Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2013., 12:24   #2001
@Urbalari

znaš šta sam ja vidjela... kad takvu žensku pitaš jel joj treba neka pomoć, imaš poprilične šanse da kaže, "ma ne treba, hvala", čisto iz navike i pristojnosti.

ali ako ti nju pitaš za neki savjet, tipa, oko nekog kućanskog posla jer si (jadan a zgodan ) ostao sam doma - nema teorije da ti ne pomogne. pa možda da ti još i pokaže konkretno kak se uključuje suđerica ili dođe probati jesi li dobro zamutio tijesto za palačinke... dužan si se zahvaliti, zar ne? put ti je otvoren za utvrđivanje raspoloženja. go for it, samo hrabro

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 12:34   #2002
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
u biti baš tad (35 - 40) se kod žena fizički događaju najveće promjene što se vanjskog dojma tiče, ali da, 40 45 tak nekak
uostalom prema tvojoj logici zašto je onda neka razlika 40 i 45
ne radi se u nekoj razlici, ali ti si se jako začudila da netko smatra ženu od 35 zrelijom ženom ali 40 ti je već normalno
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 12:45   #2003
Quote:
lolitaxy kaže: Pogledaj post
ajd barem nekaj dobro
ajd pošto nisi balavac,reci ti meni kaj ima tako napeto u tetama tj MILF jer definitivno nisu laka roba,te žene znaju kaj oće a sad ak baš žele balavca e to će dobro razmislit
napeto ima (ili nema) u ženama; nekima se sviđaju ovakve, drugima onakve - fala bogu

isto to vrijedi i za muškarce - neki će ti biti privlačni i s 20, jer nisu bili "balavci" nikada, a drugi neće ni sa 38. godine nisu uvijek i svima bitne.

nitko ne kaže da ženska ne treba dobro razmisliti o ponudi dečka iz susjedstva - ali da mali treba iznijeti ponudu, treba.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 12:56   #2004
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
napeto ima (ili nema) u ženama; nekima se sviđaju ovakve, drugima onakve - fala bogu

isto to vrijedi i za muškarce - neki će ti biti privlačni i s 20, jer nisu bili "balavci" nikada, a drugi neće ni sa 38. godine nisu uvijek i svima bitne.

nitko ne kaže da ženska ne treba dobro razmisliti o ponudi dečka iz susjedstva - ali da mali treba iznijeti ponudu, treba.
mislim da ti mlađi da sad ne kažem balavci više žele starije jer one definitivno ne traže da ih se voda za rukice,priča priče pjeva sonete,one su konkretne i sve ono kaj oni žele,samo sex i nikaj više od toga
rekla bi,ona zna,on može
lolitaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 12:58   #2005
Quote:
lolitaxy kaže: Pogledaj post
mislim da ti mlađi da sad ne kažem balavci više žele starije jer one definitivno ne traže da ih se voda za rukice,priča priče pjeva sonete,one su konkretne i sve ono kaj oni žele,samo sex i nikaj više od toga
rekla bi,ona zna,on može
okeej... čak i da je samo i jedino tako, u čemu je problem? svaki od njih tu znači ispunjava neku svoju potrebu, a da pri tom nitko ne stradava, zar ne?

ali ozbiljno. mnogi doista ne gledaju primarno na to koliko netko ima godina. svidjet će im se nešto u izgledu, stavu, ponašanju te osobe, i zato će im biti privlačna. ako još imaju dojam da bi se i oni mogli svidjeti natrag - atmosfera je pozitivna, razumiješ na što mislim

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:01   #2006
Quote:
Urbalari kaže: Pogledaj post
svidja mi se susjeda iz zgrade...
Reci joj da imaš nekakvu oteklinu u hlačama koja te jako brine i može li ti dati kakvu preporuku budući da je starija i zna stvari
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:06   #2007
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Reci joj da imaš nekakvu oteklinu u hlačama koja te jako brine i može li ti dati kakvu preporuku budući da je starija i zna stvari
da, ha ha. nemoj.

ako ženi pristupiš kao da je cijeniš, ne možeš pogriješiti. ako je zapravo kurva, neće joj to smetati. ako je dama, neće se uvrijediti.

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:07   #2008
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
okeej... čak i da je samo i jedino tako, u čemu je problem? svaki od njih tu znači ispunjava neku svoju potrebu, a da pri tom nitko ne stradava, zar ne?

ali ozbiljno. mnogi doista ne gledaju primarno na to koliko netko ima godina. svidjet će im se nešto u izgledu, stavu, ponašanju te osobe, i zato će im biti privlačna. ako još imaju dojam da bi se i oni mogli svidjeti natrag - atmosfera je pozitivna, razumiješ na što mislim

...
netko ipak gleda na godine.Možda čak više one jer ti "balavci" im praktički sinovi mogu bit,al kako i ti kažeš,ko voli neka izvoli,ja protiv toga ništa nemam
lolitaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:09   #2009
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Reci joj da imaš nekakvu oteklinu u hlačama koja te jako brine i može li ti dati kakvu preporuku budući da je starija i zna stvari
Vjerojatno se šališ, jer na ovo bi rijetko koja pala.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:10   #2010
Quote:
lolitaxy kaže: Pogledaj post
netko ipak gleda na godine.Možda čak više one jer ti "balavci" im praktički sinovi mogu bit,al kako i ti kažeš,ko voli neka izvoli,ja protiv toga ništa nemam
apsolutno. neki gledaju i na visinu/širinu, i na cijenu auta, i na fakultet, i na nacionalnost, i na kvalitetu zuba (mene recimo pati boja glasa i miris, ha)

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:11   #2011
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Vjerojatno se šališ, jer na ovo bi rijetko koja pala.
Ne poznaješ ti žene kako ih ja znam Žena koja je tako malo starija, nema vremena za bedastoće. Ona hoće muškarca i hoće ga odmah! Zato direkt u glavu i eto

Uostalom dao joj je kompliment budući da apelira na njezino znanje i životno iskustvo koje je, u njegovim očima, impozantno
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:17   #2012
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Ne poznaješ ti žene kako ih ja znam Žena koja je tako malo starija, nema vremena za bedastoće. Ona hoće muškarca i hoće ga odmah! Zato direkt u glavu i eto
Uostalom dao joj je kompliment budući da apelira na njezino znanje i životno iskustvo koje je, u njegovim očima, impozantno
Postoji mogućnost za to, ako te ta već ranije skibila i napet si joj do Sunca i natrag, inače, nema čanse. Da mi uleti neka tako random osoba, kakva kod da bila, neće ići. E, a da mi uleti Čola, evo me, već sam na stolu, s mašnicom.
Nema to veze dal' si starija ili nisi.

Samo, u tom slučaju s Čolom je situacija naopaka.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:22   #2013
Ja stvarno ne kužim što dođe nekome da ovako nešto napiše i klikne "Pošalji".


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:24   #2014
niti meni nije jasno bezobraznici...
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:27   #2015


Ne velim ja da nije dobar savjet! Samo da ga ja ne kužim.
Možda nekome i pali, ne znam.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:27   #2016
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Postoji mogućnost za to, ako te ta već ranije skibila i napet si joj do Sunca i natrag, inače, nema čanse. Da mi uleti neka tako random osoba, kakva kod da bila, neće ići. E, a da mi uleti Čola, evo me, već sam na stolu, s mašnicom.
Nema to veze dal' si starija ili nisi.

Samo, u tom slučaju s Čolom je situacija naopaka.
Ne znam tko je Čola, ne pratim nogomet

Tebi sto posto nikada nije uletila osoba s takvom spikom, jer da jeste, ne bi tako pričala. Pazi to je ulet koji zahtjeva hrabrost, malo ludosti i šaljivosti. Podrazumijeva frajera koji se voli zezati i koji je hrabar. Žene vole te stvari.

Uostalom ti bi se sva rastopila da ti neko uleti s takvom spikom, 100% Nasmijala bi se zločesto i rekla, a jel, a da provjerimo mi to

Čak i ako nekim slučajem odupreš nagonu, definitivno bi bila pod dojmom i o tome bi pričala svojim frendicama
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:31   #2017
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Ne znam tko je Čola, ne pratim nogomet
Tebi sto posto nikada nije uletila osoba s takvom spikom, jer da jeste, ne bi tako pričala. Pazi to je ulet koji zahtjeva hrabrost, malo ludosti i šaljivosti. Podrazumijeva frajera koji se voli zezati i koji je hrabar. Žene vole te stvari.
Uostalom ti bi se sva rastopila da ti neko uleti s takvom spikom, 100% Nasmijala bi se zločesto i rekla, a jel, a da provjerimo mi to
Čak i ako nekim slučajem odupreš nagonu, definitivno bi bila pod dojmom i o tome bi pričala svojim frendicama
Sramota.
Bilo je i gorih uleta, vjeruj mi, i nema veze s hrabrošću, već s glupošću. I da, bilo je šamara. Ako si ti ikad uletio nekoj s tom spikom, i ako si ju šibnuo kasnije, svaka čast.
No ajde, vidjeti ćemo kakvu ću pjesmu pjevati za 20-ak godina.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:38   #2018
Quote:
Alisa1977 kaže: Pogledaj post
a to se moze naruciti i dolazi iskljucivo dostavom ili se moze kupiti gdje i pizza cut?
Dobiješ isporuku odmah, samo je trik što moraš stati iza pulta da ju dobiješ Pravila i regulacije, to je sve zbog EU, nije do HR. propisa i naših pizza cut prodajnih mjesta

Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Sramota.
Bilo je i gorih uleta, vjeruj mi, i nema veze s hrabrošću, već s glupošću. I da, bilo je šamara. Ako si ti ikad uletio nekoj s tom spikom, i ako si ju šibnuo kasnije, svaka čast.
No ajde, vidjeti ćemo kakvu ću pjesmu pjevati za 20-ak godina.
Bože moj što si ti zatvorenog uma, ali hajde barem ostavljaš mogućnost da će za 20 godina, možda, biti drugačije. Neki žene to vole Uostalom zar nisi čula da je tanka granica između genijalnosti i ludosti?

Možda su ti tipovi bili jako pametni i nadahnuti i kreativni, a ti im nikada nisi dala šansu Možda i ti imaš nekog svog susjeda koji te gleda čeznutljivo i pjesmice ti sklada u privatnosti svog doma i na forumu se raspituje kako da ti priđe Ne znam
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:48   #2019
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Bože moj što si ti zatvorenog uma, ali hajde barem ostavljaš mogućnost da će za 20 godina, možda, biti drugačije. Neki žene to vole Uostalom zar nisi čula da je tanka granica između genijalnosti i ludosti?
Možda su ti tipovi bili jako pametni i nadahnuti i kreativni, a ti im nikada nisi dala šansu Možda i ti imaš nekog svog susjeda koji te gleda čeznutljivo i pjesmice ti sklada u privatnosti svog doma i na forumu se raspituje kako da ti priđe Ne znam
Zašto? Zbog šamarčina? Hvala. Ja čekam ženu koja će reći da joj se to sviđa, eto. Možda jesu, možda imam, možda, možda, znam samo da ništa ne znam.

I ne uklapam se u sve ovo, jučer sam kupovala viski a prodavačica me upitala osobnu, pa....
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:49   #2020
Quote:
Alisa1977 kaže: Pogledaj post
znaci vec sad ima u svakom vecem gradu ili treba cekati do ulaska u EU?
Na području Kvarnera u roku od mjesec dana Garantirano
morote is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger