Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2013., 23:17   #2261
Quote:
a_star kaže: Pogledaj post
Razlika je u nastavku i u kolicini impulsa...skuplji ima 100 000 impulsa, a jeftiniji 80 000. Koliko ti impulsa cca treba za jedan tretman nogu tj. jedne potkoljenice???
Tesko je to za rec al otprilike 60-100 impulsa, pazuh ti je recimo 6 impulsa
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 15:55   #2262
100000 DDD, nego sta. Traje da, na 1% snage, a mozda i manje. Profesionalne lampe aparata koji su ko frizideri veliki traju 50-80t pulsa,a ova igracka 100. Ma super. Dakle po tome ,ako mi lampa rikne na 80t pulsa ja imam garanciju, sta ne?

Mislim ,nije mi jasno zasto kad vec ima tolko informaciju ljudi ne izgube 5 minuta da malo procitaju..

http://www.beautyscribbler.com/2010/...ooth-skin.html

Evo, i oni koji su bili najrealniji ,deklarirali su 1500 pulsa. Amen.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 20:49   #2263
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
100000 DDD, nego sta. Traje da, na 1% snage, a mozda i manje. Profesionalne lampe aparata koji su ko frizideri veliki traju 50-80t pulsa,a ova igracka 100. Ma super. Dakle po tome ,ako mi lampa rikne na 80t pulsa ja imam garanciju, sta ne?

Mislim ,nije mi jasno zasto kad vec ima tolko informaciju ljudi ne izgube 5 minuta da malo procitaju..

http://www.beautyscribbler.com/2010/...ooth-skin.html

Evo, i oni koji su bili najrealniji ,deklarirali su 1500 pulsa. Amen.

Sad sam razočarana
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 21:20   #2264
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Sad sam razočarana
Zasto razocarana, pa ni salonski aparati ne ubijaju dlaku dozivotno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 10:53   #2265
Quote:
Read only kaže: Pogledaj post
Uzela sam neke dosta jeftine kupone za centar Trinity u Zagrebu. Koriste DERMAX RF LIGHT aparat za ultrazvučnu trajnu lasersku epilaciju.
Samo me malo strah. Postoji li šansa da mi ostanu flekice ili nešto? Inače mi je koža sklona tome. Ima li netko iskustva s tim centrom?

