Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2008., 18:14   #201
a to je sad upitno..vjerovatno ima toga,no zasigurno niti daleko u tom omjeru kao sto ima ovako na netu,forumima,kod cura koje dilaju te proizvode..vjerujem da je jako veliki postotak svih tih ilegalnih proizvoda sa crnih kanala..

opasne su neke manje no name parfumerije koje mozda dobavljaju robu od svakog..ove renomiranije bi trebale biti ok zbog reputacije i kredibiliteta,iako nikad se ne zna..
u diesel ducanu su nasli fejk diesel robu..to ti sve govori
kod nas je sve moguce...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:20   #202
Ah da, sada sam se sjetila jos jedne podvale na koju sam "nasjela" prije par godina...bilo je to na nekom sajmu, standovi i tako to, cigici sa kozmetikom...bila mi je to prilicno nova pojava pa naivna nisam ni pomislila da bi mogli biti fejkovi, mislila sam onak roba "ispod pulta" i tako sam kupila onu double extension maskaru od l'oreala za 30 kn.tubica, tj, vanjski izgled na prvi pogled identican,kada sam dosla doma i otvorila maskaru prvo mi je sa jedne tubice otpala cetkica, a sa druge se izlila crna tekucina (koja je trebala biti maskara) grrrrrrrrrrrrrrrr. 30 kn, ali bacen novac!
__________________
Ha-ha-ha-ha
Leptir81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:26   #203
krajem ovog tjedna imam namjeru otici do tog ducana u veneziji i kupiti nesto od MAC-a i prije svega izvidjeti kolike su im cijene. a u buducnosti, ako budem u prilici i ako nekome nesto treba, mogu vam i donjeti kada dodjem u Hr (moja baza je Rijeka).. no to je maybe, prvo idem vidjeti sto nude i po koliko prodaju.
i, naravno, sada je najbitnije da prevarene cure dobiju natrag svoj novac, ili barem dio novaca(ako se odluce zadrzati pigmente, onda ih svakako ne bi trebale platiti 100 kn vec, ne znam, 20?)
__________________
Ha-ha-ha-ha
Leptir81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 19:51   #204
cure, kako nađete te tutoriale za fejkove? to upišem u gugl ili
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 19:55   #205
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
cure, kako nađete te tutoriale za fejkove? to upišem u gugl ili
Normalno... u gugl...
Samo upišeš "Fake MAC pigments" ili što već tražiš.
Modesty_Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:19   #206
Quote:
Leptir81 kaže: Pogledaj post
Cuj, mogu ih pitati, ne znam hoce li mi dozvoliti, ali im mogu reci sto se dogodilo pa mozda dozvole. ako i ne dozvole, obratit cu paznju i na najmanje detalje tako da vam mogu prenjeti, a ako i kupim nesto za sebe, to cu poslikati pa cemo usporediti.
mislim da ti nece odobriti...ti bi te slike mogla iskoristiti npr. kao dokaz na ebayu dok prodajes svoje fakeove ili sl.
jedino ako naletis na neku trubu koja se ne kuzi sta se smije a sta ne pa te pusti da obavis photosession
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:21   #207
Da dodam još što je jedna cura na divastique forumu napisala:

Verujem da je ovo to sto je ona prodavala? http://i303.photobucket.com/albums/n...c/CIMG4164.jpg
Pogledajte razliku izmedju prvog (poklopca) i drugog (na vrhu). Prvi izgleda kao pravi, drugi not so much. Osim toga, pogledajte natpis "MAC" na prvom pigmentu je nize.
Osim toga, vidite kutijice sa desne strane? Na dnu je bar code isprintan (koliko ja vidim)... evo uzela sam sve moje kutijice i na sve i jednoj je bar code nalepljen.

