Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2015., 20:48   #1301
Ko će biti uopće Kosem?
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 21:11   #1302
Beren Saat, tako je potvrdjeno.
biljanap is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 22:11   #1303
Nije nam dosta Kara pa evo još jedne

https://www.youtube.com/watch?t=17&v=pEW0w_siPLo


Burak Ozcivit u glavnoj ulozi. Star TV, septembar mjesec.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 21:49   #1304
odlučim gledati 1001 noć i kaj, naletim na zatvorena vrata na forum.hr-u. lijepo bogami, zatvorena tema. lijepo.

ali piše da se ovdje može pisati o toj seriji pa da vas pitam nešto, u nadi da ste ju svi već gledali i da ćete mi rado odgovoriti

dakle na 12. sam epizodi. i nije mi jasno. nije mi jasno - ako je to njoj bila najcrnja noć u životu (a to mu kaže dok živčano gnjavi onu salvetu u kafiću..), crnja i od noći u kojoj joj je poginuo muž (btw i to mi baš nije jasno, kako ti išta može biti crnje od noći u kojoj izgubiš muža? ali ajde...) zašto onda i dalje ostaje pored njega?
i ne samo da ostaje, nego dopušta da ju frajer zaprosi, da joj pomaže u životu..?

zbunjena sam. pomozite mi, molim vas
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 22:25   #1305
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
odlučim gledati 1001 noć i kaj, naletim na zatvorena vrata na forum.hr-u. lijepo bogami, zatvorena tema. lijepo.

ali piše da se ovdje može pisati o toj seriji pa da vas pitam nešto, u nadi da ste ju svi već gledali i da ćete mi rado odgovoriti

dakle na 12. sam epizodi. i nije mi jasno. nije mi jasno - ako je to njoj bila najcrnja noć u životu (a to mu kaže dok živčano gnjavi onu salvetu u kafiću..), crnja i od noći u kojoj joj je poginuo muž (btw i to mi baš nije jasno, kako ti išta može biti crnje od noći u kojoj izgubiš muža? ali ajde...) zašto onda i dalje ostaje pored njega?
i ne samo da ostaje, nego dopušta da ju frajer zaprosi, da joj pomaže u životu..?

zbunjena sam. pomozite mi, molim vas
Jao pa mi to gledali prije 1000 godina Mislim da kaže najcrnaj noć misli na poniženje. Eh sad zašto je ostala, pa vjerujem zbog toga što se podsvjesno zaljubila i godi joj njegova pažnja. Srce kaže jedno, ali razum (koji ne može preći preko crne noći) drugo.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 22:36   #1306
a znam da ste vi to gledali prije 1000 godina. meni je eto sad došlo

i pitam se, ne ide mi iz glave, kako je izgledao taj seks ako je to njoj bilo toooliko poniženje?
pogotovo, naime, zato što je njemu bilo toliko dobro da joj nudi duplo za još jednu noć
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 10:45   #1307
Top10 habera by Gecce.
  • #10 Aşk Serenay Sarıkaye i Kerema Bürsina, nju su spajali s Čagijem, kad ono, zapravo je s Keremom. Viđeni na Bebeköyu u romantičnim momentima, znaju reporteri i što su gledali na mobitelima.
  • #9 Nama nepoznati Ece Erken i Serkan Uçar, prvo prijateljski razvod, sad navodno pomirenje, ali ništa se ne zna. Znači, znamo ko što smo i znali.
  • #8 Ljubavna šaputanja Sinem Kobal i Kenana İmirzalıoğlua. Novinari su čuli da joj on na romantičnoj večeri u jednom restoranu na Nişantaşıju rekao "Seni seviyorum.", a ona odgovorila "I ja tebe jako volim. Dobro da sam te pronašla.". Ovi novinari imaju uši ko radar, galiba.
  • #7 Kıvanç Tatlıtuğ progovara o Fahriye Evcen i kaže da u životu više neće raditi s njom jer takvu kapricioznu osobu još nije vidio. Jadna Fahro, a samo je tražila voćni jogurt na setu. Neyse, Brks nema tih problema.
  • #6 Malkoç Süalp se vratio kući, ali se još-uvijek-supruga Bade İşçil iselila. Brakorazvodna trakavica se nastavlja, govori se o psihičkom i ekonomskom maltretiranju koje Bade više ne želi da trpi.
  • #5 Burak Özçivit i Murat Boz snimaju film i dijelili su baklave, fotografija je uzburkala socijalne mreže i oni su glavna vijest. Izgleda svima pao šećer.
  • #4 Aşk-ı Memnu je po tko zna kojom reprizom uspjela ostati u žiži interesa gledatelja i tako se našla na TT listi haštagovima #askımemnu + #bihter.
  • #3 Tuba Büyüküstün je postavila slike blizanki Maye i Toprak. Ne liče na majku, kažu novinari, dok pratitelji na soc. mrežama kažu da liče. Po čemu je ovo vijesti, stvarno se pitam.
  • #2 Çağatay Ulusoy u novom filmu Ay yapima "Delibal" igra bubnjara, a slike sa priprema je podijelio s fanovima. Gl. žensku ulogu će igrati Leyla Lydia Tuğutlu, nama poznatija kao Songül iz Karića.
  • #1 Na kraju, finale serije Kara Para Aşk je uzdrmalo socijalne medije i još jednom su bili na vrhu Twitter Trend Topic liste.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 10:58   #1308
Ay Yapim priprema 3 serije u novoj dizi sezoni : Kara Sevda, Leyla ile Alper i Anneler Analar. Pretpostavljam da će biti i četvrta (Kivancova) planirana za početak 2016.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 12:51   #1309
Za sve fanove Emrea Kızılırmaka (Levent iz KPA), evo dobre vijesti. Kao i većina njegovih kolega sa seta uspio je profitirati ulogom u KPA. Dobio je glavnu ulogu Hakana u novoj seriji Kanala D Bir Deniz Hikayesi koja kreće u septembru. Glavnu žensku ulogu Zeynep preuzima (meni jako draga) Begüm Birgören (Merve Topçuoğlu iz serije Kaçak), a njihovog sina Deniza Emir Berke Zincidi (Osman iz Kako vrijeme prolazi; Mehmet Can iz Küçük Ağa).



