Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2009., 21:11   #41
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
osječam moralnu obavezu upozoriti svih koji ovo čitaju da je pronađen razlog zašto se ne osjačam dobro nakon jela - imam veliki tumor u abdomenu. Navodno je dobročudan.
PRIRODNI LEUKOCITARNI INTERFERON - ZATAJENA ALTERNATIVA SUZBIJANJA SVINJSKE GRIPE ( ne galamim samo želim naglasiti važnost teme )
Razgovor s Dr.sc.Eugenom Šoošom, "producentom prirodnog leukocitarnog interferona alfa", dugogodišnjim djelatnikom imunološkog zavoda i prof. Dr. sc.Hrvojem Mazijom s veterinarskog fakulteta koji otkriva zapanjujuću činjenicu da u Hrvatskoj postoji prirodan, jeftin i učinkovit lijek i zaštita protiv svih oblika gripe ( uključujući i nadolazeću svinjsku ), HPV infekcija, tumora mjehura, dojke, glave, hepatitisa B, C ali je njegova proizvodnja obustavljena.

Ovo je tek dio članka iz najnovijeg broja časopisa Nexus koji me je doista neugodno iznenadio, nekako sam mislio da kod nas u hrvatskoj sve te manipulacije nisu baš toliko uhvatile maha, očito sam se grdo prevario.
Pozivam Vas sve da pročitate taj nevjerojatan članak u nexusu a oni koji imaju mogučnosti da ga skeniraju ili nekako drugačije stave na internet pa da informiramo ljude.
macatoban is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 10:51   #42
Quote:
minmasin kaže: Pogledaj post
Gladovao sam prvo tri, pa pet dana. Od pozitivnih iskustava mogu ti spomenuti veliko izostrenje svih osjetila, izostanak nagona, (sexualnog najvise), i nakon posta me glad vise nije uopce mucila, tj slabije se osjeca, i promjena razmisljanja,drugaciji pogledi . ..
Od negative, glad, i povremeno razdrazljivost tijekom nejedice
rekao bih da je dosta vazno ciscenje crijeva pri postu ili prije bar, ili prehrana koja to omogucava.

ako si psihicki spreman(spremna), nema problema . . .
slično iskustvo.gladovanje ne treba trajat dugo i najbolje je samo voda i biljni čajevi.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 16:44   #43
Ostavite se tih gluposti sa gladovanjem!

I mene dr.na to nagovorila,15 dana sam gladovala uz čajeve i vodu da očistim oganizam,a onda mi krvna slika bila očajna,jedva izbjegla bolnicu.Prehranu regulirati ali GLADOVANJE JE OPASNO PO ŽIVOT!
nelyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 17:02   #44
Ciscenje organizma gladovanjem je zasigurno poteklo od nekoga koji nema neko veliko znanje o funkcioniranju naseg tijela.
Hrana=energija.,i to ne samo zbog nutritivnih svojstava onoga sto unesemo u organizam,nego i zbog elektromagnetizma koji nam je potreban za zivot.,a koji jos nismo naucili namiriti iz nekog drugog izvora.
Zato samo vrlo uravnotezen organizam moze podnjeti gladovanje (određeni period)bez ikakvih posljedica.,dok ostali uvijek umjesto ciscenja,svom organizmu rade deficit energije i negativne ucinke za zdravlje.
Gladovanje treba zamjeniti cajevima koji se piju nataste,a koji poticu ciscenje organizma i njegovu regeneraciju.,
.,a onaj dio svijesti koji nam namece pomisao o gladovanju kao rjesenju zadovoljimo-upotpunimo svijescu o zdravoj i balansiranoj prehrani koja je osnova svakog zdravog i ugodnog dana....
lola7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 18:55   #45
Ipak, već odavno poznato da zločudne tumore mogu se gladovanjem izliječiti, točno je da hrana energija, ali kad imaš zločudan tumor hranom više hraniš tumor nego sebe. A da pretjerivanje u jelu nije dobro ni za zdrave ne trebam valjda ni spominjati.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 19:27   #46
Paavo O. Airola " gladovanje uz sokove " Za izdavača Milan Maglaić, izdanje 1983.g.

