najbolji.

Istina, kad se krene, lakše je. Nekako u zadnje vrijeme nemam volje, izgubila se, ali nije samo do toga...
I ja s ligamentima lijevog koljena, a i to koljeno mi je operirano pa me onda dosta zeza.

Ma gdje ćeš bolje motivacije od te. Svaka čast, bravo!
Naletjela slucajno u ducanu, tako to obicno bude
A cuj, nosim 86 kila u guzici, tako da mi trebaju malo bolje tene.

Ma mozes ti to, pomalo. Neces sutra trcati maraton, baby steps
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 16.10.2016., 17:04   #38
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Dobro, kaj vi još niste inboxirani???
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Ne znam ja nista, nisam dobila nikakav inbox.
Nije moj inbox za švalerisanje

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.10.2016., 17:09   #39
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Nije moj inbox za švalerisanje

:nerademismajlići:
Kaj, nutra poravljaš motore u fušu?
Riona is offline  
Old 16.10.2016., 17:36   #40
E da samo znas kaj se nutra desava

:nerademismajlići:
the33 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.