Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2004., 01:50   #21
ma sve ok, ionako se slažem s tobom u većini onoga što si rekla kao pritužbu na hrvatski turizam...

jedino ne vidim zašto te smeta ako netko ide u kamp...ponavljam, nisam bila niti u jednom kampu koji je zmazan, ali nisam baš bila u previše kampova...čak i da su ti kampovi za koje tvrdiš da su zmazani odjednom počšćeni, turizam u hr se ne bi popravio...nema to veze s kampovima...to je složeniji problem...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 11:03   #22
Quote:
Cro-cutie kaže:
Razumijem ja tebe - no - možda i neznam baš kak je bilo za vrijeme juge.
ne znaš ti puno toga, al glavno da laprdaš
btw. "naj" kamp kod Zadra je Zaton, a ne Borik...
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 12:31   #23
ajde ti u Prapratno kazem ti. Neces zazaliti
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 13:48   #24
Quote:
Thurgood kaže:
a što misliš da sam ja zatucanec koji ne zna kako obala izgleda?? u kampove i ljude tamo sam jako dobro upućen i ti drobiš gluposti. jedini koji odgovaraju tvoj opisu su česi, slovaci i poljaci i uopće ih ne krivim što ne troše jer nemaju. čak sam jedne godine gledao da mijese svoj kruh, ali zato nisu ostavljali smeće, isto kao što nisu ni talijani, nijemci ili austrijanci. JEDINI koji smeće doista ostavljaju smo mi koji volimo lijepu našu i srodni nam balkanski narodi
i ja sam sad pretjerao sa generalizacijom, jer ne ostavljaju svi, ali to što si ti napisala je uvreda za sve kampere
glede restorana - pa nisam valjda idijot ostaviti 200 kn za večeru za 2 osobe? pa što misliš da su turisti glupi ako imaju novaca, ili ako su u gostima? treba još malo dignuti cijene pa će biti prometa
zadnjih godinu dana sam redovito u Opatiji pa kad vidim one cijene smuči mi se i jedino što si tamo priiuštim je kava. jer nisam glupa ovca koja se da dobrovoljno štrigati
btw. pogledaj koja su to davanja i za sve šta "samo za kamp" i u buduće ne mlati praznu slamu
Oke, ovo da se ja osvrnem na naš turizam. Da, slažem se sa da smo mi ti koji ostavljaju smeće. Ne znam zašto je Cro-Cutie, takav protivnik kampova. Vjerojatno je doživjela neugodno iskustvo sa strancima, pa bi zato zabranila kampove. A šta kada bi njoj rekao kanađanki da je strankinja.
Po mom mišljenju, kada čovjek dolazi na odmor, on preferira svoju vrstu smještaja: netko voli krstariti na brodu, netko voli biti u kampovima, netko u privatnom smještaju, netko u hotelu, netko u motelu i itd. Ljudima ne možeš zabraniti da nose svoju hranu, jer i mi kada idemo van-primjerice recimo skijanje, nosimo svoju hranu. Svatko od tih gosta, bio Slovenac, Austrijanac, Talijan, Njemac, Čeh, Slovak, Poljak ima pravo raditi po svome, a drugi problemi su u turizmu, i ja ću otvoriti novi topic o problemima u turizmu.

E sad, što se tiče kampova, znam da ima jedan na otoku Pagu, zove se Strašno, i mom bratiću koji je lud za kampiranje strahovito mu se sviđa. A i nije skup. E, koliko su točne cijene tog kampa -ne znam. A to je moja preporuka, jer sam inače čula sve pozitivno o tom kampu.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 14:22   #25
Straško, Novalja - bio, jako dobar i neskup
da plaža nije pretežno kamenita bio bi odličan, al šta sad...

tih pojedinačnih iskustava i preporuka mogu uvijek dobiti, ali meni nije jasno da nijednoj turističkoj kući/organizaciji/agenciji/štogod nije palo na pamet napraviti usporednu tablicu cijena, ponude, opreme u kampu... ta grana turizma se previše zanemaruje. možda Kjutičini neki istomišljenici imaju previše utjecaja
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 14:28   #26
Quote:
Thurgood kaže:
ne znaš ti puno toga, al glavno da laprdaš
btw. "naj" kamp kod Zadra je Zaton, a ne Borik...
Ma daj Thurgood, kad ti moram reć od*ebi! Koliko god tebi išlo na živce zakaj ja nevolim camping, prihvati, jer to je moje mišljenje, ok??

