Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2012., 20:50   #161
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Oh, hello George
Ako misliš na Clooneyja, onda da, imam dosta sličan štih njemu što se tiče kose/frizure. Zapravo smo gotovo isti, osim što on ima pare.

I uspjeh. Izgled. Šarm. Zabavan život. Stila za odijevanje.
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 23:32   #162
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Ako misliš na Clooneyja, onda da, imam dosta sličan štih njemu što se tiče kose/frizure. Zapravo smo gotovo isti, osim što on ima pare.

I uspjeh. Izgled. Šarm. Zabavan život. Stila za odijevanje.
http://www.youtube.com/watch?v=5Q3J5rkyF-8
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 16:15   #163
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Jedan od lošijih filmova na tu šemu

A di jetek onaj avion što se par puta pojavljuje kroz film?
zar je??

hahahha

nego, meni tim plavima bolje stoji malo neurednija i duža kosica, kad su uredni su nekako dražesni, slatki i tak

i ako im je gušća brada, i malo duža od one sexy od nekoliko dana kod tamnog tipa, pod uvijetom da plavima nije to kaktusasto rijetka, to jeonda taj look koji je bolji od ovog urednog plavog jer možda potencijalno izgleda slatko, dažesno (tipa bred pit u mlađim danima uredan i tak podšišan) a nije mi to baš fizički najsretnije za muški rod

doduše odavno nisam pala na nekog plavog, možda lupetam, i vjerojatno nije bitno, samo mi se čini da im neurednij look bolje stoji
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 16:42   #164
Moram priznati da mi oduvijek pogled bježi za dugokosim dečkima.
Makar nije da mi je duga kosa obavezna za dečka s kojim hodam.
Moj dragi ima dulju kosu od mene i toliko je savršena da su i moje prijateljice ljubomorne na njegovu kosu.


Nije mi toliko bitno da je dečku kosa duga, koliko mi je bitno da je oprana, počešljana i uredna.

I da, Brad Pitt u Troji, nikako. Tamo izgleda kao da su ga prije snimanja svake scene bogovski zalili uljem.
Brad Pitt u Legendi o jeseni. O daaaa.
dorcas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 12:54   #165
Quote:
Sajx kaže: Pogledaj post
Ne mislim da sam metroseksualac,dapače daleko od toga,ali kosa mi je jedna od važnijih stvari na meni.
Ja sam mislio da su ovakvi tipovi samo karikature u lošim humorističnim serijama.
Quote:
Evo da ne bude tema for girls only,pitanje i for boys: Da li je vama kosa toliko bitna ili ste jedan od tipova koji raščerupan hoda po svijetu?
Uglavnom hodam raščupan. Ne kao kad sam imao dugu kosu, ali ipak.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 14:10   #166
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
prvo sam mislila da će mi odgovor biti: nije mi važno, bitan je cijeloukupni dojama..bla bla bla.. al onda sam skužila da ima masu toga šta ne volim.

meni je najidealnije kad je malo duža, oprana i kad izgleda ko da se digao iz kreveta

primjer:




(ako ćemo iskreno.. ovaj mi ima sve na mjestu. Ali, uzalud nekom i ova frizura, ako mi nije napet )
Kad izgledaš ko dječak onda ajde da si bar malo neuredan pa da ličiš na muško. Da meni staviš ovakvu grivuljudi bi mislili da sam taliban. Tako da imam najobičniju kratku kosu.
33posto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 17:22   #167
Quote:
33posto kaže: Pogledaj post
Kad izgledaš ko dječak onda ajde da si bar malo neuredan pa da ličiš na muško. Da meni staviš ovakvu grivuljudi bi mislili da sam taliban. Tako da imam najobičniju kratku kosu.
to znači da nemaš lijepu glavu ko on pa bi zato izgledao ko talibat

volem taj dječaki šarm. al nekako nikad ne završim s takvima
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.