Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2009., 11:53   #61
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
tu bi se moglo reći da si imala više sreće nego pameti
ja se nikad ne bih sama usudila pirsati išta na svom tijelu,a kamo li drugima...ljudi koji to rade mi nisu jasni uopće

slažem se s tobom,odnosno s prvom rečenicom.
to je bilo prije 5god. sada mi ne bi palo na pamet da sama idem to raditi. uopće ne mogu objasniti u kojem sam filmu bila da sam imala toliko hrabrosti. i kad sam javila nekim ljudima da sam si sama probušila nos,svi su mi rekli da se pripremim ujutro kada vidim natečen nos. sa strahom sam ujutro uzela ogledalo,a kad ono....ništa,sve super,nos nimalo natečen
ponavljam, nikad se više ne bi usudila to raditi opet.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 16:18   #62
e ljudi,nisam na kraju skuzila dobro di se moze kupit pirs za nos..osim u prsing studiu...ima li nekih ducancica u zagrebu ? pliiiiz helpajte! hvalaaaa!
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 00:59   #63
Piercing nosa

Ovako...
Piercala bi si nos vjerojatno sljedeći tjedan,pa imam par pitanja:
1) zanima me dal se prvo stave medicinke pa onda svoj nakit il odma?
2) dal boli? frendica je rekla da nju uopce nije bolilo,dapače,čak da nije ni osjetila....
3)čula sam da su neki pak rekli da im daju anestetik il sta vec?
4) zanima me dal ima veze to što recimo,kad sam bušila uši znale bi mi se male rane napravit i to samo na bežuteriju,i to onu lošiju,inače ne...
dal je moguće da će mi tako i s nosom bit?

5) jel zna neko studio neki u rijeci di bi se mogla piercat?
jer ja nezz nijedan....
6)cijena ak neko zna.. neki govore do 200kn,neki pak 350-400

bila bi vam zahvalna na odg.
chicita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 01:12   #64
1) nikakve medicinke se ne stavljaju, kirurški čelik ili bioplast
2) kako koga. neki imaju sj... nos pa im je taj pirs bio dosta mučan, nekima prođe bez ikakve boli
3) anestetik smiju davati samo osobe koje su LIJEČNICI po struci ili anesteziolozi, dakle ako se odeš pirsat i to ti da to je ilegalno
4) isti odgovor kao pod 1) i zaboravi srebro, ne stavljaj to. pogotovo ne one naušnice kupljene po štandovima
5) Badaku salon, iza konta. ali ako imaš iznad 18 godina, ili od 16 do 18 uz pratnju roditelja. broj na pm
6) nazovi i pitaj ne znam napamet
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 01:25   #65
Evo ja imam nos spirsan.
Stavila sam odmah kirurški čelik, nikakve medicinke se ne nose, kao što je i mer rekla
Mene osobno je bolilo, ne puno, ipak nisam dobila anestetik. Preživi se. Povezano je sa suznim kanalima pa počneš suzit ko lud, bar ja.
Nikako nemoj stavljati osim nakita od kirurškog čelika ili bioplasta, tj. onog kojeg ti da piercer. Može i titan..
Platila sam, mislim, oko 250-300 kuna.

Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:55   #66
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
1) nikakve medicinke se ne stavljaju, kirurški čelik ili bioplast
2) kako koga. neki imaju sj... nos pa im je taj pirs bio dosta mučan, nekima prođe bez ikakve boli
3) anestetik smiju davati samo osobe koje su LIJEČNICI po struci ili anesteziolozi, dakle ako se odeš pirsat i to ti da to je ilegalno
4) isti odgovor kao pod 1) i zaboravi srebro, ne stavljaj to. pogotovo ne one naušnice kupljene po štandovima
5) Badaku salon, iza konta. ali ako imaš iznad 18 godina, ili od 16 do 18 uz pratnju roditelja. broj na pm
6) nazovi i pitaj ne znam napamet
ahaaa....
a mislim jel ja odma izaberem naušnicu koju želim stavit il je postupak ko sa bušenjem uha? prvo se stave njihove pa onda izaberem svoju naušnicu?
aha,znači kad odem mogu zatražit da mi daju anestetik,naravno liječik
ne ne... ne bi ni u ludilu stavljala nek smeće,pa još da imam sranja... nego baš ttamo kod njih bi kupila ljepu naušnicu

da,da.. to znam.. a cek pa mislila sam ak imam 18 da mogu sama ic? tak su mi rekli...?

