Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2007., 09:50   #61
artičoke

Preusmjerite me ako već ima tema, ja nisam našla. Uglavnom dobila sam artičoke i nemam pojma što s njima. Našla sam neke recepte, ali nisu mi nešto. Ako netko zna neki najjednostavniji način kako ih pripremiti. Eh i kako dugo mogu stajati u frižideru ili ... ma znate. Hvala
__________________
Blaga je noć
Weiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 10:55   #62
Tu ima par recepata, onaj u kojem su punjene s mrvicama je moj favorit.

A možeš ih i skuhat do kraja u vodi s narezanim limunom, u drugoj zdjelici napravit holandez umak i umakat list po list.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:12   #63
Hvala na brzom odgovoru!
__________________
Blaga je noć
Weiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 00:22   #64
artičoka

eh sad,artičoka je namirnica koja se danas malo upotrebljava.dali netko zna kakav zanimljiv recept?
daklu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 11:24   #65
evo ti moj ,klasični.
opereš artičoke i odrežeš im oštre rubove.
- napraviš smjesu os maslinovog ulja, mrvica, česnjaka, peršina i biža( grašak), te time puniš artičoke.
- u teću staviš malo ulja i poslažeš punjene artičoke (uspravno). Dodaš bob, biže, i sitno sjeckane mlade krumpire. Preliješ vodom i kuhaš jedno 40 minuta.
Ako želiš pomutiti vegeterijanski ugođaj dodaj malo pršuta.

To mi je jedno od najdražih jela
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 14:40   #66
Volim onaj jednostavni: Ocistis articoku, skuhas je u puno vode (i malo octa), skidas listice po malo i umaces debeli kraj u hollandaise ili umak od octa, kapulice, maslinovog, bibera i soli. Jedes samo taj debeli dio listica, ostalo bacis. Odlicno jelo za grickanje i brbljanje...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 15:43   #67
TORTA OD ARTIČOKA
Tijesto:
250 g brašna
120 g maslaca
1 jaje
sol
Nadjev:
8 artičoka
sok 1/2 limuna
peršin
1 šalica bešamela
2 žlice vrhnja
strugani parmezan
maslinovo ulje
sol
Tijesto: u centralno udubljenje u brašnu stavite komadiće maslaca, malo soli i žumanjke. Dobro izmijesite vrhovima prsitu dodavajući pola čaše mlake vode. Na kraju napravite loptu i ostavite je 1 sat u frižideru pokrivenu krpom.
Nadjev: odrežite artičokama vanjske listove i vrhove, prepolovite ih, kuhajte oko 15 min u slanoj vodi s malo soka od limuna; ocijedite ih, narežite na kriškice i popržite da porumene 10 minuta na jakoj vatri sa nekoliko žlica ulja. Na samom kraju prženja dodajte oprani i sitno narezani peršin. Ostavite artičoke da se ohlade, a izvadite tijesto koje ste pripremili i razvucite ga do debljine oko 1/2 cm.
Napravite dva kruga, jedan veći od drugog: većim obložite dno i strane podmazane posude i ubacite artičoke koje ste pomiješali sa bešamelom i vrhnjem.
Pospite struganim sirom, pokrijte drugim krugom tijesta, dobro spojite rubove i ukrasite tanko narezanim komadima artičoka. Pecite oko pola sata u pećnici zagrijanoj na oko 200 stupnjeva C.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 15:45   #68
Barbieri
PROLJETNI OMLET
Skuhajte 12 raspolovljenih artičoka, pa ubacite u tavu na 2 dl maslinova ulja i 5 dag maslaca, zajedno sa stručkom obarenih vrhova šparoga i 10 dag na trake rezanog pršuta. Kad sve zazlati, prelijte s 8 jaja umućenih pjenjačom s 1 dl mlijeka i 5 dag ribanog tvrdog sira. Pustite da se omlet zapeče pa posolite, popaprite i služite vruće.
(Izvorno staro dalmatinsko jelo.)
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 21:51   #69
srca artičoke, ona ful kuhana i mekana, lijepo pašu na pizzu. uz dodatak kapara.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 22:09   #70
Ovo prvo je najbolje.

Uzeš škare, i obrežeš sve one šiljke - tu je bila nejasna.
Opkuhaš u vodi sa soli i narezanim limunom 10-15 minuta.
Puniš između listića, je pipakavo je, smjesom mrvica + maslinovog ulja + kosanog peršina+ češnjaka + soli + papra (po volji mali limunovog soka, ja umijesto soli stavim sjeckane slane srdele i kapare)

Onda zagriješ maslinovo ulje, streseš na njega pešt (pešt je sjeckani peršin, češnjak i strugani špek - onaj špek za jesti samo ga režeš na kockice pa ga nožem pretvoriš u nešto što sličnije pašteti), kad to napravi vušššš 10 -20sekundi onda na to staviš grašak (ne iz konzerve premekan je) ili još bolje bob, podliješ vodom, smanjiš vatru i naslažeš one punjene artičoke.

