Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2016., 23:31   #81
Eto, zajebali su još jednu dobru igricu
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 16.10.2016., 23:34   #82
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Najbolje bi bilo da se to određuje po zaradi, ako zaradi par miliona onda više nije igrica nego igra
Ako ću ikad upotrebljavati, truditi ću se da kažem igra, a ne igrica. Ali, eto, morala sam se osvrnuti na to da i sama upotrebljavam riječ igrica, a ne igra. Samo mene je zaobišla jezikova juha.

Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Da igraš pa takvi iskaču iz mraka i trče prema tebi možda bi dojam bio drugačiji
Možda... Da gledam horore s takvim čudovištima, onda bi me vjerojatno malo bilo trta, ali ova iz igara mi nisu tako realistična, kao ona iz horora.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind

Zadnje uređivanje leptirica88 : 17.10.2016. at 00:03.
leptirica88 is offline  
Old 16.10.2016., 23:48   #83
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post


....ali ovi iz igra mi nisu tako realistični, kao oni iz horora.
Igara

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 17.10.2016., 00:00   #84
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Igara

:nerademismajlići:
Pogriješila sam, ispravljeno.

----
Odoh spavati, laku noć!
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 17.10.2016., 00:01   #85
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Pogriješila sam, ispravljeno.

----
Odoh spavati, laku noć!
Noc....slatki snovi!

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 17.10.2016., 00:13   #86
Kad smo kod igrica, ima li netko problema sa Steamom na Win10? Meni evo izbacilo iz jedne 6 puta za redom. Client se crasha zbog nečeg, ima li još netko takvih problema?

Zadnje uređivanje Jack Van Ras : 17.10.2016. at 00:34.
Jack Van Ras is offline  
Old 17.10.2016., 00:18   #87
Nope, na Win10 sam od prvog dana, Steam radi bez problema. Na više kompova isprobano.
Solo761 is offline  
Old 17.10.2016., 00:26   #88
Onda moguće da je samo do te jedne igrice. Nije važno, deinstalirao. Zanimljivo da sam na Ubuntuu imao puno bolje performanse.

Moram instalirat opet Linux da mogu gejmat. (oh the irony)
Jack Van Ras is offline  
Old 17.10.2016., 01:53   #89
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
I ja radim grešku, iako znam da bi bilo pravilno napisati igre, a ne igrice, ali mi se čini da je ova druga riječ raširenija.
Rasirenija je to tako mnogi kazu kako su najbolje upoznati sa terminom.
Kao sta ljudi Fiata i Zastavu ne zovu po modelima nego stojadin i fico, od milja

Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Ne, to je napravljeno da bi obeshrabrili one koji prodaju cigle pouzećem : ). Ne sjećam se koliko je granica, no možda su to i isključili. Sjećam se da sam kada su to uveli spamao okolo da skupim 50 postova koliko je onda bilo :zubo :. Zapravo, zbog zato što sam prodavao nekog vraga sam se davnih dana i na FHR registrirao :zubo :.

WoW-u "propada" od kada ga igram :zubo :. Stvar je da se igra mijenja i onda dojadi starim igračim i oni odu, ali ipak i novi igrači dolaze. Njima je OK. Istina, više nije da imaju 12-13 miliona pretplatnika, ali i sa pola od toga su i dalje najbrojniji MMO, a trenutno me ne bi čudilo da imaju oko 10 miliona. Ipak je ekspanzija svježa. Mada mislim da su u ovoj zadnjoj smrdali malo, prilično su obeshrabrili igranje altovima, prije bi sa jednim likom prolazio priču, a sa ostalima radio dungone i svi su bili cca tu negdje, sada ako želiš da ti lik ima pristup svim sadržajima praktički moraš u svim novim terenima proći barem 80% questova (tj. svaki teren ima "nativnu" frakciju i sa svima trebaš biti minimalno friendly). Sa ovom ekspanzijom su u WoW ubacili World Questove, ekvivalent Adventure Mode iz D3, a da ti se to omogući trebaš obaviti te friendly statuse... Super ideja, ali da imam volje sa 5-6 likova prolaziti sve questove, nope....

Zna se dogoditi da mi zbog neograničenog uploada zaguši liniju, možda je do routera, možda je do ISP-a, ne događa se uvijek, ali događa se.
Gade mi se ti ljudi kaj dizu lazne oglase kako bi opljackali ljude. Ja sam jednom tak uzeo od kineza preko ebaya ''novi'' Razer mis prije nekoliko godina, i naravno stigao je potrgan, ostecen i jos smrdio po duhanu.

