Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2009., 08:57   #41
kao slana kisela voda
__________________
Nikada ne udari coveka sa naocarima.Udari ga bejzbol palicom.
delfina16 is offline  
Old 29.04.2009., 09:10   #42
Quote:
renchi_27 kaže: Pogledaj post
Ovaj artikl je po meni totalni promasaj. Mislim da svaki hedonista koji voli uzivati u hrani i picu ,ce pojesti koji komad dobrog mesa,ili lova.ili ribe.
Da se nece odreci skampi ili ostriga.

Znaci da novinar skace sam sebi u grlo. Po mome misljenju ,pluca su ta koja filtriraju cigaretu a ne bubrezi.

Tak da me cudi da ces osjetiti miris duhana u spermi ili miris vina. U mokraci da .

Zadnje uređivanje colibri : 29.04.2009. at 09:10. Reason: greska
colibri is offline  
Old 29.04.2009., 09:13   #43
idi pa vidi. kaj da ti velim...

danas jedi ovo, sutra jedi ono pa sprobaj...
__________________
..llevame en tus ansias a un lugar donde ya no tenga que jurar..
renchi_27 is offline  
Old 29.04.2009., 09:17   #44
Quote:
renchi_27 kaže: Pogledaj post
idi pa vidi. kaj da ti velim...

danas jedi ovo, sutra jedi ono pa sprobaj...
Vidjela i ove gluposti me tako skandaliziraju da je to za nepovjerovati !

To je kao i znoj,svako od nas ima specifican znoj . Nitko od nas nije isti, znaci svaka osoba ima razliciti ukus. Kao i voce!

Sperma nema ukus bljutava je ,mozda i mozes utijecati na miris ali nikako na okus.
colibri is offline  
Old 29.04.2009., 11:11   #45
Quote:
colibri kaže: Pogledaj post
Ovaj artikl je po meni totalni promasaj. Mislim da svaki hedonista koji voli uzivati u hrani i picu ,ce pojesti koji komad dobrog mesa,ili lova.ili ribe.
Da se nece odreci skampi ili ostriga.

Znaci da novinar skace sam sebi u grlo. Po mome misljenju ,pluca su ta koja filtriraju cigaretu a ne bubrezi.

Tak da me cudi da ces osjetiti miris duhana u spermi ili miris vina. U mokraci da .
LOL
Ti bas pojma nemas o fiziologiji.
Kakvo filtriranje? Sve sto dolazi u pluca, ide u plucne alveole koje imaju kontakt sa krvnim sudovima, a iz alveole odlazi i u krvotok.
Kako se onda osobe uguse od dima (prevelika kolicina co2 u krvi) kada pluca "filtriraju"?
Kako bi pusaci bili ovisni, da im nikotin ne odlazi u krv, iz krvi dalje u mozak?
E moj skutere...

Kao sto sam vec napisao (ali ljudi nece da citaju pametne rijeci), vecinu ejakulata cini tecna faza, spermici su tek mali postotak cijele price.
Tecna faza se luci u akcesornim polnim zlijezdama (prostata, bulbouretralne zlijezde, sjemene kesice).
Proizvodi se u toku odnosa i neposredno pred ejakulaciju, tako da se za proizvodnju koriste elementi direktno iz krvi, a u krvi vam se nalazi ono sto ste taj dana ili par sati ranije jeli.
As simple as that.
Ako ste jeli nesto zacinjeno, meso, pusili, pili alkohol, odredjene aromaticne supstance iz istih ce se ugraditi u ejakulat i dati mu gorak ukus.

Ti kolibric, ne znam koliko si puta imala spermu u ustima, ali i te kako ima ukus, gorak, sladak, neutralan, kiselkast, slatkast, blago gorak...

Zadnje uređivanje Stribog : 29.04.2009. at 11:17.
Stribog is offline  
Old 29.04.2009., 11:17   #46
Quote:
crash_and_burn kaže: Pogledaj post
ja procitala da ako decko pije saok od ananasa ima bolji okus sperme isto to vrijedi i za zene. meni je osobno bljak
šta ne voliš sok od ananasa?meni se naprimjer jako sviđa
brennner is offline  
Old 29.04.2009., 11:19   #47
Quote:
Tara7 kaže: Pogledaj post
meni se samo od mirisa zna dizat želudac, i sad nek me netko proba nagovorit da probam
i pitaš se u drugom topicu zašto ne moš naći muškog za sex a gadi ti se sam eliksir života?
brennner is offline  
Old 29.04.2009., 11:22   #48
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
LOL
Ti bas pojma nemas o fiziologiji.
Kakvo filtriranje? Sve sto dolazi u pluca, ide u plucne alveole koje imaju kontakt sa krvnim sudovima, a iz alveole odlazi i u krvotok.
Kako se onda osobe uguse od dima (prevelika kolicina co2 u krvi) kada pluca "filtriraju"?
Kako bi pusaci bili ovisni, da im nikotin ne odlazi u krv, iz krvi dalje u mozak?
E moj skutere...

