Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2010., 12:38   #41
Ma, kresni, potroši i uživaj..Sretno
BigChill is offline  
Old 31.03.2010., 12:39   #42
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Postoji. Ako ima veliki pimpek i zna s njime, situacija b) će biti bolnija od situacije a). Ako ima mali pimpek i hartlav je, situacija b) će biti bitno lakša od situacije a).
Cakani, vidi se da nemaš pojma o ženama. Zar si ikad vidio ili čuo za ženu u ružičastim naočala koja umije vidit mali i hartlav pimpek???
BoDerek is offline  
Old 31.03.2010., 12:43   #43
možda je čovjek impotentan, a ne želi to priznati, pa mu paše da nema seksa, tko zna. u tom slučaju ako se baciš na njega svemu je kraj.
__________________
nije jak onaj koji sve može, jak je onaj koji ništa ne mora
debaser551 is offline  
Old 31.03.2010., 12:45   #44
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
da ju je mislio kako ti kažeš..odjebati,već bi to napravio!
Dakle, ti bi stavila ruku u vatru da ju neće ostaviti ako mu još dva mjeseca ne da?
Yodais is offline  
Old 31.03.2010., 12:45   #45
Quote:
BoDerek kaže: Pogledaj post
Cakani, vidi se da nemaš pojma o ženama. Zar si ikad vidio ili čuo za ženu u ružičastim naočala koja umije vidit mali i hartlav pimpek???
O jebemti. Želiš li reći da sam samo trebao platiti ružičaste naočale, a ne operaciju i tečaj zavodništva? Gdje si bila prije?
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 31.03.2010., 12:47   #46
Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Dakle, ti bi stavila ruku u vatru da ju neće ostaviti ako mu još dva mjeseca ne da?


tko je spominjao još 2 mjeseca!!još tjedan-dva se može tolerirati i ok je..nemaju svi ljudi isti libido i ne moraju se svi kresnuti odmah i nakon 1-2 spoja..Ali autorica razmišlja o sexu s njime tako da mislim da neće još čekati 2 mjeseca.Jer na silu ne ide ništa i ne mora to raditi samo zato jer je on nestrpljiv!
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 31.03.2010., 12:50   #47
Quote:
BoDerek kaže: Pogledaj post
Cakani, vidi se da nemaš pojma o ženama. Zar si ikad vidio ili čuo za ženu u ružičastim naočala koja umije vidit mali i hartlav pimpek???
hahahhahahaha, nevjerovatno ali poluistinito
vide to one, ali prave se da nije važno
gle, sad mi palo na pamet, pa kako to moći riješiti ???
pronaći nekog s kim nećeš odmah konzumirat vezu, a da te kasnije ne šokira sadržaj
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 31.03.2010., 12:50   #48
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
O jebemti. Želiš li reći da sam samo trebao platiti ružičaste naočale, a ne operaciju i tečaj zavodništva? Gdje si bila prije?
Upravo to želim reć.
Ali varaš se ako misliš da je lakše doć do "ružičastih naočala" ( zaboravih stavit navodne znake, eskuz mua ) nego obaviti operaciju i tečaj.
BoDerek is offline  
Old 31.03.2010., 12:53   #49
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
hahahhahahaha, nevjerovatno ali poluistinito
vide to one, ali prave se da nije važno
gle, sad mi palo na pamet, pa kako to moći riješiti ???
pronaći nekog s kim nećeš odmah konzumirat vezu, a da te kasnije ne šokira sadržaj
Kako? Jel mi negdje promakao odgovor u tvom postu?
BoDerek is offline  
Old 31.03.2010., 12:54   #50
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
tko je spominjao još 2 mjeseca!!još tjedan-dva se može tolerirati i ok je..
Dakle, kod tebe je pravilo da ne daš prije nego prođe malo više od dva mjeseca, a 4 je već puno previše. OK...sad mi samo reci zašto misliš da bi to trebalo biti univerzalno pravilo? Kako ti znaš da će mu autorica dati prije nego što prođe još dva mjeseca? Vidiš da ju još uvijek, nakon dva mjeseca, muče dvojbe...
Yodais is offline  
Old 31.03.2010., 12:54   #51
Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
Dragi moji, evo otvaram ovu temu u nadi dobivanja koliko toliko ozbiljnih i upotrebljivih savjeta od ljudi koji su mi voljni pomoći razriješiti moju dilemu.

Situacija je slijedeća- zajedno smo otprilike 2 mjeseca. Istinski uživam s njim, jako mi je lijepo. Naravno, imali smo i problema, riješili smo ih razgovorom. Problemi su bili uzrokovani uglavnom okolinom, nakon iscrpnog razgovora odlučila sam mu vjerovati. Ni u jednom se trenutku nisam pokajala.

