Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2010., 19:30   #1
Bijeli prištić na bradavici?

Ajmo ovako.. S obzirom da sam paničar i hipohondar, prvo ću se naravno obratiti svojim forumašima.. A onda ćemo dalje..

Naime, unazad 5 - 6 mjeseci mi se pojavio bijeli prištić na bradavici.. To nije onaj klasični malecki bijeli prištić kakvi se znaju javljati oko bradavice, već kao da je potkožni, ali ne u smislu potkožnog prišta na licu već je onako kao ispod kože bradavice (naravno na jednom malom dijelu bradavice) i unutra se vidi neka bjelkasta masa.. E, sad, vrag mi nije dao mira pa sam prije jedno 3 mjeseca pročačkala po tome tj. pokušala ga istisnuti i malo dalje od tog prištića je izašla malo bijele mase koja nije bila tekuća pa da bih mogla reći da je to iscjedak već onako malo formiranija, zgusnutija. Nakon toga, pošto sam istisnula sadržaj, prištića više nije bilo te sam mislila da sam riješila problem jer je dva mjeseca sve bilo u redu.. No sad se odjednom opet pojavio na istom mjestu, no ne mogu ga istisnuti..
Zna li netko o čemu se radi?
Nisam do sada imala nikakvih problema s dojkama, nisam rodila, na zadnjem uzv-u primijećena mastopatija, ali to je valjda genetski jer mi ju i baka ima..
Simmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 19:36   #2
Quote:
Simmy kaže: Pogledaj post
Ajmo ovako.. S obzirom da sam paničar i hipohondar, prvo ću se naravno obratiti svojim forumašima.. A onda ćemo dalje..

Naime, unazad 5 - 6 mjeseci mi se pojavio bijeli prištić na bradavici.. To nije onaj klasični malecki bijeli prištić kakvi se znaju javljati oko bradavice, već kao da je potkožni, ali ne u smislu potkožnog prišta na licu već je onako kao ispod kože bradavice (naravno na jednom malom dijelu bradavice) i unutra se vidi neka bjelkasta masa.. E, sad, vrag mi nije dao mira pa sam prije jedno 3 mjeseca pročačkala po tome tj. pokušala ga istisnuti i malo dalje od tog prištića je izašla malo bijele mase koja nije bila tekuća pa da bih mogla reći da je to iscjedak već onako malo formiranija, zgusnutija. Nakon toga, pošto sam istisnula sadržaj, prištića više nije bilo te sam mislila da sam riješila problem jer je dva mjeseca sve bilo u redu.. No sad se odjednom opet pojavio na istom mjestu, no ne mogu ga istisnuti..
Zna li netko o čemu se radi?
Nisam do sada imala nikakvih problema s dojkama, nisam rodila, na zadnjem uzv-u primijećena mastopatija, ali to je valjda genetski jer mi ju i baka ima..
Nije ti to niš, meni zgleda ko napunjena lojna žlijezda, koju nisi istisnula do kraja, pa se ispunila opet
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 19:40   #3
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Nije ti to niš, meni zgleda ko napunjena lojna žlijezda, koju nisi istisnula do kraja, pa se ispunila opet
Hmmm... A kako ju sad istisnuti? Jel uopće pametno po tome čačkati ili da odem do dr. pa bi možda ona to nekako probušila i istisnula.. Jer samoj mi se baš ne da bušiti direktno po tome..
Simmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 20:54   #4
Ma nemoj se zabrinjavati. Znam o čemu govoriš. Tu i tamo se i meni pojavi...a i ne znam zašto bi ga istiskala...pusti ga.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 20:05   #5
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Ma nemoj se zabrinjavati. Znam o čemu govoriš. Tu i tamo se i meni pojavi...a i ne znam zašto bi ga istiskala...pusti ga.
Meni se to pojavi i ako stoji duze onda me svrbi. Povremeno to ispraznim.
A ljekrari od svega prave kinesko pismo i uopce zenama nece da kazu za te stvari koje su potpuno normalne za onog ko ima kozu.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 12:52   #6
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Meni se to pojavi i ako stoji duze onda me svrbi. Povremeno to ispraznim.
A ljekrari od svega prave kinesko pismo i uopce zenama nece da kazu za te stvari koje su potpuno normalne za onog ko ima kozu.
joj i meni je tako vec godinama, bila sto puta na uzv i nista i stalno mi se ta zljezda puni, svi su mi doktori rekli da nije nista opasno al mi nista konktetno nisu rekli sta je to, zbog cega se to pojavljuje, jel moze bit opasno, nego samo da se ne brinem? ....al to mi se stalno puni i isto tako ako duze stoji uzasno me svrbi i moran to istisnuti
annie25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.