Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 02:43   #3121
Quote:
sidora kaže: Pogledaj post
curke pliz help - kako se zove ona krema/gel s kuglicama? mislim da je bilo nesto s puževom sluzi, ali nisam sigurna.
izvrsna je za hidratiziranje kože. te kuglice točnije.
Jedino mi padaju na pamet innisfree green tea sleeping pack i nesto od j.one
Maria Flores is offline  
Old 18.01.2018., 07:01   #3122
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Kaj ti je, pa napravi dvije narudzbe.
Trebas kod?
ma ne pada mi na pamet.
i ova jedna bi bila previse. trebam samo pyunkang, sve ostalo je ionako pretjerivanje.
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
e kaj smo ono rekli za suho okoloocno podrucje koji je bolji:Petitfee, Black Pearl & Gold Hydrogel Eye Patch, 60 Patches ili samo gold? ili niti jedan?
meni su bili dobri koelf royal jelly.
sad cekam petitfee gold.
volim patcheve.
cak su mi i oni ljigavi balea sa Q10 dosta dobri. made in south korea.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 18.01.2018., 07:22   #3123
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
zamislite koliko našeg novca odlazi njima? Znači iz EU u Kinu. Nekad su ovdje bile kineske trgovine na svakom ćošku, sad nema trgovina jer im ni ne trebaju, masno zarađuju prodajući nam sve redom i sve se to šalje poštom.
Mislim da je ovaj prijedlog zakona pokušaj da se dio kolača koji odlazi u Kinu zadrži u EU. Vidjeti ćemo kako će biti...
da, prije su bile trgovine ali kaj ce im to sada kad im gradimo prilaz moru, sredujemo pruge i jos im fino dali luku u Zadru cijelu infrastrukturu cemo im fino srediti a naravno novac od projekata ide isto njima, nase ce uzeti samo za ispomoc...ma ne, oni su genijalci, toliko radisni i toliko hoce uciti, svaka cast.zanimljivo je da su za vrijem Juge nasi graditelji i arhitekti cesto isli raditit u Kinu da ih uce poslu, i od frendice je tata isao, uvijek prica da tako pametne i radisne ljude se rijetko sretne...

a sa druge strane EU i USA su i napravili ogromni impuls tom trzistu, prije su sve stvari bile made in USA, made in Germany, made in Jugoslavija.....ali trgovcima se nije svidao profit od 30, 40% nego hoce od 3000, 4000% i svu proizvodnju preselili u Kinu..i Kina naucila posao i okrenula plocu...plus imaju jako pametnu drzavu koja jako ulaze u njih i izvoz.naravno sad frka, a sve samo zbog pohlepe nasih trgovaca i firmi.

i tko ce najvise nadrapati? Perica koji hoce kupiti novu masku za mobitel ili vitamine za kosu da bas ne ocelavi sa 25...ili baka Roza koju bole koljena pa si evo od penzije hoce priustiti malo jeftiniji hijaluron...ili Ana koja si uzme koju kremicu da si makne onu dosadnu boru sa cela....

ma zlo mi je od tog svega...ZLO...

Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post

da počnemo raditi zalihe dolazi zima
ja planiram ove godine voditi listu koliko cega trosim da vidim kojom brzinom mi i koje stvari idu..sad su vec stvari sa rokom trajanja 2020 a kod vitamina vec se pojavljuje i 2021 sto znaci da ce u jesen vec biti 2021 cak i 2022 pa cu onda polako uzimati u zalihu prvo jako velike stvari, kao npr toneri i sl i one kojima je najveca razlika u cijeni..vidjet cu jos..ali onak polako sve, vidjet cemo jos sve kad dode vrijeme...
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 18.01.2018., 07:26   #3124
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post


meni su bili dobri koelf royal jelly.
sad cekam petitfee gold.
volim patcheve.
cak su mi i oni ljigavi balea sa Q10 dosta dobri. made in south korea.
e bas cu probati te Baleine, ma htjela bi neke ali ja imam jako osjetljivo (i suho) okoloocno podrucje na sve zivo suzim, pa gledam kaj bi bilo zgodno...
royal jelly su vise hidratantni ili masnjikavi? zvuce zgodno!
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 18.01.2018., 15:08   #3125
Stigla mi danas narudzba od ryushindojapan narucena za black friday
Maria Flores is offline  
Old 18.01.2018., 15:38   #3126
Da li je netko probao farm stay escargot noblesse tonerhttps://www.roseroseshop.com/farm-st...er.html?page=4 ili honey & gold wrinkle lifting essence da podijeli iskustva?
Maria Flores is offline  
Old 18.01.2018., 17:25   #3127
Da zavrsim svoj monolog...
Dobila neki kupon od roserose shopa i za 18 dolara (13 je shipping ) narucila:
Farm stay visible difference kremu za ruke 100g
Farm stay aloevera spf 50 kremu 70g
Farm stay visible difference pomegranate toner 350ml
Je, primijetila sam i ja da je sve od Farm staya

