Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2014., 13:36   #1361
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Ok. onda uzimam odmah veću bočicu. Jesu ti bile ok? Kad si vidjela rezultate?

e sad ja sam u isto vrijeme i presla na šampone bez sulfata i koristila ricinusovo ulje pa ne znam koliko mogu pripisati bas njima, ali primjetila sam negdje 2.mjesec korištenja da mi je kosa kvalitetnija i da je ima nešto više..i nokti su mi jos bolji nego prije, ali to moze biti i od jojobinog ulja. uglavnom osjećala sam da dobivam dovoljno potrebnih vitamina, a sad jel to placebo ili ne nisam ti bas pomogla ovim sastavkom

al evo, dovoljno sam zadovoljna da kad mi prođe 2 mjeseca pauze cu ih opet počet piti
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 13:36   #1362
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Cure koje su pile Solgarov Skin Hair Nails, koliko ste tableta dnevno pile? Mislim da se piju 2 dnevno, ali bojim se da bi to bilo previše. I koliko dugo se pije? Pitam jer se predomišljam hoću uzeti bočicu od 60 ili 120.
Ma nije, ja sam pile te 2x dnevno isto, ali jedno 2 ili 3 mjeseca za redom, s time da imas 2 pakiranja manje i vece (na iherb) ali nisam sigurna da su 100% ista, ali nema veze, oboje je dobro!

Mislim da je dobro piti barem 2 mjeseca u kontinuitetu...
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 16:24   #1363
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
e sad ja sam u isto vrijeme i presla na šampone bez sulfata i koristila ricinusovo ulje pa ne znam koliko mogu pripisati bas njima, ali primjetila sam negdje 2.mjesec korištenja da mi je kosa kvalitetnija i da je ima nešto više..i nokti su mi jos bolji nego prije, ali to moze biti i od jojobinog ulja. uglavnom osjećala sam da dobivam dovoljno potrebnih vitamina, a sad jel to placebo ili ne nisam ti bas pomogla ovim sastavkom

al evo, dovoljno sam zadovoljna da kad mi prođe 2 mjeseca pauze cu ih opet počet piti
Ma da, znam kako je to. Kad počnem njegovati kosu onda je bombardiram svim i svačim, pa na kraju ne znam što je zaslužno za dobro stanje kose. Ali hvala na odgovoru, pomoglo je.

Quote:
princess_leia kaže: Pogledaj post
Ma nije, ja sam pile te 2x dnevno isto, ali jedno 2 ili 3 mjeseca za redom, s time da imas 2 pakiranja manje i vece (na iherb) ali nisam sigurna da su 100% ista, ali nema veze, oboje je dobro!

Mislim da je dobro piti barem 2 mjeseca u kontinuitetu...
Super, s iherba i želim kupiti. Hvala, čitala sam same pohvale za Solgar, nadam se da će i meni pomoći barem za održavanje stanja.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 17:06   #1364
Kada se uopće treba radit pauza? Ja sam pila solgar hair skin nails pa uz to i vitamine za imunitet, 2 mj pa kad sam potrošila sam nastavila sa solgar multivitaminima, jer mi se nije dalo 10 dnevno tableta, pa da spojim za kosu i imunitet u jedne .
Znači jedno 3 mj pijem.
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 14:34   #1365
Mislim da hoće

S time da sam ja bila pila jedno 2 mjeseca 2x na dan, pa sam uzela i preslicu pa sam pila 1/1 da se ne tovim previše tabletama, a k tome sam još i sa uljima maltretirala kosu, tako da su i drugi vidjeli razliku i rekli koliko je brzo narasla, tako da cure, štog god, samo ustrajte!
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 15:15   #1366
Evo, samo da javim: popila sam bočicu KAL Super Silica Plus (1 tabl. dnevno, ima 60 tableta u bočici) i glava mi je puna antena.
Treba li se sad praviti neka pauza?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 15:36   #1367
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Evo, samo da javim: popila sam bočicu KAL Super Silica Plus (1 tabl. dnevno, ima 60 tableta u bočici) i glava mi je puna antena.
gdje si ih uzela i koliko para?
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 23:46   #1368
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
gdje si ih uzela i koliko para?
Kupila sam ih u biljnoj ljekarni Lavanda Mia u Ilici 51, cijena je oko 180 kn.