CAMPING SUCKS!!!

Eto, sad sam svima rekla. Meni kampovi izgledaju kao čist ciganluk i gotovo. Podsjeća me na neki ghetto u rumunskoj za vrijeme II svijetskog rata.

But opet kažem - to je moje mišljenje, i ja imam pravo na to! SO SUCK IT THURGOOD!

PS. Nisam NIKAD rekla da je Borik naj kamp u Zadru. Samo sam navela jedan kamp kod Zadra.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 14:32   #27
imaš pravo reći svoje mišljenje, ali nemaš pravo vrijeđati - no svejedno radiš to iz posta u post. zašto se uopće javljaš na topicu čija je tema nešto što ne podnosiš? podijelila si to s nama, baš lijepo od tebe.
ne sjećam se kad sam zadnji put čitao postove toliko nabijene predrasudama, uskogrudnošću i neargumentiranim iživljavanjima autora
možda bih trebao više zalaziti na politiku i religiju, da si očeličim živce

jep, napisala si NAJ kampovi, pročitaj još jednom.

JA da odjebem? pa glupačo, došla si na moju temu i sereš mi ovdje i onda da ja odjebem? ti nisi Cro-cutie nego Cro-glupača

molim moderatore da ovdje malo izmoderiraju
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 14:42   #28
Quote:
Cro-cutie kaže:
Kao što sam rekla, nisu svi. Ali od "poznatih" (Borik - Zadar, Tenis - Brač), moje iskustvo je bilo da je ličilo na ghetto.
Uopće ne vidim gjde sam ja to napisala NAJ. Hočeš mi sad reć da Borik nije poznat?? Ma daj.

Drugo, ti vrlo znaš kaj je forum. Da svak ima ISTO mišljenje, onda svi bih mlatili u praznu slamu (kak ti kažeš) i forum nebih bio forum. Ja NISAM rekla da su "kamperi" cigani, niti da su nepristojni ljudi. Bože moj, ima nas svakakvih. ALI JA SE NE SLOŽIM SA KAMPOVIMA. Kaj je tu teško za ražumijet??

Ja ti mogu navesti 10001 stvari koje ja ne podnosim, koje JA NE VOLIM. Ak se netko osjeća uvrijeđenim, ja mu nemogu niš. So sorry.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 14:48   #29
Quote:
Thurgood kaže:


JA da odjebem? pa glupačo, došla si na moju temu i sereš mi ovdje i onda da ja odjebem? ti nisi Cro-cutie nego Cro-glupača

molim moderatore da ovdje malo izmoderiraju
You made my day! Ovo je prvi put da me netko prijavio moderatorim. HEHE!!! I to još zbog moga mišljenja.

Ti fakat nisi normalan. Zvučiš kao neka curica u osnovnoj školi.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 14:50   #30
"naj", "poznatiji", isti q. Borik je lošiji od Zatona u svakom slučaju, bar PO MOJEM MIŠLJENJU, kad već toliko ističeš svoje.

Quote:
Ja NISAM rekla da su "kamperi" cigani, niti da su nepristojni ljudi. Bože moj, ima nas svakakvih
a jel? ajmo, malo da te citiram:

Quote:
Eto, sad sam svima rekla. Meni kampovi izgledaju kao čist ciganluk i gotovo. Podsjeća me na neki ghetto u rumunskoj za vrijeme II svijetskog rata
Quote:
Kao što sam rekla, nisu svi. Ali od "poznatih" (Borik - Zadar, Tenis - Brač), moje iskustvo je bilo da je ličilo na ghetto.
Quote:
A donositi konzerve mesa, soka, ili mješati svoj kruh je čist ciganluk. Kao što rekoh - ghetto
tko si ti da osuđuješ nečije financijske mogućnosti ili stil života? pa ima bogataša sa ogromnim kampericama koje šlepaju sa autima od 200, 300 ili više konja, i voze svoju klopu u tome. zašto to rade? za gušt. ti to vidiš kao "ghetto". e pa blago tebi tako uzvišenoj... idi u Kanadu kad si tako fina

ne prijavljujem te zbog tvog mišljenja, nego načina na koji ga izražavaš.
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 14:59   #31
PS. Ovo isto važi sa npr. Steven Spielberg koji je došao sa svojom jahtom na Hvaru prošlo ljeto i kupao se besplatno u našem moru. Nije izlazio s broda 2 tjedna. Platio neku carinu da uvozi jahtu u naše vode...i bok.