tnxxxx
chicita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:57   #67
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
Evo ja imam nos spirsan.
Stavila sam odmah kirurški čelik, nikakve medicinke se ne nose, kao što je i mer rekla
Mene osobno je bolilo, ne puno, ipak nisam dobila anestetik. Preživi se. Povezano je sa suznim kanalima pa počneš suzit ko lud, bar ja.
Nikako nemoj stavljati osim nakita od kirurškog čelika ili bioplasta, tj. onog kojeg ti da piercer. Može i titan..
Platila sam, mislim, oko 250-300 kuna.

ajde super.... ja idem dr. tjedan najvjerojatnije...
al sam ful osjetljiva na bol tako da me još malo strah
a pretrpit cu to..valjda
a bol koju si osjetila jel slična ko kad ti uho npr buše,ono se osjeti samo sek.? te jačine? il jače?
chicita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 18:08   #68
Quote:
chicita kaže: Pogledaj post
ahaaa....
a mislim jel ja odma izaberem naušnicu koju želim stavit il je postupak ko sa bušenjem uha? prvo se stave njihove pa onda izaberem svoju naušnicu?
aha,znači kad odem mogu zatražit da mi daju anestetik,naravno liječik
ne ne... ne bi ni u ludilu stavljala nek smeće,pa još da imam sranja... nego baš ttamo kod njih bi kupila ljepu naušnicu

da,da.. to znam.. a cek pa mislila sam ak imam 18 da mogu sama ic? tak su mi rekli...?

tnxxxx
da odmah izabereš.

ako imaš 18 možeš sama ali uzmi osobnu sa sobom. sretno!
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 18:16   #69
Quote:
chicita kaže: Pogledaj post
ajde super.... ja idem dr. tjedan najvjerojatnije...
al sam ful osjetljiva na bol tako da me još malo strah
a pretrpit cu to..valjda
a bol koju si osjetila jel slična ko kad ti uho npr buše,ono se osjeti samo sek.? te jačine? il jače?
Nisam nikad bušila uši pa ne znam
Neću ti lagat, ali dosta je bolilo (a ja inače imam dosta visok prag tolerancije boli), ali kad prestane bušit i stavi nakit je sve oke
Izdržat ćeš, nije tak strašno.
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 18:45   #70
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
Nisam nikad bušila uši pa ne znam
Neću ti lagat, ali dosta je bolilo (a ja inače imam dosta visok prag tolerancije boli), ali kad prestane bušit i stavi nakit je sve oke
Izdržat ćeš, nije tak strašno.
ajojjjj...
a dobro to je samo par sekundi,izdrzat cu
hm sad mi samo bzvz sto je mer rekla da se dosta ceka pa se mora narucit i to,a radim pa mi problem kad otic...
al smislit cu vec nes.... jedva cekam.....
javit cu se kako je prošlo

tnx mer
chicita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 00:42   #71
Quote:
chicita kaže: Pogledaj post
ajde super.... ja idem dr. tjedan najvjerojatnije...
al sam ful osjetljiva na bol tako da me još malo strah
a pretrpit cu to..valjda
a bol koju si osjetila jel slična ko kad ti uho npr buše,ono se osjeti samo sek.? te jačine? il jače?
Dođi, ja ću te spirsat To ti je čas posla, samo ne znam koji bi ti likar u to unisio ruke, osim ako si s nekim jako dobra pa ti učini tu uslugu.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 00:43   #72
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
Nisam nikad bušila uši pa ne znam
Neću ti lagat, ali dosta je bolilo (a ja inače imam dosta visok prag tolerancije boli), ali kad prestane bušit i stavi nakit je sve oke
Izdržat ćeš, nije tak strašno.
Ma kako da te toliko bolilo? Nij mi jasno?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 21:29   #73
Quote:
chicita kaže: Pogledaj post
Ovako...
Piercala bi si nos vjerojatno sljedeći tjedan,pa imam par pitanja:
1) zanima me dal se prvo stave medicinke pa onda svoj nakit il odma?
2) dal boli? frendica je rekla da nju uopce nije bolilo,dapače,čak da nije ni osjetila....
3)čula sam da su neki pak rekli da im daju anestetik il sta vec?
4) zanima me dal ima veze to što recimo,kad sam bušila uši znale bi mi se male rane napravit i to samo na bežuteriju,i to onu lošiju,inače ne...
dal je moguće da će mi tako i s nosom bit?

5) jel zna neko studio neki u rijeci di bi se mogla piercat?
jer ja nezz nijedan....
6)cijena ak neko zna.. neki govore do 200kn,neki pak 350-400

bila bi vam zahvalna na odg.

