Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2005., 01:17   #1
Talking Španjolske mušice...

Frend mi je pričao kak je bio pozvan na jedan tulum gdje se pilo neko zanimljivo pićence. Onda mu je frend koji je organizirao taj tulum rekao samo da stoji sa strane i gleda. I nakon što si je ekipa malo pocugala, svi su se počeli hvatat i masovno orgijat. Kaže da je u piću bilo španjolskih mušica (tojest ekstrakt istih kako sam negdje pročitao).

Jel istina to što kaže ili se možda radi o nekom drugom opijatu? Jeste li imali sličnih iskustava ili možda načuli nešto?
Kex Doomlich is offline  
Old 15.09.2005., 09:59   #2
Da popularno piće, tj. lijek protiv nedavanja pičke psihotično-ufuranih drolja koje misle da im trebaš lizat pod na kojem stoje da bi zavrijedio da ih pojebeš. Nije loše samo, ilegal čovječe.
Kvrckavi is offline  
Old 15.09.2005., 10:29   #3
Frendica i ja smo to kupile u A'damu. . Navodno trebaš samo dvije, tri kapi uzeti. Mi smo to kapale na jezik (rečeno nam je da tad još brže djeluje) i ništa nam nije bilo. Izašle smo van s nekim ljudima, i njima to ulili u čaše. Potrošili cijelu bočicu - i nikom ništa. Nit se meni sexalo, nit njoj. A vjerujem da ni njima.
Indigo Girl is offline  
Old 15.09.2005., 10:37   #4
Ta španjolska je glupost i mislim da djeluje kao autosugestija. "Al sam se napalila, baš sam se napalila..."

Ženske na tulumu su ziher načule od jedne da imaju nekaj u cugi i sretne kaj su imale izliku biti drolje, kakve jesu , su se tom osjećaju i prepustile, napokon, bez grča.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Old 15.09.2005., 10:38   #5
ma naravno


mi smo se ko klinci 'napushili' od ruskoga chaja
magic is offline  
Old 15.09.2005., 10:39   #6
Najbolja španjolska mušica su spika i djela koje tip zna uputiti ženskoj
IMF-ovac is offline  
Old 15.09.2005., 10:39   #7
Mi od onih "brkova" kukuroznog klipa. Neki su i teturali.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Old 15.09.2005., 10:40   #8
kod nas nema kuruze
magic is offline  
Old 15.09.2005., 10:44   #9
No kaj, ljudi izmišljaju razne budalaštine da se opuste. Meni jato muha ne bi bilo dovoljno da se prepustim orgiji.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Old 15.09.2005., 10:45   #10
a ghb (takozvani rape drug)? to bi bila kao prava musica, koja pritom i djeluje... neko zna nesto o tome?

meni su dvije drugarice pricale kako je vrlo zgodno kad ne uzmes puno i, naravno, kad uopce znas da uzimas...
rompepe is offline  
Old 15.09.2005., 10:45   #11
Quote:
magic kaže:
kod nas nema kuruze
Al zato Rusa ne fali?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 15.09.2005., 10:48   #12
Kamenice ljudi, kameeeenice!
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Old 15.09.2005., 10:50   #13
Quote:
samo_svoja kaže:
Ta španjolska je glupost i mislim da djeluje kao autosugestija. "Al sam se napalila, baš sam se napalila..."

Ženske na tulumu su ziher načule od jedne da imaju nekaj u cugi i sretne kaj su imale izliku biti drolje, kakve jesu , su se tom osjećaju i prepustile, napokon, bez grča.

čula svašta o tim mušicama but nemam iskustava hihi


najbolji komentar
sporty is offline  
Old 15.09.2005., 10:53   #14
Quote:
magic kaže:
ma naravno


mi smo se ko klinci 'napushili' od ruskoga chaja
origano je ipak bolji...
__________________
... noubadi puc bejbi in d korner...
Luda bejbi is offline  
Old 15.09.2005., 11:00   #15
da vam čika AmADin_gospo objasni... ovako... Španske mučice su ustvari destilovana muda od muha govnara iz šmpanije tako da nemaju efekta ni na šta.... hehe, šalim se,
elem. ovo vam hoču reči a to je ISTINA I SAMO ISTINA... ima jedna stvarka koja je bolje od španske mušice a to je Veterinarska Španska mušđica koja se koristi za oplodnju krava, elem ona ovako fercera,,... namjenjena je za upotrebu na životinjama i veoma je jak koncentrat hormona koje utječu na ženske sisare. u veterinarstvu se koristi oralno ili vaginalno zavisi od situacije i psihičkog stanja krave... tableta je veličine 2 cm i debljine oko 4-5 mm.. ako se daje kakvoj curi onda se može maximano dati 1/4 tablete s tim da se mora paziti da je cura zdrava i da nema slabo srce... tableta djeluje za 10 ak minuta i pravi je cirkus šta radi... cura popizdi maximalno i upali se ko kakva napaljena kurva ninfomanka.... počne se vlažiti cijela i jebala bi se sa namještajem a tek sa kakvim momkom... to ne treba da govorim... ako znate kakvog veterinra pitajte ga da ne gude da ja prosipam šuplju.... toliko za sada od mene o španskim mušicama...
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Old 15.09.2005., 11:08   #16
I ja sam jednom probala španjolske mušice i...ništa! No efect!
Kakadu is offline  
Old 15.09.2005., 11:09   #17
To o čemu pričaš je ekstrakt sa krila španjolskih mušica, prlikom predoziranja može biti otrovan, izaziva mučnine, pad imuniteta i ostala sranja.
Kod nas je zabranjen, i ono što se kod nas prodaje pod tim imenom nema veze sa navedenim.
Prilikom normalnog doziranja djeluje na način da izaziva svrab na spolovilu te postoji mogućnost da kombinacijom sa alkoholom dođeš do željenog cilja.
Ali ponavljam ne djeluje na psihu osobe tako da nemoj očekivati da će ta osoba napraviti nešto što inače ne bi.
thunderstorm is offline  
Old 15.09.2005., 11:10   #18
Quote:
samo_svoja kaže:
Mi od onih "brkova" kukuroznog klipa. Neki su i teturali.
to su tučci iliti biljkine/cvjetne vagine bez zeza.
parabola is offline  
Old 15.09.2005., 11:14   #19
Quote:
parabola kaže:
to su tučci iliti biljkine/cvjetne vagine bez zeza.
Fala, dakle pušili smo kukuruzne pice
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Old 15.09.2005., 11:56   #20
Probala jednom...

Donijela jedna kolegica na posao...
Prije toga smo razmisljale dali uopce ista reci kolegama na poslu ako dodje do napada da znaju zbog cega je...
Medjutim nista se nije dogodilo,mada smo popile malo vise kapi...
Arianne is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger