Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2014., 15:20   #901
Ima li netko preporuku za privatnika u Zagrebu, a da cijene nisu previsoke? Trebala bih izvaditi živac, pa ako je netko imao iskustva s tim?
__________________
"Whatever you are, be a good one!" A. Lincoln
nuage is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 16:26   #902
Quote:
nuage kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za privatnika u Zagrebu, a da cijene nisu previsoke? Trebala bih izvaditi živac, pa ako je netko imao iskustva s tim?
Tražiš privatnika samo zbog vađenja živca ili i za popravke?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 17:41   #903
Quote:
Rafa007 kaže: Pogledaj post
Tražiš privatnika samo zbog vađenja živca ili i za popravke?
trebala bih dva živca izvaditi, čula sam za razna loša iskustva u vezi toga pa bih htjela nekoga pouzdanoga. Samo za to trebam.
__________________
"Whatever you are, be a good one!" A. Lincoln
nuage is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 20:09   #904
Pa je l' bi se prebacila kod tog zubara koji bi ti vadio živac ili ne?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 21:45   #905
Quote:
Rafa007 kaže: Pogledaj post
Pa je l' bi se prebacila kod tog zubara koji bi ti vadio živac ili ne?
Ne bih se prebacivala, znači platim, on napravi to i gotovo
__________________
"Whatever you are, be a good one!" A. Lincoln
nuage is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 21:58   #906
Aha.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 10:49   #907
Quote:
nuage kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za privatnika u Zagrebu, a da cijene nisu previsoke? Trebala bih izvaditi živac, pa ako je netko imao iskustva s tim?
Moja iskustva su super sa doktoricom Andrea Burazin sa Vrbana, Rudeška cesta 240. Čupala mi je živce jedanput i čistila kanale i napravio sam krunicu. Boli kao i svaki truli zub ali doktorica je bila nježna s čvrstom rukom. ODLIČNA za svaku preporuku. Sve je napravljeno relativno brzo cca 9 dana (brušenje, iglice - vađenje živaca, dok je bol splasnula, krunica i kako oni zovu cementiranje) i sve to za relativno prihvatljivu cijenu. I šta je najvažnije uvijek sam dobio anesteziju tako da je bolilo tek kada sam došao doma.
NONANONA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:17   #908
Quote:
NONANONA kaže: Pogledaj post
Moja iskustva su super sa doktoricom Andrea Burazin sa Vrbana, Rudeška cesta 240. Čupala mi je živce jedanput i čistila kanale i napravio sam krunicu. Boli kao i svaki truli zub ali doktorica je bila nježna s čvrstom rukom. ODLIČNA za svaku preporuku. Sve je napravljeno relativno brzo cca 9 dana (brušenje, iglice - vađenje živaca, dok je bol splasnula, krunica i kako oni zovu cementiranje) i sve to za relativno prihvatljivu cijenu. I šta je najvažnije uvijek sam dobio anesteziju tako da je bolilo tek kada sam došao doma.
Boljelo je, a dobio si anesteziju?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:40   #909
Ordinacije Rotim

Da li tko ima iskustva sa "Ordinacijom dentalne medicine dr. Željko Rotim " iz Sesveta ??

ima neka akcija pa me zanima da li tko ima iskustvo s njime?


Ili imate li za preporučit nekoga drugoga?
Buzz1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:24   #910
Quote:
Rafa007 kaže: Pogledaj post
Boljelo je, a dobio si anesteziju?
Bolio je zub normalno, koji je bio pokvaren. Nakon nekoliko sati kada te prođe anestezija osječaš bol od čupanja živaca...... Isprike na nejasnoj konstataciji
NONANONA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 08:29   #911
Može li netko preporučiti dobru ordinaciju za izbjeljivanje devitaliziranog zuba (Zagreb)? Cijena nije u prvom planu, bitna je kvaliteta usluge. Hvala puno!
juicehead is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 21:40   #912
Molim preporuku za dobrog ortodonta u Zagrebu, a da nije jako skup, za klinca od 9 godina.

Hvala !!!!
duo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 22:31   #913
Može li mi netko napisati prosječnu cijenu za popravak jednog zuba, klasično karijes i plomba.. Ja idem kod privatnika i svaki put plaćam oko 700 kn,a kako imam jos nekoliko za popraviti cijena mi je malo previsoka
faith11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 10:59   #914
Quote:
faith11 kaže: Pogledaj post
Može li mi netko napisati prosječnu cijenu za popravak jednog zuba, klasično karijes i plomba.. Ja idem kod privatnika i svaki put plaćam oko 700 kn,a kako imam jos nekoliko za popraviti cijena mi je malo previsoka
Oko200-400 kn
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 13:18   #915
Molim preporuku za stomatologa koji ima i opciju HZZO - jarun, prečko, trešnjevka ....rado bih se premjestila a trebam i sređivati jedan zub.

Ima li tko iskustva sa Gordanom Šebrek, Horvaćanska 75?

hvala
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 21:16   #916
Liječenje zubnog zivca. Trebam stomatologa sa svom opremom i iskustvom endodonskog lijecenja. Zagreb. Split. Hvala
natha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 11:11   #917
Dal u poliklinici slaj-anic ima jos tko osim prof anica da vam je radio endodonciju, cijena je pretpostavljam ista? I šta sad, čekati Anica, ići kod nekog tamo (dr Đurek) ili ima tko tu u ZG da to radi dobro i savjesno? Molim pomozite. Hvala

Zadnje uređivanje natha : 14.09.2014. at 11:24.
natha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 17:27   #918
Ljiljana Blažević, ordinacija dentalne medicine, Zagreb Rudeška cesta....molim iskustva!!!

Potrebna mi je mala pomoć...suprug je godinama kod navedene doktorice pacijent(cijela obitelj) ali nikako da dovede u red svoje zube jer dr. stalno ne može ne stigne itd...liječi pa ne liječi, vadi ..itd.

Na gornjoj čeljusti ima za 6 plombi zamjeniti, lijevo 4,5,6 ica a desno 5, i 6
donja čeljust ljevo-5 izvaditi(koja je ostatak od polomljenog zuba kojeg nisu mogli do kraja iščupati) i 6 koja se sad počela klimati i desno6 koja je isto ostatak čupanja zuba.....

Trebali bi nekoga tko je zaista efikasan i dosljedan svom radu, područje zapadni dio grada i ne baš pretjerane cijene usluge.
Unaprijed hvala.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 23:42   #919
Pozdrav!

Mozete li mi preporuciti dobrog stomatologa u Zagrebu a da radi preko hzzo-a?
dancessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 21:03   #920
Lijepi pozdrav.
Studentica sam i preselila sam se na Ravnice. Pa tražim privatnog stomatologa (Maksimir po mogućnosti) koji ima koliko toliko normalne cijene jer mi je potrebno nekoliko zahtjevnijih zahvata. Pa ako mi netko ima nekoga za preporučiti
__________________
đo soj tu madreee!
frou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.