jesi bila već na tretmanu? ja sam isto uzela kupone, pa me zanima kakva su iskustva?
Arwen OOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 22:36   #2266
Evo da malo pripomognem neodlučnima za lasersku depilaciju. Ja sam tijekom prošle godine prošla 4 tretmana za cijelo tijelo i 6 za lice Soprano XL laserom u poliklinici Labar u Zadru. I super sam zadovoljna. Od moje silne dlakavosti ostalo je još par dlačica na licu, i malo na rukama. Bikinac, noge,pazusi apsolutno bez dlaka. Totalno bezbolno,jedino malo peckanja na brkovima.
Jedini minus je što ne djeluje na svijetle dlake koje imam na bradi.Ali sve u svemu najvažnije je da više nema svakodnevnog izbrijavanja.
Marit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 02:46   #2267
jel pri e-light tretmanu potrebno doći obrijanih nogu ili?! neki kažu do 2 mm da bude dlaka, neki da bude na glatko :/
krofna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 02:27   #2268
Ako ti ostanu dlake iznad površine kože možeš si spalit i dlaku i kožu ispod a da ne spominjem da će te peć daleko više.Jedino bitno je da ti dlaka nije unazad 2-2,5 tjedna tretirana jer mora biti u fazi rasta,odnosno moraš imat folikul dlake koji će ti impuls spržiti.Ako si obriješ noge dlaka i dalje ostaje ali ispod kože tako da ti je to skroz dovoljno da ti se provede impuls skroz do korijena.
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 16:24   #2269
ok! hvala ti!
krofna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 20:26   #2270
Molim vas mišljenje o ovome kućnom ipl aparatu:
http://www.elipso.hr/mali-kucanski/d...OWENTA-EP9840/
ružica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 16:08   #2271
Ćao curke.
Imam jako velik problem i stvarno ne pretjerujem... Dlaka imam po cijelim nogama, rukama (te me jos najmanje smetaju), trbuhu i ispod pazuha i to onako tamne, crne, guste i velike, tako da bi me se i vlastiti otac posramio... i da imam tek 18 godina, a počela sam se depilirat već sa 13, jer sam izgledala odvratno. Nego, problem je u tome što sam isprobala sve što postoji i ništa ne pomaže. Od svih živih vrsta britvica, kremica, koje_čega, voskova, šećernih pasti, ja dobivam plikove (ne prištiće, PLIKOVE) koji nestaju tek kad dlake ponovo izrastu... osim, evo probala sam onu Cleopatru, al svejedno mi dlake narastu u roku od tjedan dana, a o bolovima i nesavršenosti samog postupka da i ne pričam... Ne vidim izlaz iz toga, osim da se preselim u kanadu i cijeli život hodam u dugim hlačama...
Jedino što mi se čini pametno je ona poliklinika Poliderma koja nudi trajno uklanjanje, samo što su do_zla_boga skupi, a ja para nemam, a malo mi je nemoralno u ovim vremenima žicat roditelje za tako nešto... Pa ako ću već ić u investicije, ima li netko od vas iskustva s tom klinikom?
Hvala i sretno
Masica23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 16:31   #2272
Quote:
Masica23 kaže: Pogledaj post
Ćao curke.
Imam jako velik problem i stvarno ne pretjerujem... Dlaka imam po cijelim nogama, rukama (te me jos najmanje smetaju), trbuhu i ispod pazuha i to onako tamne, crne, guste i velike, tako da bi me se i vlastiti otac posramio... i da imam tek 18 godina, a počela sam se depilirat već sa 13, jer sam izgledala odvratno. Nego, problem je u tome što sam isprobala sve što postoji i ništa ne pomaže. Od svih živih vrsta britvica, kremica, koje_čega, voskova, šećernih pasti, ja dobivam plikove (ne prištiće, PLIKOVE) koji nestaju tek kad dlake ponovo izrastu... osim, evo probala sam onu Cleopatru, al svejedno mi dlake narastu u roku od tjedan dana, a o bolovima i nesavršenosti samog postupka da i ne pričam... Ne vidim izlaz iz toga, osim da se preselim u kanadu i cijeli život hodam u dugim hlačama...
Jedino što mi se čini pametno je ona poliklinika Poliderma koja nudi trajno uklanjanje, samo što su do_zla_boga skupi, a ja para nemam, a malo mi je nemoralno u ovim vremenima žicat roditelje za tako nešto... Pa ako ću već ić u investicije, ima li netko od vas iskustva s tom klinikom?
Hvala i sretno
Poliderma je 30-50% skuplja od konkurencije koja ima iste lasere tako da saznaj kojim uređajem, ti misli to radit pa zatim amalo googlaj

I probaj kontaktirak dr. Leu Homolak Kušter, ona je nekad imala vrlo dobar IPL (ja sam prije 6 g isla kod nje) pa vidi cijene ili Megalook u Sesvetama - eto to su moje preporuke a za druge ne zelim govorit jer ne znam kakve aparate imaju
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 12:46   #2273
hej..mene zanima jel netko od vas ima lumeu phillipsovu?ja ju se spremam kupiti!!!iskustva plizzz
lei333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 13:23   #2274
Quote:
lei333 kaže: Pogledaj post
hej..mene zanima jel netko od vas ima lumeu phillipsovu?ja ju se spremam kupiti!!!iskustva plizzz
Ja, prosnjofaj ovu temu tamo negdje u preoljece 2012 ili cak 2011 vise se ne sjecam - uglavnom sam super zadovoljna
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 19:06   #2275
E ovak.. kupila sam na ponudi dana bon za 10 IPL tretmana nausnica, i danas sam bila prvi puta.

Cura mi nije gotovo nista objasnila,osim da ne smijem ici na sunce ili u solarij! Jako me zanima zasto,i koliko se strogo moram toga drzati, jer sunce mi je kao zrak, obozavam se suncati,i ne mogu bez toga. Inace sam jako tamna, i sve dlake na tijelu su mi izrazito tamne.