Koristio sam jedamput tu metodu. Bio sam jako zadovoljan. Zdrav čovjek i bez liječničkog pregleda može gladovati uz sokove do tjedan dana i nakon pauze od nekog vremena može to ponoviti. Preporuča se svakodnevno klistiranje . Sokovi su bolji nego čista voda jer organizmu daju vitamine i minerale. U tjedan dana gladovanja i tri dana za prijelaz na normalnu prehranu, dakle za ukupno deset dana izgubio sam od 7 do 8 kg.

Ovdje me dovela Aronija. Ako me želite kontaktirati, učinte to putem pp jer se ovdje ne ći vraćati.
vbureti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 00:50   #47
Terapeutsko gladovanje

ima li netko tko sada gladuje? kakva su iskustva???
balzam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 01:06   #48
frendica i ja smo trenutačno na gladovanju, najprije smo počele samo kao detoksikacija, a kada nam je krenulo produžile smo sa tri dana na deset pa do dvadesetjednog, pa do dvadesetosmog, ja sam sada na pedesetom danu. Smršavila sam 22 kile. Ima li netko još iskustva sa gladovanjem?
balzam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 03:35   #49
Ja sam jednom davno gladovala 12 dana i nisam vise mogla, kak to uspijete? KOji je sistem, ja sam pila samo vodu.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:31   #50
Ujutro čaj najbolje je gospina trava - za smirivanje pomješan sa kaduljom i mješavinom za mršavljenje. Nakon toga malo razgibavanja pa svježe cijeđeni agrumi, naranđa, limun, greip. Za ručak bistra juha od povrća - kuham ju svaki dan naravno bez soli. Svježe cjeđeni sok od povrća ili Brojsov sok. Juhu jesti polako, žlicom. Za večeru isto juha, sa svježe cjeđenim sokom od povrća. Puno čaja i vodom tokom dana. SVAKI dan klistir sa mlakom vodom (set za klistir u ljekarni cca 90 kn). Super se osjećamo, jedino je malo problem kod PMS-a ali te dane u čaj se može dodati malo meda. Ne piti nikakve tablete. Ja sam imala visoki tlak (190/90) pa sam pila tablete, ali sada je OK 120/75. Kila još imam puno previše, ali idu dole.
balzam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 07:26   #51
Wow ,svaka cast. Ja bi izgrizla sve oko sebe, ai fizicki sam jako aktivna ,nema sanse da si tak nesto priustim. Zasto to radis, da skines kile ili ima jos nesto?
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 09:58   #52
Ja sam znao postiti u trajanju od jednog dana, pazeći na mjesečeve mjene i još neke astronomske momente. Rezultat je bio zadovoljavajuči s obzirom na kratkoću posta.
U svakom slučaju jedna blagotvorna praksa koja pomaže pri očuvanju vlastitoga zdravlja.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:28   #53
Ovo sa gladovanjem je vjerovatno metoda certificirana i preporučena od strane vlade RH
__________________
Čini što ti Volja, i to neka ti bude sav Zakon.
Ljubav je Zakon, Ljubav pod Voljom.
Fr. A.U.N. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 21:55   #54
Quote:
Rita kaže: Pogledaj post
Wow ,svaka cast. Ja bi izgrizla sve oko sebe, ai fizicki sam jako aktivna ,nema sanse da si tak nesto priustim. Zasto to radis, da skines kile ili ima jos nesto?
Isprva je krenulo kao detoksikacija, mislila sam samo par dana, otišla sam sa grupom na M.Lošinj, ali kada sam vidjela da se kila lako rješavam, nakon što sam se vratila kući , nastavila sam.
balzam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 22:23   #55
Osobno smatram odustajanje od hrane u trajanju od jedan dan neškodljivim i blagotvornim za ljudski organizam. Dugotrajni postovi mogu biti opasni po ljudsko zdravlje i trebali bi po meni biti nadzirani od strane liječnika, ako se netko već odluči na tako nešto.

Zadnje uređivanje ashwinikumaras : 04.12.2009. at 22:33.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 13:53   #56
Breus

Ako mi netko može pomoći...
Počela bih terapiju gladovanjem po Breusovoj metodi no neznam kako se pripremaju sokovi(znam da se koriste od cikle,mrkve,rotkve,celera i krumpira)-pretpostavljam sirovo miksati,da li zajedno,odvojeno.
Znam da dnevno treba popiti 3-5dl soka,2 dl juhe od luka te do 2 l čaja.
Kako spremiti i od čega čaj,te kako i kada korititi klizmice?
Molim vas ako je tko koristio ovu metodu liječenja da mi pomogne..Hvala
ivana38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 12:32   #57
Koliko ja znam,sirovi krumpir ima neke otrove koji se termickom obradom unistavaju,tako da sirovi krumpir nije za konzumirati.
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 21:39   #58
ciao svima...