Da nisam vidjela, nebih vjerovala.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 15:02   #32
You are too funny. Fakat da i nemogu povjerovat.


Ak meni nebo izgleda žuto, meni izgleda žuto. Nemože mi nitko niš. Ak meni izgleda more prljavo, MENI izgleda prljavo i nemože mi nitko niš. Ak meni kampovi, a čitajte: NE SAMO U HR; NEGO PO CIJELOM SVIJETU izgledaju kao GHETTO, onda to je moje mišljenje. Nemože mi nitko niš.

Demokracija Thurgood, demokracija. Znam da je to za vas teško, i to je zašto svaki topic na ovom forumu se pretvori u politiku.

Zamisli, ja sad nekoga vrijeđam jer kažem da nešto U NJIHOVOJ zemlji izgleda kao Ghetto Whatever.

Don't worry ---- ja sam u Kanadi 10 od 12 mjeseci godišnje. See you Croatia in 5 weeks.

Uostolom, uživajte u vaše autokampove. Ja ću u svoj stan i bok. Vama dobro - meni dobro - živjeli!
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 15:09   #33
kako se Spielberg kupao besplatno kad je platio masne dadžbine za sidrenje i općini platio boravišnu taksu po osobi za svaki dan proveden u Hr? daj prvo stekni neka osnovna znanja o temama o kojima pokušavaš raspravljati.

ne znam tko tvoje postove može smatrati demokracijom osim tebe same - proglasiti nekoga ciganom. i rabiti riječ "cigan" u negativnom kontekstu je i rasizam, usput. uživaj ti samo u Kanadi
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 15:14   #34
Quote:
Thurgood kaže:
kako se Spielberg kupao besplatno kad je platio masne dadžbine za sidrenje i općini platio boravišnu taksu po osobi za svaki dan proveden u Hr? daj prvo stekni neka osnovna znanja o temama o kojima pokušavaš raspravljati.

ne znam tko tvoje postove može smatrati demokracijom osim tebe same - proglasiti nekoga ciganom. i rabiti riječ "cigan" u negativnom kontekstu je i rasizam, usput. uživaj ti samo u Kanadi
Daj Thurgood, s tobom se nemože diskutirat a da se ne osječaš uvrijeđenim.

Nisam znao da si takav. Uostalam, završena priča s moje strane.

1000 post sam potrošila na ovu nebulozu.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 15:43   #35
nisi znao

ma kakva uvrijeđenost, upozoravam te na nedostatak znanja i opće kulture
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 17:45   #36
evo camping moze bit ovakav ili onakav ali kad si na moru ionako samo prespavas u cumezu kojeg si sam slozis i sad na kraju je svejedno jel u sterilnoj sobi sa goblenima i plasticnim vazama punoj komaraca ili u vlastitom satoru koji si razapeo i na karimatu na zemlji. ja sam spavao u obe varijante i radije zapijem 10 eura extra koje moram dati nekoj debeloj babi jer mi ona iznajmi sobu.


najbolje more i godisnji je na barci ali to je druga prica.


isto tako bolesni su mi kamperi koji donesu sve od doma ukljucujuci fikus i krletku sa papagajem(vidio na svoje oci) da bi kao fol kampirali.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 21:09   #37
Quote:
Thurgood kaže:
Straško, Novalja - bio, jako dobar i neskup
da plaža nije pretežno kamenita bio bi odličan, al šta sad...