Kao sto sam vec napisao (ali ljudi nece da citaju pametne rijeci), vecinu ejakulata cini tecna faza, spermici su tek mali postotak cijele price.
Tecna faza se luci u akcesornim polnim zlijezdama (prostata, bulbouretralne zlijezde, sjemene kesice).
Proizvodi se u toku odnosa i neposredno pred ejakulaciju, tako da se za proizvodnju koriste elementi direktno iz krvi, a u krvi vam se nalazi ono sto ste taj dana ili par sati ranije jeli.
As simple as that.
Ako ste jeli nesto zacinjeno, meso, pusili, pili alkohol, odredjene aromaticne supstance iz istih ce se ugraditi u ejakulat i dati mu gorak ukus.
Aksesoarnim zlijezdama ? Bubreg je aksesorna zljezda koja filtrira krv. To je glavna zljezda moj doktore.
Vrati se u skolui nauci cirkulaciju krvi. Bubrezi su glavni filter !I sve se izbacuje mokaracom .Renalna arterija dovodi svu krv u bubreg koji ju filtrira.
Ajd ne pravi od mene budalu ako ista znam znam medicinu.
colibri is offline  
Old 29.04.2009., 11:26   #49
Mozda znas medicinu ali ne znas citati.
Lijepo pise - akcesornim POLNIM zlijezdama.

Hoces li mi pojasniti svoju slavnu tezu o filtriranju cigareta i generalno, svakog dima u plucima?
Pojasniti trovanje ugljen dioksidom i ulazak stetnih tvari u tijelo udisanjem, kraj svemocnih plucnih filtera?
LOL
Sjedi, pet.
Stribog is offline  
Old 29.04.2009., 11:37   #50
Mozda ovo nisam trebao napisati, ali ejakulat sadrzi i malo mokrace
Hehe, ako vas ko pita da li ste pile mokracu, cure, neznanje je blagoslov
Stribog is offline  
Old 29.04.2009., 11:41   #51
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Mozda znas medicinu ali ne znas citati.
Lijepo pise - akcesornim POLNIM zlijezdama.

Hoces li mi pojasniti svoju slavnu tezu o filtriranju cigareta i generalno, svakog dima u plucima?
Pojasniti trovanje ugljen dioksidom i ulazak stetnih tvari u tijelo udisanjem, kraj svemocnih plucnih filtera?
LOL
Sjedi, pet.
Da gospodine ucitelju !

To cemo da idemo raspraviti na zdravlju ! Treba mi dugo da napisem cijeli disni sistem.

Ti znas kao i ja da postoje dve vreste krvi cista i necista krv. Ti znasda u pluca dolazi cista krv a da bubrezi filtriraju ne cistocu.

Naka ti prestanu raditi bubrezi ,pa cu vidjeti do kada ces zivjeti bez dialize svaka dva ili tri dana. A da ti ne kazem kada imas renalnu insufizenciju.

Ako zelis drugi puta nastavimo ? Ovdje se radi o spermi ! Da li si ju probao ? Koji ukus ima ? Koji ti je ukus ostavila u ustima ?
Pio ti ananas ili ne !

Zadnje uređivanje colibri : 29.04.2009. at 11:43. Reason: greska
colibri is offline  
Old 29.04.2009., 11:51   #52
Nisam se htio svadjati, samo sam ti htio reci da pluca ne mogu filtrirati duvanski dim kao sto si rekao, mogu zadrzati krupnije cestice i neki dio sitnih (sto i sam znas), ali nikotin i ostale stetnosti ulaze u KRV, dakle, pluca ne mogu da filtriraju toliko dobro da samo vazduh cist udje...
I pricao sam o tome kako akc.p.zlij. uzimaju tvari iz krvi i ugradjuju ih u svoje produkte, a njih dodaju u ejakulat. Izmedju ostalog, sperma sadrzi i malo mokrace, a znas dobro da mokraca ima razlicit miris u zavisnosti od onoga sto si jeo.

Na kraju krajeva, iz prve ruke ti mogu reci, probao sam par puta sopstvenu, i uvijek je bila razlicitog ukusa, u zavisnosti od jela. Ako picis samo voce taj dan i blaga jela, imaces slatkast ukus, ako jedes ono drugo sto sam naveo, imaces gorak ukus.

I samo par pravopisnih napomena, prijateljskih, ako si doktor ili buduci doktor, bilo bi ruzno da ti se neko smije iza ledja zbog ovih gresaka:

Quote:
Da gospodine ucitelju !

To cemo da idemo raspraviti na zdravlju ! Treba mi dugo da napisem cijeli disni sistem.

Ti znas kao i ja da postoje dve vreste krvi cista i necista krv. Ti znasda u pluca dolazi cista krv a da bubrezi filtriraju ne cistocu.

Naka ti prestanu raditi bubrezi ,pa cu vidjeti do kada ces zivjeti bez dialize svaka dva ili tri dana. A da ti ne kazem kada imas renalnu insufizenciju.

