Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2017., 14:21   #4621
Otkud informacija...zivim bas tu na v2 kod konuma, prva info o zatvaranju
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 12:22   #4622
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Otkud informacija...zivim bas tu na v2 kod konuma, prva info o zatvaranju
moja mama veli da joj je neki čovjek rekao
šeronston is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:01   #4623
Nova zgrada J12 napreduje... (par fotki, ako ih uspijem postaviti)

Zadnje uređivanje leghion : 02.01.2018. at 12:17.
leghion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:00   #4624
https://image.ibb.co/cUATnG/IMG_20180102_115455.jpg

https://image.ibb.co/modsEw/IMG_20180102_115441.jpg

Zadnje uređivanje City : 11.01.2018. at 02:01. Reason: veće, veće
leghion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:09   #4625
raste, al nema sanse da bude gotova 9/2018 kao sto pisu na sajtu...
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 09:11   #4626
Ako će kasniti, neće puno. Dobro su organizirali gradilište, svaki radni dan je tamo 40ak i više radnika. Kamionima nekad zakrče cijelu ulicu.

https://image.ibb.co/nnLeuw/IMG_20171208_092014_01.jpg

Zadnje uređivanje City : 11.01.2018. at 02:01.
leghion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 12:20   #4627
buduci da trebaju dignuti jos 13 katova i sve zavrsiti nema sanse da to bude gotovo za 8-9 mjeseci

da, bahati seljacine cesto zablokiraju cijelu ulicu i potpuno zablokiraju krizanje malogoricka-kuzminecka
bez imalo obzira prema malim skolarcima (u nastavku kuzminecke je skola s prva 3 razreda osnovne skole) i stanarima
nije im jednom zvana prometna policija....
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 16:30   #4628
Osim nebodera, čini se da ove godine u naselju neće biti novih gradilišta. Crkva možda, sportski centar i produžetak Jarunske mislim ne još sljedećih nekoliko godina.
leghion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 10:19   #4629
Toplo se nadam da crkva neće biti nikad jer fakat ne treba treća crkva u krugu 400m!
zagorec27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 09:17   #4630
Nekome treba, nekome ne, s većinom stvari je to tako. GUP je kakav je, zemljište je njihovo privatno vlasništvo. Na cca 4-5000 stanovnika Vrbana III cca 3000 su barem deklarirani katolici i malo je vjerojatno da će Crkva odustati od gradnje crkve. No nikad se ne zna...
leghion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 19:20   #4631
Prodaje li netko stan s dvije spavaće sobe (60-65 m2) ili bi mijenjao za stan s jednom (47m2)?
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 09:48   #4632
Jel ima netko da je kupio stan u neboderu J-12 koji se gradi?
Razgledavam pa bi se konzultirao.
Može na p.m.
Hvala!
YellowSub is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2018., 16:10   #4633
doselit cemo se uskoro u kvart pa me zanima tko bi bio najpovoljniji/najbolji ISP provider za internet i TV. Gospodja koja nam je prodala stan kaze da postoji optika pa bi me to prvenstveno zanimalo.
Ima li tko iskustva s Terrakomom? Hvala unaprijed.
__________________
peacock.. it's the cock the size of a pea :P
peacock is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2018., 21:10   #4634
Quote:
peacock kaže: Pogledaj post
doselit cemo se uskoro u kvart pa me zanima tko bi bio najpovoljniji/najbolji ISP provider za internet i TV. Gospodja koja nam je prodala stan kaze da postoji optika pa bi me to prvenstveno zanimalo.
Ima li tko iskustva s Terrakomom? Hvala unaprijed.
Korisnik sam B.neta, a prošli smo razne operatere, i ukratko: predlažem B.net
Matej221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2018., 19:56   #4635
Pozdrav,

u potrazi sam za stanom, pa među ostalim gledam stanove na Vrbanima III oko Pointa.

Vidio sam recimo dva stana na prodaju kod Pointa, jedan koji gleda direktno na Horvaćansku, te drugi koji gleda na Rudešku na Point, oba 3.-4. kat.

