Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2010., 10:40   #541
Quote:
sindenis uinen kaže: Pogledaj post
Bolje mi je to nego da ima zdravstvenih problema jer je pojela moju kosu ili namjestaj ili papir (ma nadje ona svasta)
Mi smo se potrudili i većinu stvari zaštitili,pogotovo žice od kompjutera,privremeno živimo u kući kod mojih staraca i imamo samo jednu sobu koja nam je sve tako da je ne mogu nikamo staviti sem je zatvoriti ali bi mi srce puklo jer je naviknuta ovako,ona sa nama spava u krevetu,pogotovo zimus kad je bilo hladnije..Sad je ok.malo se smirila sa grickanjem kose,ali je postala nevjerovatno mazna,topi se kraj nas,bradicom trlja po svemu u sobi tak da se meni čini da bi ona da se pari,,šta ću sad sa njom??Vjerovatno sterilizacija pa ako ima ovdje itko iz Zadra sa iskustvom,kod koga to obaviti i koliko košta?
19NERA82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 22:53   #542
A sjatkica, kako se zove? I moze koja slikica?

Trlja bradom jer oznacava svoj teritorij

Hm... ne moras ju odmah sterilizirati, ali razmisli o tome. Mukica je bila na sterilizaciji nakon sto je tjedan dana skakala oko nas kao luda, doslovno nisi mogao sjest na kauc da ona vec ne bude ispod tvoje guzice Problem bi bio da pocne pravit gnijezdo, ne jesti normalno i sl.

Sterilizaciju u Zg-u sam platila 450kn (400-500kn je otprilike). Da je decko bilo bi jeftinije
Ali poslije smo se jako brinuli za nju da ima sve i da joj je cisto (lezala je na rucnicima, majicama i sl. i nije isla u wc pisat ) i da pojede nesto (a to je pravo umijece).
sindenis uinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 17:27   #543
Quote:
19NERA82 kaže: Pogledaj post
Mi smo se potrudili i većinu stvari zaštitili,pogotovo žice od kompjutera,privremeno živimo u kući kod mojih staraca i imamo samo jednu sobu koja nam je sve tako da je ne mogu nikamo staviti sem je zatvoriti ali bi mi srce puklo jer je naviknuta ovako,ona sa nama spava u krevetu
Jeste li ju uspjeli naviknuti da obavlja nuždu samo na jednom mjestu?
Ja se još uvijek mučim s njegovim kuglicama koje se ponekad mogu naći na svim mogućim mjestima


Primjetih da moj u zadnje vrijeme ima jako čudan miris
Pretpostavljam da je malo napaljen, i da mu žlijezde pojačano rade (jer to nije onaj normalni miris mokraće) - ima oko 9 mjeseci, pa mislim da mu je već vrijeme da, je li, bude napaljen
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:33   #544
Ha ha,ma cila je preslatka,obožavamo je svi,zove se Lili,ima 6 mjeseci a slikicu ću pokušati staviti.
Sumljivo mi je to trljanje jer do sad nije to radila,doslovno od sve trlja bradicu,dopušta nam da je dižemo što je prije bila nemoguća misija,totalno se opustila,samo bi se mazila
Naučena je na WC i nikad joj se u 3 mjeseca nije desilo van njega,a jučer počela ostavljati kuglice svukuda i špricati po krevetu
Ne znam što ćemo,zasad sterilizacija neće moć jer nemam od kud 500 kn nabavit,skupo je,nadam se da će je zaljubljenost proći ubrzo.
Eh sad ću istraživati kako da stavim koju slikicu..
19NERA82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:38   #545
Quote:
19NERA82 kaže: Pogledaj post
Ha ha,ma cila je preslatka,obožavamo je svi,zove se Lili,ima 6 mjeseci a slikicu ću pokušati staviti.
Sumljivo mi je to trljanje jer do sad nije to radila,doslovno od sve trlja bradicu,dopušta nam da je dižemo što je prije bila nemoguća misija,totalno se opustila,samo bi se mazila
Naučena je na WC i nikad joj se u 3 mjeseca nije desilo van njega,a jučer počela ostavljati kuglice svukuda i špricati po krevetu
Ne znam što ćemo,zasad sterilizacija neće moć jer nemam od kud 500 kn nabavit,skupo je,nadam se da će je zaljubljenost proći ubrzo.
Eh sad ću istraživati kako da stavim koju slikicu..
Da, vjerojatno je samo jako napaljena pa se tjera... Trebalo bi ju proći, čula sam da one to rade u fazama

