Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2016., 21:31   #41
preselite se na Automobile. autorici ide na zivce muz, a ne Volvo (mrtvacki karavan)
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 21:36   #42
Da nije peder?
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 21:40   #43
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Da nije peder?
naravno...sto bi drugo mogao biti ako se zanima za uredjenje prostora u kojem zivi...
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 21:48   #44
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
preselite se na Automobile. autorici ide na zivce muz, a ne Volvo.
meni moj ne ide na zivce (naprotiv ), ali mi ide na zivce njegov odabir automobila, al se ne bi bunila kad bi to bilo samo njegovo auto (i ja bi vozila ljepse "glavno").
kod nas skoro sve odluke o odabiru donosim ja. on jos nema dobar njuh kad je nesto preskupo. ali kad je vidio tablicu sa troskovima, spustio je kriterije i shvatio da si ne mozemo priustiti majstore za sve niti sve mora biti super.
vodila sam ga cijeli dan u ikeu. i gledati pločice i parket. imala sam jasnu viziju sto zelim i slozio se da su mi ideje lijepe (nije do mene nego skandinavski stil je stvarno lijep).
ne petlja se u zavjese jer kad je zadovoljan sa parketom, sofom i pločicama, ne sumnja da ce biti nezadovoljan sa zavjesama.
ali razumijem autoricinog muza sto se tice sofe jer je bitna i ne bi svrstavala u iski koš kao i košara za voće, osim ako se radi o ovakvom iznenađenju:
https://www.boconcept.com/hr-hr/insp...esigns/hampton
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 21:53   #45
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
prije par dana na automobilima netko je rekao da mu žena nije dala da kupi volvo xc70 zato što njoj izgleda kao mrtvačka kola....
za tog volva bi se moglo naći puno argumentiranih razloga protiv kupnje, ali da izgleda kao mrtvačka kola? kako uopće odgovoriti na takvu primjedbu?
Recimo moja žena mrzi karavanske izvedbe bilo kakve vrste, a vidiš meni su drage, njoj su mrtvačka kola. Da ja imam priliku uzeti karavan po dobroj cijeni ne bih se ni treba mislio, ja dajem novce, ali ako zajedno kupujemo teško da će biti karavan...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 22:03   #46
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Recimo moja žena mrzi karavanske izvedbe bilo kakve vrste, a vidiš meni su drage, njoj su mrtvačka kola. Da ja imam priliku uzeti karavan po dobroj cijeni ne bih se ni treba mislio, ja dajem novce, ali ako zajedno kupujemo teško da će biti karavan...
Nama su karavani kao vama balerinke ili crocsice na nama
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 22:28   #47
Meni je Mazda 6 karavan mrak.

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 22:42   #48
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Muz mi je i inace jako probirljiv u kucnim stvarima, i prije njega moji muskarci nisu imali oka za neke kucne stvari,moj muz itekako ima pa mi to ide cesto na zivce,voli on i pomoci sto je dobro.Ali isto previse se petlja u tu zensku teritoriju,pa ima stav o svemu,kakve zavjese bi volio ,kakvu sofu i sl.A kad ja nesto oko automobila pokusam on odmah naglasi da zalazim u njegovu teritoriju,da se ne petljam.Kako mu dokazati da je dosadan
Ja se apsolutno slažem s tobom, dovedi ti to u red. Ja mislim da je najbolje da se za sve te stvari pobrine ženska ruka. A da izbjegneš svađe, najbolje neka to bude svekrva. Mama ipak zna najbolje.

Suđericu - ni u ludilu. Druga stvar da si je ti sama tražila, sad kad se on prvi dosjetio ne puštaj to u kuću ni luda. Pokaži ti njemu da ti možeš sama suđe oprat. Ženski posli su ženski posli!

E, sarajka moja, da te nema, izmislit bi te trebalo ...
onix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 01:15   #49
Ja po naslovu mislila prdi joj na uho, zove ju sa skrivenog broja, gađa ju sa gumicom... kad ono kruva ti, čovjek oće štofovane firange da mu idu uz bijele roletne i navlaku za kauč... Sramota. Ja to ne bi trpila. Da budem iskrena, ne bi voljela miljetić na haubi vozat. Totalno kužim.
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 02:38   #50
Ima li nesto oko cega se mozete dogovoriti?
Kako vam inace komunikacija izgleda?

Mozda je uredenje interijera sitnica naspram loše komunikacije?
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 12:24   #51
Quote:
tomorrow2 kaže: Pogledaj post
Nama su karavani kao vama balerinke ili crocsice na nama
To je samo auto, služi da te preveze što jeftinije i sigurnije od točke A do točke B..
To su samo cipele, služe za hodanje, i normalno da ćeš nositi nešto udobrno svaki dan, a ako ćeš se ušminkati obući ćeš štikle..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 12:30   #52
Moj može napraviti šta god, svejedno će mi ić na živce...