tih pojedinačnih iskustava i preporuka mogu uvijek dobiti, ali meni nije jasno da nijednoj turističkoj kući/organizaciji/agenciji/štogod nije palo na pamet napraviti usporednu tablicu cijena, ponude, opreme u kampu... ta grana turizma se previše zanemaruje. možda Kjutičini
neki istomišljenici imaju previše utjecaja
OK, Straško je nisam bila sigurna jel Strašno ili Straško, znam da je sa S i da je za klince fenomenalno.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 00:32   #38
Quote:
Cro-cutie kaže:
Uostolom, uživajte u vaše autokampove. Ja ću u svoj stan i bok. Vama dobro - meni dobro - živjeli!
kak si ti glupa...al sad stvarno

ovo nije tema 'volite li kampove' nego 'cijene kampova'...nitko te ne pita za tvoje mišljenje...kužiš?

pročitaj naslov teme prije nego počneš sa svojim glupostima kroz koje pokazuješ da si ograničena razmažena plavuša
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 11:11   #39
Quote:
Clea kaže:
kak si ti glupa...al sad stvarno

ovo nije tema 'volite li kampove' nego 'cijene kampova'...nitko te ne pita za tvoje mišljenje...kužiš?

pročitaj naslov teme prije nego počneš sa svojim glupostima kroz koje pokazuješ da si ograničena razmažena plavuša


Isuse. S vama se i neda diskutirat. Mislim stvarno. Pa jebote zivot, kaj je forum??? Clea, TI SI PUNO PUTA DALA SVOJE GLUPO MISLJENJE NA PUNNNNNNNO TEMA, al ne nitko nije pitao za svoje glupe komentare. Kuzis??

Mislite kaj god hocete. Bas mi je jebe. Ali stvarno mi se jebe kaj mislite. Ja sam samo rekla da kampovi NISU za mene, ne volim kak glupi talijani na Bracu iskoristavaju nase more, i ostave prljavstinu u nasu zemlju. To je moja PRIVATNA stvar i moje misljenje. Ak vam se ne svida - ne citajte. It's as simple as that. A forum je mjesto (ak neznate) gdje svak da svoje misljenje o temi. Ak se ne slozite samnom - super. Ak jeste, jos bolje. Ali neznam kakvo vrijedanje je sad bilo potrebno.

Ja sam vam jos rekla na pocetka da nisam mislila nikog vrijedat. Moje misljenje na ovoj temi - ili bilo kojoj temi na ovom forumu - nebih smjelo nijednu osobu ovdje uvrijedit. Ako se nadete uvrijedenim - sorry - al nije moj problem.

Ja sam navela nekoliko primjera zakaj JA NEVOLIM KAMPING I KAMPOVE.

A ovaj komentar od tebe tipa plavusa je stvarno jadno. Samo po toj recenici si mi dokazala da nemas bas jedan argument glede moga misljenja.

I cek malo. Ja sam razmena jer nevolim camping?? To je razmeno?? Zeno - ti si prolupala. Moja je osobna stvar ak mi je drazi krevet nego sator. Ak mi je drazi WC nego neko stablo. A to nije razmazeno - nego preferencija.

Uostolom, tema je za mene history.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2004., 11:22   #40
a ti si se našla reći nekome da nema argumenata i ne zna raspravljati? pa daj pogledaj tvoje argumente - ja, ja, ja, ja.... ja mislim, meni se ne sviđa, meni ovo, meni geto, meni cigani dok o temi nemaš znanja koliko ja imam crnog pod malim noktom lijeve ruke
evo ne znaš ni da u kampovima postoje sanitarni čvorovi sa WC-ima, i više nego što ih treba. i tuš kabine, sudoperi, pećnice... svašta. i kog si vraga onda ovdje došla? izraziti svoje mišljenje? vidim kako si se samo na tome zadržala . uostalom, ja sam pitao za cijene i to je tema - u nedostatku boljih informacija neki forumaši su podijelili svoja iskustva ali ne i svoje mišljenje o kampiranju

svi se po tvojem BESPLATNO kupaju u našem moru, ako ne ostave par stotina kuna u birtiji ili restoranu? i onaj gad od Spielberga, đubre jedno nekulturno, nije ni sišao sa svoje jahte, samo da ušpara

možda u tvojem malom svijetu je tako, ali u stvarnom nije
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.