Ja sam planirala svog kastrirat jer sam čula da je to navodno zdravo, ali jako se bojim.. Čula sam da se znaju kompletno promijeniti, kao da više nisu to iste životinjice od prije

Što se tiče fotki, odi na imageshack.us, i uploadaj je - pojavit će ti se razni linkići, ti odaberi npr. direct link i stavi taj link tu
Evo mog Alberta, dok je još bio mali - http://img191.imageshack.us/img191/8112/albica.jpg i http://img180.imageshack.us/img180/9126/11707277.jpg
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:45   #546
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Jeste li ju uspjeli naviknuti da obavlja nuždu samo na jednom mjestu?
Ja se još uvijek mučim s njegovim kuglicama koje se ponekad mogu naći na svim mogućim mjestima

Mi smo našu ljubimicu udomili kad je imala 3 mjeseca i do tad je bila sa svojom majkom tako da mislim da je nju majka puno toga naučila,prvi dan je bila malo zbunjena pa nam se popiškila u krevet,ja bi je zatvorila a ona bi trpila u kavezu i zadržavala mokraću a dočim bi je pustili ona hop na krevet i ostavi brljavu
Zatvorila sam je u kavez par dana i puštala pod nadzorom i kad je skužila da joj nema druge počela je piškiti u kavezu i od tada(već 3 mjeseca) nije radila gluposti do ovog špricanja i zato je puštena cijelo vrijeme.

Primjetih da moj u zadnje vrijeme ima jako čudan miris
Pretpostavljam da je malo napaljen, i da mu žlijezde pojačano rade (jer to nije onaj normalni miris mokraće) - ima oko 9 mjeseci, pa mislim da mu je već vrijeme da, je li, bude napaljen
Lako moguće da je u toj fazi,samo što baš i nisam neki poznavalac kunića tako da nema druge druge nego da se nas dvije dogovorimo i sparimo to dvoje napaljenika i svi mirni
19NERA82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:49   #547
ah,odgovor sam totalno zeznula ali zato sam vidila Alberta,pre pre sladak je
19NERA82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:54   #548
Quote:
19NERA82 kaže: Pogledaj post
Lako moguće da je u toj fazi,samo što baš i nisam neki poznavalac kunića tako da nema druge druge nego da se nas dvije dogovorimo i sparimo to dvoje napaljenika i svi mirni
Nisam niti ja, ali mislim da je to jedini mogući razlog
Ili da ju probaš odnijeti ako ti nije problem u neki obližnji pet shop, ako radi neka simpa teta koja se u to razumije, pa da ju provjeri
Ne znam otkud si, ali u Zg-u je odličan mini pet shop na Knežiji, teta u dućanu je uvijek jaaako susretljiva. I u Importanne galeriji

Hahaha, ajme, to bi bilo veselo - iako ne bi zadugo bile mirne jer bi dobili puuuno beba, a ne znam što bi s njima

Quote:
19NERA82 kaže: Pogledaj post
ah,odgovor sam totalno zeznula ali zato sam vidila Alberta,pre pre sladak je
Nije bed
Thanks
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 18:36   #549
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Da, vjerojatno je samo jako napaljena pa se tjera... Trebalo bi ju proći, čula sam da one to rade u fazama

Ja sam planirala svog kastrirat jer sam čula da je to navodno zdravo, ali jako se bojim.. Čula sam da se znaju kompletno promijeniti, kao da više nisu to iste životinjice od prije
Evo mog Alberta, dok je još bio mali - http://img191.imageshack.us/img191/8112/albica.jpg i http://img180.imageshack.us/img180/9126/11707277.jpg
Kak je sjatki

