Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2011., 00:08   #81
Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
Prvo, Lepejica je kao bankovna službenica (par godina do mirovine) sigurno bila stambeno zbrinuta. Da nije, to bi se bilo saznalo u trenutku kad je dobila otkaz. Ona je u toj banci radila dugo godina, vjerojatno još iz vremena prije osamostaljenja.
Drugo, kako je bilo objavljeno u medijima (čitao sam to u Večernjaku), dva su sindikata Lepejici nadoplatila potrebno, da bi mogla u prijevremenu mirovinu. Jedan od sindikata je bio (tako mi je ostalo u sjećanje) sindikat prosvjetara, a za drugi se ne mogu sjetiti, iako je s njezinom tadašnjom profesijom imao još manje veze.


Treće, Banka je protiv Lepejice podnijela kaznenu prijavu, koja nikada nije bila obrađena.

Četvrto, naši neovisni mediji su takvu osobu proglasili "heroinom" (Bilić u Licima nacije), a kao vrhunac, Josipović, pravnik, uzima je za savjetnicu. Pitam se samo u ćemu ga može savjetovati?

I na kraju, savjetnica Predsjednika sudjeluje u uličnim prosvjedima i nabacuje se parolama koje kao da je pokupila na tržnici (placu).
Krivo, odbačena je. Nije bilo zakonske osnove kaznenog progona.

Kakvu je štetu tada učinila Franji Tuđmanu? Hajde potrudi se. Kakvu štetu? Gospođa Lepej je rekla Istinu i kažnjena je samo zbog istine.
saugaro is online now  
Old 29.03.2011., 01:43   #82
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Krivo, odbačena je. Nije bilo zakonske osnove kaznenog progona.

Kakvu je štetu tada učinila Franji Tuđmanu? Hajde potrudi se. Kakvu štetu? Gospođa Lepej je rekla Istinu i kažnjena je samo zbog istine.
franji tudjmanu je ucinila moralnu stetu slicno kao kad bi tvoj doktor okolo pricao da imas prosirenje guznog crijeva zbog sexualnih sklonosti ili da tvoj svecenik ili kako ga ti zoves svestenik oda tvoju tajnu koju si mu ispricao prilikom ispovjedi da spavas sa svojom majkom,to je moralna steta i franjo tudjman je imao pravo tuziti tu spodobu lepenku i traziti odstetu ali nije.
lepenka je dobila odkaz jer je prekrsila poslovni zakon zaposlenika banke odnosno odala je poslovnu tajnu sto nesmije.
neke branze imaju svoja pravila i zakone kojih se treba drzati pa cak i ovaj forum ima svoja pravila,npr da ja recem da ti je mama cetnicka kurvetina dobio bih ban bez obzira dali je to istina pa cak da i imam dokaze,dakle bio bih kaznjen zbog istine kao i ova lepinka.
ti si bistar tako da nemam bojazni da neces shvatiti o cemu ti govorim.
V.Sipak is offline  
Received Infraction
Old 29.03.2011., 09:58   #83
Quote:
V.Sipak kaže: Pogledaj post
franji tudjmanu je ucinila moralnu stetu slicno kao kad bi tvoj doktor okolo pricao da imas prosirenje guznog crijeva zbog sexualnih sklonosti ili da tvoj svecenik ili kako ga ti zoves svestenik oda tvoju tajnu koju si mu ispricao prilikom ispovjedi da spavas sa svojom majkom,to je moralna steta i franjo tudjman je imao pravo tuziti tu spodobu lepenku i traziti odstetu ali nije.
lepenka je dobila odkaz jer je prekrsila poslovni zakon zaposlenika banke odnosno odala je poslovnu tajnu sto nesmije.
neke branze imaju svoja pravila i zakone kojih se treba drzati pa cak i ovaj forum ima svoja pravila,npr da ja recem da ti je mama cetnicka kurvetina dobio bih ban bez obzira dali je to istina pa cak da i imam dokaze,dakle bio bih kaznjen zbog istine kao i ova lepinka.
Quote:
V.Sipak kaže: Pogledaj post
ti si bistar tako da nemam bojazni da neces shvatiti o cemu ti govorim.

pajdo i tebi trebi prići straga da ti se objasni. Žao mi je što si dobio crveni, no to smatraj da te moderator izaziva, a ne kaznom. Ja te nisam niti bih prijavio.

Da sam bistar to je jedino točno što si napisao.

