Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2006., 03:40   #1
Dobar Rostilj u Zagrebu

Eto da podijelim:

1) Hrvatski Leskovac - pecenjara "Masni".
Kada se ide prema Mercantonne-u iz ZG-a pa se skrene lijevo (ako se ide od strane iz ZG-a) nakon onih prvih skladista ima jedan putokaz/strelica na lijevo - pise Masni crvenim slovima ili tako nesto. Nakon tog drugog skretanja recimo cca. 500m blizu pruge.
Fenomenalni, pikantni rostilj. Punjene pljeskavice, cevapi, ma sve zivo. Da se covjek "nazdere" i bude sit do drugi dan. Vlasnik ako nema 150kg a i zena mu. I nije samo neugledna pecenjara nego ima i salu pa se moze i normalnije jesti - zove se pecenjara radi poreza

2) Okretiste Crnomerca - "Mitnica"
Preko puta glavnog ulaza u vojarnu na Crnomercu. To je na onoj cesti prema Mikulicima. CCa. 200m od Ilice/Okretista.
Isto jako dobar rostilj. Stalno je guzva pogotovo navecer, pa valja pripaziti.

3) Borongaj - "Cingac"
To svi vec valjda svi znaju. Iako navecer zna biti dosta neugodno tamo jesti zbog likova koji se tamo skupljaju, ponekad nekih tuca i tako to...pa vise ne idem.
adamdodge is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 18:35   #2
Quote:
adamdodge kaže:
Eto da podijelim:

1) Hrvatski Leskovac - pecenjara "Masni".
Je l' to onaj koji čak nema ni ženski WC? Tamo sam jednom davno jeo strahovit roštilj.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 11:05   #3
Quote:
Emericzy kaže:
Je l' to onaj koji čak nema ni ženski WC? Tamo sam jednom davno jeo strahovit roštilj.
Da me ubijes ne znam....ali znam da je WC kao sa vanjske strane objekta i ima lokot (pa uzmes od vlasnika kada ides ).
adamdodge is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 13:53   #4
Quote:
adamdodge kaže:
Eto da podijelim:

1) Hrvatski Leskovac - pecenjara "Masni".
Kada se ide prema Mercantonne-u iz ZG-a pa se skrene lijevo (ako se ide od strane iz ZG-a) nakon onih prvih skladista ima jedan putokaz/strelica na lijevo - pise Masni crvenim slovima ili tako nesto. Nakon tog drugog skretanja recimo cca. 500m blizu pruge.
Fenomenalni, pikantni rostilj. Punjene pljeskavice, cevapi, ma sve zivo. Da se covjek "nazdere" i bude sit do drugi dan. Vlasnik ako nema 150kg a i zena mu. I nije samo neugledna pecenjara nego ima i salu pa se moze i normalnije jesti - zove se pecenjara radi poreza

2) Okretiste Crnomerca - "Mitnica"
Preko puta glavnog ulaza u vojarnu na Crnomercu. To je na onoj cesti prema Mikulicima. CCa. 200m od Ilice/Okretista.
Isto jako dobar rostilj. Stalno je guzva pogotovo navecer, pa valja pripaziti.

3) Borongaj - "Cingac"
To svi vec valjda svi znaju. Iako navecer zna biti dosta neugodno tamo jesti zbog likova koji se tamo skupljaju, ponekad nekih tuca i tako to...pa vise ne idem.

SLAŽEM SE ZA MITNICU. NAJBOLJI ROŠTILJ U GRADU!!!
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 20:51   #5
Quote:
adamdodge kaže:
Eto da podijelim:

13) Borongaj - "Cingac"
To svi vec valjda svi znaju. Iako navecer zna biti dosta neugodno tamo jesti zbog likova koji se tamo skupljaju, ponekad nekih tuca i tako to...pa vise ne idem.
E da, tamo je jako fino

Kod Srbina na Ravnicama
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 01:45   #6
mitnica je naj naj.. a odmah nakon mi je Stari kotač u prečkom... njam
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 07:17   #7
najbolja je mitnica. sve jako, jako fino.
i pivnica mlinarica mi ima dobar roštilj.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 12:47   #8
hm
labusova podružnica na ravnicama je puno bolja od mitnice
program je isti bit će da je kuhar bolji

ćevapi i pljeskavice su najbolji kod ružice na rudeškoj
da bar imaju više mjesta i da si malo jelovnik prošire, bio bi to uvjerljivo najbolji roštilj u gradu
znanje oćito imaju, da bar imaju i malo više volje za širenje
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.