Ono što me malo brine je buka na Horvaćanskoj, te smog i prljavština koji dolaze kod toliko prometne ceste.

Ako ima netko da živi u zgradi koja gleda na Horvaćansku ili Rudešku kod Pointa, može li mi reći kako se nosite sa bukom i smogom, te primjećujete li ih uopće?
Morate li držati prozore zatvorene veći dio dana zbog buke i smoga, ili nemate problema?

Znači zanima me first-hand iskustvo osobe koja živi tamo.

Kada sam razgledavao stanove, učinilo mi se da je prometna buka jako glasna, ali taj dan je padala kiša pa je vjerovatno i promet bio glasniji, no kažu ljudi da se nije problem naviknuti na to.

Hvala.
Xyster is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2018., 21:09   #4636
Danas me put odveo usputno do Vrbana pa sam se šetajući osvrtao oko sebe da vidim na što to svršava pola foruma na Stanogradnji...

Mogu reći da nisam (nešto posebno) oduševljen. Puno je tu zbijenih zgrada sa malo parkirnog prostora. Zelenila jako malo oko zgrada, sve se svodi na par usamljenih stabala kraj ceste, a ni ceste po kvartu nisu nešto preširoke.

Može se primjetiti da se smeće ne kupi niti na Vrbanima:





Također, i tih 10 minta što sam prolazio po kvartu nije se baš mogla primjetiti neka kvalitetna gradnja:



ili npr:




..dok sam slikavao zgradu sa crvenom fasadu dođe meni neka bakica i sama krene komentirati u stilu: ''sinko moj, jeli ti vidiš kako je nama?! Tako nam je po cijeloj zgradi, kapa nam sa svih strana...''






..nisam primjetio neku posebnu gomilu doktora i inženjera po kvartu



..možda bolje da se ekipa pocne hvaliti kako živi u prečkome nego na Vrbanima
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2018., 13:40   #4637
Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post
Danas me put odveo usputno do Vrbana pa sam se šetajući osvrtao oko sebe da vidim na što to svršava pola foruma na Stanogradnji...

Mogu reći da nisam (nešto posebno) oduševljen. Puno je tu zbijenih zgrada sa malo parkirnog prostora. Zelenila jako malo oko zgrada, sve se svodi na par usamljenih stabala kraj ceste, a ni ceste po kvartu nisu nešto preširoke.

Može se primjetiti da se smeće ne kupi niti na Vrbanima:





Također, i tih 10 minta što sam prolazio po kvartu nije se baš mogla primjetiti neka kvalitetna gradnja:


ili npr:



..dok sam slikavao zgradu sa crvenom fasadu dođe meni neka bakica i sama krene komentirati u stilu: ''sinko moj, jeli ti vidiš kako je nama?! Tako nam je po cijeloj zgradi, kapa nam sa svih strana...''






..nisam primjetio neku posebnu gomilu doktora i inženjera po kvartu



..možda bolje da se ekipa pocne hvaliti kako živi u prečkome nego na Vrbanima
Eto ti vraga, s obzirom da su bili praznici, ljudi otišli na izlete. Inače, mi ti ne nosimo neradnim danima oko vrata onaj plastični etui po kojem se vidi who is who (posebne boje su predviđene za razine 7, 8.1 i 8.2 po HKO-u) pa te to možda zbunilo.
Bakice (sve tri koje imamo u kvartu) ne nose ništa oko vrata. Ali neka si ti na jednu naletio u svom 10-minutnom boravku i neka je ona sama od sebe krenula komentirati kako kapa sa svih strana.
Možda da uplatiš Loto?
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 21:24   #4638
Danas skinuli one grdosije od antena s Pointa ali
postavili dimnjake sto izgledaju kao kulise za nove a i prica se da je istina.Zna li netko vise?
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 05:41   #4639
Quote:
goldfish kaže: Pogledaj post
Danas skinuli one grdosije od antena s Pointa ali
postavili dimnjake sto izgledaju kao kulise za nove a i prica se da je istina.Zna li netko vise?
Čini se da je istina.
curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 11:01   #4640
Evo se najavljuju i prosvjedi
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.