Ostalo smatram da su tvoje projekcije, odnosno sjećanja na nesretno djetinjstvo. Prepun si nesnošljivosti na različitosti što ostali nisu kao ti.
Iskorak u bolju budućnost želim ti. Baš kao moj bivši dečko.

Nekima treba dvaput:
Quote:
-citat-
Neodoljivo me podsjećaš na mog bivšeg dečka iz Iskoraka koji je drugima vikao "pederi jedni, ugledajte se na mene".

-citat-

"Optužiti druge kako bi se skrenula pozornost sa sebe, tipično tuđmanovski."
Tema je ovdje politika, a ne medicina/psihologija. ili usamljena srca.

Glede toga nisi ništa napisao.

Quote:
V.Sipak kaže: Pogledaj post
"franjo tudjman je imao pravo tuziti tu spodobu lepenku i traziti odstetu ali nije."
I tu bi Franjo Tuđman izgubio. Nisam upoznat je li ili nije, ali ne može je tužiti jer mu nije nanijela nikakvu štetu. Gospođa Lepej je rekla Istinu.
Pokazala je da je Franjo Tuđman lažov, da je potpisao i napisao nevjerodostojan/lažan dokument o vlastitoj imovini, a u tom trenutku je bio predsjednik Hrvatske.

Probaj se skoncentrirati na temu, a ne na vlastite sklonosti.

pusa
saugaro is online now  
Received Infraction
Old 29.03.2011., 11:49   #84
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post

pajdo i tebi trebi prići straga da ti se objasni. Žao mi je što si dobio crveni, no to smatraj da te moderator izaziva, a ne kaznom. Ja te nisam niti bih prijavio.

Da sam bistar to je jedino točno što si napisao.

Ostalo smatram da su tvoje projekcije, odnosno sjećanja na nesretno djetinjstvo. Prepun si nesnošljivosti na različitosti što ostali nisu kao ti.
Iskorak u bolju budućnost želim ti. Baš kao moj bivši dečko.

Nekima treba dvaput:


Tema je ovdje politika, a ne medicina/psihologija. ili usamljena srca.

Glede toga nisi ništa napisao.



I tu bi Franjo Tuđman izgubio. Nisam upoznat je li ili nije, ali ne može je tužiti jer mu nije nanijela nikakvu štetu. Gospođa Lepej je rekla Istinu.
Pokazala je da je Franjo Tuđman lažov, da je potpisao i napisao nevjerodostojan/lažan dokument o vlastitoj imovini, a u tom trenutku je bio predsjednik Hrvatske.

Probaj se skoncentrirati na temu, a ne na vlastite sklonosti.

pusa
pusti ti crveni karton , to mi je najmanji problem,da i dobijem trajni ban to stvarno nebi predstavljalo neki problem posto je tak svejedno pod kojim nickom ucestvujem na forumu .
mislim,interesantno je da sam dobio crveni karton zbog trolanja a tema je Ankica Lepej - heroj ili ne ?
ti si troler posto je tebi cilj blatiti franju tudjmana koji je u ovoj temi samo sporedna uloga jer je umjesto franje mogao biti i mirko ili slavko posljedice za lepinku bi bile iste.
dragi moderatoru tema je Ankica Lepej - heroj ili ne ?
a ne dali je franjo tudjman lopov,lazov,krivoust ili slicno.
dali bi doktori bili heroji da po birtijama pricaju koju bolest ima neko od njegovih pacijenata ili svecenik da odaje tko mu je sto ispricao kod ispovjedi?
lepinka je odajom bankovne tajne napravila krivicno djelo a ne neko herojstvo,za tu stvar bi svugdje u svjetu dobila momentalni odkaz bez mogucnosti zaposljenja u istoj ili slicnoj bransi.
V.Sipak is offline  
Old 29.03.2011., 12:02   #85
Quote:
V.Sipak kaže: Pogledaj post
pusti ti crveni karton , to mi je najmanji problem,da i dobijem trajni ban to stvarno nebi predstavljalo neki problem posto je tak svejedno pod kojim nickom ucestvujem na forumu .
mislim,interesantno je da sam dobio crveni karton zbog trolanja a tema je Ankica Lepej - heroj ili ne ?
ti si troler posto je tebi cilj blatiti franju tudjmana koji je u ovoj temi samo sporedna uloga jer je umjesto franje mogao biti i mirko ili slavko posljedice za lepinku bi bile iste.
dragi moderatoru tema je Ankica Lepej - heroj ili ne ?
a ne dali je franjo tudjman lopov,lazov,krivoust ili slicno.
dali bi doktori bili heroji da po birtijama pricaju koju bolest ima neko od njegovih pacijenata ili svecenik da odaje tko mu je sto ispricao kod ispovjedi?
lepinka je odajom bankovne tajne napravila krivicno djelo a ne neko herojstvo,za tu stvar bi svugdje u svjetu dobila momentalni odkaz bez mogucnosti zaposljenja u istoj ili slicnoj bransi.
Ma ne trudi se. takvi su spremni opravdavati masovne egzekucije,zatvaranja bez dokaza,dilanje tajnih državnih dokumenata,a kako onda neće "obično" odavanje bankovne tajne.
zd.hr is offline  
Old 29.03.2011., 18:33   #86
Quote:
V.Sipak kaže: Pogledaj post
pusti ti crveni karton , to mi je najmanji problem,da i dobijem trajni ban to stvarno nebi predstavljalo neki problem posto je tak svejedno pod kojim nickom ucestvujem na forumu .
jest isti si ali mi djeluješ razumnije.

Quote:
V.Sipak kaže: Pogledaj post
mislim,interesantno je da sam dobio crveni karton zbog trolanja a tema je Ankica Lepej - heroj ili ne ?
ti si troler posto je tebi cilj blatiti franju tudjmana koji je u ovoj temi samo sporedna uloga jer je umjesto franje mogao biti i mirko ili slavko posljedice za lepinku bi bile iste.
Doista ne razumiješ? Koji je uzrok kažnjavanja gospođe Lepej?

Laž Franje Tuđmana, predsjednika Republike Hrvatske.

a ono istina i samo istina u zakletvi?

Quote:
V.Sipak kaže: Pogledaj post
dragi moderatoru tema je Ankica Lepej - heroj ili ne ?
Niti to nisi razumio, dobio si karton crvene boje. Tebi doista treba dvaput?

Quote:
V.Sipak kaže: Pogledaj post
a ne dali je franjo tudjman lopov,lazov,krivoust ili slicno.
Gle i mene svrbe prsti da stavim par epiteta, a ne da kao ti opisujem sebe.
Opet isto pitanje:

Je li Franjo Tuđman, predjednik Republike hrvatske napisao l a ž ?

Quote:
V.Sipak kaže: Pogledaj post
dali bi doktori bili heroji da po birtijama pricaju koju bolest ima neko od njegovih pacijenata ili svecenik da odaje tko mu je sto ispricao kod ispovjedi?
lepinka je odajom bankovne tajne napravila krivicno djelo a ne neko herojstvo,za tu stvar bi svugdje u svjetu dobila momentalni odkaz bez mogucnosti zaposljenja u istoj ili slicnoj bransi.
Potpuno krivo poređenje. Možeš li uopće shvatiti ili kriješ neku tajnu o sebi?
Da ti sestru siluje "netko" bi li vhtio saznati za to?
Čuj krivično je bilo davno ... kazneno je. Kužiš koliko si zaglibio ni to ne znaš. Kompa, kompa.

Gospođa Lepej je kažnjena za Istinu,
a
Franjo Tuđman nije kažnjen za tuđmanovsku l a ž.
Vrati se lijepo na temu pa da pospikamo.

lp
saugaro is online now  
Old 29.03.2011., 19:23   #87
saugaro, jel bi tako reagiral da neka bankovna službenica novinarima objavi i tvoje bankovno stanje.
Recimo dobiješ na lotu par miliončića, želiš da to nitko ne zna, a to osvane u novinama.

Što bi napravio??
Bezdusna is offline  
Old 29.03.2011., 23:00   #88
Quote:
Bezdusna kaže: Pogledaj post
saugaro, jel bi tako reagiral da neka bankovna službenica novinarima objavi i tvoje bankovno stanje.
Recimo dobiješ na lotu par miliončića, želiš da to nitko ne zna, a to osvane u novinama.

Što bi napravio??

neka te natopi Ruah Elohim

Što me briga ako dobijem i objavi bilo tko, imao sam sreću i dobio.
Tu sreću bi osjetili i svi oko mene. zašto se čovjek treba sramiti koliko ima/nema ako radi pošteno?

Ali, ali postavka ti je potpuno potpuno potpuno pogrešna.

Franjo Tuđman ničim izazvan piše i potpisuje laž! želeći se prikazati svecem sa svojom družicom.

Gospođa Lepej objavljuje Istinu i pokazuje laži dotičnog predsjednika Republike Hrvatske koji je javna osoba !

Razumiješ li da je to bio prvi čovjek jednog naroda, jedne zemlje, javna osoba, i odmah se pokazao kakav je lažov.

kao i otkup kuće , pa povrat novca za isto. Komedija zabune ha?

Nije mu to bilo no prvi ni zadnji put, a gafova ko u priči, no nije tema.

A kako je došao do tog novca ? Nije ti čudno što odmah potom Smiljko Sokol, jedan od tvoraca Ustava izjavljuje da novac nije imovina ?

Shvaćaš, Tuđman je bio javna osoba i reakcija gospođe Lepej je bila potpuno opravdana za nekog tko ima hrabrosti učiniti isto.
Mogla je uzeti 1 000 000 kuna od banke no nije, za razliku od Nevenke Tuđman koja je uzela kao mito (proviziju) za namještanje posla.

hvala na javljanju, kada dobijem na lotu javim ti
saugaro is online now  
Old 30.03.2011., 08:14   #89
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
neka te natopi Ruah Elohim

Što me briga ako dobijem i objavi bilo tko, imao sam sreću i dobio.
Tu sreću bi osjetili i svi oko mene. zašto se čovjek treba sramiti koliko ima/nema ako radi pošteno?

Ali, ali postavka ti je potpuno potpuno potpuno pogrešna.

Franjo Tuđman ničim izazvan piše i potpisuje laž! želeći se prikazati svecem sa svojom družicom.

Gospođa Lepej objavljuje Istinu i pokazuje laži dotičnog predsjednika Republike Hrvatske koji je javna osoba !

Razumiješ li da je to bio prvi čovjek jednog naroda, jedne zemlje, javna osoba, i odmah se pokazao kakav je lažov.

kao i otkup kuće , pa povrat novca za isto. Komedija zabune ha?

Nije mu to bilo no prvi ni zadnji put, a gafova ko u priči, no nije tema.

A kako je došao do tog novca ? Nije ti čudno što odmah potom Smiljko Sokol, jedan od tvoraca Ustava izjavljuje da novac nije imovina ?

Shvaćaš, Tuđman je bio javna osoba i reakcija gospođe Lepej je bila potpuno opravdana za nekog tko ima hrabrosti učiniti isto.
Mogla je uzeti 1 000 000 kuna od banke no nije, za razliku od Nevenke Tuđman koja je uzela kao mito (proviziju) za namještanje posla.

hvala na javljanju, kada dobijem na lotu javim ti
Slažem se! Čak je i smiješno koliko neki ljudi napadaju čin otkrivanja nemoralnog djela, nije ni čudo što se onda takva čine svud oko nas i pred nama?????Dobitak na lottu i "uzmisamitak od kud te voljitak" se ne mogu baš uspoređivati,em nisu ista po činu,nisu niti po ulogama.Dobitnik na lottu nije zaradio radom,ali je uložio sredstva koja su se SREĆOM višestruko povećala i kao takva su i dalje njegovo vvlasništvo ,a novvac nepoznatog porijekla na računu državnog dužnosnika je samo NESREĆOM otkriven i vjerovatno isto nije stečen vlastitim radom

Kako bi se ospođa Lepej tek provela da je kojim slučajem ostala raditi dok je predzadnji premijer štedio u njezinoj banci, a ona otkrila da na računu ima 235,10 kn nepoznata podrijetla (ostalo je valjda,kao pametan čovjek, pospremio daleko od rudne grude)
Trnoručica is offline  
Old 30.03.2011., 08:57   #90
Quote:
lider30 kaže: Pogledaj post
200.000 DEM

Pa ako predsjednik nema toliko (ili barem nekoliko puta više) i nije za Predsjednika. Većina pripadnika srednjeg sloja ili višeg srednjeg sloja u RH ima toliko ili približno na štednji.

Raditi u banci i govoriti okolo za stanja po računima - nemam riječi.
To ove zaštitnike lika i djela jedne Lepejice u borbi protiv "tuđmanovštine" ne zanima.

Već sam jednom ispričao što sam ja u to vrijeme samoupravnih kadrova doživio u jednoj drugoj velikoj banci. Ponavljam.
Dakle, čekam ja na red, a službenica na šalteru razgovara sa strankom (objašnjava, kako joj je teško riješiti njegov problem!). Pa kaže, "vidite, direktor moje banke je prošle godine potrošio na reprezentaciju xxx.xxx kn, a ja moram raditi za x.xxx kn mjesečno".
Lepejica je primjerak tog kadra, samo malo sposobnija od citirane. Ona je svoja saznanja ispričala "na pravom mjestu" i uspjela ih kapitalizirati.
Bodul2a is offline  
Old 30.03.2011., 13:52   #91
Ne razumijem i ne razumijem i nikad neću razumjeti one koji bi državu u kojoj vlada Zakon red i poredak, a s druge strane brane osobu koja je prekršila Zakon (i to više njih..ne samo o bankarskoj tajni..).

Lepejica nije naštetila Franji Tuđmanu, ali ZABI je naštetila jako. Ljudi su zbog nje u toj banci zatvarali račune, službenici i šefovi banke su se guzili većim komintentima i štedišama da ne odlaze i tako to..
Bilo bi još i gore da zaba nije ispravno reagirala.

Opet napominjem. Želimo li ispravno društvo za SVE moraju biti ista mjerila. Ukoliko je tajna koliko ima u banci na računu Janko i Pero, onda je tajna koliko ima Franjo.. i sankcije za odavanje te tajne moraju biti iste.. u protivnom smo ništa drugo nego licemjeri. I hranimo svoj sitni ljudski jal.
Bezdusna is offline  
Old 30.03.2011., 14:11   #92
Quote:
Bezdusna kaže: Pogledaj post
Ne razumijem i ne razumijem i nikad neću razumjeti one koji bi državu u kojoj vlada Zakon red i poredak, a s druge strane brane osobu koja je prekršila Zakon (i to više njih..ne samo o bankarskoj tajni..).

Lepejica nije naštetila Franji Tuđmanu, ali ZABI je naštetila jako. Ljudi su zbog nje u toj banci zatvarali račune, službenici i šefovi banke su se guzili većim komintentima i štedišama da ne odlaze i tako to..
Bilo bi još i gore da zaba nije ispravno reagirala.

Opet napominjem. Želimo li ispravno društvo za SVE moraju biti ista mjerila. Ukoliko je tajna koliko ima u banci na računu Janko i Pero, onda je tajna koliko ima Franjo.. i sankcije za odavanje te tajne moraju biti iste.. u protivnom smo ništa drugo nego licemjeri. I hranimo svoj sitni ljudski jal.

1. gđa. lepej je u ime države,u kojoj bi trebao vladati zakon, red i poredak - odala tajnu.
2. ispravno društvo za sve - je društvo, gdje za sve vrijede ista pravila. tu franjo, ne može biti, iznad drugih.
3. licemjer je franjo i njemu isti - ne mi i gđa. lepej.
4. službenici i šefovi banke - guzili su se lopovima.
nerazumljivo ?
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 30.03.2011., 14:31   #93
Krin1,
u svakoj struci, poslu i bla..bla.. postoje nadležne institucije kojima se prijavljuju nepravilnosti.
To sigurno nisu novinari.
Ankica Lepej se trebala raspitati (ja ne znam, jer mi nije trebalo) koja je institucija-povjerenstvo nadležna za kontrolu, odnosno neispravnost u popunjavanju imovinske kartice i njih obavijestiti o tome da postoji stanje na računu, ali niti u tom slučaju nije smjela iznijeti iznos o kojem se radi.

Ukoliko je tebi za sprdnju što jedna banka pokušava zadržati svoje klijente- odnosno njihov novac od čega banka živi.. onda ti želim da imaš svoju firmu i djelatnike koji će okolo laprdati o tvojim poslovima i blatiti tvoju firmu i tebe. Pa ćeš se i ti guziti svojim poslovnim partnerima
Bezdusna is offline  
Old 30.03.2011., 14:36   #94
Aha mogla ga je tužit USKOK-u.Njega svetog predsjednika tj njegovu ženu
Plava Skvo is offline  
Old 30.03.2011., 14:50   #95
Quote:
Plava Skvo kaže: Pogledaj post
Aha mogla ga je tužit USKOK-u.Njega svetog predsjednika tj njegovu ženu
Imam dovoljno godina i POSLOVNE PRAKSE da snam što je poslovna tajna.

Neispravno popunjavanje imovinske kartice sigurnu nije posao USKOKA, ali sam uvjerena da postoji povjerenstvo koje to kontrolira i koje je bi sigurno urgiralo- te bi se izvršila ispravka na kartici.
Tim više što sam uvjerena da predsjednik države nije sam nabil đozoke na nos i popunjaval svoju karticu, a još sam uvjerenija da se nije bojal napisati iznos na karticu.. jer je u ono doba toliko imao u džepu svaki obrtnik kad je išao na kavu
Bezdusna is offline  
Old 30.03.2011., 15:02   #96
Profiter, patnik i jadnik za novce, medijska lutka, koja je navodnu patnju dobro naplatila.
A s druge strane heroj jedino u smislu da je otkrila kako FT nije opljačkao Hrvatsku kako su tzv. neovisni mediji pisali.

Ukratko osoba bez morala i srama, ko i večina u politici i njihove ovce
BUFFET is offline  
Old 30.03.2011., 15:08   #97
Quote:
Bezdusna kaže: Pogledaj post
Ne razumijem i ne razumijem i nikad neću razumjeti one koji bi državu u kojoj vlada Zakon red i poredak, a s druge strane brane osobu koja je prekršila Zakon (i to više njih..ne samo o bankarskoj tajni..).
Dugi niz godina sam vjerovao kako Zakone pišu mudri ljudi.
Zakoni koje pišu ljudi su promjenjivi. Gospođa Lepej nije prekršila Kazneni zakon, nego bankarsku tajnu. No to nije bila zlouporaba niti je gospođa Lepej lagala, učinila štetu bilo što slično.

Quote:
Bezdusna kaže: Pogledaj post
Lepejica nije naštetila Franji Tuđmanu, ali ZABI je naštetila jako. Ljudi su zbog nje u toj banci zatvarali račune, službenici i šefovi banke su se guzili većim komintentima i štedišama da ne odlaze i tako to..
Bilo bi još i gore da zaba nije ispravno reagirala.
Nee. Krivo. Zagrebačka banka je jad i bijeda po mom iskustvu (imam i korespondenciju koja pokazuje koje su maliciozne neznalice u zabi) i svatko tko je mogao pobjegao je od njihovih "proizvoda" . Mnoge firme su prisiljavale svoje djelatnike da imaju račun u zabi.

A ovo podebljano imaš li koji primjer?

Quote:
Bezdusna kaže: Pogledaj post
Opet napominjem. Želimo li ispravno društvo za SVE moraju biti ista mjerila. Ukoliko je tajna koliko ima u banci na računu Janko i Pero, onda je tajna koliko ima Franjo.. i sankcije za odavanje te tajne moraju biti iste.. u protivnom smo ništa drugo nego licemjeri. I hranimo svoj sitni ljudski jal.
Gle, gospođa Lepej je kažnjena po Zakonu. Kužiš?
Nije bilo pravedno, jer nije učinila ništa loše nego je upravo licemjerno što je učinjeno prema gospođi Lepej. Da je učinila doista zločin bila bi kažnjena i drugačije.
Nije nanijela nikakvu štetu niti banci ni Franji Tuđmanu.
Franjo Tuđman nije kažnjen jer u to vrijeme nije bilo kaznenih propisa za takvu vrst nedjela. Mogao se doduše naći pravni lijek ali .........
Računalo se naime, kako će visoki državni dužnosnici biti moralne, savjesne i poštene osobe, što je Franjo Tuđman uspješno demantirao.

I podebljano, objavila je samo dio .
Uzrok objave - Laž predsjednika Hrvatske Franje Tuđmana

lijepi pozdrav
saugaro is online now  
Old 30.03.2011., 15:20   #98
Lepejica JE prekršila kazneni zakon, jer je narušila poslovnu tajnu koja je regulirana zakonom o bankama. Kazneni zakon se samo veže na regulative u drugim zakonima.
Da ne surfam sada.. mislim da sam čitala onda..da je bila za takav prekšaj predviđena kazna zatvora i do dvije godine.
Bezdusna is offline  
Old 30.03.2011., 15:47   #99
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Uzrok objave - Laž predsjednika Hrvatske Franje Tuđmana
Jel misliš da sadašnji predsjednik države laže po istoj osnovi? Ako ne, objasni.
fulcrum is offline  
Old 30.03.2011., 15:52   #100
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Jel misliš da sadašnji predsjednik države laže po istoj osnovi? Ako ne, objasni.
Hvala na javljanju ali nije tema ovdje.

Očigledno je da ima para za razliku od mene i pretpostavljam tebe.
Kako ga "ne pratim" nabaci koji link da bih mogao odgovoriti.
saugaro is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.