Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2017., 16:18   #301
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Drago mi je da su ovi dosli sa banovanja.
Meni su svi forumasi jako dragi i simpaticni!
I meni je drago sta su se vratili . Ne volim te dvorce sa sipkama na prozorima .
Meni nisu svi dragi . Vecinu koja mi se ne svidja niti pratim niti se javljam niti zelim imati posla sa njima .
Nemogu ja svakoga voliti . Postoje pojedini koje jako postujem zbog njihovoga rada i doprinosa forumu .
Medjutim kada mi se netko dopadne oprastam mu sve i za mene nema mana . Niti ce sici sa pjedestala na koji ga postavim ,bilo sta da uradi ili kaze .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 17:12   #302
Skužio sam da se po forumu vrti uvijek istih 9-10 forumaša već godinama uz nekolicinu sporadičnih newbiesa mjesečno, barem na ovoj sekciji foruma pod nazivom "Društvo".

Svi se već toliko dugo znaju da imaju insajderske fore, humor i podjebavanja jedni prema drugima.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 17:15   #303
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Skužio sam da se po forumu vrti uvijek istih 9-10 forumaša već godinama uz nekolicinu sporadičnih newbiesa mjesečno, barem na ovoj sekciji foruma pod nazivom "Društvo".

Svi se već toliko dugo znaju da imaju insajderske fore, humor i podjebavanja jedni prema drugima.
Tako je, mi koji se već znamo su ti kao masoni, ali forumski masoni, društvo posebno odabranih iliti kako neki vole zvati, klan.
A ti si dobio odbijenicu, pa si zato ogorčen i ljut?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 17:21   #304
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Tako je, mi koji se već znamo su ti kao masoni, ali forumski masoni, društvo posebno odabranih iliti kako neki vole zvati, klan.
A ti si dobio odbijenicu, pa si zato ogorčen i ljut?
Takav pak nolajfer nisam, da bi mi uzor bili ljudi sa 30.000 postova.
Kod mene postoji i život izvan interneta

Zadnje uređivanje drumforce : 12.02.2017. at 18:28.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 17:38   #305
ako imaš preko 30k izjava nešto imaš za reći. nemožeš ući u krug mudri, uspešnih i duhovith ljudi tek tako.
potrebnan je obred od 30k mudri izreka.
zato se ja radže družhim sa dnom dna.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 18:15   #306
Ajde ajde momci, budemo vam dostavili pozivnice za ovo tajno društvo, ne želimo izopćiti nikoga!
Sve primamo, lifere, no-lifere, djevce i jebače, sve!
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 18:19   #307
Koliko mi je poznato, nolajfer Miki ima curu i jebe.

Jel' ti drumforce jebeš?
__________________
Ja koji sam samo putnik u vremenu, shvatio sam na putovanjima da se život ne sastoji od svojih pojavnosti, nego od onoga što se ne vidi.
Sav vidljivi svijet sadržan je u svojim suštinama a ne u izmaglicama jutra i ljepotama dana,
birger brossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 18:29   #308
Quote:
birger brossa kaže: Pogledaj post
Koliko mi je poznato, nolajfer Miki ima curu i jebe.

Jel' ti drumforce jebeš?
Da me stalkaš koliko i njega, znala bi/znao bi
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 18:37   #309
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Da me stalkaš koliko i njega, znala bi/znao bi
Znam, ali mi je fakat bedasto da ti s životom van foruma ne možeš ništa poševiti, a no lajferi ševe.
__________________
Ja koji sam samo putnik u vremenu, shvatio sam na putovanjima da se život ne sastoji od svojih pojavnosti, nego od onoga što se ne vidi.
Sav vidljivi svijet sadržan je u svojim suštinama a ne u izmaglicama jutra i ljepotama dana,
birger brossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 20:39   #310
Birger mi je na dnu liste ....on bi me streljao
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 21:42   #311
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Pocascen sam! Hvala ti Joshua
Ak dodjes ikad na druzenje pocastim ja tebe

Drago mi je da su ovi dosli sa banovanja.
Meni su svi forumasi jako dragi i simpaticni!
Ma daj. Ti svojim radom na ovom djelu foruma to zaslužuješ. Okupljaš ih sve i zabavljaš. Iskren si i otvoren do maksimuma bez ikakve loše primisli o bilo kome. Umjetnost u današnje vrijeme. Ne brini pivu bumo garant popili!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 07:35   #312
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma daj. Ti svojim radom na ovom djelu foruma to zaslužuješ. Okupljaš ih sve i zabavljaš. Iskren si i otvoren do maksimuma bez ikakve loše primisli o bilo kome. Umjetnost u današnje vrijeme. Ne brini pivu bumo garant popili!
Zivio Josh!

