Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2015., 10:28   #501


Evo jedan veliki like za Catering Zvona. Na mojoj svadbi je sve bilo ukusno, fino, ničega nije nedostajalo. Jako smo zadovoljni i hranom i poslugom i profesionalizmom i poštovanjem dogovora. Moja preporuka
pogaciceva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 14:52   #502
Mene zanima ako ima tko da je imao buffet catering, ne ono klasika sala.

Kako odlučiti koji catering uzeti (što vam je presudilo?) - ja se trenutno troumim
Za tortu, da li da uzimam od cateringa (praktičnije) ili posebno (ko bu to dostavio)?

Da li je bilo dosta klope na kraju?


Hvala!
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 12:13   #503
Molim pomoć

Potreban mi je catering u Splitu (za vjenčanje na Braču), samo hrana, nikakve druge organizacije. Može pomoć, koga? Imate iskustva? Hvala
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 12:02   #504
Dal netko ima iskustva sa cateringom Kvatrić? Po ponudi koju smo dobili dosta su jeftini, pa me zanima jel to kolko para tolko muzike.
palonkica6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 13:37   #505
Radila sam s njima na nekoliko događanja, bila sam i par puta u Matisu i meni su oni jako dobri.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 14:58   #506
Quote:
palonkica6 kaže: Pogledaj post
Dal netko ima iskustva sa cateringom Kvatrić? Po ponudi koju smo dobili dosta su jeftini, pa me zanima jel to kolko para tolko muzike.
Moja frendica uzima uvijek njihov catering za razne prigode i uvijek ima samo riječi hvale. I ja sam prisustvovala jednom, al negdje pred 4 god pa se ne sjećam najbolje, al znam da nisam imala loših primjedbi na hranu. I sad se ženi brat od te frendice 27.6. i opet su uzeli njihov catering...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 10:46   #507
Koliko ljudi treba prijaviti za catering? Čula sam dosta priča da puno hrane ostane i da treba "prijaviti" manje ljudi.. U pitanju je samo doček kod kuće (švedski stol-s nogu onako) a poslije vjenčanja se ide na večeru. Nisam pametna.. ostati će hrane od večere i još od domjenka ranije da ostane hrpa..
nenica0204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 21:21   #508
Quote:
nenica0204 kaže: Pogledaj post
Koliko ljudi treba prijaviti za catering? Čula sam dosta priča da puno hrane ostane i da treba "prijaviti" manje ljudi.. U pitanju je samo doček kod kuće (švedski stol-s nogu onako) a poslije vjenčanja se ide na večeru. Nisam pametna.. ostati će hrane od večere i još od domjenka ranije da ostane hrpa..
Ovo je i meni tlaka 😯 kako uopce procijeniti koliko bi ljudi moglo doci.. ja cu naruciti za 60 ljudi pa kako bude.. neka jedu dok ima
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 07:50   #509
Quote:
nenica0204 kaže: Pogledaj post
Koliko ljudi treba prijaviti za catering? Čula sam dosta priča da puno hrane ostane i da treba "prijaviti" manje ljudi.. U pitanju je samo doček kod kuće (švedski stol-s nogu onako) a poslije vjenčanja se ide na večeru. Nisam pametna.. ostati će hrane od večere i još od domjenka ranije da ostane hrpa..
E ovo i mene zanima...Mi imamo catering ispred restorana, i razmišljala sam da prijavimo nešto manje ljudi jer se hrana i onako neće pojesti u ta 3 sata koliko smo vani....
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 08:20   #510
Quote:
nenica0204 kaže: Pogledaj post
Koliko ljudi treba prijaviti za catering? Čula sam dosta priča da puno hrane ostane i da treba "prijaviti" manje ljudi.. U pitanju je samo doček kod kuće (švedski stol-s nogu onako) a poslije vjenčanja se ide na večeru. Nisam pametna.. ostati će hrane od večere i još od domjenka ranije da ostane hrpa..
kod mene doma će se moja obitelj skupljati na dan vjenčanja i kasnije će doći on sa svojom obitelji kod mene.. mi ćemo reći cateringu da napravi za 60 ak ljudi hranu jer otprilike već i znamo ko će doći kod mene i kod njega..
u pravilu bi trebala doći najuža obitelj ( tete, strine,ujaci, tetci, sestrične, bratići itd .. ) jer kod njega doma će isto biti cuge i hrane tako da vjerujem da će si njegovi popapat kod njega al ako netko baš ogladni papat će i kod mene
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 22:06   #511
Da li netko ima iskustva sa OLea cateringom iz IStre?
Mignafljut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 22:37   #512
Čula sam već od više ljudi za Zvona da su dobri,mislim njih uzeti.
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 19:56   #513
catering prije crkve

