Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2007., 17:16   #61
meni su naranče bolji. a ima i od trešnje, samo te nisam još probao
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 20:43   #62
Ijoj otkud da krenem...od Kikića do gumenih, Slatke tajne. Sve kaj je voćno ja mlatim. Al ipak Kikići klasični drže 1.mjesto.
A karamele klasične il nedajBože lješnjak ili Werther's mrzim.
Ad.Miss.G is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 23:49   #63
bas i ne volim bombone, pogotovo ne one koji su vulgarno preslatki i puni kemije. volim cokoladne. i tu i tamo kupim rondo c, kavabon i pepermint od limuna (jeste probali novi pepermint od limuna? ima prekrasnu teksturu, volim ih trljati jezikom...), a u dm-u bombone 25 alpenkraeuter, onda od kadulje i traubenzucker. al' pojedem ono... jedan bombon mjesecno. pa i manje. vise sam tip za cokoladu, voce i dobar sladoled.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 23:51   #64
a najjace mi je kad nekoga ponudim s kavabonom, reakcija uvijek identicna: ''sta...to se jos uvijek proizvodi???''
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 10:43   #65
Ja sam luda za Rondo C bombonima i ista stvar mi se dogodi kad nekog ponudim. Super mi je kako svi vole te bombone, ali kod svih je reakcija ista - "Što se to još uvijek proizvodi?!".
Valjda nas svih taj okus vraća u djetinjstvo
Mare22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 12:44   #66
volim bonbone...kiki,werter ,mamba...ne volim minte,peperminte...koja je svrha bonbona ako ima okus žvake...glupost
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 13:34   #67
se sjeća ko onih tvrdih mliječnih bombona?

čini mi se da su isto bili od šumija, al nisam 100%
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 16:16   #68
Od bonbona volim Nimm2 one male u kutijici sa secernim alkoholima umjesto secera i Ricola isto sa secernim alkoholom, gotovo sve Ricola vrste. Dobri su mi i Das Gesunde Plus kadulja. I Orbit sa ksilitolom su mi dobri, i oni Deluxe punjeni cokoladom. Das Gesunde Plus eukaliptus, tako tako, da se pojest. Probala sam i Das Gesunde Plus echinaceu - nista posebno. Ponekad kupim bonbone od glukoze, Das Gesunde Plus ili neke druge.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 19:41   #69
ajme Nimm2, di si se njih sjetila! ja sam uvijek mislio da su to neki jeftilen bomboni a la Lidl, ali su mi svjeedno uvijek super bili
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 17:19   #70
ja sam hiper-obožavateljica Ricola bombona, ali onih SA šećerom,piše na njima "original", upravo sam stavila petstotog danas u usta i ne mogu si pomoći i zaustaviti se!!!
Inače može proći i pepermint s čokoladom unutra ,Kraš, i inačica toga od Orbita, i vau-vau!
__________________
Božanskim zapovijedima potaknuti i Božanskom naukom poučeni - usuđujemo se govoriti!
Lilianke is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 20:10   #71
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
ja jos dan danas znam ponekad kupiti rondo c bombone.
dobri su mi i ovi zeleni od jabuke koje spominjete.

gumeni su mi najdrazi!
Jel netko vidio te Rondo C zadnje vrijeme za kupit i di? Nisam ih vidjela valjda vec vise od 10 godina, a obozavala sam ih. Bili su Rondo C (narandjasto pakiranje) i Rondoment (zuto pakiranje), onak u tuljcu, proizvodila ih je Pliva
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 16:02   #72
Najdraži Rondo C, Vau vau i dobro stari kikići.... Tu i tam me uhvati želja za Haribom...
ulagačica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 00:37   #73
Quote:
Dora K kaže: Pogledaj post
Jel netko vidio te Rondo C zadnje vrijeme za kupit i di? Nisam ih vidjela valjda vec vise od 10 godina, a obozavala sam ih...
Kupila ih ja prije desetak dana u mercatoru (zg). Mislim da ih imaš u skoro svakom većem dućanu, pored blagajni.
coco zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 19:56   #74
Obozavam Rondo C i obozavam kiki od jabuke....
Volim i negro...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 20:23   #75
Volim bombone Najdraži su mi Jabolko, Kiki (voćni), Bronhi (samo klasičan, ne one nove kemije), M&M's, Rondo i Mentos (voćna kombinacija). Zapravo je malo bombona koje ne volim, možda oni tvrdi tipa Mentol ili 505 s crtom mada su mi i oni dragi in a way
__________________
20
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.