Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2010., 16:07   #1
Jel itko od vas cura imao kad kakvo iskustvo kad ste bile u vezi i kad ste upoznale od dečka starce da nakon duljeg vremena kad dodete kod njega vam se samo vesele njegov pas i kolko tolko njegov stari,a nevole vas njegova mama koja nezna vas ili bolje ne zeli vas s nicim ponudit,baka koja vas nemoze smislit jer ne sjedite s njom i pricate puno i jer ne idete na posao i na faks,brat koji je ljubomoran na svog brata jer je mladi od njega i ima curu s kojom ce se ozenit prije njega???? I dečki mogu nesto rec kojima su se cure zalile na njegove roditelje?kaj kazete na to??

Ali kaj je najbolje bez odredenih razloga...
__________________
I will survive

Zadnje uređivanje Simple Fille : 12.02.2010. at 10:02.
mala koka is offline  
Old 11.02.2010., 18:23   #2
ja svoju kod staraca ne bi nikad doveo, vjerojatno bi bilo sličnih stvari, samo što bi moji vjerojatno prema tebi bili preljubazni, a onda mene pilali, pa ajme ona ne radi, ona ne studira.. ajd u pm.... pa ne ženiš je ti..
google1 is offline  
Old 11.02.2010., 19:57   #3
Quote:
mala koka kaže: Pogledaj post
Jel itko od vas cura imao kad kakvo iskustvo kad ste bile u vezi i kad ste upoznale od dečka starce da nakon duljeg vremena kad dodete kod njega vam se samo vesele njegov pas i kolko tolko njegov stari,a nevole vas njegova mama koja nezna vas ili bolje ne zeli vas s nicim ponudit,baka koja vas nemoze smislit jer ne sjedite s njom i pricate puno i jer ne idete na posao i na faks,brat koji je ljubomoran na svog brata jer je mladi od njega i ima curu s kojom ce se ozenit prije njega???? I dečki mogu nesto rec kojima su se cure zalile na njegove roditelje?kaj kazete na to??
Baka je zakon i slažem se s njom. Nit’ radiš, nit’ studiraš, a ako govoriš kao što pišeš, ženo, daj uzmi zraka tu i tamo.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 11.02.2010., 20:01   #4
Sigurno nije da te ne vole bez razloga. One imaju razlog, iako ga ti ne vidiš. Iz nekog razloga misle da nisi dobra za tog dečka. Trebaš s njima razgovarati, trebaš pokazati da znaš ššto želiš u životu, a ne da samo sjediš i ispijaš kavice. Ni jedna žena za svog sina ne želi ljenčinu, nego marljivu i brižnu ženu.
Ne vjerujem da mu je brat ljubomoran jer ćete se ti i tvoj dečko oženiti.

Da bi se nekom svidjela, moraš shvatit da nisi središte svemira i da se planeti ne vrte oko tvoje glavice.
Maite Perroni is offline  
Old 11.02.2010., 20:09   #5
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Baka je zakon i slažem se s njom. Nit’ radiš, nit’ studiraš, a ako govoriš kao što pišeš, ženo, daj uzmi zraka tu i tamo.
a baš sam htjela reći ovo za baku..
misty_view is offline  
Old 11.02.2010., 20:13   #6
Quote:
mala koka kaže: Pogledaj post
Jel itko od vas cura imao kad kakvo iskustvo kad ste bile u vezi i kad ste upoznale od dečka starce da nakon duljeg vremena kad dodete kod njega vam se samo vesele njegov pas i kolko tolko njegov stari,a nevole vas njegova mama koja nezna vas ili bolje ne zeli vas s nicim ponudit,baka koja vas nemoze smislit jer ne sjedite s njom i pricate puno i jer ne idete na posao i na faks,brat koji je ljubomoran na svog brata jer je mladi od njega i ima curu s kojom ce se ozenit prije njega???? I dečki mogu nesto rec kojima su se cure zalile na njegove roditelje?kaj kazete na to??
A što bi ti se iko veselio? Ak se krešeš s dečkom ne krešeš se s bakom, mamom itd... Il misliš da ti trebaju posut ružine latice? Ne kužim .. Primiš li ti njih u svoju kuću i kad dođu- razveseliš li im se?
pokeraško_lice is offline  
Old 11.02.2010., 20:23   #7
zašto bi curu dovodio kući


pričat s njom, mogu bilo gdje... jebat je zasad ne mislim u svojoj sobi(soba do staraca)...

