Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2012., 19:35   #1
A.HSS - Autohtona Hrvatska seljačka stranka

Autohtona Hrvatska seljačka stranka utemeljna je 2007 godine.
Program se bazira na radićevštini.

U prvom planu A.HSS-a jest čovjek bez obzira na njegov društveni status, narodnost i vjeru. Svatko ima ista prava u državnoj zajednici ali i iste obveze. Nitko ne može biti privilegiran zbog svojeg podrijetla ili društvenog položaja.

Branko Borković,legenda vukovarske obrane je predsjednik A.HSS.

Što mislite o A.HSS-u za razliku od ovog kompromiterskog HSS-a,koji je postao trgovački putnik?
__________________
AVNOH 1944* Seljačka košulja širokih rukava,u ruci srp*SP-A.HSS 15,000 glasova
NOVH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:57   #2
a kaj mozemo misliti s obzirom da nam nist konkretnoga nisi napisal? di je program? otvoril si temu a od konkretnih stvari nista. samo ime i prezime predsjednika. daj malo se potrudi i budi opsirniji. ja o toj stranci ne znam nista.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 20:31   #3
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
a kaj mozemo misliti s obzirom da nam nist konkretnoga nisi napisal? di je program? otvoril si temu a od konkretnih stvari nista. samo ime i prezime predsjednika. daj malo se potrudi i budi opsirniji. ja o toj stranci ne znam nista.
Hmm..ne znam previše,očekivao sam nekog živog svjedoka ovdje,na forumuali evo ono što znam;
-dotični Filipović je sa bivšim članovima HSS-a osnovao A.HSS.
-taj isti dotični Filipović je dugogodišnji predsjednik
-uzlet u medijskom prepoznavanju A.HSS-a se dogodio za vrijeme prosinačkih parlamentarnih izbora 2011 godine
-A.HSS je dobio na glasnosti kada je g.Borković izabran za predsjednika A.HSS

Ne vjerujem da će postići neki veći položaj nego što imaju sada,ali bi bilo pošteno objaviti da postoji pravi,izvorniji i originalniji program koji provodi A.HSS,a ne trgovačka Friščićeva poslovnica.
Ne znam dovoljno,ali za početak možda se pridruži netko tko zna više.
Mislim da im pripada mjesto ovdje,kad već postoji tema HSS-a,koji ne zaslužuje nikakvu hvalu.
__________________
AVNOH 1944* Seljačka košulja širokih rukava,u ruci srp*SP-A.HSS 15,000 glasova
NOVH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 20:44   #4
isuse otvaras temu o stranci o kojoj nemas pojma i time cinis svima medvjedju uslugu.

ok, za filipovica znam tko je. sef stranke nije anonimus.

sp-cekaj, to je mali pernar? oni su u koaliciji ako sam te shvatila? ajde daj ti nama skopaj na netu sto ima o tom a-hss-u, toliko kao forumasi zasluzujemo.

a di je tata pernar u toj prici? kam je on nestao?
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:39   #5
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
isuse otvaras temu o stranci o kojoj nemas pojma i time cinis svima medvjedju uslugu.

ok, za filipovica znam tko je. sef stranke nije anonimus.

sp-cekaj, to je mali pernar? oni su u koaliciji ako sam te shvatila? ajde daj ti nama skopaj na netu sto ima o tom a-hss-u, toliko kao forumasi zasluzujemo.

a di je tata pernar u toj prici? kam je on nestao?
Ok,iskopat ću.Ali,i zar nije u redu,otvoriti temu,o kojoj znaš ponešto,i uz suradnju kolega forumaša,saznaš nešto više,udruženim snagama.Ja ne sumnjam da na ovom forumu luta nekoliko tisuća ljudi koji o ovome mogu reći ponešto,riječ koju više-manje.
__________________
AVNOH 1944* Seljačka košulja širokih rukava,u ruci srp*SP-A.HSS 15,000 glasova
NOVH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:45   #6
fala bogu da je u redu. al nemres ocekivati komentare o necemu o cemu ljudi nemaju pojma, kuzis? konkretno ja nemam pojma koji je program te stranke. i nemrem mljeti napamet. za pernarov savez znam, za ahss ne znam.

