Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2007., 15:17   #61
stvaranje jedne religije vodi antikristu, umijesto da se Ktistovo Tijeo ujedini ujedinjuju se sa lažnim religijama koje će ubrzo biti u jami.
jurky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:25   #62
Quote:
jurky kaže:
stvaranje jedne religije vodi antikristu, umijesto da se Ktistovo Tijeo ujedini ujedinjuju se sa lažnim religijama koje će ubrzo biti u jami.
lažne religije? Tko si ti da sudiš koja je religija lažna a koja nije... Jea, mi smo u pravu, naša religija je prava, ostale su lažne... kakva glupost...
illumination is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:28   #63
sve su religije važne i niti jedna te neće spasiti. spasit će te jedino tvoj odnos sa Isusom Kristom, odnosno da ga prihvatiš kao Spasitelja.
jurky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:46   #64
Quote:
jurky stvaranje jedne religije vodi antikristu, umijesto da se Ktistovo Tijeo ujedini ujedinjuju se sa lažnim religijama koje će ubrzo biti [B]u jami.
Je li papa Ratzinger poduzeo sve da se ujedini Katolićanstvo i Pravoslavlje (ortodoxi)?
__________________
Vrijeme
1 Tako mi vremena,2 čovjek je na gubitku,doista-
3 osim onih koji vjeruju i dobra djela čine, ..... Kur΄an ,103
Bosniac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:52   #65
Quote:
jurky kaže:
sve su religije važne i niti jedna te neće spasiti. spasit će te jedino tvoj odnos sa Isusom Kristom, odnosno da ga prihvatiš kao Spasitelja.
...ima li u svoj toj priči gdje Svemogućeg Tvorca Boga i da li može On spasiti....?....
saruh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 01:00   #66
Quote:
jurky kaže:
sve su religije važne i niti jedna te neće spasiti. spasit će te jedino tvoj odnos sa Isusom Kristom, odnosno da ga prihvatiš kao Spasitelja.
opet si izrekao ono sto ti je illumination zamjerio, samo na drugi nacin.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 01:59   #67
Quote:
Aurora Aurea kaže:
Otpala Rimska Crkva ide iz jedne u drugu krajnost: najpre je u mračnom srednjem veku 'oslobadjala' Jerusalim od saracena (muslimana), ne shvatajući da Isus Hrist nije u Jerusalimu već u Nebu, brutalno se obračunavala sa Muhamedovim sledbenicima, a danas, sve u službi babilonskog ekumenizma, se sljubljuje i uz islam. Rimski pontif koji može da se moli zajedno i sa afričkim vračevima, nije čudno što može i Kuran da ljubi, knjigu koja odbacuje Hrista Spasitelja. Time rimski pontif pokazuje da je se odrekao u srcu Hrista, da ne zna da razlikuje Dobro od Zla, da mu je interes samo kako da se što više nametne i lažno dušebrižnički pokaže.

To što rimski papa radi je lažna tolerancija i gnus, gnus za najveću osudu. I dobro je, neka tobožnji hrišćan vide šta sve može da uradi njihov 'otac', pa će jednom shvatiti da je on samo slepo orudje Krvnika ljudskog i ekumensko-mondijalističkih projekata, koji nastoje i islam da uključe u planiranu svetsku gospodarasku religiju novog sataninog poretka. Naravno, već postoji jedan super gnusni spoj otpalog hrišćanstva i borbenog islama u novodopskoj bahajskoj veri koju obeležavaju raskoš i iluzionizam: http://www.hinet.hr/bahai/www.bahai.hr - pomijarniku svega i svačega začinjenog sa malo iskaza koji odgovaraju istini. Oni koji vole vlast iznad svega, čiji tron počiva na planini kostiju pogubljenih, spaljenih i raščerečenih ljudi udružiće se i sa crnim djavolom samo da zadrže i ojačaju svoje pozicije moći. Uzajamne božićne i bajramske čestitke su takodje u toj službi.

No Hristov krst nema veze sa krvavim Muhamedovim mačem.

Čestitam ti !!! Bez greške, čak ni gramatičke greške nemaš
zoxfox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 02:04   #68
Quote:
Harun kaže:
knjigu koja odbacuje Hrista Spasitelja.

/ ne lazi, kuran ne odbacuje isus krista, naprotiv


biblija kaze:

Poslanica Galaćanima 3: 13 Krist nas otkupi od prokletstva Zakona, postavši za nas prokletstvom - jer pisano je: Proklet je tko god visi na drvetu

Sam si napisao - Krist nas otkupi od prokletstva. Znači da svatko tko se ne obrati njemu, propada.

