Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2019., 14:01   #1
Telegram

Quote:
Pure instant messaging — simple, fast, secure, and synced across all your devices. Over 200 million active users in four years.

FAST: Telegram is the fastest messaging app on the market, connecting people via a unique, distributed network of data centers around the globe.

SYNCED: You can access your messages from all your devices at once. Start typing on your phone and finish the message from your tablet or laptop. Never lose your data again.

UNLIMITED: You can send media and files, without any limits on their type and size. Your entire chat history will require no disk space on your device, and will be securely stored in the Telegram cloud for as long as you need it.

SECURE: We made it our mission to provide the best security combined with ease of use. Everything on Telegram, including chats, groups, media, etc. is encrypted using a combination of 256-bit symmetric AES encryption, 2048-bit RSA encryption, and Diffie–Hellman secure key exchange.

POWERFUL: You can create group chats for up to 200,000 members, share large videos, documents of any type (.DOC, .MP3, .ZIP, etc.), and even set up bots for specific tasks. It's the perfect tool for hosting online communities and coordinating teamwork.

RELIABLE: Built to deliver your messages in the minimum bytes possible, Telegram is the most reliable messaging system ever made. It works even on the weakest mobile connections.

FUN: Telegram has powerful photo and video editing tools and an open sticker/GIF platform to cater to all your expressive needs.

SIMPLE: While providing an unprecedented array of features, we are taking great care to keep the interface clean. With its minimalist design, Telegram is lean and easy to use.

100% FREE & NO ADS: Telegram is free and will always be free. We are not going to sell ads or introduce subscription fees.

PRIVATE: We take your privacy seriously and will never give third parties access to your data.

For those interested in maximum privacy, Telegram offers Secret Chats. Secret Chat messages can be programmed to self-destruct automatically from both participating devices. This way you can send all types of disappearing content — messages, photos, videos, and even files. Secret Chats use end-to-end encryption to ensure that a message can only be read by its intended recipient.
Play Store

--- nastavak originalnog posta ---

Izbacio WA, instalirao Telegram.
Pretpostavljam da će isti u potpunosti istisnit predmetnu aplikaciju, u roku od godine ili 2, jednako kako je ista istisnila wiber, koji je prije samo godinu, dvi bio u svakom mobitelu.
Sigurno će i u HDZu, bit manje čistki, kad se maknu od spomenute aplikacije...

Zadnje uređivanje assassin : 19.11.2019. at 20:26. Reason: otvorena tema, dodan opis i link
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2019., 01:28   #2
Telegram postoji vec dugo i nitko od mojih ga ne koristi.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2019., 10:00   #3
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Telegram postoji vec dugo i nitko od mojih ga ne koristi.
Nažalost mnogi ga ne koriste ali kad se upoznaju sa Telegramom onda lako shvate kako je dobar Telegram.Koristim ga godinama
tobit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2019., 13:40   #4
Koristio sam Telegram prije tri ili četiri godine ne sjećam se baš, no na tome je i ostalo...svi masovno koriste WA a Telegram 0.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2019., 11:29   #5
Koristim ga jedno 5 godina. Prve 3 godine sam ga imao prilike koristiti za komunikaciju sa stotinama ljudi po EU (grupe, kanali, administriranje...) i bilo je super. Onda su poceli siliti s nebitnim featureima, stickerima, gifovima, kurcima i palcima. Zadnjih par godina ga koristim za komunikaciju s par ljudi koji su tvrdo ostali na telegramu.

Sent from my SM-N960W using Tapatalk
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2019., 18:23   #6
Ja ga nisam koristija dok nije počelo bit normalno da određena aplikacija, o kojoj je tema, prodaje podatke prikupljene o korisnicima.. I ta i ostale od istog vlasnika. Od tada sam naša alternativu.
Ne želim da me zavaljuju reklamama, (ili eventualno, uvale u kakav skandal)..
Par ljudi kojima šaljem slike i sl, sam nagovorio da ga instaliraju. I ženu. U svom mobu sam naša 11 ljudi iz imenika da ga koriste, a u ženinom 14..Cca, 10%..
A ko želi nek koristi WA.
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2019., 11:14   #7
Telegram može funkcionirati i bez upaljenog mobitela, za razliku od WA?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2019., 12:22   #8
Tako je.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2019., 14:45   #9
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Telegram može funkcionirati i bez upaljenog mobitela, za razliku od WA?
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Tako je.
Kako? Na koji foru radi? Niš baš,nešto upućen? I kaj je toliko sigurniji od wa?
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2019., 17:18   #10
Nije fejsbukov i njegovi podaci o korisnicima (jos) ne vrijede dovoljno?

