Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2013., 14:48   #161
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Ja sam dobila citac kojem su baterije crkle nakon par paljenja i nisu mi ga mijenjali, morala sam sama dat 40kn za nove. Nabijem ih.

Sent from my Pink Unicorn
isti slučaj. riknule baterije nakon tjedan dana (2 čitača, žena i ja) došli u poslovnici (gajnice) rekli da smo ih par puta upalili, ova se nešto sa šeficom savjetovala i dali nam oba čitača free i rekle da očito dugo stoje čitači pa su baterije postale vremenom nefunkcionalne
kolican is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 01:44   #162
A meni su u poslovnici reklj kako ne odgovaraju i ne zamhenjuju kad su baterije u pitanju. Drugi put cu ih ispilit.

E, kako se ukljucuje mobilno bankarstvo? Koja je procedura i da li se posebno placa?
Na mobu mi se ne ucitava dobro stranica od net bankarstva, pa sam mislila nabavit aplikaciju.

Sent from my Pink Unicorn
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 09:38   #163
Trebaš ju aktivirat, možeš preko neta ili u poslovnici. U kombinaciji sa net bankarstvom dođe 6 kn ili ukupno 14 kn. Skineš s marketa aplikaciju, instaliraš u mob, dobiješ aktivacijski ključ, odabereš pin i to je to.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 22:46   #164
Poslao sam čovjeku jučer popodne novce sa pbz na zagrebačku, oće mu stići u pon na račun?
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 23:10   #165
Quote:
Volim_glazbu kaže: Pogledaj post
Poslao sam čovjeku jučer popodne novce sa pbz na zagrebačku, oće mu stići u pon na račun?
to bi trebalo biti već i prije gore
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 00:29   #166
Vikend je, vikendom se ne knjize uplate u druge banke. Bit ce mu na racunu vjerojatno u pon iza 1. Nisam sigurna za jutro.

Sent from my Pink Unicorn
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 13:46   #167
Novci će biti u Zagrebačkoj banci u ponedjeljak odmah iza ponoći, ali pitanje je koliko će vremena proći dok to ZABA pokaže na računu.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 20:18   #168
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Ja sam dobila citac kojem su baterije crkle nakon par paljenja i nisu mi ga mijenjali, morala sam sama dat 40kn za nove. Nabijem ih.

Sent from my Pink Unicorn
ja ih imam jedno 4-5 tih čitača doma od koja možda 2 rade normalno ... baterije izgube kontakt pa javlja da su slabe baterije ...

ali nisu ti smjeli naplatit ... barem meni nisu ...
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 20:22   #169
meni su dali usb (poslovni racun) koji nije radio kako treba od prvog dana. masu puta sam skoro razvalila laptop od zivcanoce dok usb nije crko skroz. otisla sam da mi ga zamijene i nisu ih imali. bila sam bez net bankinga par tjedana dok nisam popizdila i rekla da ja necu placati net banking ako ga ne mogu koristit.

dali su mi bas neki citac s karticom i zicom koji barem radi ali su mi ga naplatili 200 kn.

pa sam im ponovno jebala sve po spisku jer su mi dali usb koji od starta nije radio, bila sam bez net bankinga tjednima (sto su uredno naplatili) te da zelim povrat tih 200 kn.

dobila sam ga na kraju.

da mi je jednostavno promijeniti poslovni racun otisla bih u rba ali mi se ne isplati jer em sto kosta em mi nije jednostavno zbog kupaca
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 20:31   #170
ja imam isto poslovni kod njih i stick ... meni radi ali mi se čini preskupo ... jel ima netko sad ovo kaj nude 50+PDV u što je uključen certifikat za e-poreznu?
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 22:11   #171
Quote:
PowerG kaže: Pogledaj post
ja imam isto poslovni kod njih i stick ... meni radi ali mi se čini preskupo ... jel ima netko sad ovo kaj nude 50+PDV u što je uključen certifikat za e-poreznu?
da, ja sam valjda imala bas nesrecu da sam dobila pokvaren od starta. sto nude za 50 kn + pdv.

to je skupo. ja placam net banking mislim 35 kn mjesecno. trebala bih provjeriti.

jedino sam htjela mobilno bankarstvo ali tada ga nisu imali. cula sam navodno da sad imaju
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 18:47   #172
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
jedino sam htjela mobilno bankarstvo ali tada ga nisu imali. cula sam navodno da sad imaju
imaju.
meni je krajem godine trebalo obnoviti certifikat na kartici. dođem u centralu kod svog referenta i velim da bi ja usb stick umjesto kartice, veli on može, ali to vam je 300kn u startu, reko, nema šanse, da ali, veli on, od sad vam je i obnova certifikata 100 i nešto kuna, ne sječam se već. i onda pitam ja, a kad ćete ponuditi mobilno vođenje poslovnih računa ??? pa veli upravo smo uveli. reko, koliko to košta ? ak imate mobilno na privatnim računima, ništa !!!
reko ponovite još jednom ?? NIŠTA !

i tak sad su mi sparili poslovni račun na 365 i radim i vidim ga s istom prijavom kao i privatni
za prijavu i potvrdu koristim m-token, a konačno mogu plačati i uplatnice 2d kodom preko poslovnog računa, što niti s karticom niti s usb-om ne možeš
naravno da sam karticu i čitač odjavio.
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 13:29   #173
Meni su njihove usluge ok ... ali referenti za poslovne korisnike .... katastrofa .... imam referenta kojeg nikada nema na radnom mjestu ... svaki put kad dođem u banku njega nema a nema ni ženske koja je kao zamjena ...čovjek je možda tokom ove godine bio 2 puta na radnom mjestu ...i to uz prethodnu najavu ....ako bi ga uspio dobit na telefon.
Danas isto istekao mi certifikat ..... idem produžit ... zovem ga telefonom, javlja se sekretarica da se ne može javit ... na mailove ne odgovara .... odem tamo njega naravno nema ... ali nema niti ikog drugog koji bi to mogao odradit umjesto njega jer niti te ženske koja ga kao mijenja nema!! Nego me šalju u neku drugu banku na kraju grada .... i dobivam konstanti odgovor "dođite sutra" netko će biti ..... čak sam ga jednom zvao pitao hoće biti tamo da dođem on veli da hoće ... ja dođem njega nema, veli mi ženska da je ranije izašao s posla ... .. bio je petak, ne ...
Katastrofa .... a ja to sve masno plaćam i dolazim svaki put po 2 puta u banku .... radi debila ...
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 15:54   #174
Quote:
jappa kaže: Pogledaj post
imaju.
meni je krajem godine trebalo obnoviti certifikat na kartici. dođem u centralu kod svog referenta i velim da bi ja usb stick umjesto kartice, veli on može, ali to vam je 300kn u startu, reko, nema šanse, da ali, veli on, od sad vam je i obnova certifikata 100 i nešto kuna, ne sječam se već. i onda pitam ja, a kad ćete ponuditi mobilno vođenje poslovnih računa ??? pa veli upravo smo uveli. reko, koliko to košta ? ak imate mobilno na privatnim računima, ništa !!!
reko ponovite još jednom ?? NIŠTA !

i tak sad su mi sparili poslovni račun na 365 i radim i vidim ga s istom prijavom kao i privatni
za prijavu i potvrdu koristim m-token, a konačno mogu plačati i uplatnice 2d kodom preko poslovnog računa, što niti s karticom niti s usb-om ne možeš
naravno da sam karticu i čitač odjavio.

nemoj zezat? ja isto imam privatno mobilno bankarstvo. znaci, prema ovom ja mogu poslovni racun staviti na mobilno bankarstvo di su mi i privatni racuni i to me onda kosta samo 30 kn il kolko vec za mobilno??
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 15:55   #175
btw istek certifikata? kakvog i gdje? kako znam kad mi istice?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 21:22   #176
Quote:
PowerG kaže: Pogledaj post
Meni su njihove usluge ok ... ali referenti za poslovne korisnike .... katastrofa .... imam referenta kojeg nikada nema na radnom mjestu ... svaki put kad dođem u banku njega nema a nema ni ženske koja je kao zamjena ...čovjek je možda tokom ove godine bio 2 puta na radnom mjestu ...i to uz prethodnu najavu ....ako bi ga uspio dobit na telefon.
Danas isto istekao mi certifikat ..... idem produžit ... zovem ga telefonom, javlja se sekretarica da se ne može javit ... na mailove ne odgovara .... odem tamo njega naravno nema ... ali nema niti ikog drugog koji bi to mogao odradit umjesto njega jer niti te ženske koja ga kao mijenja nema!! Nego me šalju u neku drugu banku na kraju grada .... i dobivam konstanti odgovor "dođite sutra" netko će biti ..... čak sam ga jednom zvao pitao hoće biti tamo da dođem on veli da hoće ... ja dođem njega nema, veli mi ženska da je ranije izašao s posla ... .. bio je petak, ne ...
Katastrofa .... a ja to sve masno plaćam i dolazim svaki put po 2 puta u banku .... radi debila ...
S te strane nemam zamjerki. Moj je uvijek na radnom mjestu. Ak ne on, zamjena. Uslužni, komunikativni...

Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
nemoj zezat? ja isto imam privatno mobilno bankarstvo. znaci, prema ovom ja mogu poslovni racun staviti na mobilno bankarstvo di su mi i privatni racuni i to me onda kosta samo 30 kn il kolko vec za mobilno??
mislim da da. ali prvo provjeri za svoju situaciju onda reci hop

Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
btw istek certifikata? kakvog i gdje? kako znam kad mi istice?
svaka ta smart kartica ima te neke certifikate gore. znam da sam ih prije sam obnavljao, međutim ovaj put mi je rečeno da moram s karticom do banke.
a znaš kad ti ističe po tome što ti se pojavi poruka s datumom isteka kod ulogiravanja.
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 21:38   #177
jappa, pa vidis da power kaze da ima i poslovno i privatno net bankarstvo na istom mobitelu tj. aplikaciji
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 21:45   #178
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
jappa, pa vidis da power kaze da ima i poslovno i privatno net bankarstvo na istom mobitelu tj. aplikaciji
ne znam gdje on to veli, ali znam da sam ti ja to rekao, jer ja to imam.
dakle meni su svi privatni računi i poslovni račun dostupni na mobilnoj aplikaciji, a isto tak su mi svi računi dostupni i na destopu na 365@net. Znači, više se ne moram logirati na posebni portal za poslovne račune a posebni za privatne.
ali sam se referirao na tvoje pitanje s odgovorom da ne znam koliko će te to točno koštati, da prvo provjeriš. jer sve zavisi kakove pakete usluga koristiš.
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 02:22   #179
jappa, zajebala sam se. mislila sam na tvoj post.

ja trenutno koristim pbzcom@net pa sad ne znam da li sam u mogucnosti imati isto sto i ti.
referent i banka mi radi samo do 15 h, a ovih dana imam previse posla pa ne stignem do banke.. ali svakako cu provjeriti
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 16:00   #180
stižu nove usluge i nove naknade u platnom prometu od 15.01.
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.