Ako ne napravi šta očekujem od njega, u kurcu je..ako napravi, šta se sad petlja i miša di mu nije misto...
allayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 13:20   #53
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
To je samo auto, služi da te preveze što jeftinije i sigurnije od točke A do točke B..
To su samo cipele, služe za hodanje, i normalno da ćeš nositi nešto udobrno svaki dan, a ako ćeš se ušminkati obući ćeš štikle..
jesu sitnice, ali covjeka vesele. zato ne jedemo svi samo sladoled vanilije nego postoje svakakvi okusi.
mene veseli sto cu imati sav bijeli namjestaj (jer se na njemu najmanje vidi prasina plus mi je lijep). mom je svejedno koje je boje. nju zivcira on jer bi radje guste umjesto prozirnih zavjesa (karikiram). ili ne voli narancastu boju (kao ja, ostalo mi iz djetinjstva). znam normalnog covjeka koji ne moze podnijeti ruzmarin jer kad bio malo je pojeo pokvarenu janjetinu sa puno ruzmarina i pokvario zeludac sa njim. ljudi smo, imamo svoje musice, ali treba biti tolerantan prema tudjim musicama
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 15:26   #54
Reci ti njemo fino da se u šesnastom stoljeću kojem težiš i koje želiš u svojoj kući nisu vozili auti i neka izvoli biti pravo muško, opali ti šamarčinu da ti u glavi odzvanja još danima, i kupi konja i kola.

I slušaj svekrvu, ženski posao je da sluša svekrvu.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 19:23   #55
Zena se ne slaze ni sa sveki
Nemogu vjerovati da neznate za njene probleme
Pa svako toliko ima neki problem
Steta sto ne radi trazilica...
Al da se i na druge nacine pronaci bivse teme
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 19:36   #56
Ma da, nema toga oko čega ona ne kuka, hrpa pizdarija joj ide na živce
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 19:43   #57
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
Zena se ne slaze ni sa sveki
Nemogu vjerovati da neznate za njene probleme
Pa svako toliko ima neki problem
Steta sto ne radi trazilica...
Al da se i na druge nacine pronaci bivse teme
Pa i nije čudno da se žena ne slaže s mužem i svekrvom. Ako čitaš topic o svekrvama vidiš da su žene koje imaju konflikt sa svekrvom često u lošim odnosima s partnerima.
Ide to često jedno s drugim.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 20:38   #58
Sarajka bi bila najsretnija kad bi sve bilo po njenom i kad bi ju muž i svekrva slušali i radili SVE KAKO ONA KAŽE.
Neke žene očito ne kuže što je to brak. Uz ljubav (ako je uopće i ima kod njih) potrebna je i tolerancija tj. dogovor između partnera.
Brakovi u kojima sve mora biti po nečijoj volji, ne mogu uspjeti na duge staze.
Na poslu sam imala kolegicu koja je bila izuzetno zločesta osoba. Jednom kad je bila dobre volje rekla nam je zašto se nije nikada udala (a već je imala preko 50 godina). Razlog je bio taj što je priznala da ne može s nikim živjeti jer uvijek sve mora biti po njenom i kako ona kaže. To naravno nitko normalan ne može podnositi. Žena je zločesta, ali je barem priznala.
Brak je kompromis i tko to ne kuži neka ne ulazi u te vode.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 02:54   #59
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
A trazis li njegov blagoslov kada kupujes zavjese,case,sofu ,tepih?

ja se pitam u smislu "jel mislis da je previs skup ovaj auto" i to je to,,jer ja se ne razumijem u auta
Ti se ne razumiješ, neka druga ženska se razumije.. Moju seku su auti zanimali valjda od kad je prohodala. Uvijek je gledala tatu kako ga popravlja, išla s njim kod mehaničara i jedva dočekala punoljetnost da položi vozački..

Btw, uopće ne vidim razloga u dijeljenju stvari koje si navela na "muške" i "ženske".
Ako ti voziš auto, ne razumijem zašto ne bi sudjelovala u odabiru.. Valjda barem znaš je li ti više paše manji, veći, dizelaš, benzinac.. Bar danas postoji gugl pa lako zakrpaš "rupe" u znanju.

A što se tiče uređenja stana, svakako očekujem od svog dečka i skorašnjeg mi životnog sup(a)utnika da sudjeluje u tome. Barem da mi kaže što mu se otprilike sviđa. To mi je sasvim normalno i poželjno jer ćemo skupa živjeti u tom prostoru..

Btw, možda tvoj muž ima i više ukusa od tebe , a možda je samo kontrol frik.. a možda su u šumi
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 03:17   #60
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
Zena se ne slaze ni sa sveki
Nemogu vjerovati da neznate za njene probleme
Pa svako toliko ima neki problem
Steta sto ne radi trazilica...
Al da se i na druge nacine pronaci bivse teme

Kakve veze ima sto imam probleme sa svekrvom? jesam li rekla da imam ozbiljne probleme sa muzem? rekla sam da mi ovo ide na zivce,dakle neka sitnica koja si ispolji ponekad,kakav je to problem? muz me inace vecinom podrzava protiv svekrve
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.