Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2011., 10:40   #41
ono što sam gledao u onom terminu oko 14h na HRT, ovih dana, A. M. me iznenadila svojim političkim stavovima, mali koji je bio na predstavljanju programa je govorio razumno i pametno, napokon da se pojavio netko elokventan, pošten i mlad i da nije učlanjen u jednu od sekti. Svakako po meni najbolji izbor za mlade i one koji razmišljaju mladenački u toj izbornoj jedinici. Za ostale tu je sektaška gerijatrija i njihovi poslušnici, pa ti biraj!

Zadnje uređivanje vladjan1901 : 25.11.2011. at 10:55.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 10:40   #42
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Sdp govori dobro sto se tice MMF,da se razumijemo,ja nisam njihov glasac,niti cu to biti,ali realno gledaju stvari,prvo kad udju "unutra",tek ce tad vidit pravu sliku stanja ekonomije,i prvo sto ce ucinit ce se uhvatit za glavu,a drugo ce pozvat MMF,s obrazlozenjem da su vec zakasnili. Sto je najgore,ja im i vjerujem.
"Dobre sluge loših gospodara"


Za mene je zvanje MMFa priznanje da ne znamo voditi svoju vlastitu državu te da nam netko drugi treba doći i to učiniti za nas. Zvati MMF je teška uvreda svim moralnim hrvatskim građanima posebno intelektu i braniteljima.

Rješenje, jednostavno :

Izađite na izbore i glasajte za druge ; za bilo koga , samo da već nije sjedio u Hrvatskom saboru.
llepu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 10:47   #43
Quote:
041 kaže: Pogledaj post
kako ste neinformirani svi vi skupa

frane, miky pa jebogabog

ovako prvo i prvo ta stranka je na lokalnim izborima napravila gotovo čudo, osvojili su vlast u veprincu čini mi se i imaju okolo po regiji dva ili tri dogradonačelnika ili načelnika opčina

mladi su i progresivni

i nemaju veze s komunizmom i komunistima

osim toga i predvodili su neke akcije da se makne teška industrija iz centra rijeke -i uspjeli u tome

prema tome imaju nekakvu svrhu
Nemam ja nista protiv njih a niti protiv komunista. To trebas rec generalu.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 21:30   #44
O41. Nisu mladi makli tešku industriju iz Rijeke, jer su onda još išli na fakultete ili srednje škole. Industriju je maknuo Slavko Linić i
skupina KOMITETSKIH DIREKTORA koji su upropastili više firmi sa preko 5000 zaposlenih.
A što se tiče Veprinca on je mjesna zajednica i nisam siguran da ima 200 stanovnika. Toliko su apsurdne Tvoje rećenice pa mi sliče
više na provokaciju.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 15:45   #45
Kako je rekao mladić iz AM-a u sučeljavanju na HRT-u"pisao je jedan grafit na berlinskom zidu prije nego što će ga srušiti-kada ćete na mladima ostaviti svijet.."!!
Odgovor slijedi..
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 21:05   #46
Ako se ti isti mladi ne aktiviraju jače i glasnije, drskije, ostarit će i oni i nikada ništa od jedne jako lijepe ideje.

Uvijek mi je začuđujuć "Pernar sindrom", gdje jedna osoba, ma što mislili o njoj, digne Zagreb na prosvjede preko FBa a sve ove nove stranke ne mogu po tom pitanju ništa. Očito nedostaje netko iskusniji da im kaže kako se to radi. Tomac možda?

Ideja, želja za promjenama i dobra volja sami po sebi nisu dostatni.
llepu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 01:04   #47
Kada se sve uzme u obzir, rezultat izbora i nije toliko los, bez obzira sto niste usli u Sabor. Nadam se da ce vam stranka i dalje rasti i napredovat!
llepu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 01:26   #48
Quote:
llepu kaže: Pogledaj post
Kada se sve uzme u obzir, rezultat izbora i nije toliko los, bez obzira sto niste usli u Sabor. Nadam se da ce vam stranka i dalje rasti i napredovat!
Ne, rezultat je odličan, odigrali su utakmicu za SDP. A još će napredovati,
ali neće stariti. Politika u Hrvatskoj je gruba igra.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.