Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2006., 00:44   #1
Uskoro direktni letovi za Cro iz AU, USA & CAN?!

Vrijedi procitati:

http://www.slobodnadalmacija.hr/20060219/biznis01.asp
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 02:11   #2
Ehhh.... da barem lete vec za 2 mjeseca

Ali bit ce zanimljivo vidjeti kako ce to sve raditi
Gulpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 02:42   #3
bilo bi lijepo da ima direktno odavde jer ovo sto sad ima je cisto preseravanje van i izvan sezone
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 03:22   #4
Sve ce to sjebati hrvatska birokracija i C-A.... Sta mislis da ce netko kriminalcima raditi konkurenciju u Hrvatskoj?

ZABORAVI.
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 05:46   #5

ma čovjek sanja, Malysia Airlines sa svojom logistikom je popušila na toj ruti a on bude napravio nešt................good luck .............al moram se
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 20:11   #6
Ja mislim da je to odlicna ideja. Nadam se ta covjek zna nesto o poduzetnistvu ali kao ideja zvuci dobro. S obzirom da bi mu vecina putnika bila emigranti, ne bi ovisio u kojekakvim pticjim gripama ili teroeistickim napadina koji suzbijaju turizam...on bi uvijek imao putnike. A koga od nas briga da li cemo uz avionsku kartu dobiti dvije ili tri vrecice kikirikija u avionu.

No citajuci clanak, on izabire Sibenik kao sjediste jer je jeftinije. Njegova kompanija bi bila multimilijunska a on se brine o cijeni sjedista, po toj logici nek mu sjediste bude u Vukovaru. Jedini izbor za sjediste je Zagreb jer je to za Hrvatsku "centar svijeta" i tamo svi idemo jer je jedini grad koji je prometno povezan sa ostatkom Hrvatske.

Croatia Airlines je tako lose vodjena kompanija da ce vjerojatno se ugasiti za 2-5 godina, a Luka Pleso ce uvijek biti gladna novaca tako da ce prostor (terminal) iznajmiti svakom tko pita.

Malaysia Airlines je u najboljim letovina bila pola popunjena, jednostavno nije imali smisla povezivati Zagreb i Kuala Lumpur kad se isto moze iz Njemacke. Isto kao linija Pula - Zimabwe nikad ne bi imala smisla.
CroatiaTomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 23:34   #7
Quote:
CroatiaTomo kaže:
Malaysia Airlines je u najboljim letovina bila pola popunjena, jednostavno nije imali smisla povezivati Zagreb i Kuala Lumpur kad se isto moze iz Njemacke. Isto kao linija Pula - Zimabwe nikad ne bi imala smisla.
Malaysia Airlines ruta je bila Sydney/Melbourne-Kula Lumpur-Beč-Zagreb i let je 80% bio popunjen balkancima (hrvati do Zagreba,a srbi,makedonci,bosanci i ostali do Beča) pa su opet popušili,avion (Being 777 u koji stane 350 ljudi)bi sletao u Zagreb sa 25 ljudi...........
Ja osobno radije putujem sa Air Emirates al' onda znam da imam prvoklasnu uslugu,a ak putujem i sat dulje i nije mi tak bitno........hej,a o navodno jeftinijim cijenama te nove firme sa sjedištem, di ono, jel u Brodaricama? se tek bude vidjelo................nekak mi je sve to mutno previše.............
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 16:29   #8
super ideja ali zaboravi to. nist od toga.
lufthansa - jfk-fra-zag je dobra veza i naprosto ne vidim potrebu za ovim.
chrooted is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.