Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2009., 13:46   #21
Quote:
zagic kaže: Pogledaj post
Kud ćeš bolje... za Juricu se SVE zna, da je kockar, da je drpio stotine tis.$..
Da... A za ovoga Muharemaija se apsolutno ništa ne zna...
Mali Hrvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 13:48   #22
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
A što je najbolje,spominju se Juričine igrice sa Muharemijem i pokušaji rješavanja...
Hajde pojasni ovo... Kakve igrice spominješ...
Mali Hrvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 13:56   #23
Ako je to službena obavijest State departmenta, normalno da bi bilo u redu i da Mesić komentira razlog povlačenja iz SAD-a, kao i nova pozicija u kabinetu.

Možda je i dao, neki njemu karatkerističan, komentar sa osmijehom na licu. Ja nisam vidio, ali bi me zanimalo.
__________________
Napravite REGISTAR STRANAČKIH ČLANOVA !!!
Darcuese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 14:11   #24
Felix Osmani tvrdi da ga kleveću hrvatske tajne službe - ajmo viditi šta kažu njemačke novine i pravosudni organi o njemu i braći:
http://www.bild.de/BILD/hamburg/aktu...ogen-ring.html

Nije vrag da i Njemci pakuju Osmaniju???

Osmani-Brüder als Banden-Chefs?
Von T. RÖTHEMEIER
Hamburgs Polizei hat einen riesigen Rauschgift-Ring zerschlagen. Die Bande wollte Kokain für 1,5 Millionen Euro nach Hamburg schmuggeln. Mittendrin: die Osmani-Brüder Sefer (36) und Xhafer (39)!

Monatelang hatten acht Fahnder der Abteilung Organisierte Kriminalität im Polizeipräsidium ermittelt – strengste Geheimhaltung! Nur wenige hohe Beamte waren eingeweiht, nichts sollte nach draußen dringen. Der Erfolg: 19 Verbrecher wurden erwischt!

Polizei sprengt Drogen-Ring Polizisten führen einen der Großdealer der Bande mit Handschellen aus dem Haus an der NeuenfelderFoto: Marco Zitzow 1/3
Zuletzt nahmen Polizisten die Dealer Sadri S. (36) und Muhammet B. (32) in Wilhelmsburg fest, spürten Mayk K. (45) in Spanien auf.

Er soll seit 2006 mit Sefer (war Betriebsleiter im Bordell „Atmos“) und Xhafer Osmani die Bande geleitet haben. Die Brüder sitzen schon in Haft. Sie sind Verwandte von Bashkim (41) und Burim Osmani (44), die derzeit vor dem Landgericht wegen des Millionenskandals bei der Volksbank Lauenburg angeklagt sind.

Der Verdacht bei der Drogenbande: Sie sollen den Schmuggel von vier Kilogramm Kokain von Ecuador nach Montenegro organisiert haben. Kriminalhauptkommissar Jens Andersen (50): „Dann planten sie den Transport von 50 Kilogramm Kokain.“

-------------------------------------------------------
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 14:16   #25
Baskhim Osmani: Nismo mafija, smještaju nam tajne službe

Što kažete na tvrdnje da se vaša obitelj bavi krijumčarenjem droge, oružja, ljudi, i da ste sudjelovali u nezakonitostima u poslovanju s nekretninama?

- To su namještaljke dijela ljudi u njemačkim tajnim službama, ali i političara na lokalnoj razini u Hamburgu iz SDP-a i CDU-a, koji su preko nas željeli napraviti karijeru. Vidio sam taj tajni izvještaj u kojem se u nekoliko rečenica, na način “rekla-kazala”, navodi da mi sudjelujemo u švercu droge i oružja.
---------------------------------------------------------
itd. itd.

http://www.jutarnji.hr/nedjeljni_jut..._clan,71316.jl
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 14:18   #26
• Prema nekim informacijama, vaš brat i vi poznajete Andriju Draškovića i Hrvoja Petrača. Navodno ste poslovali s nekim ljudima povezanim uz međunarodni kriminal?

- Drašković, Petrač - nikad se te ljude nisam susreo. Ne poznajem ih. Što se nas braće tiče, mi svaki vodimo svoj posao, ali mogu reći da moj brat Qazim nije nikakav šef mafije. On može biti šef jedino svojoj supruzi i djeci. No, ako je netko od njih nešto skrivio, za to će i odgovarati. Burim je već godinu dana u pritvoru vjerojatno samo zato što je stranac. Sudski će postupak pokazati da su sve te optužbe lažne. Ponosan sam na svoju braću, ali mi svaki vodimo svoj posao.
---------------------------------------------------------
hehehe... pa da ih čovjek sve na ranu privije

Anyway, point is Felix Osmani and his clan are probably the most powerful organized crime clan in the country and possibly the most powerful in Europe in total.
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam

Zadnje uređivanje zagic : 09.07.2009. at 14:24.
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 14:50   #27
Šiptarska mafija financira Mesića?
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 14:56   #28
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
A pokretač topika nije dao niti jednu...

Zanimljivo je kako se uvijek iznose nepotvrđene optužbe,a kada ih netko ismije,onda se toga traži dokaze za to...

A ovaj prvi nije dao ama baš ništa da potkrijepi otvaranje teme...
ma nemam bas toliko vremena da se posvetim trazenju dokaza. samo sam procitao par clanaka i ucinilo mi se zanimljivo ovo sa UN. zar tebi to nimalo ne smrdi?
btw, ne zanimaju me toliko podjele na vlasti u Cro pa mi prema tome nije niti cilj da bez argumenata pljujem po ovom ili onom.
ono sto je indikativno je vrlo mali odaziv na temu (mozda nisam sastavio dobar uvod). moje misljenje je da se o samoj stvari malo zna pa samim tim ljudima to nije zanimljivo. medijski vrlo slabo pokriveno.
ja se pitam zasto?
__________________
***ravno do dna***
za-gor-te-nej is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 14:58   #29
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Šiptarska mafija financira Mesića?
Ni govora. Sve su to namještaljke.
Možda je Lulzim Krasniqi nešto znao...
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:01   #30
Quote:
za-gor-te-nej kaže: Pogledaj post
moje misljenje je da se o samoj stvari malo zna pa samim tim ljudima to nije zanimljivo. medijski vrlo slabo pokriveno.
ja se pitam zasto?
I ja se pitam zašto? hehehe...
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:06   #31
Quote:
za-gor-te-nej kaže: Pogledaj post
ma nemam bas toliko vremena da se posvetim trazenju dokaza. samo sam procitao par clanaka i ucinilo mi se zanimljivo ovo sa UN. zar tebi to nimalo ne smrdi?
btw, ne zanimaju me toliko podjele na vlasti u Cro pa mi prema tome nije niti cilj da bez argumenata pljujem po ovom ili onom.
ono sto je indikativno je vrlo mali odaziv na temu (mozda nisam sastavio dobar uvod). moje misljenje je da se o samoj stvari malo zna pa samim tim ljudima to nije zanimljivo. medijski vrlo slabo pokriveno.
ja se pitam zasto?
Naravno da smrdi...

Ali previše se toga u ovoj državi pakira i podmeće prema potrebi...pa me zanimaju čvrste činjenice...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:16   #32
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Naravno da smrdi...

Ali previše se toga u ovoj državi pakira i podmeće prema potrebi...pa me zanimaju čvrste činjenice...

Nema čvrstih činjenica za mnoge stvari. Ko će ti ih dat? Vjerojatno bi mi svi kao čvrstu činjenicu jedino uzeli određenu dokumentaciju nakon presude.
A i onda ostanu visjeti stvari u zraku (kao u slučaju Hodakice).