http://i303.photobucket.com/albums/n...c/CIMG4160.jpg
Ovde se vidi na kutijicama kako su na nekim rupice vece, na nekim manje i negde ne izgledaju na sredini kutijice... (ne mislim bukvalno na sred) I da- neke kutijice izgledaju skroz crno, a neke ne...
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:50   #208
znate kaj, možete reć da sam glupa i naivna, ali ja vjerujem da je makeup-mac prevarena. ona je vizažist i da, vjerojatno je većina nas bila kod nje doma i iskreno vjerujem da je to njen stan i da tamo živi. ne pada mi na pamet kucat joj na vrata ili nešto slično. isto tako vjerujem da se ne bi na ovaj način išla sramotit i varat zato što mi se čini da žena ima ugled i da je stvarno profesionalac. postoje razlozi zbog kojih u to vjerujem, ali ovdje nemam namjeru objavljivati nečije podatke. nakon svega, priznala je grešku i vjerujem da joj je neugodno.
sve sam ovo poduzela isključivo zato da spriječim daljnju prodaju i nisu me zanimale isprike na pp već objašnjenje svima nama koji smo dale svoj novac (ne znam kako vi,al moj je teško zarađen ) i apsolutno otklanjanje svake mogućnosti prodaje takvih proizvoda.
samo sam to htjela reć
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:03   #209
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
cure, jel ima IKOGA da je od make-up mac dobio PRAVI PIGMENT?
jer se mislim, zar nije rekla da su joj u zadnjoj pošiljci podvalili dio fejkova.

znači, ako govori istinu, nekom je trebala prodati pravi, zar ne?
citiram samu sebe u potrazi za odgovorom.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:08   #210
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
znate kaj, možete reć da sam glupa i naivna, ali ja vjerujem da je makeup-mac prevarena. ona je vizažist i da, vjerojatno je većina nas bila kod nje doma i iskreno vjerujem da je to njen stan i da tamo živi. ne pada mi na pamet kucat joj na vrata ili nešto slično. isto tako vjerujem da se ne bi na ovaj način išla sramotit i varat zato što mi se čini da žena ima ugled i da je stvarno profesionalac. postoje razlozi zbog kojih u to vjerujem, ali ovdje nemam namjeru objavljivati nečije podatke. nakon svega, priznala je grešku i vjerujem da joj je neugodno.
sve sam ovo poduzela isključivo zato da spriječim daljnju prodaju i nisu me zanimale isprike na pp već objašnjenje svima nama koji smo dale svoj novac (ne znam kako vi,al moj je teško zarađen ) i apsolutno otklanjanje svake mogućnosti prodaje takvih proizvoda.
samo sam to htjela reć
Iskreno, ja ne vjerujem i baš zato jer ona nije netko tko preprodaje robu već je vizažistica i jer koristi isključivo MAC kozmetiku. Mislim, ako ona nije skužila što bismo mi drugi onda trebali?

Ne znam koje su joj namjere, ali što više razmišljam to mi se čini nevjerojatnim da nije skužila. Iskreno, bojim se da je i da je baš zato išla prodavati. Možda i nije, ali sve mi vuče na to.

A što se kistova npr. tiče za njih sam odmah skužila da nešto ne valja. Pa čak i ja koja sam dvaput u životu vidjela MAC kist skužila sam da nemaju brojeve. Ona je to ziher odmah skužila. Ne vjerujem da nije.

Eto.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:16   #211
ma sve stoji što si napisala.

osim ovoga da koristi isključivo mac. to nije točno. al se slažem da, ako ga imalo koristi, mogla je skužit razliku.
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:22   #212
možda ću sad ispasti totalni luđak jer nije moje mjesto da se mješam () kako nisam ništa kupila od nje, ali ja mislim da je ona sigurno znala što radi, nevermind postove danas u 10 ujutro di kaže da je šokirana ovom situacijom, napiše par postova kvaziisprike blabla, a u 3 napiše ovaj post.
garant ide u frizerke prominit frizuru da je forumašice više ne pripoznaju.

i šećer na kraju.
Makeup-mac Makeup-mac is offline
zadnja aktivnost u:: Danas 18:18