Sažetak: Klinjo Deniz i njegov tata Hakan žive skromnim životom u jednom selu. Unatoč nestašlucima je Deniz omiljen u mahali, ali nedostaje mu majka, taj dio života nikad nije iskusio. Kapetan Hakan je na brodu upoznao Zeynep, odmah su frcale iskrice, ona je rodila Deniza unatoč protivljenju obitelji. Međutim, sudbina/život ih je rastavio. Nakon puno godina se Zeynep s mužem Semihom vraća u kasabu i više ništa neće biti kako je bilo.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 10:29   #1310
CESARET navodno s produkcijom kreće u septembru

Quote:
Prema članku Alija Eyüboğlua za Milliyet on se sastao s O3 Medya koji su pregledali preko 100 različitih scenarija te konačno donijeli odluku. Producenti su prvo sklopili dogovor s renomiranim dvojcem Pınar i Keremom Derenom. Nakon što su producentima pokazali prvih nekoliko scenarija, oni nisu bili zadovoljni, pa su scenaristi oformili specijalni tim pisaca koji će pisati scenarij.

Ovo je serija o kojoj se najviše špekulira na početku nove sezone. U seriji će igrati Meryem Uzerli i Murat Yıldırım. Serija i dalje ide pod nazivom "Cesaret" i navodno će biti romantična drama.

Eyüboğlu citira producenta: "Scenarij je završen. Rok za finalnu verziju je subota. Redatelji su Yağmur i Durul Taylan. Pored toga su redatelji sami izabrali umjetničkog direktora, asistenta direktoru, set menadžera, a sve lokacije su spremne. Snimanje kreće u drugom tjednu rujna."
Originalni članak: SCENARIJ KONAČNO SPREMAN
Quote:
Posao koji izaziva najviše interesa, ne samo unutar dizi industrije, nego i kod publike, je nova serija Meryem Uzerli. Hoće li joj nova serija donijeti isti uspjeh kao uloga Hürrem u Muhteşem Yüzyıl? Seriju producira O3 Medya koji mjesecima grozničavo pripremaju projekt. Glavnu ulogu će igrati Murat Yıldırım, a za scenariste su odabrani Pınar i Kerem Deren. S obzirom da se kompaniji nije dopao nijedan prijedlog, oformljen je scenaristički tim. Oni su tri mjeseca pisali novi scenarij za Meryem Uzerli i Murata Yıldırıma. Mnogi scenaristi su rekli "Ovo sam napisao za Meryem", pa su scenarij predali partneru O3 Medya, Saneru Ayaru. Na email adresu producentske kuće je stiglo preko 100 scenarija. Međutim, Saner Ayar, partneri i ekipa, još uvijek ne znaju točna imena Meryem Uzerli i Murata Yıldırıma, ali za sada im je dovoljno da će serija biti romantična drama. Po medijima se stalno povlači teza "Meryem Uzerli je opet promijenila scenaristički tim.", pa sam zbog gomile svih tih glasina pozvao O3 Medya.

