Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2008., 18:18   #1
Enterprise za BlackBerry

zanima me, kako korisnici u Hrvatskoj koriste BB. Da li kao čisto preusmjeravanje pošte sa Webmail-Accounta od T-Mobile ili Vip , ili pak koriste Enterprise rješenje koje sinkronizira vaš Exchange sa BlackBerryom.

Ne znam što uopće T-Mobile ili Vip u tom smjeru nudi, jel ima netko tko je na tome polju malo bolje informiran?

thx
__________________
Pomognimo teško oboljeloj djeci bolesno-dijete-treba-pomoć
joyamaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 20:50   #2
u T com-u imaš uslugu koja ti nudi sinhronizaciju pogledaj link http:www.t-com.hr/poslovni/internet/officeemail
s time da mislim da možeš to nadograditi sa T-mobile instant mail uslugom i stvar radi fenomenalno, evo ti link http://www.t-mobile.hr/4/40-20-50-80-00.asp
MM2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 10:36   #3
hvala, ali

to nije Enterprise rjesenje, nego samo Instantemail , dakle cisto Prosumer rjesenje. BlackBerry nudi zapravo mnogo mnogo vise preko Entrprisea.

Procitao sam ove linkove sto si mi poslao. Jedno je obici webmail pretinac, a drugo je Instantemail. Poznajem te obadbvije opcije. Izgleda da T-com kod nas jos ne nudi rjesenja za vece firme sa serverskim rjesenjem.

U mojoj firmi koristimo djelomicno Prosumer (za korisnike kojima sinkronizacija BBa s uredom nije tako bitna, nego samo dostupnost) , a za zahtjevnije korisnike uzimamo Enterprise (za sto je potrebna i odredjena dodatna hardwerska infrastruktura) , ali onda korisnik iskoristava BB 100%! Sve sto imas u uredu, bude replicirano na BB. Luda stvar. Ako izbirses npr. email na BB, bit ce izbrisan i u Outlooku i obrnuto. Ista stvar sa kontaktima, tel brojevima, kalendarom....
__________________
Pomognimo teško oboljeloj djeci bolesno-dijete-treba-pomoć
joyamaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 10:38   #4
da, zaboravih reci, radim u njemackoj za jednu Telekomunikacijsku kucu.

a u dogledno vrijeme zelim u hrvatskoj otvoriti telekomunikacijsku firmu posebno samo za firme i business korisnike. Ima tko zainteresirani da udje u Joint-Venture?
__________________
Pomognimo teško oboljeloj djeci bolesno-dijete-treba-pomoć
joyamaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 11:25   #5
Quote:
joyamaster kaže: Pogledaj post
to nije Enterprise rjesenje, nego samo Instantemail , dakle cisto Prosumer rjesenje. BlackBerry nudi zapravo mnogo mnogo vise preko Entrprisea.

Procitao sam ove linkove sto si mi poslao. Jedno je obici webmail pretinac, a drugo je Instantemail. Poznajem te obadbvije opcije. Izgleda da T-com kod nas jos ne nudi rjesenja za vece firme sa serverskim rjesenjem.

U mojoj firmi koristimo djelomicno Prosumer (za korisnike kojima sinkronizacija BBa s uredom nije tako bitna, nego samo dostupnost) , a za zahtjevnije korisnike uzimamo Enterprise (za sto je potrebna i odredjena dodatna hardwerska infrastruktura) , ali onda korisnik iskoristava BB 100%! Sve sto imas u uredu, bude replicirano na BB. Luda stvar. Ako izbirses npr. email na BB, bit ce izbrisan i u Outlooku i obrnuto. Ista stvar sa kontaktima, tel brojevima, kalendarom....
Ovu opciju ti nudi i T-Com u Hrvatskoj, ali samo za svoje zaposlenike. Što je doista odlična stvar. Samo, pitanje je hoće li ta usluga ikada doživjeti "public" izvedbu...
__________________
Pobjede su porazi, kad se obraz pogazi. Kasno je da se sada mijenjam. Zauvijek! Za nas...
Skipper_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 14:28   #6
usluga mora zaziviti public izvedbu, jer je stvarno prva liga.
__________________
Pomognimo teško oboljeloj djeci bolesno-dijete-treba-pomoć
joyamaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 22:50   #7
Nisam baš siguran da je tvoja logika u skladu s općom logikom u Hrvatskoj
__________________
Pobjede su porazi, kad se obraz pogazi. Kasno je da se sada mijenjam. Zauvijek! Za nas...
Skipper_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 11:27   #8
rješenje za Enterprise je Vipnet
http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8747986&idnews=373177


a ako firma nema svoj E-mail server, može i to

http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8747986&idnews=373161
T300 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.