Ovdje postoje dvije indikacije koje su spomenute, a moguće da su vezane jedna uz drugu. Jedna je od strane State deprtmenta (ako postoji, nisam vidio), a druga je ovaj neki interview u Njemačkoj.

E sad, to ništa ne znači, ali zanimljiv temelj za daljnja pitanja
__________________
Napravite REGISTAR STRANAČKIH ČLANOVA !!!
Darcuese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:19   #33
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Naravno da smrdi...

Ali previše se toga u ovoj državi pakira i podmeće prema potrebi...pa me zanimaju čvrste činjenice...
Cinjenica je da je USA trazila da se makne, to je dosta velik razlog za pojasnjenje javnosti zasto. Kod Jurice ga je povukla nasa vlada i zna se zasto!
Cinjenica je da je Amir u obitelji Osmani!
Cinjenica je da je Mesicev savjetnik Perkovic koji je sin udbasa za kojim je raspisana tjeralica u njemackoj zbog ubojstva!
Cinjenica je da je sla Perkovica kod Zagorca u Austriju po neke informacije, da pokusa pravit neki spin protiv generala i vrha vlasti za vrime Tudjmana.
Cinjenica je da je blatio Zagorca prije osude.
Cinjenica je da nikad nije blatio Petraca (njegovog financijera)!
Cinjenica je da nikad nije blatio Osmanije (njegove financijere)?
Cinjenica je da je blatija Pukanicevu zenu (obiteljski spor)!
Cinjenica je da mu je jedan sumljivi financijer ubijen sumljivo u Rusiji!
__________________
Ignore: McAucliffe, Adler109, ZeljkoRi, buntspecht, OhYeah, FileExplorer, Apatrid, mau123, libertango, Grunf, trooly, Mc Ozy Albert Einstein: „Lakše je razbiti atome negoli predrasude!“
ekompf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:28   #34
A do sada se samo spominju zabrane ljubi ćesiću i anti gotovini.

Pravo da vam kažem, jedva se usudim ovo i čitati, a kamoli komentirati.
Koliko se sjećam, predstojnici ureda bili su pašalić i šarinić. Ako je to tako onda ovaj lik iz gornjih navoda ima neograničenu moć?!?!?!
carlosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:33   #35
Sjecate se prije par tjedana da je pisalo u medijima da je policija registrirala, vise telefonskih razgovora jednog ministra sa podzemljem?

Jeli Faber morao ici jer je otkrio, ucestali kontakt Karamarka sa Osmani-klanom?
__________________
Ignore: McAucliffe, Adler109, ZeljkoRi, buntspecht, OhYeah, FileExplorer, Apatrid, mau123, libertango, Grunf, trooly, Mc Ozy Albert Einstein: „Lakše je razbiti atome negoli predrasude!“
ekompf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:35   #36
Quote:
Darcuese kaže: Pogledaj post
Nema čvrstih činjenica za mnoge stvari. Ko će ti ih dat? Vjerojatno bi mi svi kao čvrstu činjenicu jedino uzeli određenu dokumentaciju nakon presude.
Niti se može očekivati da ti netko kaže: Pa da, ja sam šef mafije, mi ti godišnje dilamo toliko-i-toliko tona droge za EU, bavimo se u slobodno vrijeme prostitucijom... i tako.
Sigurno da će reći - ma kakvi, mi smo jedna ozbiljna, radišna obitelj, ima nas puno braće i svi radimo ko crvi, gradimo, izgrađujemo, pomažemo ljudima, a ovi što nas kleveću... sram ih bilo... zavidni su nam jer ne znaju raditi i graditi kao mi ..
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:36   #37
Quote:
ekompf kaže: Pogledaj post
Sjecate se prije par tjedana da je pisalo u medijima da je policija registrirala, vise telefonskih razgovora jednog ministra sa podzemljem?
Jeli Faber morao ici jer je otkrio, ucestali kontakt Karamarka sa Osmani-klanom?
Ne možeš zaključivati na prvu
Šta ti znaš tko je još u igri?
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:50   #38
Da ne bi mislili kako je Bashkim Osmani neki kokošar, mali diler droge...

Poslušajte ovo:
Kako se nikada nisam bavio malim stvarima, odlučio sam prvo kupiti cijelu ulicu u Hamburgu. To je bilo 15 ili 20 ulaza koje je država prodavala. Dobio sam kredit od banke, što u Njemačkoj ni danas nije problem ako imaš dobar koncept i ako oni vjeruju u tebe. Samo na tom ulaganju zaradio sam toliko da ne moram više ništa raditi do kraja života. Kupio sam cijelu ulicu koja se nalazila u centru Hamburga, više od 200 starinskih stanova koje sam preuredio i iznajmljivao. Ta kupnja je iznosila 20 milijuna njemačkih maraka. Imao sam sreću da su se cijene nekretnina u roku od dvije godine povećale za 15 do 20 posto.

Ili s kim posluje:

Zemlja koja mu se najviše dopala i u koju je nastavio ulagati bila je Španjolska. “Ulagao sam u Mallorcu gdje sam renovirao stare kuće te gradio stanove. I dan-danas sam u Mallorci vlasnik jednog od najljepših restorana u Europi koji se zove Ritzi. U tom sam restoranu upoznao brojne slavne osobe, od Michaela Douglasa, preko španjolskog kralja Juana Carlosa pa do nogometaša Arsenala. To je središte političkog, kulturnog i sportskog jet-seta”, tvrdi Osmani koji posljednjih sedam godina najviše živi u Španjolskoj.

bravo care
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:51   #39
Quote:
ekompf kaže: Pogledaj post
Cinjenica je da je USA trazila da se makne, to je dosta velik razlog za pojasnjenje javnosti zasto. Kod Jurice ga je povukla nasa vlada i zna se zasto!
Cinjenica je da je Amir u obitelji Osmani!
Cinjenica je da je Mesicev savjetnik Perkovic koji je sin udbasa za kojim je raspisana tjeralica u njemackoj zbog ubojstva!
Cinjenica je da je sla Perkovica kod Zagorca u Austriju po neke informacije, da pokusa pravit neki spin protiv generala i vrha vlasti za vrime Tudjmana.
Cinjenica je da je blatio Zagorca prije osude.
Cinjenica je da nikad nije blatio Petraca (njegovog financijera)!
Cinjenica je da nikad nije blatio Osmanije (njegove financijere)?
Cinjenica je da je blatija Pukanicevu zenu (obiteljski spor)!
Cinjenica je da mu je jedan sumljivi financijer ubijen sumljivo u Rusiji!
Ne,da bi nešto bila činjenica,moraš imati potkrjepu...dakle,izvorri?

I da,ne neki linkovi...

A vidim koliko je tebi do činjenica čim si za shodno naveo da je netko sin udbaša...

U redu,nije li Osmani pukovnik HV-a?I bivši dozapovjendik Tigrova?

Ako se već nabacujemo tko je što (iako Perković nije kriv što mu je otac udbaš) i tako mu ad hominem rušimo kredibilitet...

Ajmo ga onda Muharemiju podignuti...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:51   #40
Quote:
zagic kaže: Pogledaj post
Ne možeš zaključivati na prvu
Šta ti znaš tko je još u igri?
Pogledaj moj post ponovo i reci di ja sta zakljucujem?
Ja sam postavija jedno pitanje ili eventualnu tezu!
__________________
Ignore: McAucliffe, Adler109, ZeljkoRi, buntspecht, OhYeah, FileExplorer, Apatrid, mau123, libertango, Grunf, trooly, Mc Ozy Albert Einstein: „Lakše je razbiti atome negoli predrasude!“
ekompf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.