1. Stavlja se kirurški čelik, onako, bude zavijena rinčica, nije ravna - kako ne bi ispala
2. Mene nije nimalo bolilo, samo sam osjetila kad mi je probušio nos (u usporedbi s bušenjem ušiju, nos mi je bio pi*kin dim po pitanju "boli". Uši su me daaaleeekooo više boljelo što sam se ful iznenadila )
3. Nisam dobila nikakav anestetik, samo mi je nos premazao alkoholom (kao kad ideš vadit krv pa ti premažu ruku malo sa vatom natopljenom alkoholom)
4. Ako budeš nosila kirurški čelik ili srebro - sumnjam da hoće, izbjegavaj onda bižuteriju ako znaš da ti ne paše
5. U Rijeci su moje frendice spominjale neku Anu (ako se ne varam), da je ful dobra i negdje u centru se nalazi ako se dobro sjećam
6. Ja sam u Puli platila 120kn, ne bi ni ti trebala više (100kn bušenje + 20kn neka tekućina za mazanje u početku).

Nadam se da sam pomogla
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 13:38   #74
pierc

nisam sigurna u koje područje pripada ova tema, ali
već duže vrijeme želim napraviti pierc na nosu.

ima li netko kakvih iskustva i zna li itko gdje je u zagrebu najpovoljnije za napravit pierc?
__________________
: i moje nebo sad je posoljeni zrak a moje more razlivena tinta
Mala Trubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 07:31   #75
dule u godini zmaja u sesvetama radi sa anastetikom (ima za to dozvolu)
bktr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 01:29   #76
Quote:
bktr kaže: Pogledaj post
dule u godini zmaja u sesvetama radi sa anastetikom (ima za to dozvolu)
ja sam se baš tamo bušila (nos i obrvu isti dan ), i nije mi dao anesteziju.


Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Ma kako da te toliko bolilo? Nij mi jasno?
Ma nije to bilo tak strašno.. naspram obrve više boli, ipak je obrva mekana koža, nosnica je hrskavica..
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 09:42   #77
meni je bušio nos i pupak, oboje pod anestezijom
bktr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 19:58   #78
evo ja pirsala nos kod Crnog u medulićevoj prije tri dana i moram priznati jako zanimljivo iskustvo.ne slušajte tuđa iskustva jer svatko ima drugačiji nos i to je individualno.
tako sam se ja naslušala toga da niš ne boli, pa je bolilo. curila mi je krv svakih 10 min i morala sam sjedit kod njih dva sata da vide jel sve oke. (bili su jako dragi, crni mi je dao da pušim vani,šopao me čokoladama i vodom) uglavnom, crni je inače frik za čistoću i nije napravio ništa pogrešno, već je poanta u tome da je moj nos prčast i malo deblji i u skladu s tim sam imala i posljedice.
dakako, ne može se ništa loše dogoditi, tako da nije ni meni.
prestalo je krvariti, i sada je prekrasan i ne žalim kaj sam prošla to iskustvo, isplatilo se
cijena 340 zbog malo skupljeg nakita, ali bušenje je 200 i najljubaznija ekipa koju sam srela.
__________________
: i moje nebo sad je posoljeni zrak a moje more razlivena tinta
Mala Trubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 20:15   #79
Quote:
Mala Trubica kaže: Pogledaj post
evo ja pirsala nos kod Crnog u medulićevoj prije tri dana i moram priznati jako zanimljivo iskustvo.ne slušajte tuđa iskustva jer svatko ima drugačiji nos i to je individualno.
tako sam se ja naslušala toga da niš ne boli, pa je bolilo. curila mi je krv svakih 10 min i morala sam sjedit kod njih dva sata da vide jel sve oke. (bili su jako dragi, crni mi je dao da pušim vani,šopao me čokoladama i vodom) uglavnom, crni je inače frik za čistoću i nije napravio ništa pogrešno, već je poanta u tome da je moj nos prčast i malo deblji i u skladu s tim sam imala i posljedice.
dakako, ne može se ništa loše dogoditi, tako da nije ni meni.
prestalo je krvariti, i sada je prekrasan i ne žalim kaj sam prošla to iskustvo, isplatilo se
cijena 340 zbog malo skupljeg nakita, ali bušenje je 200 i najljubaznija ekipa koju sam srela.
crni je
kakav si nakit stavila?
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 23:27   #80
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
crni je
kakav si nakit stavila?
plavi cirkon ali cijene su od 120 do 170.ako dobiju one neke mini kaj se jedva vide onda su oni i jeftiniji brijem.
samo držim fige da ne ispadne.predugo sam to željela.
__________________
: i moje nebo sad je posoljeni zrak a moje more razlivena tinta
Mala Trubica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.