Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2010., 22:22   #81
1. Settings> Accounts & sync> pritisak na taj stari gmail> "Remove account".
Nakon toga- Settings> Accounts & sync> Add account.

2. Kako ne možeš...
Jesi li probala dugi pritisak na slovo c da ti se otvori prozorčić u kojem biraš između "varijanta" slova c (č,ć...)?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 12:42   #82
kako isključit prijenos podataka tj,pojeo mi kune na mobu i došlo mi petso poruka od t-moba da mi na računu nedovoljno kuna za prijenos (a što je najbolje koristim svoju mrežu i frendovu, ovo mi skinuo u 5min dira do grada? kako to iskljulit a da mi ostena free net upaljen (na androisd 1,6 sam mogla al nemam pojma di a na ovom ne mogu naći
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 15:53   #83
Ljudi koje ste slušalice dobili uz mob? Vidim negdje pise MH-610 a negdje MH-810
logtech is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 21:26   #84
Za sve koje živcira onaj blesavi slide-unlock na glavnom ekranu, postoji i neslužbena aplikacija koja to rješava:

http://code.google.com/p/mylockforan...downloads/list

I još nešto slično, možda čak i praktičnije zbog jednostavnog widgeta:

http://www.androidzoom.com/android_a...lock_ganx.html
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 01:29   #85
evo da se i ja javim.
hvala svima na odgovorima. uspio sam napravit update preko SEUS-a.
vibracija i dalje ne radi, to cu ocito morati na servis nositi da rjese. ali imam jos jedan problem...
sada sam ostao bez svih kontakata i aplikacija. backup mi je povukao fotografije i video, kao i poruke ali ono nije
Cordell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 19:36   #86
Pozdrav svima!

Vrlo mi se sviđa ovaj mobitel i molim one koji imaju neka ''iskustva'' s njim nek mi odogovre na jedno pitanje.

Meni je ta mobitel odličan, ali čini mi se mali. Tj. kako je rukovati s njim, meni izgleda (ovako na slici) kao mp4. Haha. ??
Lucy_98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 20:45   #87
Nije nikakav problem rukovati sa njim, jedino što preporučujem mini pro jer mislim da model bez tipkovnice nije upotrebljiv nikome tko treba natipkati više od jedne kratke poruke dnevno.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 21:13   #88
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Nije nikakav problem rukovati sa njim, jedino što preporučujem mini pro jer mislim da model bez tipkovnice nije upotrebljiv nikome tko treba natipkati više od jedne kratke poruke dnevno.
Ok, hvala. Ja baš i ne pišem poruke tako da...
Lucy_98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 19:50   #89
X10 mini update na 2.1

Molim pomoć korisnika koji su napravili update. Ne želim ostati bez starih aplikacija prelaskom na android 2.1
Čitao sam nešto neki backup program ali sve je to nekako nedorečeno na sony stranicama. Za kontakte nema problema, gmail account i sinhronizacija, ali pate me ove aplikacije, imam i Copilot navigaciju gore (a nekako mi se čini kada sam je instalirao da je pisalo da je za verziju 1.6)

Kakva su iskustva iz prve ruke?

txs.
tkoucinauci is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 14:54   #90
Kupila sam ga!
Presuper je!

Eee sad, haha imam pitanja nekoliko.

1. Ako želim koristiti Facebook i Youtube, jel se to plaća? (moj mobitel je na bonove, nije na pretplatu)
2. A opčenito neke aplikacije, npr. ''Maps'' ili ''Gmail'' , jel se to plaća?
Molim vas objasnite mi opčenito o korištenju interneta na tom mobitelu.
Lucy_98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 12:22   #91
Quote:
Lucy_98 kaže: Pogledaj post
Kupila sam ga!
Presuper je!

Eee sad, haha imam pitanja nekoliko.

1. Ako želim koristiti Facebook i Youtube, jel se to plaća? (moj mobitel je na bonove, nije na pretplatu)
2. A opčenito neke aplikacije, npr. ''Maps'' ili ''Gmail'' , jel se to plaća?
Molim vas objasnite mi opčenito o korištenju interneta na tom mobitelu.
Aktiviraj si web&walk (za 10 kn dobiješ 100MB) i to će ti biti sasvim dovoljno za facebook, mailove... Youtube će ti malo više trošiti, ja ga baš ne koristim pa ne znam koliko, isprobaj pa ćeš vidjeti.
manuela77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 15:40   #92
Napravih nadogradnju ali kako vratiti stare podatke? Napravila sam backup ali sad ga nema nigdje
__________________
Meni već dugo smeta to što vrijeme prolazi. I mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gdje. Jesen je, znači...Ponovo...
merder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 20:48   #93
našla, sorry
__________________
Meni već dugo smeta to što vrijeme prolazi. I mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gdje. Jesen je, znači...Ponovo...
merder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 22:24   #94
Quote:
manuela77 kaže: Pogledaj post
Aktiviraj si web&walk (za 10 kn dobiješ 100MB) i to će ti biti sasvim dovoljno za facebook, mailove... Youtube će ti malo više trošiti, ja ga baš ne koristim pa ne znam koliko, isprobaj pa ćeš vidjeti.
A to sam vec napravil i dosla mi je poruka od T-mobile da je opcija uspjesno aktivirana, ali ne radi. Kad npr. odem na Facebook piše da nije moguće uspostaviti vezu sa stranice.
Lucy_98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 16:25   #95
Quote:
Lucy_98 kaže: Pogledaj post
A to sam vec napravil i dosla mi je poruka od T-mobile da je opcija uspjesno aktivirana, ali ne radi. Kad npr. odem na Facebook piše da nije moguće uspostaviti vezu sa stranice.
Pa jesi li namjestila internet postavke od T-mobile?
*Cupcake* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 17:44   #96
Quote:
*Cupcake* kaže: Pogledaj post
Pa jesi li namjestila internet postavke od T-mobile?
Neznam, možda. A nemam pojma o tome ni malo. Šta točno treba?
Isprobala sam i mogu, ali samo ako uključim ''Promet podataka'' i uključila sam pa mi je ''uzeo'' 50 kn. To svaki put toliko kosta ili? Molim Vasss tko zna nek' pojasni malo.
Lucy_98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 18:39   #97
Da, "Promet podataka" treba biti uključen kada želiš na internet.
Inače, ovdje imaš postavke.

Ali, ako ti je išao na internet- onda ih ne trebaš upisivati.
Makar, 50 kuna je stvarno puno (koliko su bila, što si radila- youtube ili normalne stranice)... Jesi li sigurna da ti je tada već bio aktiviran internet paket?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 13:38   #98
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Da, "Promet podataka" treba biti uključen kada želiš na internet.
Inače, ovdje imaš postavke.

Ali, ako ti je išao na internet- onda ih ne trebaš upisivati.
Makar, 50 kuna je stvarno puno (koliko su bila, što si radila- youtube ili normalne stranice)... Jesi li sigurna da ti je tada već bio aktiviran internet paket?
Nerazumijem... ma bila sam možda minutu. Čitala sam tu na forumu da je ako uključim promet podataka to vrlo skupo i da uzme dosta novaca, pa sam samo probala da vidim jel ce onda radit i radilo je, ali samo sam otisla na Facebook i ti mozda minutu, kao sto kazem nisam bila dugo samo da vidim jel radi. Mene zanima ovo, ja sam poslala poruku ''M'' na broj 3636 i dobila sam poruku od T-mobile ovo : ''Simpa opcija M je aktivirana i vrijedi do 2.1.2011. Za provjeru stanja MB-a unesite kod *200*4# ili pošaljite SMS *mb* na 0330 Uživajte u surfanju!'' Ja sam mislila da to onda kad poželim mogu na internet sve dok ne potrošim te MB i da onda više ništa ne plaćam. I dok potrošim opet pošaljem poruku i platim 10 kn i opet dok potrošim kupim druge...(itd.) Plissssss jel mi možete to objasnit? (znam, znam, nema veze s ovom temom, ali plisss help!)
Lucy_98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 14:25   #99
To bi trebalo tako biti.
Platiš za paket, dobiješ poruku da je aktiviran i troše se ti megabajti (ne trošiš po toj skupoj tarifi).
Najbolje da nazoveš službu za korisnike i požališ se jer su ti uzeli previše novaca.
Ili ih zamoli da ti objasne.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:10   #100
Quote:
Lucy_98 kaže: Pogledaj post
Nerazumijem... ma bila sam možda minutu. Čitala sam tu na forumu da je ako uključim promet podataka to vrlo skupo i da uzme dosta novaca, pa sam samo probala da vidim jel ce onda radit i radilo je, ali samo sam otisla na Facebook i ti mozda minutu, kao sto kazem nisam bila dugo samo da vidim jel radi. Mene zanima ovo, ja sam poslala poruku ''M'' na broj 3636 i dobila sam poruku od T-mobile ovo : ''Simpa opcija M je aktivirana i vrijedi do 2.1.2011. Za provjeru stanja MB-a unesite kod *200*4# ili pošaljite SMS *mb* na 0330 Uživajte u surfanju!'' Ja sam mislila da to onda kad poželim mogu na internet sve dok ne potrošim te MB i da onda više ništa ne plaćam. I dok potrošim opet pošaljem poruku i platim 10 kn i opet dok potrošim kupim druge...(itd.) Plissssss jel mi možete to objasnit? (znam, znam, nema veze s ovom temom, ali plisss help!)
A gle, moguce da si isla na internet prije nego si primila poruku aktivacije.
Jer u simpa tarifi podatkovni promet je 5,98 kn / 100 kB, sto je jako jako jako skupo. Znaci 1 potroseni megabajt ces platiti skoro 60 kn, ak nemas ukljucen paket, a dovoljno ti je da si otisla na fejs, pogledala slike i eto ga, megabajt je tu.
*Cupcake* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.