Nekak sumnjam da WoW ima i pola od te brojke igraca jos.
Stari odlaze, novi dolaze, ali radi tih novih i mjere opreza treba pojacat zbog botera. Njih ove godine bilo vise nego prije par godina u D3.

Puno bolje i vise me privlaci Path of Exile u odnosu na WoW, a i kako mi je D3 na pauziranju PoE cu malo vise sad vrtit.
Jos je 2 tjedna ostalo do BlizzCona, i sumnjam da ce bit nekaj kvalitetno najavljeno za D3.

Istina da zaguseni upload utjece na performanse browsera, zato je bolje mu malo ostavit sastrane za njegove potrebe.
Meni se linija zagusi samo ako je upload previsok. Nikad radi modema ili ISP.

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Ali ja sam žensko pa se, očito, podrazumijeva da to ne znam i da mi se ne zamjera, naravno, moje neznanje.
Tako nekako

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Meh, ova čudovišta i nisu nešto strašna.
Nisu? Hm, a kaj kazes na ova?
*Hades* is offline  
Old 17.10.2016., 03:07   #90
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Jeza me prosla. Opcenito se jezim kad mi netko kaze "kunice, kavice, racuncic".
Ili kako bi naša draga bivša kolegica rekla - računček.

---

iz noćne.
cukrena is offline  
Old 17.10.2016., 07:36   #91
Dobro jutro svima na novom chatu

Laku noc Secerna
Rodion is offline  
Old 17.10.2016., 09:13   #92
Zelim vam Dobro jutreko

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 17.10.2016., 09:44   #93
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Dobro jutro svima na novom chatu
Pa di si ti jbt?

Jutro ljudi.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 17.10.2016., 09:49   #94
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Gade mi se ti ljudi kaj dizu lazne oglase kako bi opljackali ljude. Ja sam jednom tak uzeo od kineza preko ebaya ''novi'' Razer mis prije nekoliko godina, i naravno stigao je potrgan, ostecen i jos smrdio po duhanu.

Nekak sumnjam da WoW ima i pola od te brojke igraca jos.
Stari odlaze, novi dolaze, ali radi tih novih i mjere opreza treba pojacat zbog botera. Njih ove godine bilo vise nego prije par godina u D3.

Puno bolje i vise me privlaci Path of Exile u odnosu na WoW, a i kako mi je D3 na pauziranju PoE cu malo vise sad vrtit.
Jos je 2 tjedna ostalo do BlizzCona, i sumnjam da ce bit nekaj kvalitetno najavljeno za D3.

Istina da zaguseni upload utjece na performanse browsera, zato je bolje mu malo ostavit sastrane za njegove potrebe.
Meni se linija zagusi samo ako je upload previsok. Nikad radi modema ili ISP.
Preko ebay-a je OK, žališ se i dobiješ pare nazad, ako tako nasjedneš na njuškalu možeš se slikati . Ima hrpa horor priča od sellera sa ebay-a kako su oni doslovno opljačkani za solidne iznose jer je ebay vratio kupcu novce čak i bez ikakvih dokaza od strane kupca da nešto ne štima.

Mislim da je trenutno aktivno barem 6 miliona, ako ne i više. Dok sam igrao prije koji mjesec se događalo da imam login que što znači da je bilo dosta igrača.

Tehnički se to ne bi smjelo događati ako router dobro odrađuje QoS, ali baš na tom polju često kiksaju pa...
Solo761 is offline  
Old 17.10.2016., 09:51   #95
Pozdrav svima na novom chatu!Nadam se da će biti i bolji od prošlog

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Old 17.10.2016., 09:52   #96
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Dobro jutro svima na novom chatu

Laku noc Secerna
Drago mi je da si se vratio na forum

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Old 17.10.2016., 09:54   #97
Kak upload moze bit previsok.
To ko da kazes imam previse para u novcaniku



:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 17.10.2016., 10:03   #98
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Kak upload moze bit previsok.
To ko da kazes imam previse para u novcaniku



:nerademismajlići:
Ne, ne... samo imas premali novcanik
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 17.10.2016., 10:07   #99
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Ne, ne... samo imas premali novcanik
Jel ovo jos jedna plavuša

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 17.10.2016., 10:26   #100
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Jel ovo jos jedna plavuša

:nerademismajlići:
Plavusa, sponzorusa, ma sve
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.