Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2014., 13:51   #1121
Bok!

Imam problema malih. Izgubila sam x-icu i sad bi naravno trazila novu. Medutim, svi mi govore da nova kosta tipa 50kn dok su meni u referadu rekli da je 100kn kaj mi nema smisla. Moram uzet uplatnicu i sama napisat iznos, a one su se samo fino pogledale u referadi i bubnule iznos od 100kn kad sam ih pitala kolko kosta. Ne kuzim zakaj bi bila razlika od fakulteta do fakulteta cak dupla ako sam ju na upisima placala 50 kn. Jel se moze direktno mozda otic u onu ustanovu 'srce' ili kako vec pa da pitam ili ih nazovem il sta da radim. 100 kuna mi je puno, a ne vidim razlog zasto bi bila negdje cak 30kuna, a bas na uciteljskom 100.
Ako sta znate pomozite molim vas
__________________
Nickname je jadan koliko je i star, a ne znam ga promijenit.
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 17:00   #1122
sve ovisi kakva je tvoja iksica.
moja na upisima nije koštala ni lipe, možda je ta cijena od 50 kn bila prije, za stare iksice.
možda ti imaš i e-indeks, zapravo.
uostalom, koliko sam ja upućena, svakom novom izradom iksice, ona postaje sve skuplja (npr. kad je izgubiš drugi put, nije ista cijena kao kad si je prvi put izgubila, nego veća).
ako je tvoja u startu koštala 50 kn, meni je čudno za očekivati da će opet toliko koštati
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 21:20   #1123
Prva godina sam uciteljskog, a mi nemamo e-index. Ne kuzim po cemu se onda tak razlikujemo i gdi mogu jos to provjerit jer sta je najbolje one u referadi nisu uopce znale ni same nego je jedna rekla '50 kuna, jelda, ili ne, 100?' i pogledala ovu drugu i onda su si kimnule kao da je 100. Cudno mi je nekak, morat cu zvat makar ili kontaktirat mailom ili nekako 'srce'.
__________________
Nickname je jadan koliko je i star, a ne znam ga promijenit.
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 23:54   #1124
Prijatelj mi je u posjeti u Zagrebu i on nema iksicu. Druga sam razina prava i imam pravo na 3 korištenja xice dnevno. Pa vas pitam, ako bismo išli ručati i večerati, mogu li ja reći da i njegov i moj obrok budu stavljeni na jedan račun i da li se to onda računa kao jedno korištenje, a ne dva?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 00:08   #1125
Ne ide to tak. Možeš uzeti 3 topla obroka dnevno. Menija ili komada mesa ili variva. Na koliko god hoćeš računa 1 ili 999. Ugl, moraš biti u ovim granicama: http://www.cap.srce.hr/GrupeArtikala.aspx
Ništa od ručka i večere za svakog s jednom xicom. Zapravo, možete, ali jedan će ostat gladan nakon večere (ako npr uzme kruh i puding).
Tiimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 17:40   #1126
Nije istina. Maksimalna dnevna subvencija za razinu 2 je 64,40 (http://www.cap.srce.hr/RazinaPrava.aspx) i ako oboje i za ručak i za večeru uzmu meni i samo meni onda mogu i ručat i večerat. Ako će kombinirat nešto van menija i prelazit 16,10 kn subvencije po meniju onda će vjerojatno jedan ostat gladan.

EDIT: Kažem ovo jer su meni 4 menija u jednom danu prošla, da ne bi bilo da je ovo neki rekla kazala info.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 12:16   #1127
Quote:
be.redy kaže: Pogledaj post
Nije istina. Maksimalna dnevna subvencija za razinu 2 je 64,40 (http://www.cap.srce.hr/RazinaPrava.aspx) i ako oboje i za ručak i za večeru uzmu meni i samo meni onda mogu i ručat i večerat. Ako će kombinirat nešto van menija i prelazit 16,10 kn subvencije po meniju onda će vjerojatno jedan ostat gladan.

EDIT: Kažem ovo jer su meni 4 menija u jednom danu prošla, da ne bi bilo da je ovo neki rekla kazala info.
Sve što si napisao je točno, samo, ako budu kombinirali nešto van menija, neće nitko morat ostat gladan, nego će platit punu cijenu onoga čime su prekoračili limit.
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 17:30   #1128
Dobar dan, imam pitanje u vezi menze. Znači, brucoš sam, i zanima me od sad kada je dosta ograničeno koliko artikla možeš uzeti po danu., mogu li uzeti po danu ako sam jedanput u menzi 3 pudinga (koji su 2,40), 3 jogurta (onih od Freske) i još su neki tamo jogurti (oni od 2,90 koji dolaze u s okusima: šumska jagoda i stracciatella) ? Ili se ovi jogurti smatraju kao isti proizvod pa ih mogu samo 3?
xarfaxus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 15:42   #1129
Probaj jednostavno sam eksperimentirati s takvom kombinacijom proizvoda kad si u menzi i tak ces najbolje znati, ja nisam siguran oko toga.

Meni je najsmjesnije sto je ogranicenje na najobicnijim cajevima na tri komada. Jasno mi je za ostale proizvode da je ograniceno na tri komada, ali ovo mi je pomalo bezveze, ipak je to samo obican caj, jedva dva deci.
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 18:08   #1130
Ja sam jednom uzeo 4 čokoladice, različite vrste, i rečeno mi je da su dozvoljene samo 3. Pa sad ne znam.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 12:30   #1131
3 u danu,stime da se i sendvic racuna kao obrok
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 12:52   #1132
Ja imam razinu 1 i ne mogu 2 glavna jela uzest
number 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 17:38   #1133
Quote:
be.redy kaže: Pogledaj post
Nije istina. Maksimalna dnevna subvencija za razinu 2 je 64,40 (http://www.cap.srce.hr/RazinaPrava.aspx) i ako oboje i za ručak i za večeru uzmu meni i samo meni onda mogu i ručat i večerat. Ako će kombinirat nešto van menija i prelazit 16,10 kn subvencije po meniju onda će vjerojatno jedan ostat gladan.

EDIT: Kažem ovo jer su meni 4 menija u jednom danu prošla, da ne bi bilo da je ovo neki rekla kazala info.
znaci ako sam dobro shvatila, nije bitno koliko se menija ili glavnih jela uzme dnevno, ako se ne prekoraci limit od 64 kune?
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 22:30   #1134
Prošlu akademsku godinu sam zamrznuo (studirao sam stručni studij). Tijekom ljeta sam se ispisao s tog studija, a jučer sam upisao novi, integrirani studij. Na ISVU vidim da mi je razina prava "0". Da li je riječ o neažuriranosti programa ili kao student koji je ponovno brucoš ne ostvarujem pravo na subvenciju?
Rikardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 10:23   #1135
Moze li se covik posteno najist u toj menzi? Iden u teretanu pa mi triba malo vece kalorija...

Kakvih vrsta hrane ima?
GoldGT is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 16:19   #1136
pohana piletina sa wheyom
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 20:23   #1137
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
pohana piletina sa wheyom
Nitko sritniji od mene....
GoldGT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 10:56   #1138
Quote:
GoldGT kaže: Pogledaj post
Moze li se covik posteno najist u toj menzi? Iden u teretanu pa mi triba malo vece kalorija...

Kakvih vrsta hrane ima?
Ja ne znam kako se drugi uspiju najest, ali ja se rijetko najedem i rijetko mi je nešto fino. Možda zato što je menza u koju ja idem inače lošija, a i ja sam posebna vrsta.
__________________
"Znaš li što je najljepše u životu? Želja, prijatelju."
" Željo moja, najslađi otrove. "
Tajana95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 11:48   #1139
A može se najesti, ali treba sniziti kriterije i ne razmišljati o onome što se jede.
I pošto je dosta toga "industrijski" proizvedeno, treba uzeti veće količine.

Ali opet, ovisi ti od menze do menze.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 23:20   #1140
Zna li netko kad se inace moze podici iksica na efzg? Na stranici od faksa pise samo da ce obavijest biti naknadno objavljenja, pa me zanima jel po to moram ici jos prije pocetka akademske godine (to mi je bitno da znam jer nisam blizu zga) ili se podize kad pocne faks?
Mara03 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.