Ako zelis drugi puta nastavimo ? Ovdje se radi o spermi ! Da li si ju probao ? Koji ukus ima ? Koji ti je ukus ostavila u ustima ?
Pio ti ananas ili ne !
Necistoca je epitet, u tom slucaju se negacija pise spojeno. (Nemoguc, nevjerovatan, necist, neponovljiv). Ukoliko je rijec o glagolu, negacije se pisu odvojeno - ne zelim, ne mogu, ne idem.
Interpunkcijski znaci - poslije zareza iliti zapete slijedi razmak, ali ne i prije! Nakon uzvicnika, tacke, upitnika, slijedi razmak, ali ne i prije.
Primjeri:
Zdravo, ima novo? = Pravino
Zdravo ,sta ima novo ? = Nepravilno

I nemoj da se ljutis, ovo stvarno govorim iz najboljih namjera.

Zadnje uređivanje Stribog : 29.04.2009. at 12:00.
Stribog is offline  
Old 29.04.2009., 12:00   #53
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Nisam se htio svadjati, samo sam ti htio reci da pluca ne mogu filtrirati duvanski dim kao sto si rekao, mogu zadrzati krupnije cestice i neki dio sitnih (sto i sam znas), ali nikotin i ostale stetnosti ulaze u KRV, dakle, pluca ne mogu da filtriraju toliko dobro da samo vazduh cist udje...
I pricao sam o tome kako akc.p.zlij. uzimaju tvari iz krvi i ugradjuju ih u svoje produkte, a njih dodaju u ejakulat. Izmedju ostalog, sperma sadrzi i malo mokrace, a znas dobro da mokraca ima razlicit miris u zavisnosti od onoga sto si jeo.

Na kraju krajeva, iz prve ruke ti mogu reci, probao sam par puta sopstvenu, i uvijek je bila razlicitog ukusa, u zavisnosti od jela. Ako picis samo voce taj dan i blaga jela, imaces slatkast ukus, ako jedes ono drugo sto sam naveo, imaces gorak ukus.
Ni ja se ne zelim svadjati ! ne prodaji meni ovu pricu ! Prvo sam zensko drugo sperma nema ukusa ! Ponekada je malo kiselkasta ima ce je bljutava,ni slana ni salatka ! Meni se povraca od sperme. ne smeta mene toliko ukus koliko me smeta miris !
Necu ju ja gutati ali ono malo sta osjetim na jeziku mi dodje da povratim. Miris sperme me ubija u zatvorenom prostoru. Bogati kao da su krmci bil u sobi !
Zato vodim ljubav otvorenih prozora!
colibri is offline  
Old 29.04.2009., 12:04   #54
Čuj colibri, ajmo na stranu medicinu, ali vele ljudi da sperma IMA okus, a budući da ne postoje nikakvi znanstveni radovi koji bi to potvrdili ili osporili nema ti druge nego kušati u više navrata, pa možda...
Monica. is offline  
Old 29.04.2009., 12:11   #55
AMa kako nema okus, hoces da ti posaljem uzorak svoje sperme?
Sadasnja djevojka, prethodne djevojke i ja sam, garantujemo da IMA OKUS
Stribog is offline  
Old 29.04.2009., 12:15   #56
ajme čemu rasprava uopće? pa naravno da i ma okus i da
nije uvijek isti

ak ćemo već o neutralnosti okusa - voda je po definiciji tekućina bez okusa, mirisa i boje, pa mi nemaju sve vode isti okus
schmetterlinge is offline  
Old 29.04.2009., 12:24   #57
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Čuj colibri, ajmo na stranu medicinu, ali vele ljudi da sperma IMA okus, a budući da ne postoje nikakvi znanstveni radovi koji bi to potvrdili ili osporili nema ti druge nego kušati u više navrata, pa možda...
Vele ljudi ? Koji ljudi ? Slazem se sa tobom ! Moram probati neku novu ,da usporedim sa starom.

Mozda promjenim misljenje ! ne mogu umirem od smijeha !
colibri is offline  
Old 29.04.2009., 12:26   #58
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
AMa kako nema okus, hoces da ti posaljem uzorak svoje sperme?
Sadasnja djevojka, prethodne djevojke i ja sam, garantujemo da IMA OKUS
Salji pod hitno da napravim naucnu analizu i da vidim da li su sve ove teorije tocno pa da stavim ovog mog davatelja sperme u dietu !

Unapred hvala !

Ps. Zaboravila te upitati kako ces se snaci sam ?
colibri is offline  
Old 29.04.2009., 12:38   #59
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post

Necistoca je epitet, ...
ako ćemo već o tome, nije epitet nego imenica.

schmetterlinge is offline  
Old 29.04.2009., 12:45   #60
Kakav značaj u seksualnom odnosu ima gutanje sperme osim muškarčevo ponižavanje žene i želja za dominacijom, na što one dobrovoljno padaju. Šta su sve žene spremna radi ljubavi
zeljko_ri is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger