Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2011., 11:44   #41
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam u kartici mora biti i imovina uze (zena, djeca, za roditelje ne znam) obitelji.
A ja sam mislila da na svojoj imovinskoj kartici objavljuješ svoju,a ne bratovu,ženinu i inu imovinu.Očito sam plavuša
Quote:
V.Sipak kaže: Pogledaj post
lepejka je odala bankovnu tajnu umjesto da zavrsi u zatvoru nagradjena je izmedju ostaloga sa funcijom savjetnika predsjednika ako joj se pruzi prilika odat ce i drzavnu tajnu samo ako se nadje neko tko ce platiti.
lepejka
A stan? Di je stan?To si zaboravio.
Barbim is offline  
Old 24.03.2011., 12:06   #42
Kad ste već zapeli za imovinu..

imovina je ne samo materijalna i financijska.. nego i biološka (recimo itd..).. tko ima bilje- park, pa voćke (višegodišnje nasade)..

a ako nije prijavil pesa i ribe.. odma mu pošaljem lepejicu..
Bezdusna is offline  
Old 24.03.2011., 12:21   #43
[QUOTE=Bodul2a;32554543]Prvo, Tuđman nepravilno popunjenom imovinskom karticim nije niti počinio kazneno djelo niti lagao. Da mu je bilo do skrivanja tog novca, sakrio bi ga izvan dosega domaćih bankovnih profesionalaca tipa Ankice Lepej.



Predsjednik države koji ne zna ni karticu pravilno popuniti???????????Svi savjetnici oko njega nisu mogli to obaviti ,ili ni oni nisu znali pravilno popuniti?Zašto si siguran da negdje drugdje nije "legla" puno veća svota,a za ovu siću im se nije dalo prebacivati na off shore?Trebamo li se zabrinuti i oko načina stjecanja doktorske titule?Samo su kod nas dojučerašnji zidari, pisari .-...u ratno vrijeme vrijedno štrebali i pozavršavali po 2 faxa, stjecali doktorate, eee, za to im treba skinuti kapu jer su u isto vrijeme ratovali i branili rodnu grudu, a to nije i ne može biti lako
Trnoručica is offline  
Old 24.03.2011., 12:35   #44
[QUOTE=Trnoručica;32559544]
Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
Prvo, Tuđman nepravilno popunjenom imovinskom karticim nije niti počinio kazneno djelo niti lagao. Da mu je bilo do skrivanja tog novca, sakrio bi ga izvan dosega domaćih bankovnih profesionalaca tipa Ankice Lepej.



Predsjednik države koji ne zna ni karticu pravilno popuniti???????????Svi savjetnici oko njega nisu mogli to obaviti ,ili ni oni nisu znali pravilno popuniti?Zašto si siguran da negdje drugdje nije "legla" puno veća svota,a za ovu siću im se nije dalo prebacivati na off shore?Trebamo li se zabrinuti i oko načina stjecanja doktorske titule?Samo su kod nas dojučerašnji zidari, pisari .-...u ratno vrijeme vrijedno štrebali i pozavršavali po 2 faxa, stjecali doktorate, eee, za to im treba skinuti kapu jer su u isto vrijeme ratovali i branili rodnu grudu, a to nije i ne može biti lako
Trideset godina sam u knjigovodstvu i papirima... sada je imovinska kartica jasnije specificirana nego što je bila u vrijeme Tuđmana, ali je i dalje nedorečena..
Da je ja popunjavam (bez obzira što su mi svi pojmovi vrlo..vrlo poznati) po onome što se traži ja sigurno nebih navela niti svog vrrrrrrlo vrijednog konja, niti ukrasne kokoši.. (koja zbirka zbog različitosti puno vrijedi) niti nakit koji je kupljen u običnim zlatarnama (vrijedan je, ali ne spada pod umjetnine) i tako dalje....
Prozivali su Sanadera da nije naveo satove.. niti ja nebih znala u koju bi kategoriju uvalila satove ako nisu unikati..jer bi po tome trebalo navesti onda i svaki malo bolji komad namještaja..a da ne kažem kakvih ima tehničkih pomagala..vrlo skupih..
Bezdusna is offline  
Old 24.03.2011., 13:54   #45
Quote:
Bezdusna kaže: Pogledaj post
Kad ste već zapeli za imovinu..

imovina je ne samo materijalna i financijska.. nego i biološka (recimo itd..).. tko ima bilje- park, pa voćke (višegodišnje nasade)..

a ako nije prijavil pesa i ribe.. odma mu pošaljem lepejicu..
A tek navesti dobre prijatelje!! To se nikako ne smije zaboraviti.
Nekad ti prijatelji daju lovu da si kupis dva,tri stana!!
Lepejica bi i tu trebala reagirati!!
Latka is offline  
Old 24.03.2011., 14:00   #46
Quote:
Latka kaže: Pogledaj post
A tek navesti dobre prijatelje!! To se nikako ne smije zaboraviti.
Nekad ti prijatelji daju lovu da su kupis dva,tri stana!!
Lepejica bi i tu trebala reagirati!!

taj tvoj zagorski kiseliš, čudaj toga dela.
knigu v ruke i šti - buš spametnejša
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 24.03.2011., 14:12   #47
Ah znači da se moja baka nije odrekla svog miraza imala bi i ja biološku imovinu.Znači imovina nema veze sa tim da si je ti stvorio,očito može i nasljedstvo
Barbim is offline  
Old 24.03.2011., 15:14   #48
Pretpostavljam da ovo o gospođi Lepej nisu insinuacije već da netko ima dokaze za to što po forumu piše, bilo bi lijepo da napišete(vi koji znate i tvrdite), te potkrijepite te izjave ,tako da znamo svi tko je gospođi i zašto kupio stan. U protivnom je ovo baljezganje onih koji nikad ne bi imali muda ni morala nešto takvo poduzeti i raskrinkati one kojima bi se rado uvukli u guzicu ...dakle ,napisati ime i prezime osobe na jednom forumu, iznijeti svakojake optužbe protiv nje i blatiti ju ,a sve pod nickom i bez ikakvih dokaza je i više nego jadno ,kukavički i ljigavo..Dajte neke dokaze,istine se ne treba bojati
Trnoručica is offline  
Old 24.03.2011., 15:20   #49
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ovo o gospođi Lepej nisu insinuacije već da netko ima dokaze za to što po forumu piše, bilo bi lijepo da napišete(vi koji znate i tvrdite), te potkrijepite te izjave ,tako da znamo svi tko je gospođi i zašto kupio stan. U protivnom je ovo baljezganje onih koji nikad ne bi imali muda ni morala nešto takvo poduzeti i raskrinkati one kojima bi se rado uvukli u guzicu ...dakle ,napisati ime i prezime osobe na jednom forumu, iznijeti svakojake optužbe protiv nje i blatiti ju ,a sve pod nickom i bez ikakvih dokaza je i više nego jadno ,kukavički i ljigavo..Dajte neke dokaze,istine se ne treba bojati
Tko je tvrdio da nije dobila gradski stan ?
dr.laki is offline  
Old 24.03.2011., 15:30   #50
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Tko je tvrdio da nije dobila gradski stan ?
Znači dobila je stan od grada-zbog čega ,tko je predložio,tko odobrio?? ?Tko i na osnovu čega to tvrdi?Zar je do tad bila beskućnica?Dajte neki dokaz u prilog tomu, i ja mogu napisati da joj je moj djed kupio vinograd, hoće li vam to biti dovoljno da krene pljuvanje po njoj,a ja nikakav dokaz nisam navela???
Trnoručica is offline  
Old 24.03.2011., 16:09   #51
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Evo članak iz Vijesnika

Ankica Lepej dobila gradski stan


Nakon otkaza se, tvrdi, razboljela i bila je prisiljena iz vlastitog stana sa suprugom otići u podstanare

Ankica Lepej, žena koja je objavila podatke o bankovnom računu gospođe Ankice Tuđman, supruge pokojnog predsjednika, zaplakala je od sreće kad je od novinara doznala da joj je Gradsko poglavarstvo u četvrtak dodijelilo gradski stan od 53 »kvadrata«, u Španskom.
»Ovo mi daje nadu u naše društvo, u to da oni, koji ukažu na nešto loše, ne moraju uvijek i stalno zbog toga biti kažnjavani«, vidno uzbuđena Ankica Lepej rekla je Vjesniku.
Otkad se 1998. našla u središtu zanimanja javnosti i dobila izvanredni otkaz u Zagrebačkoj banci, Ankica Lepej više nije uspjela naći stalan posao. Život joj se, kaže, pretvorio u egzistencijalnu dramu.
Zbog dugova morala je prodati stan u kojem je živjela, a trenutno s mužem Slavkom i mirovinom od 2000 kuna živi u podstanarskom stanu. U međuvremenu je oboljela na štitnjaču i srce. Najgore je, tvrdi Ankica, kada čovjek ostane bez posla.
»Rad oplemenjuje čovjeka, a ja sam se godinama osjećala beskorisno. Od svega sam se i razboljela. Pa da sam napravljena od čelika, sve što sam prošla ostavilo bi posljedice. Strašno je živjeti u dugu i cijelo vrijeme plaćati cijenu za nešto za što niste krivi«, kaže Ankica.
Kaže da nikoga nije »cukala« za rukav, pa ju je vijest o dodjeli stana potpuno šokirala. »Ljudski sam se obratila Gradu i zamolila da razmotre moj položaj, iako bih bila najsretnija da nisam nikoga ništa tražila«, rekla je.
Muž Slavko, sin, kći i dva unuka njezino su čitavo bogatstvo, a njihovim fotografijama ispunjeni su i zidovi podstanarskog stana.
Gradsko poglavarstvo usrećilo je Ankicu Lepej i mimo reda prvenstva dodijelilo joj gradski stan. Čelni ljudi grada tvrde, međutim, da uopće ne znaju kome su ga dodijelili. Na konferenciji za novinare nakon sjednice Poglavarstva na kojoj je odlučeno o dodjeli stanova u najam za još nekoliko građana, gradonačelnik Milan Bandić rekao je, naime, kako on »ne zna radi li se o dotičnoj gospođi« te da to za njega »nije ni važno«, već je »važno to da je Povjerenstvo zaključilo da ona ispunjava sve uvjete za dodjelu stana«.
Član Poglavarstva zadužen za obrazovanje, kulturu i šport, Duško Ljuština, čak je cinično rekao novinarima kako se »sigurno radi o Ankici Lepej, samo ne zna o kojoj«.

»Pravda je spora, ali dostižna, zaključila je Ankica Lepej i dodala: »Mnogi su mi rekli: Pa što ti je to trebalo. Zašto si to napravila? Učinila sam to iz uvjerenja i savjesti i ne kajem se«.
Najljepša hvala na članku
Vi joj ne biste dodijelili gradski stan?Njoj i stotinama ljudi koji su se našli na rubu egzistencije? Sramim se što živim u ovakvom društvu.Ovo je savim drugi kontekst i sasvim drugi kut gledanja na dodjelu stana gospođi Lepej...Pitam se samo da smo mi doživjeli katastrofu kakvu su Japanci doživjeli kako bi kod nas stvari funkcionirale???Tukli bi se za vodu i hranu,skrivali jedni od drugih i kopali si oči
Trnoručica is offline  
Old 24.03.2011., 16:36   #52
Quote:
Barbim kaže: Pogledaj post
Moto poštenjaka na ovom forumu je."Živimo da bi pljuvali" i "Pljujmo da bi živjeli"To je prava hrana za kršćane i katolike kojih je pun forum:Ne glumatajte jer i vi bi iskoristili priliku.Ipak svi su oni bez grijeha pa imaju pravo na bacanje kamena
Evo samo da vas podsjetim,a ovo boldano je najbitnije
Barbim is offline  
Old 24.03.2011., 16:51   #53
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Najljepša hvala na članku
Vi joj ne biste dodijelili gradski stan?Njoj i stotinama ljudi koji su se našli na rubu egzistencije? Sramim se što živim u ovakvom društvu.Ovo je savim drugi kontekst i sasvim drugi kut gledanja na dodjelu stana gospođi Lepej...Pitam se samo da smo mi doživjeli katastrofu kakvu su Japanci doživjeli kako bi kod nas stvari funkcionirale???Tukli bi se za vodu i hranu,skrivali jedni od drugih i kopali si oči
Kako smo od udovoljavanja tvom zahtjevu došli na hrvatski narod ,njegovu navodnu bešćutnost i Japan ???????

