Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2008., 23:28   #61
Još sam ovo našla.

"MAC PIGMENTS ALWAYS and I mean ALWAYS have a clever name like Rush Metal, Pink Mauved, Old Gold etc.
Sometimes they are simple names like Violet, or BrownGreen.

They should never just say SILVER74, BLUE08, YELLOW92 etc. NO NO NO NO.
And if you happen to stumble upon a GLITTER PIGMENT that just says GLITTER and it consist of large bits of party sparkle confetti... HELLO!? NOT MAC."

http://blogs.ebay.co.uk/ultraviolent_rae

i ovo za druga MAC sjenila:

http://pursebuzz.com/?p=895
Modesty_Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:33   #62
Ali definitivno treba curu pustit da se opravda i da objasni. Svakome se može potkrast greška..........
__________________
Lush blog
Zirek01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:35   #63
Quote:
tima kaže: Pogledaj post
ne zelim nikoga okriviti ali ako je makeup-mac toliko profesijonalna kao sto govori/pise i ako se toliko kuzi u mac onda je morala znati da su ovo fake...
nadovezala bih se na ovo i složila.
ja sam na topikima mac i pigmenti stavila link na video gdje se objašnjava kako izgledaju fejkovi. nadala sam se da će netko primjetiti (tko je kupio od make-up mac) da su i njezini fejkovi (ja nisam kupila pa ne znam).

uglavnom, mislim da je sigurno dilala fejkove, dobro zaradila i sad se izgubila.
a i bilo mi je isprve čudno kako joj je svaki post sastavljen od jedne rečenice na različitim topikima.

tako da mislim da je sad sve jasno, fejkovi su.
(imate još jedan test: stavite malo pigmenta na ruku, ako se izbriše odma kad rukom prebrišete preko toga, fejk je jer su mac pigmenti navodno jako intenzivni i ne brišu se lako).

eto. (slobodno me banirajte ako sam uvrijedila make up mac)
predlažem čoporativan odlazak kod nje.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:37   #64
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
meni je cijena koliko toliko bila jasna, pod uvjetom naravno da su original! ja u europi plaćam MAC pigmente 20 eura.. tako da mi je ova cijena bila ok... al sad
U Americi je šminka, prilično jeftina - za marke poput Mac, MF, Maybelline itd....oni ti deru novce tamo na Dior, Chanel i takve stvarčice odnosno na takva imena. Ista je stvar sa odjećom. Tako da........
Sigurno i 100% jedan Mac pigment se može naći i za ispod 100 kn i to puno ispod. Meni samo nije jasno kako ih Make up Mac uspije dobiti u tako velikoj količini i gdje ih nabavlja.
__________________
Lush blog
Zirek01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:37   #65
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
imate još jedan test: stavite malo pigmenta na ruku, ako se izbriše odma kad rukom prebrišete preko toga, fejk je jer su mac pigmenti navodno jako intenzivni i ne brišu se lako
Istina, lako se briše i skida.
Modesty_Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:37   #66
Uf, meni već sada žao arielle... znam daih je ona masu kupila
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:37   #67
Quote:
tinika22 kaže: Pogledaj post
ma puca njoj,ona je vec zaradila....otici ce na neki drugi forum,prodat pricu kao i nama i opet zaraditi i tako u krug,samo neznam di ce joj dusa....


ovdje bi sad dobro došla ona Bebekova u podlozi.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:40   #68
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Uf, meni već sada žao arielle... znam daih je ona masu kupila
i meni
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:41   #69
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
nije pigmentos nego pLgmentos


Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
nadovezala bih se na ovo i složila.
ja sam na topikima mac i pigmenti stavila link na video gdje se objašnjava kako izgledaju fejkovi. nadala sam se da će netko primjetiti (tko je kupio od make-up mac) da su i njezini fejkovi (ja nisam kupila pa ne znam).

uglavnom, mislim da je sigurno dilala fejkove, dobro zaradila i sad se izgubila.
a i bilo mi je isprve čudno kako joj je svaki post sastavljen od jedne rečenice na različitim topikima.
sta si ti odmah skuzila da su fake?

potpisujem....

i naravno da, ako se javi, nece znati da su fake
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:41   #70
Quote:
Zirek01 kaže: Pogledaj post
Meni samo nije jasno kako ih Make up Mac uspije dobiti u tako velikoj količini i gdje ih nabavlja.
imaš na e-bayu ogromne lotove za malo para. eto odakle.

ps. cure, ako budete nabavljale preko e-baya pigmente, pazite na cijene. uglavnom su fejkovi ako je cijena pigmenta mala a shipping ogroman. mada to ne mora biti tako.

i na e-bayu su cure počele slikavati svoje pigmente odozdo, da se vide naljepnice, mada to isto ništa ne znači, jer pigment koji dobiješ ne mora biti onaj koji je na slici.

sorry na offtopiku, ali eto.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:42   #71


sad cu cijelo vrijeme da to pjevusim

tinika22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:43   #72
Quote:
Zirek01 kaže: Pogledaj post
U Americi je šminka, prilično jeftina - za marke poput Mac, MF, Maybelline itd....oni ti deru novce tamo na Dior, Chanel i takve stvarčice odnosno na takva imena. Ista je stvar sa odjećom. Tako da........
Sigurno i 100% jedan Mac pigment se može naći i za ispod 100 kn i to puno ispod. Meni samo nije jasno kako ih Make up Mac uspije dobiti u tako velikoj količini i gdje ih nabavlja.
ma na ebayu, upisi mac pigment lot i prodaju ti ih kinezi za $0.99 neznam koliko a postarinu platis nekih $20
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:43   #73
slučajno sam došla na te videe na youtubeu o fejkovima. i pitala ariellu kakvi su njeni i ona je rekla da nemaju ime boje i da su barkodovi isprintani.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:46   #74
ima nas dosta koji smo kkupili ih vise...zaista ne razumijem....
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:47   #75
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ajme, koji bed ovo s pigmentima

Ne bih htjela okrivljavati Makeup Mac, ali ako se netko profesionalno bavi baš tom i tom kozmetikom (a vizažistica je, ako me sjećanje ne vara i ima masu MAC kozmetike) onda to sigurno i zna i u to je jako dobro upućena.

Ako nije - onda ne znam tko je u cijeloj priči jadniji, da li ona, ili vi cure koje ste kupile robu od nje.
takodjer

ali ja i jedna cura s dr forumo smo par puta pokusale dobit bolje slikice pigmenata od onih na njenom blogu...jel se tamo apsolutno nisat ne vidi i josh su pigmenti pod nekim brojevima
ali slike nam nije dala...i ariellu sam par puta pitala na temi
"razliciti make up lookovi" jesu li to ti pigmenti, jel meni to izgledaju ko neke sljokice samo, a ne ko mac pigmenti, iako ima i glitera, ali meni sve izgleda ko da je gliterims minkano (mozda je do fotica , ne znam)
al sve mi bilo sumnjivo pa nisam nisat uzimala

nadam se da bude sve ok
syndy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:47   #76
ne, ni moji nemaju ime boje, samo br. npr.62 ili 33A
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:48   #77
Quote:
Zirek01 kaže: Pogledaj post
U Americi je šminka, prilično jeftina - za marke poput Mac, MF, Maybelline itd....oni ti deru novce tamo na Dior, Chanel i takve stvarčice odnosno na takva imena. Ista je stvar sa odjećom. Tako da........
Sigurno i 100% jedan Mac pigment se može naći i za ispod 100 kn i to puno ispod. Meni samo nije jasno kako ih Make up Mac uspije dobiti u tako velikoj količini i gdje ih nabavlja.
znam da je u Americi MAC jeftin, ali u Europi nije, više je neka srednja cijena kozmetike - dakle ne u rangu Chanela i Diora, ali ne baš ni u rangu L'Oreala... dakle, kad MAC dođe u hrvatsku jedan dan (ako dođe) neće biti tako jeftin ko u Americi nego će držati europske cijene: sjenila 15Eura, pigmenti i rumenila 20Eura itd. Budući da 90% ljudi nema pristup americi, po toj logici su ovi pigmenti od Makeup-mac bili povoljni. Ali pod uvjetom da su original. Ovako, grozota!

nabavlja ih na ebayu
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:49   #78
Quote:
vichyevka kaže: Pogledaj post
ima nas dosta koji smo kkupili ih vise...zaista ne razumijem....
Uf. Ja se samo nadam da postoji itekako dobro objašnjenje
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:49   #79
jel možete doć do make-up mac? ja glasam za to da odete po svoje novce.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:51   #80
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
znam da je u Americi MAC jeftin, ali u Europi nije, više je neka srednja cijena kozmetike - dakle ne u rangu Chanela i Diora, ali ne baš ni u rangu L'Oreala... dakle, kad MAC dođe u hrvatsku jedan dan (ako dođe) neće biti tako jeftin ko u Americi nego će držati europske cijene: sjenila 15Eura, pigmenti i rumenila 20Eura itd. Budući da 90% ljudi nema pristup americi, po toj logici su ovi pigmenti od Makeup-mac bili povoljni. Ali pod uvjetom da su original. Ovako, grozota!

nabavlja ih na ebayu
Da, istina, u Europi je ful skup. Radije si kupim neš drugo za te pare a i prezadovoljna sam mineralnim pigmentima da bih za MAC davala 100kn, a očito kako će se ispostaviti - to su lažni pigmenti.

Plus, minerale sama naručim i sigurna sam u to što dobivam.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:23.