Idem doma namazat se melano cc sad kad je konacno stigla

Da li mogu ovako slozit vecernju rutinu :
1. dan Skintegra Clarion (aha + bha)
2. dan hadalabo 3d lotion i milk (retinol)
3. dan melano cc (vitamin c)
Ponoviti sve skupa opet 3 dana i 7. dan pauza od svega jer subotom ujutro obicno pijem kafu u krevetu namazana prvo the ordinary aha 30% + bha 2% pa poslije nje sheet maska dok se ne osusi
Maria Flores is offline  
Old 18.01.2018., 17:34   #3128
A kamo su ti nastavci rutine za te dane? Ili nemaš nastavak?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 18.01.2018., 17:54   #3129
Ma imam nastavke nego sam mislila samo na mijesanje "aktivnica"
Kako sam i ja postala djelomicna crazy toner lady, cosrx galactomyces i milky white tonere sam ostavila za jutarnju rutinu da mi se ne sudaraju s kiselinama i ostalim jer se ne kuzim u sastojke. Navecer bi islo sve od gore navedenih aktivnica kao prvi korak i onda (ako treba, nakon cekanja) meishoku toner, farmstay vd konjetina pa puz toner, sum flawless essence, sum water full emulzija, sleeping pack (whoo hydrating, mizon puz, holika red wine).

Edit: u dane kad ide hada labo 3d lotion, ide i 3d milk
Maria Flores is offline  
Old 18.01.2018., 18:04   #3130
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
e bas cu probati te Baleine, ma htjela bi neke ali ja imam jako osjetljivo (i suho) okoloocno podrucje na sve zivo suzim, pa gledam kaj bi bilo zgodno...
royal jelly su vise hidratantni ili masnjikavi? zvuce zgodno!
uf, samo pazi ako si osjetljiva, ovi baleini su dosta ljepljivi. sastojci su ok i meni ostane to podrucje dosta zagladjeno, ali to je puno ljepljivije od nasih koreanaca.
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post

Da li mogu ovako slozit vecernju rutinu :
1. dan Skintegra Clarion (aha + bha)
2. dan hadalabo 3d lotion i milk (retinol)
3. dan melano cc (vitamin c)
omg, respect
da ja ovo stavim isti dan, mislim da bi se samozapalila i izgorila do temelja.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 18.01.2018., 18:19   #3131
Hahahahahaha
Ma to mi je po danima, ne po koracima
Opet ne pratis
Btw, imam te u vidu kad mi stigne farmstay pomegranate toner
Maria Flores is offline  
Old 18.01.2018., 18:26   #3132
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Hahahahahaha
Ma to mi je po danima, ne po koracima
Opet ne pratis
Btw, imam te u vidu kad mi stigne farmstay pomegranate toner
ma i da to stavim pojedinacno, opet bi bilo vatre.
toner...moze.

thx
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 18.01.2018., 18:30   #3133
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Stigla mi danas narudzba od ryushindojapan narucena za black friday
zašto sam ovo morala pročitati
moja pasta za zube će stići do Dana žena
#ironija
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 18.01.2018., 19:47   #3134
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Hahahahahaha
Ma to mi je po danima, ne po koracima
)
Meni je recimo vecernja rutina vrlo cesto samo jedan korak i to rotiram sljedece:
- Alpha H Liquid Gold 24 Hour Moisture Repair Cream  (Lactic and glycolic acids)
- Alpha-H Liquid Gold - glikolna
- Alpha H Sleep Power Peel ( glikolna + retinol) maska
- Verso retinolski serum
- Strivectrin retinol krema

Ne pratim nuzno koji je redosljed, nego po raspolozenju... super mi je jer je to samo jedan korak. Nekad ako imam volje na liquid gold stavim dodatno serum, kremu i sleeping mask.
1-2 put tjedno imam vise koraka u rutini, tad su azijski ( hranjivi i hidratantni) koraci, ali i tad imam max 4 koraka i to mi je bomba za lice.
rosa_salvaje is offline  
Old 18.01.2018., 19:58   #3135
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ma imam nastavke nego sam mislila samo na mijesanje "aktivnica"
Kako sam i ja postala djelomicna crazy toner lady, cosrx galactomyces i milky white tonere sam ostavila za jutarnju rutinu da mi se ne sudaraju s kiselinama i ostalim jer se ne kuzim u sastojke. Navecer bi islo sve od gore navedenih aktivnica kao prvi korak i onda (ako treba, nakon cekanja) meishoku toner, farmstay vd konjetina pa puz toner, sum flawless essence, sum water full emulzija, sleeping pack (whoo hydrating, mizon puz, holika red wine).