Sent from my SM-N960W using Tapatalk
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2019., 18:17   #11
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Tako je.
Ipak ne, isprobala sam sad, ne mogu na laptopu na Telegram bez mobitela.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2019., 18:47   #12
Quote:
xlr kaže: Pogledaj post
Nije fejsbukov i njegovi podaci o korisnicima (jos) ne vrijede dovoljno?

Sent from my SM-N960W using Tapatalk
Tocno tako, tko sve prekuplja podatke i ljudi se brinu zbog WA a eto kao telegram to ne radi
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2019., 19:54   #13
Zato sam i pitao i rekao. Svi oni prikupljaju i špijuniranju. Tak da,može biti neznam kakva app sve je to isto
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2019., 08:25   #14
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ipak ne, isprobala sam sad, ne mogu na laptopu na Telegram bez mobitela.
Koristim desktop aplikaciju i radi bez mobitela- samo sam prvi put trebao upisati broj pa onda kod koji dobijem na Telegram.
Ali da, ako ideš na web i nemaš mobitel pri ruci- vjerojatno ne radi.
Quote:
DIO$ kaže: Pogledaj post
Zato sam i pitao i rekao. Svi oni prikupljaju i špijuniranju. Tak da,može biti neznam kakva app sve je to isto
Postoje kao secret chats, ali mislim da kome je bitno ne bi trebao koristiti tuđu aplikaciju gdje poruke idu na server i čiji source nije objavljen.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2019., 08:47   #15
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Koristim desktop aplikaciju i radi bez mobitela- samo sam prvi put trebao upisati broj pa onda kod koji dobijem na Telegram.

Ali da, ako ideš na web i nemaš mobitel pri ruci- vjerojatno ne radi.
I onda je jednako beskoristan kao i WA.
Ak već imaju te web verzije, ne znam zašto su napravili da se ne mogu koristiti bez mobitela.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2019., 09:04   #16
Pretpostavljam da web verzija radi dok ne pobrišeš cache, nakon što se prvi put prijaviš uz mobitel (ili gdje već možeš dobiti kod za potvrdu).

Ja koristim desktop verziju jer mi je draža od web- ljepše notifikacije
Zato mi je ona puno ispred WA gdje mobitel mora stalno biti spojen.
Plus, mogu si lako poslati nešto mobitel-kompjuter i nastaviti pisati poruku s jednog izvora na drugom.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2019., 09:11   #17
Ako se odjaviš, onda više ne radi.
A to mi je onda zeznuto.

Ma ponekad mi baš zatreba pristup porukama, a iz nekog razloga nemam mobitel kod sebe. To mi fali kod tih aplikacija.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2019., 12:14   #18
Velika je razlika u prikupljanju podataka, i prodaji istih!!!
To mi potvrđuje 0 reklama na svemu osim (g)maila!!!
Na gmailu imam genijalnu adresu koju svakom mogu reć, i svako će ju iz prve zapamtiti. Kad to uspijem postići kod alternativnog davatelja mail usluge, rješit ću se googla u potpunosti, jer još samo na mail dobivam reklame..
I da, ja virujem da vlasnici Telegrama neće uništiti taj Telegram tako da rade šta i W.A.
Naravno, nikog ništa ne košta imat oba u mobitelu, ja sam samo spriječio ljude da MENI nešto šalju na WA..
Imaju mail, pp, i Telegram.
Za 30 sekundi ga instaliraju, pošalju nešto, i izbrišu iz mobitela, ili ostave u njemu, kad ih "ne pita ništa za izist"!!
I nije maliciozan software ka Fb, i WA..
Kad počme kupit smeće u mob, leti i on van!!!
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2019., 07:01   #19
Wa je nekad bio ono sto je telegram danas, pa je dosao facebook i ponudio im cifru. Ostalo je povijest.

Bome dao si si truda oko prijatelja i nacina komunikacije, svaka cast. Da mi je znati sto si to saljete. Ne zaboravite upaliti vpn-ove s obje strane

Sent from my SM-N960W using Tapatalk
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2019., 14:25   #20
Quote:
DIO$ kaže: Pogledaj post
Zato sam i pitao i rekao. Svi oni prikupljaju i špijuniranju. Tak da,može biti neznam kakva app sve je to isto
zbilja?
koliko je podataka telegram predao sudovima a koliko whatsapp/facebook?
Dominick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:40.