Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2017., 09:01   #361
Quote:
Mirotta kaže: Pogledaj post
Imam pitanje u vezi izostanka jer nemam iskustva, tek smo u prvom razredu.
Da li se djetetu moze opravdati dan, tj. traziti unaprijed, ako nije zbog bolesti?
Ili to nije obicaj u skoli?
Pitam tu prvo da se ne sramotim pred razrednicom.
Inace mala nema puno izostanaka, do sada samo jedan dan zbog bolesti.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
možeš,

samo pitaj uciteljicu dal je dovoljno to što si joj taj izostanak najavila ranije ili želi, da joj za taj dan napišeš i ispricnicu.
po novom pravilniku, izostanak (do 3 dana) može opravdati ona (najavljeni), ili ti sama.
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 10:17   #362
I zbog bolesti izostanak do 3 dana opravdavamo sami

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 18:02   #363
Ok, hvala vam!
Za bolest znam, nisam znala da li vrijedi za bilo koji drugi slucaj.
Da li se to trazi odobrenje, pa uciteljica odobri ili ne, ili se najavi, samo napise da dijete taj dan nece doci?
Bas mi je nekak to neugodno pitati. Blazeni vrtic, izostanes kad hoces
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:31   #364
ja nikad nikoga nista ne molim ni na poslu ni nigdje, samo pristojno kazem da tada i tada MORAM(O) to i to i da cu zato kasniti/izostati ili bilo sto.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 17:27   #365
ja za curicu (ide u vrtić) kažem da je brat bio bolestan pa je i ona ostala s nama doma.
tako sam izbjegla čekanja kod pedijatra (min 2 sata) i potvrdu.

u školi treba potvrda za više od 3 dana, a za nju se još uvijek švercam i vadimo se na brata dokle ide.

kad radiš, i imaš dvoje djece od kojih je stalno netko bolestan i moraš čekati kod pedijatra+svog dr - potpuno suludo svaki put ići po vražje potvrde.
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:02   #366
Kad sam pisala ovaj utorak ispricnicu za dva dana pomislila sam koja sreca da ne moram zbog toga ici u DZ gubiti vrijeme na papiric koji kaze isto sto i ja ali ima pecat
Da ne spominjem da je dijete kurilo cetiri dana ali srecom od petka popodne pa nismo pobili granicu od tri radna dana
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 09:08   #367
da, samo šteta što je na kraju opet kod donošenja pravilnika prevladalo politiziranje a, ne zdrav razum...pa, kad se viroza ne potrefi bliže vikendu, onda za taj jedan dan ipak moraš ici po ispricnicu.
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.