Imate preporuke za catering prije crkve? Okupljamo se u bircu i Kvatrić mi je poslao ponudu od 110 kn na bazi od 70 osoba to ne uključuje piće i malo mi je ipak too much...
*NomenEstOmen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 10:44   #514
CATERING LOBARIS

Catering Lobaris je meni super!
gvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 23:04   #515
Smile catering

Quote:
gvan kaže: Pogledaj post
Catering Lobaris je meni super!
Pozdrav, zanima me koje su otprilike cijene drugih cateringa, zasada imam ponudu samo od jednog i nisam sigurna da li trebam tražiti dalje jer sam poslala par upita no nisu se udostojili poslati ponude.Naša ponuda je poprilična-a ide još plus pdv i plus piće, a sad je pdv na 25%. pa bih voljela bilo kakvu dodatnu informaciju ili iskustvo.
L'black is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:12   #516
Quote:
L'black kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me koje su otprilike cijene drugih cateringa, zasada imam ponudu samo od jednog i nisam sigurna da li trebam tražiti dalje jer sam poslala par upita no nisu se udostojili poslati ponude.Naša ponuda je poprilična-a ide još plus pdv i plus piće, a sad je pdv na 25%. pa bih voljela bilo kakvu dodatnu informaciju ili iskustvo.
Pa ne znam sad detalje kako tko radi... Mi za svaku prigodu tipa svadba, krštenje, rođendani i sl. uzimamo catering i ovisno o željama (hladno, toplo hladno, s pićem i osobljem i sl.) ali nisu toliko visoke cijene! Znali smo si kombinirati cijeli ručak tipa juha, govedina, roštilj + prilozi i salata, desert, piće, konobari i tanjuri i to pa ne ispadne puno....

Možeš mi poslati poruku u inbox pa ti proslijedim ponude koje smo mi dobivali...
gvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:50   #517
Može meni preporuka za neko catering? Ono prije crkve da mi slože nešto u dvorištu za goste

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 15:20   #518
Quote:
pace pacic kaže: Pogledaj post
Može meni preporuka za neko catering? Ono prije crkve da mi slože nešto u dvorištu za goste

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
koje područje?
catering ivic po meni stvarno najbolji! ili tražiš povoljnije?
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 22:28   #519
Quote:
tanisha03 kaže: Pogledaj post
koje područje?
catering ivic po meni stvarno najbolji! ili tražiš povoljnije?
Velika gorica. Upoce ne znam koju cijenu da očekujem. Treba mi hrana i piće za cca 50,60 ljudi prije crkve . I da postave stolove i neki šator ili tak nes ako će trebati plus konobari.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 08:42   #520
Quote:
pace pacic kaže: Pogledaj post
Velika gorica. Upoce ne znam koju cijenu da očekujem. Treba mi hrana i piće za cca 50,60 ljudi prije crkve . I da postave stolove i neki šator ili tak nes ako će trebati plus konobari.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
poznanica je za cca 100tak ljudi platila 10 000kn. ovisno o meniju, ali racunaju cca blizu 100kn po osobi.
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.