Moje pitanje je da li da pricekam pa na 2.tretman odem tek u 9.mjesecu ili da nastavim sada ici, ignorirajuci to da ne smijem na sunce? Koliko je to bitno?

Hvala na svim odgovorima.
TeamCo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 20:16   #2276
Quote:
lei333 kaže: Pogledaj post
hej..mene zanima jel netko od vas ima lumeu phillipsovu?ja ju se spremam kupiti!!!iskustva plizzz
imam i ja, spasila me koristim već skoro godinu, riješila se oko 95% dlaka, s tim da koristim svaka dva tjedna, jer bi ponovo počele rast, al kakve sam probleme imala, isplati se
missandei is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 20:18   #2277
Quote:
TeamCo kaže: Pogledaj post
E ovak.. kupila sam na ponudi dana bon za 10 IPL tretmana nausnica, i danas sam bila prvi puta.

Cura mi nije gotovo nista objasnila,osim da ne smijem ici na sunce ili u solarij! Jako me zanima zasto,i koliko se strogo moram toga drzati, jer sunce mi je kao zrak, obozavam se suncati,i ne mogu bez toga. Inace sam jako tamna, i sve dlake na tijelu su mi izrazito tamne.

Moje pitanje je da li da pricekam pa na 2.tretman odem tek u 9.mjesecu ili da nastavim sada ici, ignorirajuci to da ne smijem na sunce? Koliko je to bitno?

Hvala na svim odgovorima.
Mozes na sunce ali sa 50+ SPF ali zaboravi suncanje

A ako te vise zanimaju posljedice neposlusnosti tada proguglaj malo
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 21:28   #2278
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Mozes na sunce ali sa 50+ SPF ali zaboravi suncanje

A ako te vise zanimaju posljedice neposlusnosti tada proguglaj malo
Pokusala sam,ali nisam nasla gotovo nista o tome. Svagdje pise da se ne smije na sunce,ali nigdje zasto te koje su posljedice.
TeamCo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 22:34   #2279
Quote:
TeamCo kaže: Pogledaj post
Pokusala sam,ali nisam nasla gotovo nista o tome. Svagdje pise da se ne smije na sunce,ali nigdje zasto te koje su posljedice.
Mozes dobit hiperigmentacije pa se bolje nemoj igrat
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 23:42   #2280
Quote:
westica kaže: Pogledaj post
Bok svima!
Intenzivno razmišljam o odlasku na laser ili IPL tretman pa me zanima da li je tko bio u salonima Fotoepilacija 222 u Zagrebu (Travno ili Središće)?
Na stanicama navedenih salona piše: cijena za pojedino područje iznosi 222 kn, a ovisno o fototipu kože koriste uređaje Ariane i Adena. Proizvođač istih u Francuskoj koristi Dermiscan laboratorij koji koristi i Ministarstvo zdravstva Francuske, gdje se uređaji i tretmani testiraju i razvijaju kako bi se postigao najbolji i najsigurniji tretman za klijente.
Uređaji imaju vodeno hlađenje aplikatora, Xenon svjetiljke i automatsku kalibraciju svjetlosne emisije. Također uređaji imaju certifikat o efikasnom uklanjanju i SVIJETLIH i SIJEDIH dlačica.

iskopala sam ovo na nekoj prošloj strani i samo da prokomentiram da i ja idem u taj salon u Središću i prezadovoljna sam <3

Išla sam prije dvije godine na dva tretmana bikinija i odustala jer nisam imala novaca i sad sam počela opet s tim da sad imam stalan izvor financija tako da ne namjeravam prestat...zasad sam odradila 2 tretmana na bikiniju i jedan na pazusima.Bikini je nakon prvog puta se prorijedio dosta a sad čekam ponovno svjedočit magičnom ispadanju dlaka nakon drugog tretmana,pošto se borim s dlakam cijeli život mislim da nisam ljepši prizor u životu vidjela

A pazusi su totalno druga priča,nakon prvog tretmana su mi se toliko prorijedile dlake da skoro nisam imala ništa za depilirat kad su izrasle,tako da mislim da ću na njima možda moć i manje tretmana odradit
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.