jel možda onda kome poslala pm sa kakvom isprikom i ponudom povrata nofca?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:23   #213
nadovezat ću se da danas ima jako puno lažnjaka!!!!
1.kinezi-kineski dućani oponašaju sve od bourjuis,loreala i drugih kozmetičkih firmi,parfemi evo ja imam jedan isti escada al je to tolko dobro kopirano da se ni ne kuže detaljčići...
2.na črnkasu?!?sve puno robe pogotovo od benettona,nike-a,lacosta,gucci-a...al naravno ne originali!!!
ZATO TREBA PAZIT OD KOG I ŠTO KUPOVAT!!!!!!
inesica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:23   #214
meni je rekla da će mi vratit novac, ali ja sam je to tražila.
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:25   #215
ok, onda sam možda u krivu.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:36   #216
ja sam također kupila pigmente i bronzer i vise ne znam sto je pravo sto krivo.... iskreno vise mi nije ni bitno... bitno je samo da smo mi dali lovu za nesto sto nismo dobile i to smo jako preplatile. meni je makeup-mac simpa cura, rekla mi je da ce vratiti mi novce, ispricala se ali jos uvijek ne mogu doci k sebi da netko tko se bavi iskljucivo sminkanjem, kozmetikom i svim tim to NIJE vidio. Ja uopce ne sumnjam da ona nije dobra u svome poslu(na kraju to tu nije ni bitno) ali... ma zasita mi nije ni palo na pamet da se to sve moze dogoditi... ovo je velika pouka za ubuduce...(decko mi uvijek govori da smo mi sve zaluđene kozmetikom, pa evo ovo je jos jedan dokaz )
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:44   #217
dajte, ljudi, pobogu ne budite naivni!!!

kao prvo, žena nije slala nikome slike pigmenata posebno na upit.

kao drugo, u svojim postovima (kojih usput ima malo) uopće ne odaje dojam da je ona neka vizažistica, profi, da se razumije u šminku i kozmetiku i stuff. mislim, helou??? kad ste cule da je spominjala benefit, smashbox, bobbi brown, stilu, bilo što što se može nać na američkom tržištu???. ja nikada. a ko fol je profićka za mac. moš mislit... mozda se varam.

kao treće, općenito njen način pisanja mi nije baš odavao nekoga za koga bi pomislila vau, bemti, pa to je prava koka, za sigurno zna sto radi, zna svoj posao, to je prava stvar! ama bas nikada. meni su njeni postovi na razini cure koja se tek susrela sa sminkom. ponavljam, mozda se varam.

kao cetvrto, nakon ovakve blamaze ja bi SVE I JEDNOJ curi koja je kupila nesto od mene poslala pm isprike, s ponudom za povrat novca, jedino to bi bilo profesionalno i korektno, a ne nekom tamo kvaziisprikom, jednom jedinom, svima čoporativno išla reć sorry. opet, možda se varam.

na kraju krajeva, najjača stvar od svega mi je što je navela da je njen seller, dobavljač, očito dobio krivotvorenu pošiljku, koju je onda preprodao njoj, a ona vama. mislim, helooouuu?? pa ti dobavljači su u tom poslu godinama, pa znaju oni šta je mac, ne može se njima ni pod razno desit fake proizvod, a kamoli da to prodaju okolo. navodno je jagoda ukinula prodaju maca jer se jedan fejkani proizvod zalomio, to mi frendica reče danas, pa su odmah skinuli sve off, da ne bude frke.

dajte, ljudi, shvatite da je zena htjela zaradit i točka. mozda se stvarno htjela rješit fejkane robe ko što je elektra rekla. i ne vjerujte lijepom licu i slatkim rječima, ona je divna, odvela me u stan, bla bla... ljudi odvedu ljude k sebi i siluju ih, a di neće da bi za par sto kuna koji pigment prodali....
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:48   #218
slazem se sa marijom...ne budite slijepe!
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:53   #219
Ma jel ona zivi u Hrvatskoj???
Jel ko cuo za nju,mislim kad neki vizazist radi za Mac i sminka s Mac-om,to nije mala stvar..culi bi za nju/njega po novinama...pa jebote ni Jokovic ni Vrban nisu se docepali Mac-a,a ne tamo neka forumasica sto prodaje ovdje ko na Tresnjevackom placu.
Ne bi ona imala kad ulogirat se da je neka poznata sminkerka,jer ne daje se svakom Mac u ruke...pogledajte samo pdf.vjencanja...cure mjesecima unaprijed rezervisu dobrog sminkera.
A ova ima vremena da pakuje paketice.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:55   #220
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
ma sve stoji što si napisala.

osim ovoga da koristi isključivo mac. to nije točno. al se slažem da, ako ga imalo koristi, mogla je skužit razliku.
A dobro, možda koristi i drugu kozmetiku ali znam da su joj puna usta bila upravo MAC-a.

I eto, neka vama ona vrati novce ali eto, ja mislim kako je ona na sreću igrom slučaja otkrivena.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.