To je ovo:

http://heliks.hr/shop/super-silica-p...va-formula-kal
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 08:17   #1369
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Evo, samo da javim: popila sam bočicu KAL Super Silica Plus (1 tabl. dnevno, ima 60 tableta u bočici) i glava mi je puna antena.

Treba li se sad praviti neka pauza?

Napravi pauzu mjesec dva
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Kupila sam ih u biljnoj ljekarni Lavanda Mia u Ilici 51, cijena je oko 180 kn.

To je ovo:

http://heliks.hr/shop/super-silica-p...va-formula-kal

Koja cijena preko neta su povoljnije
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 10:40   #1370
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Kupila sam ih u biljnoj ljekarni Lavanda Mia u Ilici 51, cijena je oko 180 kn.

To je ovo:

http://heliks.hr/shop/super-silica-p...va-formula-kal
hvala!

Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Koja cijena preko neta su povoljnije
kojeg neta? tj stranice
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 13:59   #1371
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Napravi pauzu mjesec dva



Koja cijena preko neta su povoljnije
Tako sam i mislila (za pauzu), Nadam se da će ove antene i dalje rasti

Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
hvala!

kojeg neta? tj stranice
Ajde proguglaj malo. Masu ljekarni već prodaje online i ima niže cijene ako se tako naruči.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 15:05   #1372
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Ajde proguglaj malo. Masu ljekarni već prodaje online i ima niže cijene ako se tako naruči.

pretpostavila sam da akvarela misli na strane web shopove, dosad kad god sam gledala na našim online ljekarnama su cijene uvijek bile tu negdje kad se doda poštarina
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 19:40   #1373
Solgar skin hair and nails je dosta dobar.
jednostavno je
cotton is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 19:24   #1374
taman sam uletila kad se prica o tabletama i pauzi
pila sam , tj pijem solgar tablete sad vec nekih 3 4 mjeseca
koliko mi je najbolje napravit pauzu prije nego sto ih opet krenem pit?
tea4patd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 19:28   #1375
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
pretpostavila sam da akvarela misli na strane web shopove, dosad kad god sam gledala na našim online ljekarnama su cijene uvijek bile tu negdje kad se doda poštarina

Tek sam sad ovo vidila. Bacam se u potragu ovih dana, pa prijavim na temu.

Inace, rado bi cula preporuku za neke djelotvorne koje nemaju u sebi kompleks b vitamina jer mi on smeta za organizam. Sutra se idem sisat, a od sljedeceg mjeseca krecem s tabletama, tako da me ne uhvati proljetno linjanje pretjerano.
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 16:26   #1376
Imam problema s kožom (crvenilo, svrbež, ljuštenje, suhoća, nadraženost) pa me zanima koje vitamine bi mi preporučili a da nisu enormno skupi nego prihvatljivi, a da djeluju?
Jesu li i šumeće tablete dobre ili su bacanje novca?
__________________
==> Za one koji vole igrice :-) <==
Ako imaš cilj, naći ćeš i put do njega. ==> Zabava za "ubijanje" slobodnog vremena ;-) <==

Zadnje uređivanje Dayala : 23.05.2015. at 17:27.
Dayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 02:45   #1377
Quote:
Dayala kaže: Pogledaj post
Imam problema s kožom (crvenilo, svrbež, ljuštenje, suhoća, nadraženost) pa me zanima koje vitamine bi mi preporučili a da nisu enormno skupi nego prihvatljivi, a da djeluju?
Jesu li i šumeće tablete dobre ili su bacanje novca?
Kapsule od nocurka su dobre kod takvih koznih problema. Najkvalitetnije bi ti bile od Twinlaba ili Solgara.
mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 20:51   #1378
kosa

Pozdrav svima, dali dojilje smiju piti vitamine za kosu i nokte, ima li netko iskustva? Hvala
aurelia223 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 08:42   #1379
Plava blajhana kosa, 5 god sam se mučila sa pucanjem kose. Gore bude ok, dole sva izlizana, tanka i nikakva. Solgar sam jako dugo pila, rasla mi je samo nova kosa, za jačanje vlasi ništa. Onda sam prešla na ove tablete. Isto jako dugo pila. Tek nakon jedne i pol bočice sam počela primjećivati rezultate. Kosa ojačala, ne puca, ne lomi se, ja u čudu Isto tako postojeća kosa raste ko luda, imam izrast nakon dva tjedna!! Moja preporuka za ove tabletice

Zadnje uređivanje Acid_2 : 03.01.2016. at 01:30.
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 12:42   #1380
jel ima kod nas?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.