Quote:
Barbim kaže: Pogledaj post
Moto poštenjaka na ovom forumu je."Živimo da bi pljuvali" i "Pljujmo da bi živjeli"To je prava hrana za kršćane i katolike kojih je pun forum:Ne glumatajte jer i vi bi iskoristili priliku.Ipak svi su oni bez grijeha pa imaju pravo na bacanje kamena
Quote:
Barbim kaže: Pogledaj post
Evo samo da vas podsjetim,a ovo boldano je najbitnije
Jesi tako govorila i kada su pljuvali Franju Tuđmana ,kada su ga nazivali (i kada ga nazivaju) zločincem ,ratnim izdajnikom ,pljačkašem..?
dr.laki is offline  
Old 24.03.2011., 17:06   #54
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Kako smo od udovoljavanja tvom zahtjevu došli na hrvatski narod ,njegovu navodnu bešćutnost i Japan ???????





Jesi tako govorila i kada su pljuvali Franju Tuđmana ,kada su ga nazivali (i kada ga nazivaju) zločincem ,ratnim izdajnikom ,pljačkašem..?
Ma zasigurno je jako zaboljelo kad se 101ica (i drugi) sprdala s FTovom bolescu, Skegrinim izgledom i sl.


Obozavam ta dvostruka mjerila.
Srali bi po onim s kojim se ne slazemo (i to je onda sloboda govora), a kad se sere po mojima onda se pozivamo na suosjecanje, kulturu i krscanstvo.
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Old 24.03.2011., 18:33   #55
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Najljepša hvala na članku
Vi joj ne biste dodijelili gradski stan?Njoj i stotinama ljudi koji su se našli na rubu egzistencije? Sramim se što živim u ovakvom društvu.Ovo je savim drugi kontekst i sasvim drugi kut gledanja na dodjelu stana gospođi Lepej...Pitam se samo da smo mi doživjeli katastrofu kakvu su Japanci doživjeli kako bi kod nas stvari funkcionirale???Tukli bi se za vodu i hranu,skrivali jedni od drugih i kopali si oči
Mimo REDA PRVENSTVA ??! I ja se stidim što živim sa osobama koje mogu opravdavati takav "pošteni" način dodjele gradskih stanova i kojima je normalno pomicanje liste nesretnika koji mogu čekati i godinama jer ipak valjda je "normalno" da SDP kad je već na vlasti najprije smjesti svoje podobne i "zaslužne", nebitno što su tek podnijeli zamolbu !!
duliba is offline  
Old 24.03.2011., 18:40   #56
Ankica Lepej je podvala i to podvala Franje Tuđmana cijelom narodu i bankarskom sektoru.Kao što znamo Franjo i obitelj su ukrali milijarde,ne milijune nego milijarde a kao ova ženica otkrije 200 000 maraka i svi sretni.Pozornost sa milijardi u sefu na Pantovčaku je uspješno prebačena,još jedna Tuđmanova podala je uspjela.I onda je raskrinkani Tuđmanov tajni agent Bandić ubaci u gradski stan kao zahvalu ali ne za cinkanje nego za odlično obavljen Tuđmanov prljavi posao.

Ovce probudite se,Tuđman vam radi o glavi.Što mislite tko je doveo Jadranku na vlast?Ostavljam vas sa tim.
torrio is offline  
Old 24.03.2011., 19:03   #57
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Ma zasigurno je jako zaboljelo kad se 101ica (i drugi) sprdala s FTovom bolescu, Skegrinim izgledom i sl.


Obozavam ta dvostruka mjerila.
Srali bi po onim s kojim se ne slazemo (i to je onda sloboda govora), a kad se sere po mojima onda se pozivamo na suosjecanje, kulturu i krscanstvo.


Sprdati se nečijem izgledu može samo budala, no ,kritizirati nečija djela koja direktno utječu na naš život je normalno,ili bi bar trebalo biti.
Gospođa Lepej nije ništa više moja od gospodina Tuđmana ili Sanadera, no njihove odluke nisu jednako utjecale na moj život, možda na vaš jesu
Trnoručica is offline  
Old 25.03.2011., 17:52   #58
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
dakle ,napisati ime i prezime osobe na jednom forumu, iznijeti svakojake optužbe protiv nje i blatiti ju ,a sve pod nickom i bez ikakvih dokaza je i više nego jadno ,kukavički i ljigavo..Dajte neke dokaze,istine se ne treba bojati
A protiv Tudmana se moze tako ha? S tim da protiv lepejice imas konkretne izvatke iz novina, zakona i sluzbenih obavijesti, a za Tudmana nemas nista osim ljevicarske protuhrvatske histerije.

Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Najljepša hvala na članku
Vi joj ne biste dodijelili gradski stan?Njoj i stotinama ljudi koji su se našli na rubu egzistencije?
Ja bih joj dodijelio besplatni stan na koju godinu. I hranu. Ona nema kriterija po kojima je trebala dobiti stan u odnosu na neke druge. Stan je bio poklon od SDP-a, odnosno njihove najsjanije zvijezde Bandica jer je obavila posao. Zasto nisi komentirala onaj dio da ga je dobila preko reda?
snowleopard is offline  
Old 25.03.2011., 18:00   #59
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Koji si ti prodavač magle... najbitniji detalj je da je :

Kada je otkriveno da je gđa Ankica Tuđman uložila nekih 200.000 maraka i četrdesetak hiljada dolara u gotovom na svoj devizni račun,a da predsjednik Tuđman to nije prijavio kao imovinu,ustavotvorac dr Smiljko Sokol ušao je u istoriju pravnih i ekonomskih nauka izjavom da "novac nije imovina";dr Sokol - predsjednik Ustavnog suda Republike Hrvatske.

eto ti na pa ti pjevaj druže. Da je dobila gospođa Lepej i milion prijavila je ono što je trebalo. Čast možda samo sinu Miroslavu.
Seka i braco su se pokazali kakvi su.

"Ionako je temu u svoje vrijeme sjajno zaokružila majka obitelji Ankica Tuđman: "Voljela bih da svi mladi u Hrvatskoj budu uspješni kao moja djeca!"

J.f.K. te neće voljeti ako pocrveniš sada

he, vidiš, ja uopće ne dvojim u odgovornost Ankice Tuđman, ja dvojim u motive "heroine Lepej". Materijalna korist.
frch is offline  
Old 25.03.2011., 19:14   #60
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
A protiv Tudmana se moze tako ha? S tim da protiv lepejice imas konkretne izvatke iz novina, zakona i sluzbenih obavijesti, a za Tudmana nemas nista osim ljevicarske protuhrvatske histerije.



Ja bih joj dodijelio besplatni stan na koju godinu. I hranu. Ona nema kriterija po kojima je trebala dobiti stan u odnosu na neke druge. Stan je bio poklon od SDP-a, odnosno njihove najsjanije zvijezde Bandica jer je obavila posao. Zasto nisi komentirala onaj dio da ga je dobila preko reda?
Pa ja sam bas spominjao taj dio preko reda i kako onda kad su podobni u pitanju red, bodovi i zakon vise nisu bitni.
Takoder sam se referirao i na zdravlje, kao da su drugi svi zdravi koji cekaju na stan.
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.