Ja sretan dokle god se forumasi vesele i zabavljaju!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 23:07   #313
Quote:
Pischori kaže: Pogledaj post
ako imaš preko 30k izjava nešto imaš za reći. nemožeš ući u krug mudri, uspešnih i duhovith ljudi tek tako.
potrebnan je obred od 30k mudri izreka.
zato se ja radže družhim sa dnom dna.
Tako je!
Trebali bi napravit temu za nas sa bottom of the shit barrel
__________________
AMAB - STOP CENZURI NA FORUMU
crorens is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 12:40   #314
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma daj. Ti svojim radom na ovom djelu foruma to zaslužuješ. Okupljaš ih sve i zabavljaš. Iskren si i otvoren do maksimuma bez ikakve loše primisli o bilo kome. Umjetnost u današnje vrijeme. Ne brini pivu bumo garant popili!
Mislim da I ja neke zabavljam
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 15:53   #315
Pa vecinom su ti forumasi Zud i Ljes-u..
Racchela,Pozitiva x,Mrafica Retra,Flat,Radical,Josuha,Rodlax,Alaine,Azzura,Nau sikaja..
Moram se jos sjetit..
Violeta Dugi Skorpionka..
Lista omrazenih bi bila duza ...

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:23   #316
Josuha..skorpionka..carpe diem...i ovi moj..💪😌

poslano s pive
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:25   #317
Quote:
eilee kaže: Pogledaj post
Josuha..skorpionka..carpe diem...i ovi moj..💪😌

poslano s pive
Još ste skupa?
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:27   #318
Jos! 😝 ko bi rec..nije lose

poslano s pive
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 11:57   #319
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Još ste skupa?
Quote:
eilee kaže: Pogledaj post
Jos! 😝 ko bi rec..nije lose

poslano s pive
A jel' on zna da ste skupa?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 00:28   #320
Ovo je moja lista, prvo jakih forumskih zena: Orak, ex anais, Alexa. Zatim tu ide zenska postava sa ZUD - jelena, Nausikaja, harpi, baja, Mamekica, OneHitWonder. I radical_change koji nekim cudom svemira, providjenjem ili slicnim opstaje medju navedenim Amazonkama. Zatim harderfaster, mrafica, plavi-safir, avelina i Etta. Draga je i andjeo tame. Sigurno sam neku bitnu zaboravila, ali ove su nesumnjivo jake i/ili simpaticne i rado ih citam. Verdadera je nova nada, a SubSV i Lucid Mynx tek upoznajem, kao i wild rider.

Medju muskima se humorom standardno izdvaja Stipe23. Alcak je drag iz istog razloga. Lazan mi je na par tema postenim stavom skocio u ocima. Na US mi je simpatican Zekoslav (ponovo zbog smisla za humor), dok je nemouzagrebu poseban takav kakav je.

Ponekad lurknem na MK, i simpatican je chalgija i edi_bosanceros i ludi el_mariachi (koji se ponavlja gore od recesije ali ide mu uz image). Tu se vrti i preluda (ovo nije uvreda nego kompliment) honeychild, koja mi je uvijek bila draga i cesto me nasmije komentarima. Cuka ih sve trpi poput dobrocudnog barbe i tamo djeluje simpaticno (na Polikitu ne zalazim).

To je sazetak onih koji su mi iz ovog ili onog razloga upali u oci. Nezahvalno je ovako izdvajati jer vec znam da sam nekoga zaboravila, ali kad sam vec napisala neka ide.

Btw, mozda, mozda je greska sto ste ekskomunicirali tabanshabana. Definitivno je imao dara da zaokupi paznju foruma.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:04.