Evo službenog odgovora: "Scenarij je završen. Ove subote stiže plan snimanja. Redatelji Yağmur i Durul Taylan su izabrali umjetničkog direktora (art director), asistenta redatelja (assistant director), snimatelji i lokacije su spremni. Na set dolazimo drugog tjedna mjeseca rujna."
U prijevodu koji je uradila Cennet ima greška oko scenarija. Ona je prevela da je scenarija gotov, ali da stiže u subotu, što je kontradiktorno. Međutim, postoji scenarij serije i scenarij tj. plan snimanja koji se pravi na osnovu prvog. Znači, producent je u izjavi rekao da je scenarij serije gotov, ali da u subotu stiže i gotov plan snimanja.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 09:54   #1311
Navijam da nista ne bude od ove serije. Cijele godine je najavljaju a ja njih dvoje ne mogu da zamislim kao par. Merjem ic ne volim
Kazu da se Cansu svidio radni scenario i da ako do kraja avgusta ne bude sve potpisano preliminarni dogovor pada u vodu i nista od snimanja.
Neka onda snimaju Cansu i Murat
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 16:56   #1312
Nova serija je krenula sa snimanjem Hatırla Gönül

Başrolleri Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak
Gledalištu poznati iz YD, FSN, MY, Asi, GC, i drugih.

Nova sezona na Star TV.

zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 07:48   #1313
Izgleda super ekipa, vidjecemo.
Svi su mi glumci dragi, posebno mi je drago sto se Onur upristojio pa makar i za ulogu. Sto ne njeguje onaj umjetnicko zapusteni izgled
jasnapg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 20:42   #1314
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Ay Yapim priprema 3 serije u novoj dizi sezoni : Kara Sevda, Leyla ile Alper i Anneler Analar. Pretpostavljam da će biti i četvrta (Kivancova) planirana za početak 2016.
A Beyaz gece?
Zna li se nesto o toj seriji?
Izbacili su fragman koji apsolutno nista ne govori.
Cak nisam ni sigurna da li ce Cansu glumeti?

I ja navijam za Cansu i Murata.
biljanap is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 22:00   #1315
Na snimanju serije Kosem:







Priprema scenografije u Grčkoj:








iskra01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 12:48   #1316
Müge Hanilçi (ATV) u intervjuu otkriva kako je Sila trenutno njihov najprodavaniji produkt i globalni fenomen. Do sad je prodana u 45 zemalja. Sad je aktuelna u Latinskoj Americi (Peru, Čile), a uskoro će počet u Argentini, Urugvaju, Boliviji i Kolumbiji.

http://www.todotvnews.com/news/Inter...nilci-ATV.html
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 12:51   #1317
Novinari se pitaju postoji li problem s Meryem Uzerli? Prošli tjedan je Murat Yıldırım navodno sam snimao tanıtım (najavu serije), bez MU. Novinari su ga jučer ulovili na kavi/klopi s prijateljima u kafiću Nezih na Rumelihisarıju i zamolili za izjavu. "Ne postoji problem s Meryem Uzerli. Prije par dana smo završili snimanje tanıtıma (najave), ove sezone igramo skupa, zašto bismo odvojeno snimali tanıtım (najavu)?". Na pitanje kada će krenuti serija on je rekao: "Još ne znamo. To nisu stvari koje se donose na prečac. Pretpostavljam da sa snimanjem krećemo u novembru."
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 17:14   #1318
Danas je premijera "Fatmagul" u Brazilu, na kanalu Band. Brazilski prevod je "Fatmagül – A Força do Amor" ("Fatmagul - Snaga ljubavi")



http://zh.clicrbs.com.br/rs/entreten...a-4835387.html

Emtovaće se pre "1001 noći", koja je u finalnim epizodama.

* Sinhronizovani su na portugalskom.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 18:46   #1319
Sinem Kobal ve Okan Yalabık aynı dizide rol alacak
U jednom istom haberu ime Ay Yapimovog vlasnika Kerema Çataya, sintagma nova dizi sezona, Kanal D, naslov za seriju Anneler Analar, scenarista Berkun Oya, režiser Mehmet Ada Öztekin, imena za başrolle - Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Metin Akdülger i Binnur Kaya, i izgleda neizbežna Sinem Kobal ()...
Istina ili nešto treće, zna neko?
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 18:22   #1320
Nastavak "Bijelih noći"

Projekt se zahuktava,uz Ibru i Cansu novi članovi tima su MMA i Bestemsu Özdemir ...



__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.