a i inače ne vidim smisla da ona klepeće nešta sa mojom starom, još da joj kaže nešt šta sam ja prešutio
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 11.02.2010., 20:24   #8
Najbolje je ne petljat se sa starcima, upoznat ih pred udaju i odselit se dalekoooo
megan95 is offline  
Old 11.02.2010., 21:02   #9
ja nemam problema s njegovima, s mamom mu pijem kavu kad se probudim prije njega, baka me obožava, tati smeta jedino što pušim al se suzdržava od prigovaranja. a pas... bježim od njega što je dalje moguće.
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Old 11.02.2010., 21:28   #10
Ja isto tako nemam problema s njegovima. Sa sestrom sam si bas ok. Pricamo preko fejsa, kad se vidimo popijemo kavu, zajebavamo se. Sve 5. S bratom nemam nikakav odnos jbg klinac je

S mamom sam si isto super. Valjda sam zeni draga. Uvijek pita za mene
I sa hrčCIMA sam si isto odlicna
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 12.02.2010., 01:31   #11
Quote:
The_Mala kaže: Pogledaj post
ja nemam problema s njegovima, s mamom mu pijem kavu kad se probudim prije njega, baka me obožava, tati smeta jedino što pušim al se suzdržava od prigovaranja. a pas... bježim od njega što je dalje moguće.
ma sumanjm da mu to smeta..jedino ako mu se sin zali
roki_2 is offline  
Old 12.02.2010., 02:14   #12
Quote:
mala koka kaže: Pogledaj post
kaj kazete na to??


Zašto onda uopće ideš tamo kad te nitko ne voli?
Aliera is offline  
Old 12.02.2010., 08:31   #13
sorry ovdje sam napisala da da s ne sjedim s njegovom bakom i pricam puno - ispravak htjela sam napisat da ne ne ppricam puno.. ona bi htjela da ja njoj lizem guzicu.ja sam s tim deckom vec jako dugo i nisam isla jednom skoro 5 mjeseci tamo i tek su se sjetili pitat za mene nakon 3 mj LOL.onda hje decku to smetalo kaj neidem pa sam morala jer smo se vec poceli svadat...i to.krivo mi je zato sto on kad dode kod mene svi su super prema njemu i vole ga vec su ga prihvatili kao dio obitelji,a ja sam tamo jos uvijek gosca.njihova familija koja me gog upoznala svima sam super i sve 5,vole me vidit uvijek pitaju za mene.decku se ne usude nista rec protiv mene,jedino baka kad popizdi il tak nekaj,mislim da ih je ona i zatrovala protiv mene jer zena zivi jos u onom vremenu kad su zene doslovno bile robovi muskarcima a ja nisam tome ni slicna pa zato.oni jako dobro znaju da ja imam sve,puno vise od njih da mi nista netreba u zivotu,zato ni ne radim, pa mozda cak tu postoji i mala ljubomora - ma uostalom imate pravo bolje da mene bas briga za njih i za sve,ustvari ja idem tamo samo zbog njega zbog nikog drugog...
__________________
I will survive

Zadnje uređivanje mala koka : 12.02.2010. at 09:04.
mala koka is offline  
Old 12.02.2010., 09:11   #14
Jedino sto je bitno je da te on razumije i da je uz tebe... nije u redu ako zna kako stoje stvari a i dalje te poziva kod sebe kuci.. ako te njegovi ne prihvataju kaj ces radit tamo sem sebe ponizavat.. Razgovaraj sa njim ,reci mu da se ne osjecas prijatno i da on mora naci neko resenje...
Imala sam isti problem, ali momak je da kazem stao na 'moju stranu'... onda vise nije ni bitno sta oni misle i pricaju... njihova stvar.. a i ne mozemo se svakome svidit...
__________________
sound...vocal...
tulipancica is offline  
Old 12.02.2010., 11:05   #15
Quote:
mala koka kaže: Pogledaj post
jer ne idete na posao i na faks.
Dobro, a što radiš po cijele dane?
Meni bi smetalo da moje dijete nađe partnera koji je lijena i neambiciozna mrcina.