E, sada se sigurno pitate u čemu je problem. Naime, još se nismo sexali. Nisam se osjećala spremnom na samom početku, imam previše godina da bih bilo gdje žurila. Ovaj bi vikend trebali provesti zajedno. Želim spavati s njim, no još uvijek nisam sigurna da li je sa mnom samo radi toga. Kako biti sigurna?
Zbog boldanog ti savjetujem,nemoj. Pričekaj još malo,ako je zbog pravih razloga s tobom,neće nikud otići.
Reci mu da ga želiš još bolje upoznati i to je to. Kada budeš spremna nećeš se više pitati,već ćeš se prepustiti.
Bez obzira na godine i sve,pokaži da si cura sa stavom. A vjeruj mi problemi počinju onda kad momci osjete da im se cura predaje iz krivih razloga kao što je strah od gubitka. Tada poslije kad se seks "obavi" ne ide to prema dobroj vezi. Slušaj sebe
_Golubica_ is offline  
Old 31.03.2010., 12:56   #52
Quote:
BoDerek kaže: Pogledaj post
Kako? Jel mi negdje promakao odgovor u tvom postu?
i ja se pitam, do sad sam uvijek imala sreće naslijepo
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 31.03.2010., 13:06   #53
Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Dakle, kod tebe je pravilo da ne daš prije nego prođe malo više od dva mjeseca, a 4 je već puno previše. OK...sad mi samo reci zašto misliš da bi to trebalo biti univerzalno pravilo? Kako ti znaš da će mu autorica dati prije nego što prođe još dva mjeseca? Vidiš da ju još uvijek, nakon dva mjeseca, muče dvojbe...


ako je nešto muči...onda bolje da i ne bude s njime,to je onda nešto što autorica mora sama sa sobom riješiti,nešto o čemu mi nemamo pojma.A dublje je od sumnje,ali odgovor na to zna ona sama..btw ja sam dala nakon 1 mjesec,i evo udana sam za njega..znači čekao me dok ne budem spremna.U tome je poanta,ne siliti se samo zato što se mora ili on to želi.Ona mora biti spremna za to,makar prošlo još 2 mjeseca,e sad dal on hoće je čekati ili ne to je opet nj.stvar i nj.život.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 31.03.2010., 14:00   #54
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
ako je nešto muči...onda bolje da i ne bude s njime,to je onda nešto što autorica mora sama sa sobom riješiti,nešto o čemu mi nemamo pojma.A dublje je od sumnje,ali odgovor na to zna ona sama..btw ja sam dala nakon 1 mjesec,i evo udana sam za njega..znači čekao me dok ne budem spremna.U tome je poanta,ne siliti se samo zato što se mora ili on to želi.Ona mora biti spremna za to,makar prošlo još 2 mjeseca,e sad dal on hoće je čekati ili ne to je opet nj.stvar i nj.život.
Pa spremna je. Pa mu svejedno ne da:
Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
želim spavati s njim, nije problem u njemu, problem je u meni i u nepovjerenju koje je rezultat mojih bivših razočarenja.
A ako se radi o nepovjerenju zbog bivših razočarenja, to neće nestati niti za naredna dva mjeseca, zar ne?
Yodais is offline  
Old 31.03.2010., 20:26   #55
Quote:
BigChill kaže: Pogledaj post
Ma, kresni, potroši i uživaj..Sretno
Tako je.
Ja sam budala 6 mjeseci hodala s sadasnjim muzem, pa smo tek brak konzumirali 5 bracne noci (kukavica). Nije bilo Bog zna sto, ali se kasnije popravilo i postajalo sve kvalitetnije. Kukavica sam bila jer sam bila nevina. A nevina sam bila jer sam bila kukavica.
Sada se kajem sto nisam bila malo slobodnija.
Nikad ne mozes znati zbog cega je s tobom, niti on oze znati.Stoga ako mozes, uzivaj, a ako ti se ne svidja noga.
Slizim is offline  
Old 31.03.2010., 20:31   #56
Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
Dragi moji, evo otvaram ovu temu u nadi dobivanja koliko toliko ozbiljnih i upotrebljivih savjeta od ljudi koji su mi voljni pomoći razriješiti moju dilemu.

Situacija je slijedeća- zajedno smo otprilike 2 mjeseca. Istinski uživam s njim, jako mi je lijepo. Naravno, imali smo i problema, riješili smo ih razgovorom. Problemi su bili uzrokovani uglavnom okolinom, nakon iscrpnog razgovora odlučila sam mu vjerovati. Ni u jednom se trenutku nisam pokajala.