ja sam na lječenju gladovanjam bila 49 dana...

osjećala sam se tromo,napuhnuto i imala sam dosta kila viška pa sam slučajno pročitala knjigu arnolda ehreta "postom do zdravlja"....i tako se odlučila

....mnogo sam proučavala i čitala...mnogo toga sam i saznala na forumu coolinarke gdje smo velika podrška jedni drugima...

moj dan je započinjao vodom sa isjeđenim limunom,napravila bi dvije litre i pila cjeli dan...prvi i jedini obrok bi bio tek oko 16 sati...100%voćni sok jabuke,kruške,grožđa,višnje ili borovnice iz bio uzgoja,povremeno bi i pojela kašicu sa jabukom ili neko drugo voće...i dvije suhe šljive ili šaka grožđica da me potera na wc jer obavezno moraš svaki drugi dan isprazniti crijeva...

sada mi se pročistio ten,skinula sam viška kila i osjećam se poletnije i živahnije...i slučajno rješila sam se i bolnih menstruacija...prije sam morala piti tbl jer od bolova nisam mogla iz kreveta,sada ko da je ni nemam,ništa ne boli...

da je gladovanje zbilja ljekovito pročitala sam posvuda i da lječi sve bolesti na zemlji....

gladovanjem se tijelo samo čisti od nakupljenih toksina...koji tijekom neuzimanja hrane ulaze u krvotok i izazivaju vrtoglavicu i slabost ako je toksikiranost velika simptomi mogu biti nalik gripi..

ali to je put oporavka...čim se otrovi izluče putem bubrega osjećaš se super,poletno par dana pa onda opet loše par dana...tako naizmjenice dok tijelo se skroz ne pročisti....

zato je gladovanje na toliko lošem glasu...zbog tih loših faza...ali kada si pročišćen možeš postiti jako dugo i super se osjećati,nevjerojatno dobro,biti pun energije...

sada sljedim režim prehrane po ehretu hranom bez sluzavosti...i planiram ponovo na duže gladovanje...osjećam da sam još puna toksina...kad smo već krenuli idemo posao dovršiti do kraja...
__________________
...najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se ni vidjeti ni dotaknuti,mora ih se osjetiti srcem...
timeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 22:45   #59
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Nitko još mi nije rekao da sam anoreksična.
I živo mi se fučka kako izgledam.
A natjerati me da nešto pojedem je bio problem i kad sam bila mala beba. Tad sam jednostavno pljuvala sve što su me stavljali u usta, a kasnije, kao djete, razradila sam cijeli sistem skrivanja i iznošenja hrane iz kuće (da je dam mačkama i psima).
Jednostavno puno bolje osječam i funkcioniram kad jedem što manje.
Probaj sa solarnom jogom (sungazing). Ne moraš jesti.
GM1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 01:54   #60
ja sam prošle godine gladovala mjesec dana, pila sam vodu i samo vodu. iiii skinula sam suvišne kilograme, nakon toga mjesečnice više nikad nisu bile bolne (prije toga nisam mogla živjeti od bolova), a krvna slika mi se popravila (bila sam anemična), poslije gladovanja sam uz normalnu prehranu skinula još par kila, kondicija mi nikad nije bila bolja iako se u tom razoblju nisam ničim bavila, i riješila sam se ovisnosti o hrani (koja me ubijala)... kao najveći minus u gladovanju bih navela preodvratan okus u ustima kroz cijelo to razoblje i podočnjaci koji se pojave nakon dužeg gladovanja (ali oni su se brzo povukli kad sam počela s hranom)...

i eto, prije mjesec dana opet mi se otvorio nenormalan apetit, stres i previše nezdrave hrane su me ugojile nekih desetak kila, a da ne spominjem probleme psihičke prirode. osjećam kako mi organizam vrišti DOSTA JE!! jednostavno osjećam kako sam troma i blokirana, tako da sam se opet odlučila gladovati, ovaj put duže od mjesec dana, opet uz vodu i uz čaj od gospine trave (čitala sam da se on preporuča u tim gladovanjima, ako se ne varam)...
danas mi je prvi dan.... wish me luck

Zadnje uređivanje Dijaa : 01.04.2010. at 01:59.
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.