jel ti kuzis kaj ja tebi ocu reci? skopaj program, ciljeve, planove i tu nam lijepo to sve skupa nakelji pa bumo komentirali. ovak-kaj mislite-ne mislim nist jer nist ne znam. blejim ko tele.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 08:09   #7
A.HSS i slične stranke seljačkog, pravaškog, umirovljeničkog, liberalnog predznaka a i one koje mi trenutno ne padaju na pamet su projekti HDZ/SDP-a u cilju oslabljivanja političkih konkurenata i u ovih 20 godina doveli su do bipolarizacije političke scene gdje imamo HDZ i SDP koje se sa istim ljudima vrte na vladajućim pozicijama i odlučuju o svemu bitnome, a doveli su nas tu gdje smo sada. Ali najlakše je reći da je za propast poljoprivredne proizvodnje kriv HSS ili da Budiša nije dopustio nikakve reforme 2000-2003 godine..ili da su pravaši rigidna desnica. Nakon ove runde parlamenta to isto čeka i HNS jer će se potrošiti Čačić i Pusićka. Nije da ih cijenim ali politika HDZ-SDP uz asistiranje dobrog djela prvenstveno pisanih medija uvjerava nas da nemamo izbora osim njih i na dobrom su putu da to provedu do kraja.
Zato nemam nikakvo mišljenje o tim satelit strankama i pojedincima (Lončar i ostala kompanija) koji se aktiviraju samo prije izbora da bi otrgli taj neophodni dio za ulazak u sabor i to im je jedina svrha postojanja.
W.M.H. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 21:11   #8
Quote:
W.M.H. kaže: Pogledaj post
A.HSS i slične stranke seljačkog, pravaškog, umirovljeničkog, liberalnog predznaka a i one koje mi trenutno ne padaju na pamet su projekti HDZ/SDP-a u cilju oslabljivanja političkih konkurenata i u ovih 20 godina doveli su do bipolarizacije političke scene gdje imamo HDZ i SDP koje se sa istim ljudima vrte na vladajućim pozicijama i odlučuju o svemu bitnome, a doveli su nas tu gdje smo sada. Ali najlakše je reći da je za propast poljoprivredne proizvodnje kriv HSS ili da Budiša nije dopustio nikakve reforme 2000-2003 godine..ili da su pravaši rigidna desnica. Nakon ove runde parlamenta to isto čeka i HNS jer će se potrošiti Čačić i Pusićka. Nije da ih cijenim ali politika HDZ-SDP uz asistiranje dobrog djela prvenstveno pisanih medija uvjerava nas da nemamo izbora osim njih i na dobrom su putu da to provedu do kraja.
Zato nemam nikakvo mišljenje o tim satelit strankama i pojedincima (Lončar i ostala kompanija) koji se aktiviraju samo prije izbora da bi otrgli taj neophodni dio za ulazak u sabor i to im je jedina svrha postojanja.
Dakle,po tebi jedino HDZ/SDP imaju utemeljenja za politički život..Koja ekskluzivnost!
Dakako da postoje dva tri lika koji oponiraju po narudžbi,ali ne bih rekao to za cijelo hrvatsko političko nebo,kao što ti tvrdiš.To je zlobno i neistinito i naginje naprednim demokracijama do kojih nam nedostaje 30-ak godina.
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 03:08   #9
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Dakle,po tebi jedino HDZ/SDP imaju utemeljenja za politički život..Koja ekskluzivnost!
Dakako da postoje dva tri lika koji oponiraju po narudžbi,ali ne bih rekao to za cijelo hrvatsko političko nebo,kao što ti tvrdiš.To je zlobno i neistinito i naginje naprednim demokracijama do kojih nam nedostaje 30-ak godina.
Preporučio bih još jedno čitanje onoga što sam ja napisao.
Da pojasnim:
Ja smatram da HDZ/SDP (znači obadvije stranke) igraju prljavu ali sasvim legalnu političku igru oslabljujući ostale veće stranke (pod to mislim na one koje imaju mogućnosti ući u sabor) tako da po potrebi između ostaloga preko svojih "plaćenika" registriraju stranku sličnog imena te na taj način dodatno zbunjuju birače koji onda u nekom djelu rasprše dio glasova na totalne političke autsajdere.
Pogledaj koliko imaš stranaka pravaške orjentacije, seljačke, umirovljeničke, liberalne (manje, bogami Ti su prelako kleknuli)...
Zamisli sada situaciju da na slijedećim parlamentarnim izborima imaš na listiću bar po 5 stranaka npr.imena HDZ-dr.Franjo Tuđman, HDZ-baraka...ili SDP-Ivica Račan i sl...
koliko bi glasova otišlo na stranke pod tim imenom? Malo ali nekada je i to presudna razlika (sjeti se samo izbora 2007 g.)
Znači apsolutno legalno ali po meni upitno moralno, ali to je moje mišljenje sa kojime se može netko slagati ili ne.

Quote:
Dakle,po tebi jedino HDZ/SDP imaju utemeljenja za politički život..Koja ekskluzivnost!
znači apsolutno sam protiv toga jer smatram da bi za hrvasku najbolje bilo da ima 5-6 stranaka na nacionalnom nivou koje bi nudile široku lepezu programa...apsolutno je nebitno kako se zovu...+ nekoliko regionalnih stranaka u saboru
W.M.H. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 19:23   #10
Quote:
W.M.H. kaže: Pogledaj post
Preporučio bih još jedno čitanje onoga što sam ja napisao.
Da pojasnim:
Ja smatram da HDZ/SDP (znači obadvije stranke) igraju prljavu ali sasvim legalnu političku igru oslabljujući ostale veće stranke (pod to mislim na one koje imaju mogućnosti ući u sabor) tako da po potrebi između ostaloga preko svojih "plaćenika" registriraju stranku sličnog imena te na taj način dodatno zbunjuju birače koji onda u nekom djelu rasprše dio glasova na totalne političke autsajdere.
Pogledaj koliko imaš stranaka pravaške orjentacije, seljačke, umirovljeničke, liberalne (manje, bogami Ti su prelako kleknuli)...
Zamisli sada situaciju da na slijedećim parlamentarnim izborima imaš na listiću bar po 5 stranaka npr.imena HDZ-dr.Franjo Tuđman, HDZ-baraka...ili SDP-Ivica Račan i sl...
Razumijem tvoj stav W.M.H,ali mi nije jasno slijedeće;
-kažeš da HDZ/SDP igra prljavu igru oslabljivanja ostalih stranaka,pomoću osnivanja kompetitivnih stranaka radi raspršivanja glasova,ali ne navodiš nijednu od njih?
-ako to tvrdiš za A.HSS ja se ne bih složio?

Sasvim je očito da postoji politički inženjering razbijanja glasačkog tijela,na perfidan način političke diverzije,ali ja msilim daje to sve "in legalis".Ljudi prepoznaju autsajdere,oprečne osobe sumnjivog mentalnog stanja,ali zašto ocrniti"one ostale"koji jednostavno imaju svoj viziju,svoj program,svoju idjeu kako..?!
Sjećam se uništenja HSP,pa prvog tvorenja HSP1861
Pa se dogodilo raslojavanje HSLS na LSS i Libru,a onda se to isto događalo i u drugim strankama.Ne vidim u svemu istu ulogu stvaranja parastrančica za potrebe stranke.Nije uvijek i u pravilu tako.Takav je dojam,ali to nije uživo tako.
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:40   #11
Večeras je B. Borković izjavio, kao i novi predsjednik HSS-a Hrg da će radit na ujedinjenju sve 4 seljačke stranke. Pa da vidimo i to.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 02:26   #12
Quote:
W.M.H. kaže: Pogledaj post
A.HSS i slične stranke seljačkog, pravaškog, umirovljeničkog, liberalnog predznaka a i one koje mi trenutno ne padaju na pamet su projekti HDZ/SDP-a u cilju oslabljivanja političkih konkurenata i u ovih 20 godina doveli su do bipolarizacije političke scene gdje imamo HDZ i SDP koje se sa istim ljudima vrte na vladajućim pozicijama i odlučuju o svemu bitnome, a doveli su nas tu gdje smo sada. Ali najlakše je reći da je za propast poljoprivredne proizvodnje kriv HSS ili da Budiša nije dopustio nikakve reforme 2000-2003 godine..ili da su pravaši rigidna desnica. Nakon ove runde parlamenta to isto čeka i HNS jer će se potrošiti Čačić i Pusićka. Nije da ih cijenim ali politika HDZ-SDP uz asistiranje dobrog djela prvenstveno pisanih medija uvjerava nas da nemamo izbora osim njih i na dobrom su putu da to provedu do kraja.
Zato nemam nikakvo mišljenje o tim satelit strankama i pojedincima (Lončar i ostala kompanija) koji se aktiviraju samo prije izbora da bi otrgli taj neophodni dio za ulazak u sabor i to im je jedina svrha postojanja.

Odlična analiza hrvatske političke scene. Većinom su to partijice poput ove čije čitavo članstvo stane u jednu traktorsku prikolicu, a vjerojatno niti njihovi ukućani ne mogu povećati članstvo A.HSS-a jer su već učlanjeni u B.HSP ili C.HSLS. Jedini im je cilj konfuzija na političkoj sceni, a samim time i razvodnjavanje biračkog tijela koje tjera vodu na mlin ove dvije sestrinske partije, SDP i HDZ.

Indikativno je i to da u ova 2 desetljeća dvopartijske vladavine niti HDZ SDP-u niti je SDP HDZ-u ozbiljnije spočitavao ovu legalnu, ali svakako nemoralnu tj. kurvinjsku političku djelatnost.

Samo otvaranje ove teme pokazalo je da niti sam inicijator nema pojma o kome se zapravo radi, tko su osnivači i koji su politički ciljevi ove očito još jedne bezvezne i nepotrebne političke "stranke".

Jedino pozitivno u ovoj "stranci" jest njen naziv A.HSS... Pošto im ionako spočitavamo uvođenje konfuzije na političkoj sceni sam odabir imena im je stvarno idealan. U budućnosti se A.HSS može podijeliti na B.HSS, C.HSS, Č.HSS, Ć.HSS, D.HSS...

I kada dođu do Ž.HSS niti to ne mora biti kraj. Tada već "Matori Jastreb" može krenuti ispočetka i osnovati A1.HSS...
__________________
Wir sind nicht die Letzten von gestern, sondern die Ersten von morgen...
Brandfackel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 09:53   #13
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Razumijem tvoj stav W.M.H,ali mi nije jasno slijedeće;
-kažeš da HDZ/SDP igra prljavu igru oslabljivanja ostalih stranaka,pomoću osnivanja kompetitivnih stranaka radi raspršivanja glasova,ali ne navodiš nijednu od njih?-ako to tvrdiš za A.HSS ja se ne bih složio?
Sasvim je očito da postoji politički inženjering razbijanja glasačkog tijela,na perfidan način političke diverzije,ali ja msilim daje to sve "in legalis".Ljudi prepoznaju autsajdere,oprečne osobe sumnjivog mentalnog stanja,ali zašto ocrniti"one ostale"koji jednostavno imaju svoj viziju,svoj program,svoju idjeu kako..?!Sjećam se uništenja HSP,pa prvog tvorenja HSP1861
Pa se dogodilo raslojavanje HSLS na LSS i Libru,a onda se to isto događalo i u drugim strankama.Ne vidim u svemu istu ulogu stvaranja parastrančica za potrebe stranke.Nije uvijek i u pravilu tako.Takav je dojam,ali to nije uživo tako.
Prvo da ti odgovorim na "boldano"
Quote:
Znači apsolutno legalno ali po meni upitno moralno, ali to je moje mišljenje sa kojime se može netko slagati ili ne.
znači ja ne osporavam legalnost toga jer nisu povrijeđeni zakoni RH ali upitna je moralnost samoga čina.
Izričito ni ne tvrdim da su sva raslojavanja u političkim strankama nastala djelovanjem "velikih" stranaka na njih jer ima tu nešto i osobnog ega u pitanju (slučaj Borković, koliko sam pratio otišao na listu SP,A-HSS-a zbog toga da bude prvi na listi) ali u mnogo više slučajeva se događa nego što Ti smatraš. U pravilu oni koji to rade nastoje ostaviti što manje tragova iza svojega djelovanja.

http://www.izbori.hr/izbori/dip_ws.n...11_sumarni.pdf
Evo samo analizirajući rezultate dolazimo do zaključka da je "kukuriku" koaliciji trebalo manje od 12000 glasova za 1 mjesto, HDZ oko 12500 glasova a već Lesaru preko 16000.
Sa druge strane pravaške stranke su imale oko 150000 glasova što je trebalo donijeti bar oko 10 zastupnika a dobili su 1 cijelog. HSS sa preko 60000 glasova isto jednog, liberali sa otprilike isto toliko glasova nema zastupnika.

Sada će netko izvući argumente da im tako i treba jer su potonje dvije bile u koaliciji sa HDZ-om. Iste te dvije stranke su bile u velikoj siječanjskoj koaliciji sa SDP-om, IDS-om, HNS-om. I nakon tih izbora su snosile posljedice za tu koaliciju, postavlja se pitanje zašto je to tako? U biti vladali su SDP i HDZ, ali oni uvijek imaju stabilnih minimum 20% na parlamentarnim izborima, bez obzira na sve što su napravili. HSP se percepcira da je držao HDZ u mandatu 2003-2007 prošao je isto na izborima 2007. sa jednim zastupnikom.
Postavlja se pitanje zbog čega tako ne prolazi IDS i HDSSB, po meni razlog je jednostavan, imaju kontrolu medija u prostoru svoga djelovanja. Lokalni mediji stoje iza njih i stvaraju pozitivnu sliku isto što rade "nacionalni" mediji sa SDP-om i HDZ-om na državnoj razini.
Ovo sam napisao samo zato da ne misliš da je razbijanje stranaka i osnivanje satelit stranaka jedina mjera koju poduzimaju "veliki"..ta igra je odavno smišljena negdje drugdje a samo je teren domaći u ovome slučaju.
W.M.H. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 15:12   #14
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
Večeras je B. Borković izjavio, kao i novi predsjednik HSS-a Hrg da će radit na ujedinjenju sve 4 seljačke stranke. Pa da vidimo i to.
Da,i ja sam gledao B.Borkovića u tv-Bujici.
To jer rekao iz svog kuta gledanja,jer je on u dobrim odnosima sa g.Hrgom.Ne vjerujem da će uslijediti ujedinjavanje seljačkih stranaka,jer g.Hrg nije osoba za to.Jedno je imati ambicije,ali on prvo mora imati na umu izvlčenje HSS iz blata,i riješavanje kadrovskih pitanja-Pankretić mora otići u niže funkcije stranke.On ne smije biti u Hrgovom rukovodstvu,jer je Borković jasno naglasio,da je ujedinjavanje moguće,ako se učine korjenite promjene.Kamufliranje ustajalosti nije promjena.HSS je dobio jasnu poruku na izborima da prostitucija u politici može biti kobna,kada se to ocjenjuje na parlamentarnim izborima.
A na ovim izborima,A.HSS je bio na pravoj strani.Neokaljan i dosljedan.
__________________
AVNOH 1944* Seljačka košulja širokih rukava,u ruci srp*SP-A.HSS 15,000 glasova
NOVH is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 21:42   #15
Atentat na Stjepana Radića u Narodnoj Skupšitini počeo je tako da je zastupnik Ivan Pernar potegao optužbe protiv Karađorđevića koji su odobrili tzv.pljačku begova.
Tada je je sijevnulo i pravo oružje.
__________________
AVNOH 1944* Seljačka košulja širokih rukava,u ruci srp*SP-A.HSS 15,000 glasova
NOVH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 17:03   #16
***A . HSS , kad roditelji dobiju dijete daju mu ime ! Tako su i osnivači stranaka nakon raspada matične partije SKJ osnovali stranke ! Nije problem osnovati stranku , to može svaka veća ulica ili selo ! Problem je što su navijači kao u sportu već opredjeljeni !
***Iako većina normalnih ljudi vidi da su HDZ i SDP uništili Hrvatsku , većina navija za svoju stranku ! Nekima sam rekao da HDZ i SDP zanima budućnost Hrvatske , napravili bi veliku koaliciju !! NASTAVAK agonije slijedi ........
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 18:38   #17
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
***A . HSS , kad roditelji dobiju dijete daju mu ime ! Tako su i osnivači stranaka nakon raspada matične partije SKJ osnovali stranke ! Nije problem osnovati stranku , to može svaka veća ulica ili selo ! Problem je što su navijači kao u sportu već opredjeljeni !
***Iako većina normalnih ljudi vidi da su HDZ i SDP uništili Hrvatsku , većina navija za svoju stranku ! Nekima sam rekao da HDZ i SDP zanima budućnost Hrvatske , napravili bi veliku koaliciju !! NASTAVAK agonije slijedi ........
Što si zapravo htio reći Đuro?
__________________
AVNOH 1944* Seljačka košulja širokih rukava,u ruci srp*SP-A.HSS 15,000 glasova
NOVH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 21:22   #18
Quote:
NOVH kaže: Pogledaj post
Što si zapravo htio reći Đuro?
Htio je reći da mu je NOVHica klon i da je Norman Bates "pičkin dim" na odnosu na ove forum.hr perikaše...
__________________
Wir sind nicht die Letzten von gestern, sondern die Ersten von morgen...
Brandfackel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 07:56   #19
***NOVH ; > ŠTO ZAPRAVO HTIO REĆI ĐURO < ? Rekao sam da su > navijači > već opredjeljeni ! To znači ako ste član HDZ , vrlo teško će te se opredijeliti za listu A HSS ! Ako no izbornoj jedinici bude 32 liste , 30 lista dobije svaka po 3 % glasova to je 90% propalih glasova ! Pobjeđuju HDZ i SDP ,ako svaka njihova lista osvoji po 5 % glasova i pređe izborni prag ! Stranke koje u sebi imaju riječ seljačka ne mogu ići sa 10 lista na izbornoj jedinici , isto je i sa HSP ! Na zadnjim izborima rekao sam kandidatima HSP da neće preći izborni prag ! Da su Pravaši nastupili sa 1 listom imali dana Klub zastupnika ! Problem je što lideri idu na izbore kao da je to LOTO ! Izbori nisu LOTO , već zaokruživanje lista ! Što se tiče nastavka AGONIJE , mislim na gospodarstvo ! Od 140 zastupnika kliko ih je putem 10 lista steklo pravo da budu zastupnici , ni 1 nije izabran , niti je morao priložiti liječničko uvjerenje , niti potvrdu o ne kažnjavanju ! Da svi razumijete izborni inžinjering ; zamislite da su svi zaokružili SDP na kojoj je Milanović bio prvi na listi ? Osvajaju 100% glasova i pravo na 14 zastupnika ! Da li tada Milanović može biti predsjednik Vlade , a lista dati 13 zastupnika ??
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 08:00   #20
dobro Đuro kaže..
stranke su samo vrh sante leda 1/10.
ne mogu oni izgraditi državu blagostnja.
To se može samo ako se krene odozdo, od općina i gradova,
ali vrh politike bi puno učinio ako ne bi smetao promjene.
Vrh mora napaviti red u državnoj upravi i pravosuđu, to je njihova domena.
e onda će sve krenuti samo d sebe
OttoRino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.