Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2012., 11:28   #1
Molim pomoć! Dolutalog psa udario auto!

pas je dolutao u dvoriste poznanika prije par tjedana, covjek ga hrani uz svoja dva psa, ali ga je prije nekoliko dana udario auto i sad mu je paraliziran straznji dio tijela, vuce ga i krece se prednjim nogicama..strasljiv je i bjezi od ljudi, skriva se iza drva i nismo ga mogli uslikati. Znam da nema nikakvu ogrlicu. Taj poznanik nije u mogucnosti ista drugo priskrbiti osim hrane , a mi smo s malim djetetom i nismo u blizini pa ne znam kako bi mu pomogli. Pas se nalazi u dvoristu 100 m od Sestinske crkve, pa molim nekog tko je voljan pomoci nam da vidimo moze li se ista uciniti za ovo stvorenje ;(
__________________
Grad spava, čujem mu disanje...
calico kitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 11:32   #2
Čuj ako se pas vuče po prednjim nogama onda sigurno ne može bježati tako da ga se ne može poslikati. Zovi SUZU, oni zbrinjavaju ranjene životinje.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 11:32   #3
Zaboga zovite pothitno SUZU 060 404 044
__________________
Love me,love my dog :)
lajkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 11:34   #4
idem nazvat, skriva se pod hrpom drva i nece van..ajd idem zvati da vidim sto ce mi reci..hvala!
__________________
Grad spava, čujem mu disanje...
calico kitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 11:38   #5
Baš kao što su članovi rekli SUZA...nikako ne na veterinarski fakultet jer sve troškove liječenja snosi osoba koja je psa dovela.
zeljkozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 11:48   #6
pas

Quote:
zeljkozg kaže: Pogledaj post
Baš kao što su članovi rekli SUZA...nikako ne na veterinarski fakultet jer sve troškove liječenja snosi osoba koja je psa dovela.
nije istina, čovjeku je pas dolutao to znači da nije njegov, on ga samo hrani tako da bi trebala suza uzeti psa, možda se suzi nije razjasnio slučaj, probajte ponovo, pa nećete valjda psa pustiti da se mući.
malenavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 11:53   #7
zvala sam ih, salju nekoga odmah..pas je udaren prije tjedan dana,a mi danas saznali..taj poznanik od 70 godina nema nikakva sredstva i pojma o zbrinjavanju pa se nekako ne mogu ljutiti na njega..bogu hvala na SUZI..odvest ce ga na fax a onda u Dumovec, al jos cemo sve cuti..hvala na brzim odgovorima, puno ste nam pomogli, hvala!
__________________
Grad spava, čujem mu disanje...
calico kitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 15:21   #8
pas

Quote:
calico kitten kaže: Pogledaj post
zvala sam ih, salju nekoga odmah..pas je udaren prije tjedan dana,a mi danas saznali..taj poznanik od 70 godina nema nikakva sredstva i pojma o zbrinjavanju pa se nekako ne mogu ljutiti na njega..bogu hvala na SUZI..odvest ce ga na fax a onda u Dumovec, al jos cemo sve cuti..hvala na brzim odgovorima, puno ste nam pomogli, hvala!
Odlično, nadam se da nije ništa ozbiljno, možda je samo zdjelica, da od toga se mogu opravititi mirovanjem. Sretno pesici...
malenavita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.