Lonac bi trebao širi nego viši.

Naliješ vode, poklopiš i kuhaš na laganoj vatri još jedo 30-45 minuta (ovisno koliko su stari aričoki).

Ono što od boba/graška i safta ostane to u drugom obroku umiješaš u tjesteninu - bude super.


A i onaj recept sa holandezom ti je dobar, ali to je više kao zamjena za kokice pred televizijom. Možeš opkuhane artičoke i konzervirat u mješavini blagog octa i maslinovog ulja pa pastrizirat - ne samo srca, ovako obrezane i onda ih samo servirat sa holandezom.

Ili možeš napravit lažni holandez: 2 žumanjka od tvrdo kuhanih jaja, rastopljeni maslac, malo vode od provrća, sol, papar sok od limuna - mora ostat malo gušće.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 23:13   #71
ja ih radim ovako kao sto je d@d@ napisala, sa mladim bobom, ali stavim samo malo vode jer ne volim kad mi je razvodnjen saft

evo nasla sam jednu staru temu s jos par recepata: kako pripremiti articoke
i
Donatina slana pita od articoka
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 23:42   #72
tenks, undercover
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 01:35   #73
nema na cemu, volim articoke
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 16:22   #74
srca articoke izmeljes sa parmezanom i sitno narezanim cesnjakom (ostavis to sve malo krupnije), pomjesas tu smjesu sa sitno nasjeckanim spinatom, naribanim sirom i kiselim vrhnjem i peces u rerni nekih 20ak minuta (il dok se sir ne otopi). po zelji nasjeckati malo rajcice sa bosiljkom i posuti po pecenoj smjesi na kraju.

sluzi se sa tortilla chips ili garlic breadsticks.
twistoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 00:08   #75
evo, kupila artičoke i googlam... nikad jela, nikad spremala..
ovaj recept (koji izbaci u prvih deset!) u raznim varijacijama s mrvicama i bobom ne kužim, eksperimentirala sam s bobom i dovoljno mu je doslovno par minuta da bude gotov, inače posivi, a ovaj recept s artičokama kaže sat vremena da se kuha.. ne kužim, šta ostane od tog boba kad se kuha sat vremena!!??

ja bih recept za artičoke koji nije "taj s bobom koji se kuha sat vremena" i da nije kajgana...

neka kombinacija artičoke (na lešo? kako, šta), žitarice, neko drugo povrće...?
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 01:02   #76
Meni bob nikada ne posivi u toj kombinaciji ali ako se tebi ne sviđa izbaci ga i ostalo po recepturi.S obzirom da živim u danskoj gdje nemogu naći bob ja ti spremam bez njega.
Dakle- otkineš vrhove artićoka ( one bodlje) , namočiš biljke u vodi.
- za to vrijeme napraviš smjesu za punjenje- mladi ( ili obični češnjak) , mrvice, maslinovo ulje i ( a i ne moraš) grašak.
- rukama rastvoriš listove i napuniš ih smjesom
- u teću poslažeš artičoke, oko njih mlade krumpire i sve to preliješ vodom. Možeš dodati i malo koromača.
- i onda sve to kuhaš oko 45 minuta
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 00:55   #77
ove moje su bile "mlade", manje, skoro skroz zelene, malo ljubičaste na tu i tamo nekom vrhu, nisam imala što otkinuti.. ja sam to na kraju skuhala u zasoljenoj vodi i zalila maslinovim uljem kad su bile gotove i jela kao prilog...
dojam.. pola sam mogla "gristi", bilo je mekano, pola je bilo "žilavo" sam bacila.. okus je pao u drugi plan jer mi je sva energija otišla na "pokušaj jedenja".. trgala sam, grizla, pljuvala ono što mi se činilo nejestivim...
Još jedno jelo koje ide na popis onih koje prvo moram probati znalački spremljene i objašnjeno kako da bih se ja opet išla u to upuštati
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 01:00   #78
Ma da kad su jako mlade i ne treba rezati vrhove. Inače ti tvrdi listovi se jedu tako da uzmeš listić u ruku i provlačiš ga između stisnutih gornji i donjih zuba ( ne znam jesam li dovoljno jasna) A ako ti se to ne sviđa ili ti se ne da gnjaviti kuhaj samo mekši dio
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 01:22   #79
hvala ti na savjetima
ali svrstavam artičoke u svoj folder gdje su i npr. "plodovi mora".. nešto sam probala "u prolazu", nešto sam pokušala sama spremiti nešto sam čitala ali rezultat je nikakav
Taj folder mi znači da čekam piliku da mi susretljiv ZNALAC "materije" to pripremi i DEMONSTRIRA i objasni kako se konzumira
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 16:00   #80
Articoke

Gdje kupiti articoke u trgovackim centrima i u kojem obliku? Nisam nikada jela, a mislim da bi trebala Moze neke preporuke za articoke? Hvala
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.