E, sada se sigurno pitate u čemu je problem. Naime, još se nismo sexali. Nisam se osjećala spremnom na samom početku, imam previše godina da bih bilo gdje žurila. Ovaj bi vikend trebali provesti zajedno. Želim spavati s njim, no još uvijek nisam sigurna da li je sa mnom samo radi toga. Kako biti sigurna?
To ti sama najbolje znaš. Razmisli da li je opravdano to što nemaš u njega potpuno povjerenje. Ako si sigurna da ga voliš i da on voli tebe, nema ništa loše u tome da spavate zajedno. Ako imaš razloga sumnjati da je s tobom samo zbog sexa, razmisli trebaš li uopće biti s njim. No nisam baš sigurna da bi bio s tobom puna dva mjeseca da te namjerava ostaviti nakon prvog sexa. vjerovatno bi tad hvatao lake ženske, a ne neku s kojom mora toliko čekati i truditi se....
La Bucka is offline  
Old 31.03.2010., 20:50   #57
Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
D
E, sada se sigurno pitate u čemu je problem. Naime, još se nismo sexali. Nisam se osjećala spremnom na samom početku, imam previše godina da bih bilo gdje žurila. Ovaj bi vikend trebali provesti zajedno. Želim spavati s njim, no još uvijek nisam sigurna da li je sa mnom samo radi toga. Kako biti sigurna?
OMG, pa zasto mislis da je s tobom?
A zamisli, da nije zbog toga s tobom? Kroz mjesed dana otvaras temu "Decko nece da sex-a"...
smajli_sto_se_samoranjava...
el-ing is offline  
Old 01.04.2010., 08:16   #58
[QUOTE=MajaMarijana;25848284]želim spavati s njim, nije problem u njemu, problem je u meni i u nepovjerenju koje je rezultat mojih bivših razočarenja.

No, mislim da bih trebala prihvatiti činjenicu da nisu svi isti i da je možda ovog puta drukčije. Fakat me plaši njegova rečenica da je naša veza presavršena da bi u njoj još i sex bio takav, jer da jednostavno nije moguće da se dvoje ljudi kuži toliko koliko se nas dvoje kužimo. A možda se samo bezveze zamaram...[/QUOTE]


rekli bi "tec d point"
kingsize is offline  
Old 01.04.2010., 09:40   #59
Quote:
MajaMarijana kaže: Pogledaj post
Dragi moji, evo otvaram ovu temu u nadi dobivanja koliko toliko ozbiljnih i upotrebljivih savjeta od ljudi koji su mi voljni pomoći razriješiti moju dilemu.

Situacija je slijedeća- zajedno smo otprilike 2 mjeseca. Istinski uživam s njim, jako mi je lijepo. Naravno, imali smo i problema, riješili smo ih razgovorom. Problemi su bili uzrokovani uglavnom okolinom, nakon iscrpnog razgovora odlučila sam mu vjerovati. Ni u jednom se trenutku nisam pokajala.

E, sada se sigurno pitate u čemu je problem. Naime, još se nismo sexali. Nisam se osjećala spremnom na samom početku, imam previše godina da bih bilo gdje žurila. Ovaj bi vikend trebali provesti zajedno. Želim spavati s njim, no još uvijek nisam sigurna da li je sa mnom samo radi toga. Kako biti sigurna?
Jadan tip. On misli da je našao ženu života a dobio je iskompleksiranu glupaču.
Takve kao ti onda kasnije u braku uvjetuju seksom sve i svašta. Ako nećeš biti takav onda nema seksa, ako nećeš napraviti ovo nema seksa...itd...
Kao drugo, vjerojatno nisi dobra u krevetu i ne znaš uživati u seksu jer za to treba biti opušten i bez kompleksa a ti toga imaš na vagone.
Baš ga žalim. Još se trebao dokazivati iscrpnim razgovorima!?!
Pa koji k si ti? Kraljica od Sabe pa da se on treba pokazati dostojan tvoje naklonosti?
Što si ti njemu pokazala? Ha? On treba skakati i glumiti zaljubljenog majmuna da bi ti možda raširila svoje noge i dala pristup tvome blagu nakon 2 mjeseca?

Ostavi ga i nemoj ga više zajebavati jer ne znaš što je to veza i ljubav.
Šaraf is offline  
Old 01.04.2010., 10:04   #60
koja dilema, sisu ti jebem. ja bi te nogom trknuo u guzicu. nemaš razloga ne spavati sa njim i odugovlačiš.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger