Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2011., 15:53   #21
Ima dobar smisao za humor,ali mislim da to najveci antihrvat u medijima.Nakon njegovog teksta o Hrvoju Malesu nakon sto je razotkrio mafiju u nogometu mi je doslo zlo da takve osobe poput njega postoje u Hrvatskoj.Kolicinu podrske koji je dobio Males od SVIH medija u Hrvatskoj je bio nevjerovatan,od ljevicara do desnicara,svi su njegovom cin proglasili herojskim.Jedino se taj njegov potez nije svidio vrhu nogometnog saveza i Anti Tomicu koji nije mogo vjerovat i bio je tesko iskompleksiran cinjenicom da heroj nacije i moralna vertikala u nasem drustvu prepune korupcije moze biti covjek koji se jednom s prijateljima na nekom vjencanju ili proslavi slikao s ustaskom kapom.Ta razina mrznje mi je bila nevjerovatna i osobno mislim da su se tog njegovog teksta sramili svi normalni ljudi u Hrvatskoj.
__________________
David Nalbandian
TylerDurden86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 15:58   #22
Ako se ne varam i Tomić i Pavičić su slavili Keruma kao pobjedu nad političkom elitom.

Tek kada je dao onu izjavu da su većina novinara "Srbi i Jugoslaveni", bjesomučno ga napadaju u svim svojim tekstovima, čak i kada se ne radi o SPlitu,čak niti Hrvatskoj
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 16:31   #23
I ova se tema, kao i većina drugih pretvara u borbu Tuđmanovih snaga, junačina i domoljuba i onih s drukčijim pogledom na stvari koji su odjednom, jasno, antihrvati, Srbi, ustaše, komunisti itd. Jadno.

Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Pisac koji piše kolumne u kojima se bavi i političkim temama i stoga zaslužuje svoj thread ovdje...
Obično ne čitam Tomićeve kolumne i moje mišljenje o njemu ne da se opisati u trima ponuđenim primjerima, također ne mislim da barata humorom, već određenim sarkazmom i ironijom ističe surovu realnost ove države. Ne kupujem Jutarnji, rijetke su njegove kolumne koje sam pročitao, zašto ljudi glasaju za HDZ ili o igrokazu o povratku Jugoslavije po pobjedi Kukurikua. Svakako jedan od zanimljivijih kolumnista.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 16:53   #24
Tomić je u odnosu na okolinu fakat ok..Pozdravljam te Ante!
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:01   #25
nastranu nakaradni stavovi, odnos prema vlastitim roditeljima.. on je nevješt pisanoj riječ, nezanimljiv i dosadan
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:10   #26
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Tomić je u odnosu na okolinu fakat ok..Pozdravljam te Ante!
I moj dragi Dinamo je najjači u našoj ligi,pa je europska smijurija

A manje humorističnom,ali tisuću puta inteligentnijem i otvorenijem Raspudiću može laštiti cipele
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:22   #27
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam i Tomić i Pavičić su slavili Keruma kao pobjedu nad političkom elitom.

Tek kada je dao onu izjavu da su većina novinara "Srbi i Jugoslaveni", bjesomučno ga napadaju u svim svojim tekstovima, čak i kada se ne radi o SPlitu,čak niti Hrvatskoj
Ti i svi drugi morate znati koje se prokletstvo nadvilo nad nama kada nam takvi likovi kroje javno mjenje. Nekad se pitam možda je i dobro da tako otvoreno pišu, pa dižu tlak ljudima i pokazuju im što i kako misle. Pazi to je sustavna priča jako temeljita obezvrijedit Tuđmana (zgazit čovjeka koji stvori državu), generale, branitelje, skoro sve akcije popljuvat i gledat dlaku u jajetu itd...
A onda likovi a ovaj forum vrvi od njih likuju nad tim, samo pazi pozorno i čitaj sve će ti bit jasno, ljubitelji Broza i bratsva i jedinstva(A prvi Hrv pred. im je lešina sa mirogoja). Svaki tekst od njega i sličnih mu pajdaša iz lista strši sa mržnjom, jednostavno vrište, zadnji slučaj kako je ispalija kad mu drug yugović Šprajc nije dobija kandidaturu za mjesto od Hrvata i domoljuba Kovačevića kako li je promjenia boju lica i krenio u medijski linč. Bezbroj je tu stvari i njihovih jadnih par redaka napisano, a svaki je diskutabilan.
S vremenom sam shvatio da jednostavno treba ga ignorirat i nedavat pažnju jednom jadniku, pačeniku jer to doista jeste nije uspio u nakani da bude JNA oficir( bio krenio u akademiju) raspala mu se voljena država, a Mladić i ostali mu idoli iz JNA nisu uspjeli ući i osvojit Hrvatske gradove. Ta njegova nevjera i mržnja će ga pojest iznutra kao i sve njemu slične, a poruka tebi i svima toga klauna nečitat radi svoga mentalnog zdravlja.
E pa što is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 17:24   #28
Quote:
TylerDurden86 kaže: Pogledaj post
Ima dobar smisao za humor,ali mislim da to najveci antihrvat u medijima.Nakon njegovog teksta o Hrvoju Malesu nakon sto je razotkrio mafiju u nogometu mi je doslo zlo da takve osobe poput njega postoje u Hrvatskoj.Kolicinu podrske koji je dobio Males od SVIH medija u Hrvatskoj je bio nevjerovatan,od ljevicara do desnicara,svi su njegovom cin proglasili herojskim.Jedino se taj njegov potez nije svidio vrhu nogometnog saveza i Anti Tomicu koji nije mogo vjerovat i bio je tesko iskompleksiran cinjenicom da heroj nacije i moralna vertikala u nasem drustvu prepune korupcije moze biti covjek koji se jednom s prijateljima na nekom vjencanju ili proslavi slikao s ustaskom kapom.Ta razina mrznje mi je bila nevjerovatna i osobno mislim da su se tog njegovog teksta sramili svi normalni ljudi u Hrvatskoj.
Taj tekst je najbolji primjer kako Tomić funkcionira...
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...4/Default.aspx

Napisao je komičnu pričicu o starom djedu ,bivšem sucu i u nju ubacio Maleša i istaknuo njegovu sliku s ustaškom kapom - neobrazloženo ,nepovezano ,besmisleno...valjda je imao potrebu napisati nešto o ustašama ili što već. Ali to je što on radi u humor ubacuje neke sulude ,šovinističke ,grozne...stavove ,a njegovi poklonici su valjda previše zadivljeni s humorom da bi mogli razlikovati neke jednostavne stvari.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:24   #29
A evo i mene. Dragi ljubitelji pisane rijeci, do sad se na ovoj temi: uspjesno izvrijedalo Antu Tomica, prokomentiralo njegovu obitelj, nabacilo par homoeroticnih aluzija, par linkova na njegove clanke i bogdanic je par ljudi prozvao jugoslovenima. Dakle, nije se dogodilo nista posebno. Ostavicu neko vrijeme temu otvorenu, probajte dati politicki kontekst istoj. U suprotnom tema ide pod lock, a vas cu uputiti na Knjizevnost, Ostale medije i Kutak za banirane.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:28   #30
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Treba ubaciti "ima dobar smisao za humor, prestao se truditi nažalost"
Dobro primijećeno. Izgleda da se zamorio materijal.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:59   #31
Quote:
Leoben Conoy kaže: Pogledaj post
Nije on samo ideološki zatucan, on je izgleda i poluobrazovan

Taj Ante Tomić je da prostiš žešći urbanofašistički kreten.
Obzirom na stav o dinaroidima i samomrzac jer je potekao iz dinarske Hrvatske.
BTW, njegov urbani fašizam je zanimljiv, naime Franjo Tuđman rodom nije dinarac, ali Milanović s druge strane jest.

I nepismen u vlastitoj nacionalnoj, a i književnoj povijesti.
Prvo, Mažuranić nije bio iz dinarskog pojasa nego prvi ban pučanin u Hrvatskoj druge polovice 19. stoljeća, nije bio junak guslarskih epova nego je spjevao Smrt Smail-age Čengića...
Moraš bit vrhunski kreten da jednog Ivana Mažuranića stavljaš u istu rečenicu sa Kraljević Markom - kad je tko guslao o banu iz Novog Vinodola???

E jesi Ante upiša mudante...
Kad je Tomić napisao da je itko guslao o banu?
Prozivaš Tomića za nepismenost, a ne znaš pročitati rečenicu.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 21:38   #32
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Kad je Tomić napisao da je itko guslao o banu?
Prozivaš Tomića za nepismenost, a ne znaš pročitati rečenicu.
Quote:
Okupljajući sve takve likove u jednoj mahnitoj i zaumnoj komediji, njih četvoricu neprijatelja iz nekadašnjeg rata, Hrvata, Srbina, Bosanca i Albanca u nevjerojatnoj misiji osiguravanja beogradske Parade ponosa, Dragojević je otišao možda najdalje u obračunavanju s patrijarhalnim svijetom u kojemu smo odrasli, s hajdučkom tradicijom, junacima guslarskih epova, s Kraljevićem Markom i Alijom Đerzelezom, s vladikom Njegošem i banom Mažuranićem, sa stasitim vapnenačkim seljacima Ivana Meštrovića, s umirućim junacima što ih djevojke vodom poje i odmetnicima što od dušmana bijelo lice kriju.
Eto ti rečenice koju ja kao ne znam pročitati.
Obzirom da su Marko kraljević i Alija Đerzelez zaista junaci epova, dok Njegoš i Mažuranić to nisu nego autori spjevova - jasno je da se Antiši nešto pobrkalo.
Leoben Conoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 22:55   #33
Tekstovi Ante Tomića

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...7/Default.aspx - o Tuđmanu ,bošnjačko hrvatskom sukobu ,ratu
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...9/Default.aspx - opisivanje političkog aktivista (i svog neistomišljenika) Zvonka Bušića (uz iznošenje neistina ,o kojima možemo kasnije ,ali zasada samo da se pokaže politička djelatnost Ante Tomića)
http://www.jutarnji.hr/sto-hoce-ti-hercegovci-/537801/ - opisivanje dijaspore ,Hercegovaca i njihovog glasanja
http://www.jutarnji.hr/ante-tomic--z...lasati/973795/ - opisivanje hdz-a i njihovih glasača
http://www.jutarnji.hr/noc-zivih-tudmanovaca/913477/ - analiza hdz-a ,Kosorice ,Tuđmana

Čovjek se sam odlučio baviti političkim temama. Nema nikakve veze što nije na nekoj političkoj funkciji ,demokracija teži upravo tome da se svi aktiviraju u politici i Tomić koristi tu svoju mogućnost. To što je po zanimanju pisac ne daje mu nikakav imunitet ,veča prava niti zabranu da se raspravlja o njegovim političkim stavovima koje javno iznosi...ova tema bi se možda mogla premjestiti još samo u političku scenu ,a ne u književnost. Nemožemo ignorirati stavove koji se pojavljuju u javnom prostoru.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 23:08   #34
Površno, ideloški obojeno,puno mržnje.

Ni tragu humora niti dobrih tekstova kakve je imao prije.
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 11:11   #35
Quote:
Leoben Conoy kaže: Pogledaj post
Eto ti rečenice koju ja kao ne znam pročitati.
Obzirom da su Marko kraljević i Alija Đerzelez zaista junaci epova, dok Njegoš i Mažuranić to nisu nego autori spjevova - jasno je da se Antiši nešto pobrkalo.
Pa očito je ne znaš pročitati, jer u njoj ne piše da je itko ikada guslao o Njegošu i Mažuraniću. U složenim rečenicama zarez služi i za odvajanje značenja. No dobro, pustimo gramatiku.
Tomić ima i dobrih i loših strana, ali njegova sposobnost da diže tlak ognjištarima je upravo - neprocjenjiva. Ko to more platit?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 11:26   #36
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Pa očito je ne znaš pročitati, jer u njoj ne piše da je itko ikada guslao o Njegošu i Mažuraniću. U složenim rečenicama zarez služi i za odvajanje značenja. No dobro, pustimo gramatiku.
Tomić ima i dobrih i loših strana, ali njegova sposobnost da diže tlak ognjištarima je upravo - neprocjenjiva. Ko to more platit?
Tu sposobnost ja ne smatram vrijednošću dapače smatram je plitkom,stekni ti ugled nekako drugačije a ne prikrivenim vrijeđanjm i izvrgavanjem ruglu nekoga zbog nečjih stavova kažeš ognjištarci,ok a što se tek vi koji držite stranu ljudima koji bi napravili satarš od vas da su mogli prije 15 godina,čak srpski kuhari imaju i prigodni pripejv "Kuharice spremaj lonac,bit će mesa klat ćemo hrvate" koji se orio iz ne jednih brkatih srpskih ustiju u zimu 1991 (i ne samo tada),koliko ja znam kazne za izdajništvo u nekim zemljama je glava na panju,a eto kod nas mjesto u vladi
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 12:24   #37
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Tu sposobnost ja ne smatram vrijednošću dapače smatram je plitkom,stekni ti ugled nekako drugačije a ne prikrivenim vrijeđanjm i izvrgavanjem ruglu nekoga zbog nečjih stavova kažeš ognjištarci,ok a što se tek vi koji držite stranu ljudima koji bi napravili satarš od vas da su mogli prije 15 godina,čak srpski kuhari imaju i prigodni pripejv "Kuharice spremaj lonac,bit će mesa klat ćemo hrvate" koji se orio iz ne jednih brkatih srpskih ustiju u zimu 1991 (i ne samo tada),koliko ja znam kazne za izdajništvo u nekim zemljama je glava na panju,a eto kod nas mjesto u vladi
Tko je Veleizdajnik u ovoj vladi!? Znam,da ih je bilo u prosloj vladi na pretek,ali pitam za ovu novu.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 12:32   #38
Lako za vladu,gledaj u narod i intelekutalno elitu.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 12:52   #39
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Lako za vladu,gledaj u narod i intelekutalno elitu.
Jeli mozez bit precizniji?
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 13:27   #40
Mogu ali mislim da to nije potrebno.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.