Moguce je da se tjera-ima vec 6.mj. Ali jel tak da su super kad se daju "natezat" kako god se nama smisli? Samo da ih mazimo

Ženke je dobro sterilizirat je postoji velika vjerojatnost da kasnije dobiju tumor na maternici
Ali nije istina da se promijene. Mukica se samo malo smirila (od onog napaljenog skakutanja uokolo i oko mene ) i postala urednija, ali i dalje ima svoj karakter
sindenis uinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 18:43   #550
Quote:
sindenis uinen kaže: Pogledaj post
Kak je sjatki

Moguce je da se tjera-ima vec 6.mj. Ali jel tak da su super kad se daju "natezat" kako god se nama smisli? Samo da ih mazimo

Ženke je dobro sterilizirat je postoji velika vjerojatnost da kasnije dobiju tumor na maternici
Ali nije istina da se promijene. Mukica se samo malo smirila (od onog napaljenog skakutanja uokolo i oko mene ) i postala urednija, ali i dalje ima svoj karakter
Hvala, reći ću Albiju da vam se dopada

Istina, čula sam da je ženke bolje sterilizirat.. Za muškiće ne znam, trebala bih se raspitat :/

Super da se tvojoj zečici stanje poboljšalo, i da je sad sve super
Ma čitala sam na forumu zeko i prijatelji kako su neki imali loša iskustva, pa sam spomenula..
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 12:40   #551
[QUOTE=sindenis uinen;26999819]Kak je sjatki

Moguce je da se tjera-ima vec 6.mj. Ali jel tak da su super kad se daju "natezat" kako god se nama smisli? Samo da ih mazimo

Super jest što je tako mazna i cila ko bombon,ali meni trenutno problem veliki što je počela špricati po sobi,noćas je prvi put nakon dugo vremena noćila zatvorena u kavezu da nas ne popiša dok spavamo,mislila sam da će kad je pustim biti ljuta ko pas i da će je ljubav proći a ona ista kao jučer,samo skakuće oko nas,trlja njuškicom svuda,samo još nisam našla mokra iznanedjenja,nadam se da će je proć.oće li?
19NERA82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 12:45   #552
Albert je preslatki! Isti je kao i moja Malina!
Gdje si ga nabavila?
lucky13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 12:47   #553
Quote:
lucky13 kaže: Pogledaj post
Gdje si ga nabavila?

U Drvinju, u onom Pet centru
Viđala sam takve poput mojeg na više mjesta

Quote:
19NERA82 kaže: Pogledaj post
nadam se da će je proć.oće li?
Držimo fige da hoće
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 12:49   #554
Evo i link od naše ljubice,nadam se da sam uspjela

http://img143.imageshack.us/img143/1410/picture327s.jpg
19NERA82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 12:57   #555
Quote:
19NERA82 kaže: Pogledaj post
Evo i link od naše ljubice,nadam se da sam uspjela

http://img143.imageshack.us/img143/1410/picture327s.jpg

Slatkaaaa je, simpa su mi ove crne pufne po faci
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 13:03   #556
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post

Slatkaaaa je, simpa su mi ove crne pufne po faci
hvaja,hvaja,naša maskirana osvetnica
19NERA82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 19:38   #557
Uuuuu, ima nasminkano oko

K vragu, moram se registrirat da bih citala taj forum zeko i prijatelji.
Ja sam inace na zecovima (forum) i jos se nitko nije zalio na promjene ponasanja zekica nakon sterilizacije osim da su postale urednije, sto nikom ne smeta
sindenis uinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 23:53   #558
[IMG=http://img59.imageshack.us/img59/5012/p0602101035.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

ovo je moj zekaroš...Miško.... ... obožavam ga...
vedrana02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 09:59   #559
Oooo bubica mala dlakava

Moja Mukica:


Ovo joj je omiljena poza za lezanje
sindenis uinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 11:25   #560
Jao,šta je sjatka Mukica,još ta mašnica,pravi curetak..Tako i naša lili najvoli se izležavati.

BTW noćas je opet bila zatvorena a sad upravo po sobi naganja loptu,i već je pun krevet kuglica
19NERA82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:41.