Edit: u dane kad ide hada labo 3d lotion, ide i 3d milk
Mislim da je to sasvim ok, sve si pokrila
Aktivnice + hidratacija + hranjivost
Plus neophodni ceramidi
Go!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 18.01.2018., 21:07   #3136
Ma i ja nekad stavim samo alpha-h glikolnu kad mi se ne da zafrkavat navecer. Recimo neki dan sam samo clarion od skintegre i nakon sat vremena sleeping pack. I to mi bude skroz ok.

Malo prije kad sam pisala sam skuzila da nemam nikakav serum/essence i slicno trenutno osim sum flawless koju trosim vec neko vrijeme i dekant q10 effectora. Mislim da bi mi bilo pametnije da sam tako nesto danas narucila a ne 8. po redu toner i spf koji mi nece trebati jos 3 mjeseca

Menni, imas mozda negdje link na onaj video s tetom koja stavlja j.one jelly pack? Probala sam ga jucer i ne cini mi se tako kompliciran za nanosenje koliko sam mislila, prilicno jednostavno ga razmazem a stavila sam mimimalnu kolicinu. Iako, ako sam dobro zapamtila, on je namijenjen da bude neka vrsta aio-a ali nisam bas stekla dojam da bi mi bio dovoljan kao samostalan proizvod
Maria Flores is offline  
Old 18.01.2018., 21:10   #3137
ma cekajte, sad sam skroz zbunjena
nije li j.one jelly pack primer?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 18.01.2018., 21:12   #3138
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Da zavrsim svoj monolog...
Dobila neki kupon od roserose shopa i za 18 dolara (13 je shipping ) narucila:
Farm stay visible difference kremu za ruke 100g
Farm stay aloevera spf 50 kremu 70g
Farm stay visible difference pomegranate toner 350ml
Je, primijetila sam i ja da je sve od Farm staya

Idem doma namazat se melano cc sad kad je konacno stigla

Da li mogu ovako slozit vecernju rutinu :
1. dan Skintegra Clarion (aha + bha)
2. dan hadalabo 3d lotion i milk (retinol)
3. dan melano cc (vitamin c)
Ponoviti sve skupa opet 3 dana i 7. dan pauza od svega jer subotom ujutro obicno pijem kafu u krevetu namazana prvo the ordinary aha 30% + bha 2% pa poslije nje sheet maska dok se ne osusi
Ja mislim
Osim ako ti je prvi put toliko aktive, onda svaki drugi dan. Ako ne - go girl!
malasjuga is offline  
Old 18.01.2018., 21:21   #3139
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ma i ja nekad stavim samo alpha-h glikolnu kad mi se ne da zafrkavat navecer. Recimo neki dan sam samo clarion od skintegre i nakon sat vremena sleeping pack. I to mi bude skroz ok.

Malo prije kad sam pisala sam skuzila da nemam nikakav serum/essence i slicno trenutno osim sum flawless koju trosim vec neko vrijeme i dekant q10 effectora. Mislim da bi mi bilo pametnije da sam tako nesto danas narucila a ne 8. po redu toner i spf koji mi nece trebati jos 3 mjeseca
Sto se tice serum/essence, ja sam isto opskrbljena sa sim flawless, a osim njega rotiram 3 It's skin - Synk, propolis i q10... sva tri su mi super.

Sad malo gledam beta glucan i elizavecca bifidu ali mozda jednom, sad mi uz ove bas nista ne treba.

I @xena mi je dala dekant Mizon night repair seruma i jako mi je dobar. pomalo ga testiram ali za sad
rosa_salvaje is offline  
Old 18.01.2018., 21:39   #3140
Da, cini mi se da ga je i menni hvalila, vec se dugo nije spominjao (mislim na mizon night repair).

Sad koristim q10 dekant a kad ga potrosim imam 2 testera LI efektora za isprobati. Mislim da cu si naruciti propolis efektor bez isprobavanja. Otkad sam potrosila tosowoong bas vidim koliko mi fali a, ako promasim, brzo ce se proslijediti Synake mislim da mi ne treba, dosta mi je retinol za pomladjivanje

Sum flawless mi je ok ali me nije impresionirao, cini mi se da mi je cak malo i premasan, mislim da necu ponoviti kupnju
Maria Flores is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.