Quote:
mala koka kaže: Pogledaj post
oni jako dobro znaju da ja imam sve,puno vise od njih da mi nista netreba u zivotu,zato ni ne radim, pa mozda cak tu postoji i mala ljubomora
Ništa ti ne treba zato što živiš starcima na grbači, pretpostavljam.
No koji je plan? Živjeti tako dovijeka?
Ne misliš li da bi ti, ako već ništa drugo, malo obrazovanja dobro došlo?
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 12.02.2010., 11:06   #16
Quote:
tulipancica kaže: Pogledaj post
blem, ali momak je da kazem stao na 'moju stranu'... onda vise nije ni bitno sta oni misle i pricaju... njihova stvar.. a i ne mozemo se svakome svidit...
Osim kad trebate nešto od njih? Onda će bit bitni, ne?
pokeraško_lice is offline  
Old 12.02.2010., 11:08   #17
Quote:
pokeraško_lice kaže: Pogledaj post
Osim kad trebate nešto od njih? Onda će bit bitni, ne?
Odavno ne trebam ni od svojih roditelja a kamoli od njegovih
nisam mamina i tatina curica...
__________________
sound...vocal...
tulipancica is offline  
Old 12.02.2010., 11:13   #18
Quote:
tulipancica kaže: Pogledaj post
Odavno ne trebam ni od svojih roditelja a kamoli od njegovih
nisam mamina i tatina curica...
Čut ćemo te kad dobiješ djecu. A svaka kuna je dobra za ušparat, i ona za babysittera. Da ne pričam dal možeš više vjerovat baki i djedi ili nekom neznancu.

I milijun drugih stvari.

Al ti nisi mamina i tatina curica, vidim.
pokeraško_lice is offline  
Old 12.02.2010., 11:19   #19
Quote:
pokeraško_lice kaže: Pogledaj post
Čut ćemo te kad dobiješ djecu. A svaka kuna je dobra za ušparat, i ona za babysittera. Da ne pričam dal možeš više vjerovat baki i djedi ili nekom neznancu.

I milijun drugih stvari.

Al ti nisi mamina i tatina curica, vidim.
Pa sigurno necu biti iz intresa super sa 'bakama i dekama'..
ako se ne volimo ,radije cemo se dragi i ja odreci nekih svojih potreba tako da ce bit toliko da se plati babysiter...

a ko zna,mozda mi otvoris oci pa shvatim...

ne mozes tako komentarisat kad pojma nemas o cemu se radi... razmisli malo prije li napises nesto..
__________________
sound...vocal...
tulipancica is offline  
Old 12.02.2010., 11:26   #20
Quote:
mala koka kaže: Pogledaj post
sorry ovdje sam napisala da da s ne sjedim s njegovom bakom i pricam puno - ispravak htjela sam napisat da ne ne ppricam puno.. ona bi htjela da ja njoj lizem guzicu.ja sam s tim deckom vec jako dugo i nisam isla jednom skoro 5 mjeseci tamo i tek su se sjetili pitat za mene nakon 3 mj LOL.onda hje decku to smetalo kaj neidem pa sam morala jer smo se vec poceli svadat...i to.krivo mi je zato sto on kad dode kod mene svi su super prema njemu i vole ga vec su ga prihvatili kao dio obitelji,a ja sam tamo jos uvijek gosca.njihova familija koja me gog upoznala svima sam super i sve 5,vole me vidit uvijek pitaju za mene.decku se ne usude nista rec protiv mene,jedino baka kad popizdi il tak nekaj,mislim da ih je ona i zatrovala protiv mene jer zena zivi jos u onom vremenu kad su zene doslovno bile robovi muskarcima a ja nisam tome ni slicna pa zato.oni jako dobro znaju da ja imam sve,puno vise od njih da mi nista netreba u zivotu,zato ni ne radim, pa mozda cak tu postoji i mala ljubomora - ma uostalom imate pravo bolje da mene bas briga za njih i za sve,ustvari ja idem tamo samo zbog njega zbog nikog drugog...
Znači baka koja unuku kvoca jer mu njegova cura ništa ne radi, ne školuje se a trebalo bi joj (inače ne kritiziram pisanje po LJES-u ali ovo curo je prestrašno, tako ne pišu klinci u prvom osnovne, znaš postoji veliko slovo), misli da je Boga uhvatila za jaja jer ne mora ništa raditi u životu, koja smatra da je bolja od njegove obitelji, živi u prošlom stoljeću.
Pa žena smatra da si lijena, ne radiš, ne učiš i nosom paraš oblake svaki put kad odeš tamo i onda očekuješ da ti se uvlače u dupe.
I molim te lijepo pripazi kako pišeš jer to tvoje pisanje niti ima glavu niti rep.
__________________
Run, run
Ice, ice is coming
coldasice is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger