Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2014., 09:49   #1121
Postavit ću i ovdje isto pitanje, jel može preporuka kreme za lice? . Ugl moja koža je mješovita, obrazi suhi a t-zona masna uz mitesere i pokoji potkožni prištić za vrijeme pms-a.
E ono što sam probala za sada od testera njihovih je linija clean ac mlijeko za čišćenje i umirujuća hidratantna krema ali ja mislim da je to malo previše za mene jer čitam da je to za osobe koje baš imaju problema sa prištićima. Sada se dvoumim između hydrance optimale legere kreme (obična ili sa uv zaštitom) i cleanance k gel kreme.
Jel mi možete pomoći sa preporukama? Da napomenem samo da sam već isprobala hrpu proizvoda za masnu kožu drugih proizvođača (vichy, lrp, bioderma) i nisam bila zadovoljna. Gelovi za čišćenje mi jako isušuju i zatežu kožu a kreme mi se ljušte sa lica ili su premasne... i još mi je koža osjetljiva i dosta burno reagira na neke kreme (crvenilo i peckanje)

Hvala unaprijed na pomoći
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:20   #1122
Evo ja imam dvije koje su dobre za takvu kožu za hidrataciju: Eucerin Aquaporin za mješovitu kožu i La Roche Posay toleriane fluid. S time da mi je prva bolja. A za prištiće još nisam našla neku koja je bila revolucionarna i da me nije isušivala
malala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:29   #1123
meni je odlična Baleina 3 u 1 to ti je maska za lice, a što se tiče krema također njihovi proizvodi su mi najbolji, a i dosta su jeftini
S Š is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 14:35   #1124
Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
Postavit ću i ovdje isto pitanje, jel može preporuka kreme za lice? . Ugl moja koža je mješovita, obrazi suhi a t-zona masna uz mitesere i pokoji potkožni prištić za vrijeme pms-a.
E ono što sam probala za sada od testera njihovih je linija clean ac mlijeko za čišćenje i umirujuća hidratantna krema ali ja mislim da je to malo previše za mene jer čitam da je to za osobe koje baš imaju problema sa prištićima. Sada se dvoumim između hydrance optimale legere kreme (obična ili sa uv zaštitom) i cleanance k gel kreme.
Jel mi možete pomoći sa preporukama? Da napomenem samo da sam već isprobala hrpu proizvoda za masnu kožu drugih proizvođača (vichy, lrp, bioderma) i nisam bila zadovoljna. Gelovi za čišćenje mi jako isušuju i zatežu kožu a kreme mi se ljušte sa lica ili su premasne... i još mi je koža osjetljiva i dosta burno reagira na neke kreme (crvenilo i peckanje)

Hvala unaprijed na pomoći
Imamo sličan tip kože, s razlikom što ja imam nepravilnosti po obrazima i tu sam sklonija prištićima i van pms-a.
Mogu od srca preporučiti avene clean ac hidratantnu kremu koju sam kupila na blef da licu dadnem hidratracije te je koristim kao noćnu obzirom da ne matira. Nakon više od mjesec dana korištenja lice mi je mekano, hidrirano i nema tragova isušivanju iako su nepravilnosti naravno i dalje tu.
Tokom dana matirajuća koja mi odgovara je od eucerina iz zelene kolekcije čini mi se da ima spf a uopće nije teška i matira.
Uglavnom sve pohvale za avene clean ac hidr kremicu preporodila mi je kožu, nastavit ću je koristiti kao noćnu i u kombinaciji sa paula's choice clearface exfoliantom 2% BHA.
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 16:28   #1125
Molim nekog da podjeli sikustvo u korištenju Hydroface kreme za pomlađivanje koja je na netu toliko hvaljena. Jel to samo još jedan trik za naivne ili stvarno ima nešto u tome ?

Hvala
kirsti is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 00:04   #1126
Daisy.L hvala na preporuci. Ja sam imala testere za avene clean ac i meni su malo bile preteške za lice. Nije mi se baš upijalo kako treba, neznam zašto ali nekako mi nije pasalo. Tako da sam danas uzela onu avene legere hidratantnu. Navodno je prije postojala neka uravnotežujuća krema baš za takvu mješovitu kožu njihova ali prestala se proizvoditi. Tako da ću probati sada sa ovom legere. Imala sam i taj tester i ona mi se fino upijala i koža mi je bila mekana baš nakon nje...
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 10:18   #1127
I legere je odlična međutim meni je bila nedovoljno hidratantna na obrazima odnosno na suhim dijelovima, neugodno mi bilo mazati ju kao noćnu.
Planiram za dnevnu varijantu uskoro uzeti legere sa spfom 20, toplo se nadam da mi neće izazvati nered jer su mi te kremice sa spfom uvijek teške bile.
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 15:20   #1128
Quote:
Daisy.L kaže: Pogledaj post
I legere je odlična međutim meni je bila nedovoljno hidratantna na obrazima odnosno na suhim dijelovima, neugodno mi bilo mazati ju kao noćnu.
Planiram za dnevnu varijantu uskoro uzeti legere sa spfom 20, toplo se nadam da mi neće izazvati nered jer su mi te kremice sa spfom uvijek teške bile.
Ja sam isto htjela uzeti tu sa zaštitnim faktorom ali mi je teta u ljekarni rekla da bolje da uzmem običnu s obzirom da je sad zima pa nema toliko sunca a ona je jako masna pa bi mi mogla dodatno zamastiti lice. Tako da ću sad vidjeti. Mada evo 2 dana ju mažem i imam jednu primjedbu. Neznam da li to ima veze sa kremom ili što bi to moglo biti....
Ugl nakon što namažem jako me brada počne peckati i javi mi se svrbež lagani koji traje par sati. Jel ima tko ideju zašto? Inače mi je područje brade dosta problematično što se tiče izbijanja mitesera...
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 10:00   #1129
Trenutno koristim Caudalie vinosourse riche kremu za lice za jako suhu kožu. Ugodnog je mrisa i brzo se upija. Baš sam neki dan radila inventuru svoje kozmetike i odlučila da neću kupiti nijednu kremu dok sve ne potrošim.
Ovu Caudalie bih definitivno kupila opet. Osim nje još imam:
L'occitane Immortelle dnevna krema- dobra je i paše mi, ali cijena je previsoka.
Afrodita- krema s hijaluronskom kiselinom, mislim da nje nema u prodaji, to je prof. linija, nisam zadovoljna i ne bih je više kupila. Premasna je i ne upija se, koristit ću je za vrat.
L'occitane divine krema- imam ono malo putno pakiranje, ok je krema, ali dati za nju više od 600 kuna...
Olival- noćna krema sa smiljem je jako dobra, koristim ju ponekad navečer, kad ne stavljam uljnu mješavinu.
Imam 40 godina. koža mi je nekad bila suha, mislim da je sad normalna.
mariane engel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 13:32   #1130
Ja sam već pronašla sam svoju savršenu kremu : LEFERY Active Cell Regeneration
Lagana je, kožu ostavlja glatkom i mekom, odlično vlaži...
MajaV00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 22:00   #1131




najbolja krema za lice koju sam ikada koristila i koja je povucena iz prodaje !

imam problematicnu kozu sklonu aknama, celo, nos i obrazi se maste, a zimi se nos i brada cak istovremeno i ljuste. sve u svemu, mix svega, a svakakve sam preparate za lice koristila i nista nije pomagalo.

ova krema je za svega 20-ak kn znatno ocistila a istovremeno i hidratizirala moje lice, koristila sam je paralelno s baleinim aqua serumom i koza mi je bila zaljubljena u ovu kombinaciju.

kako je povucena iz prodaje, sada koristim drugu kremu koja mi je li-la, nit pomaze nit odmaze, barem zasad, a ne moram ni spominjati da otkad vise ne koristim ovu, lice mi je pak prolupalo
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 19:31   #1132
Preporuka za anti age kremu (30+) za mješovitu kožu sklonu nepravilnostima? Da li je netko probao Normaderm anti age? Da li isušuje?
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 17:37   #1133
Moja preporuka je svakako Jean D'Arcel, profesionalna kozmetika koju redovito kupujem u kozmetičkom salonu u sklopu teretane Play na Črnomercu. Imam mješovitu kožu i još od puberteta se borim s prištićima, miteserima, masnom t-zonom i nikako nisam uspjela naći kremu koja bi riješila moje probleme, iako sam već u 30-ima. Većinom su rezultati bili kratkotrajni. Preporukom njihove kozmetičarke, počela sam koristiti njihovu liniju proizvoda Purifiante/oil control. Nakon relativno kratkog vremena riješila sam svoje probleme pravilnom njegom i danas mi je najveći problem jedan do dva prištića u pms-u. Kremice zbilja nisu skupe, dugo traju i vrijede svake lipe.
ikovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 17:52   #1134
Quote:
ikovac kaže: Pogledaj post
Moja preporuka je svakako Jean D'Arcel, profesionalna kozmetika koju redovito kupujem u kozmetičkom salonu u sklopu teretane Play na Črnomercu. Imam mješovitu kožu i još od puberteta se borim s prištićima, miteserima, masnom t-zonom i nikako nisam uspjela naći kremu koja bi riješila moje probleme, iako sam već u 30-ima. Većinom su rezultati bili kratkotrajni. Preporukom njihove kozmetičarke, počela sam koristiti njihovu liniju proizvoda Purifiante/oil control. Nakon relativno kratkog vremena riješila sam svoje probleme pravilnom njegom i danas mi je najveći problem jedan do dva prištića u pms-u. Kremice zbilja nisu skupe, dugo traju i vrijede svake lipe.

Hvala, al ne znam dal se još negdje može nabaviti jer sam daleko od Zg.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 19:07   #1135
Quote:
erin3007 kaže: Pogledaj post
Preporuka za anti age kremu (30+) za mješovitu kožu sklonu nepravilnostima? Da li je netko probao Normaderm anti age? Da li isušuje?
Imala sam želju probati tu kremicu i jako sam dobre recenzije pronašla na netu međutim odustala sam iz nekakvog straha ne znam ni ja sama od čega. Totalni sam laik za sastojke u proizvodima ali opet vidjeh alkohol visoko na popisu a obzirom koliko mi je koža problematična i osjetljiva ne smijem riskirati.
Pored clean ac avene koju koristim kao noćnu pohvalila bih i avene spf 50 narančastu emulziju dry touch. Divna je, kremasta ali na licu se brzo upija i ostavlja baš taj neki suhi trag čak mi i pore oko nosa popuni i zagladi, prezadovoljna sam.
Jesam pred 30tom ali nemam bore izražene valjda zbog masne kože tako da to anti age ne gledam za sada, nemam ideje kako uklopiti sve to.
Probat ću afroditin natural lift serum noću mazati samo na čelo gdje se mrštim i iznad usana.
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 19:46   #1136
Quote:
Daisy.L kaže: Pogledaj post
Imala sam želju probati tu kremicu i jako sam dobre recenzije pronašla na netu međutim odustala sam iz nekakvog straha ne znam ni ja sama od čega. Totalni sam laik za sastojke u proizvodima ali opet vidjeh alkohol visoko na popisu a obzirom koliko mi je koža problematična i osjetljiva ne smijem riskirati.
Pored clean ac avene koju koristim kao noćnu pohvalila bih i avene spf 50 narančastu emulziju dry touch. Divna je, kremasta ali na licu se brzo upija i ostavlja baš taj neki suhi trag čak mi i pore oko nosa popuni i zagladi, prezadovoljna sam.
Jesam pred 30tom ali nemam bore izražene valjda zbog masne kože tako da to anti age ne gledam za sada, nemam ideje kako uklopiti sve to.
Probat ću afroditin natural lift serum noću mazati samo na čelo gdje se mrštim i iznad usana.


Isto tako, ja isto našla dobre recenzije ali onda sam pogledala na stranici Cosdna, previše alkohola itd. Tako da sam odustala. Koristila ja ranije kremu iz njihove linije i piling. U početku je to bilo stvarno ok, lice se lijepo očisti ali nakon toga mi je tako bila koža isušena.

Baš sad neki dan čitala za taj serum da i nije baš ok. Ja probala par stvari od Afrodite, baš ništa mi nije odgovaralo.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 20:01   #1137
I ja sam jako oprezna sa afroditom ali moram biti iskrena i reći da mi nikad nijedan njihov proizvod nije izazvao nered a koža mi je super osjetljiva toliko da kada se dodirnem rukom po licu tu ostane crvena točkica.
Naravno birala sam njihove kremice spram svog tipa kože, a za natural lift serum sam našla dobre recenzije.
Na temi sastojci proizvoda Tina je napisala da nije komedogen i da je hidratantan pa sam ga uzela u obzir.
Opet kažem laik sam i uzdam se u recenzijice po netu ali eto, za sada anti age njegu odlažem mada naravno to i nije najpametnije.
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 20:52   #1138
E super za taj serum. Nisam vidjela taj tinin post. Inace pogledam obavezno. Curi kapa do poda za znanje i trud.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 00:01   #1139
jel itko probao ovo cudo?

maska je u pitanju

http://www.citygirlmagazine.net/hr2iyakr1/
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 13:19   #1140
jel netko zna ima li kakve razlike između obične afrodita kozmetike koja se prodaje u dm/kozmo/bipa i sl i one na kojoj piše afrodita professional? ja sam dobila testere za kremu za lice afrodita hyaluron za normalna-mješovita koža. ma krema mi je super, nemam nikakvih erupcija od nje na licu, čista divotica. e sad na tom testeru je pisalo afrodita professional, pa me zanima jel ima neke razlike..
anchimtk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.