''Postavši za nas prokletstvo - jer pisano je: proklet je tko god visi na drvetu'' - to se naziva vađenje iz konteksta. Možda se iza toga krije Božija ljubav i spasenje ljudima. razmisli, pročitaj, DADNI SVE OD SEBE
zoxfox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 09:23   #69
Quote:
saruh kaže:


On May 14, 1999 a delegation of Christian and Muslim leaders
from Iraq visited Pope John Paul II in Rome.
A Muslim representative brought the Holy Qur'an,
and the pope kissed it in front of all the participants.

...ali nije prošlo bez reakcije.....

Here is a Picture of the Pope kissing the Qur’an. This is like kissing Satan! We are utterly shocked that any Christian would kiss the Koran.

http://www.bible.ca/catholic-infallibility.htm

jos da je ovaj novi papa to ucinio...
kahtani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:09   #70
Po meni je islam skroz,pogrešno shvaćena vjera!
cloud-xz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:12   #71
greška, teška Papina greška...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:18   #72
Quote:
kahtani kaže:
jos da je ovaj novi papa to ucinio...

Ovaj Papa očekuje djela, a prazne formalnosti, na koje si ti navikao i koje su za tebe vjera, možeš zaboravit

Odnosno, kako moj potpis kaže (to su njegove riječi), oni koji nisu spremni iskazati toleranciju, ne mogu ju niti tražiti.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:03   #73
Quote:
crtica kaže:

Ovaj Papa očekuje djela, a prazne formalnosti,
A jel' to krscanski...cccc..jednog Papu, bezgresnog ktomu, nazvati praznim formalistom...ispovijedi grijehe svoje crtice
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:13   #74
Quote:
smjeskica kaže:
A jel' to krscanski...cccc..jednog Papu, bezgresnog ktomu, nazvati praznim formalistom...ispovijedi grijehe svoje crtice
A sad pričekajmo ekipu, da se nasmije tvojoj "šali"...vi ste stvarno tvrdi, pa ne kužite da vam je bolje ne pačati se u nešto što ne kužite niti 5%...to nije ni bahatost, to je glupost...nadam se kako vam barem plaćaju za trud...vjeruj mi, otvarate oči, samo ne onako kako biste htjeli...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:20   #75
Quote:
crtica kaže:
A sad pričekajmo ekipu, da se nasmije tvojoj "šali"...vi ste stvarno tvrdi, pa ne kužite da vam je bolje ne pačati se u nešto što ne kužite niti 5%...to nije ni bahatost, to je glupost...nadam se kako vam barem plaćaju za trud...vjeruj mi, otvarate oči, samo ne onako kako biste htjeli...
Ja se uopce ne salim, petljanje u nesto sto ne kuzis je pak tvoj domen, mnogo puta dokazano, stoga ne projiciraj, ne dobro vlastite arsine primjenjivai na one oko tebe, ne stanu svi u tvoj kalup.

Ja zaista ozbiljno pitam...ako si u stanju odgovori.
Ako ovaj Papa nije prazni formalista da li cin ljubeljenja Kur'ana takvim cini onog Papu.
Dakle crtice, je li Papa Ivan Pavao II bio prazni formalista?
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:29   #76
Quote:
Basta kaže:
greška, teška Papina greška...
Mislim da znam na što misliš, no ako ti se da, ajd pliz malo elaboriraj
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 23:49   #77
Quote:
crtica kaže:
Mislim da znam na što misliš, no ako ti se da, ajd pliz malo elaboriraj
u toj knjizi piše svašta protiv kršćana i židova, a i neistine o Isusu, Svetom Trojstvu, Bogu općenito... osim toga, ima indicija da je Muhamed napisao pod utjecajem nekih duhovnih sila, za koje se ne bi reklo da su s Božje strane...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 17:00   #78
Cuj papa ljubio Kur'an.. ah Boze dragi

Jedan kjafir, koji radi ono sto radi i on ce ljubit Kur'an..

Pokusaj da se muslimanima zamazu oci... kjafire preopoznali smo te
odmor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 00:49   #79
Quote:
crtica kaže:

Ovaj Papa očekuje djela, a prazne formalnosti, na koje si ti navikao i koje su za tebe vjera, možeš zaboravit

Odnosno, kako moj potpis kaže (to su njegove riječi), oni koji nisu spremni iskazati toleranciju, ne mogu ju niti tražiti.
možda si u pravu... otkad ga je poljubio ne ide mu bas sjajno...
kahtani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.